Sylveco, Dla dzieci, Oliwka do ciała z betuliną

Sylveco, Dla dzieci, Oliwka do ciała z betuliną

Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 3.64/5

Hebe

Hypoalergiczna oliwka do ciała stanowi specjalnie skomponowaną mieszankę naturalnych olejów roślinnych i wosku, dzięki czemu zyskuje lekko żelową formułę, łatwą i przyjemną w aplikacji. Ekstrakt z kory brzozy (betulina) to składnik łagodzący, likwiduje objawy swędzenia i zaczerwienienia skóry. Oliwka do ciała Sylveco skutecznie natłuszcza delikatną skórę dziecka, zapobiegając utracie wilgoci, szczególnie w przypadku objawów atopowego zapalenia skóry. Odpowiednia konsystencja oliwki do ciała Sylveco ułatwia wykonanie nawilżającego masażu u niemowląt i dzieci, dzięki czemu umacnia się nasza więź z maluszkiem. Produkt hypoalergiczny, przebadany dermatologicznie. Bezzapachowy, bez konserwantów. Przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszego miesiąca życia.

normalna, sucha, wrażliwa
oliwki
natłuszczające, nawilżające, ochronne, pielęgnujące
bez silikonów, bezzapachowa, hipoalergiczna

Najlepsza

Oliwkę kupiłam w jakimś zestawie. Po nacomi przyszedł czas na tą od sylveco.
Miałam opakowanie z pompką. Spodobała się mi konsystencja, gęsta, mętna i praktycznie bezzapachowa.
Bardzo dobrze sprawdzał się na przesuszonej skórze niemowlaka i tutaj widziałam jak oliwka się wchłaniała powodując miękkość i gładkość skóry dziecka.
Łagodzi podrażnienia i koi zaczerwienienia np po odparzeniach.
Sama lubię ją stosować do masażu czy na przesuszone miejsca na ciele.
Polecam z całego ❤️

Niezbędna dla maluszka

Oliwkę do ciała Sylveco mój syn miał kupioną dwa razy. Pierwszy raz kiedy miał parę miesięcy i sprawdzała się po kąpieli. Drugi raz w czwartym roku życia, przeznaczoną do podrażnień na skórze.
Uważam, że jest to kosmetyk absolutnie niezbędny dla każdego maluszka.
Podoba mi się jej żelowa konsystencja, która przy małym dziecku jest wygodna.
Brak zapachu jest również zaletą, bo stanowi o jej dodatkowym bezpieczeństwie, także w przypadku małego alergika.
Mam jedynie uwagę co do opakowania: plastik z którego jest wykonana butelka jest ciut za twardy. A po drugie, pomimo żelowej konsystencji i tak opakowanie stale umazane oliwką.
Z oliwki korzystałam czasami po depilacji, super łagodzi podrażnienia. Nie jest tłusta, nie plami, o ile oliwka w ogóle może tego nie robić. Jednak ubrania, pościel, nigdy nie były nią zaplamione, lub dopierały się dobrze.
Oliwka Sylveco nadaje się również do pielęgnacji ciemieniuchy, sprawdziła, działa.

Super oliwka z dobrym składem

Ogromnym plusem oliwki jest super skład. jest to kolejny produkt Sylveco dla dzieci gdy nie ma się do czego przyczepić.
Skład krótki, konkretny. Ogromny plus za dodatek betuliny, która ma działanie antyoksydacyjne, przeciwświądowe, reguluje wydzielanie sebum, niszczy bakterie, grzyby, wirusy.

Oliwka ma postać żelu, dzięki czemu aplikacja jest łatwiejsza, oliwka nie spływa, dobrze nawilża i dość szybko się wchłania. Oliwka nie uczula. Idealna dla maluszka.

Zamknięta jest w wygodnym opakowaniu z przepiękną grafiką z sówkami. Butelka wykonana jest z dość twardego, dobrej jakości plastiku.

Nałożona w większej ilości nadaje się również do masażu bańkam chińskimi

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Polecam wypróbować świetna oliwka

Oliwka do ciała z betuliną Sylveco to doskonały produkt do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry Maluszków.Testował ją mój półtoraroczny synek,który ma ciałko bardzo wrażliwe ,skłonne do nadmiernego wysuszania i podrażnień. .Dlatego wymaga ona szczególnej ochrony i właściwej pielęgnacji kosmetykami które nie wywołają uczulenia i będą dobrze tolerowane .

Takie walory ma właśnie Oliwka do ciała z betuliną Sylveco-skutecznie koi i natłuszcza skórę malucha,zapobiega utracie wilgoci,łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.Jest to produkt hypoalergiczny,pozbawiony barwnikow ,konserwantów,substancji zapachowych,a w swym składzie zawiera mieszankę naturalnych olejow roślinnych i wosku- ma to szczególne znaczenie w przypadku skóry wrażliwej skłonnej do uczuleń.

Oliwka jest bardzo wydajna,ma lekko żelową konsystencję,która ułatwia jej aplikacje.Dobrze się rozsmarowuje ,szybko wchłania,nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze dziecka.Nie wywołuje podrażnień i jest dobrze tolerowana przez wrażliwą i delikatną skórę maluszka.To świetny ,o naturalnym składzie kosmetyk do codziennej pielęgnacji małych dzieci,bezpieczny,delikatny i skuteczny.

Idealna

Szukałam kosmetyku z dobrym składem dla niemowląt, który poradzi sobie z suchymi plamami na nóżkach i unikniemy stosowania maści ze sterydami, które przepisał lekarz. Oliwka z betuliną to był strzał w 10 ! Już po kilku użyciach suche plamy zniknęły ( stosowaliśmy też płyn do kąpieli z tej samej serii) skóra dziecka znowu stała się gładka i bez podrażnień. ❤

Zalety:
Piękny skład
Szybkie i konkretnie działanie
Poręczne opakowanie
Żelowa konsystencja

Wady:
Ziołowy zapach, który nie do końca nam pasuje

Jak najbardziej polecam i na pewno nie będzie to nasze ostatnie opakowanie ❤

Czyżby ideał...?

Zachęcona pozytywnymi opiniami, również osób z AZS kupiłam oliwkę...i przepadłam. Super nawilża, koi podrażnienia i utrzymuje się przez cały dzień. Od dawna nie miałam w rękach tak dobrego produktu, który już po pierwszym użyciu ukoił wszystkie moje bolączki związane ze skórą atopową :)

Nawet konsystencja, której się obawiałam (unikam kosmetyków oleistych, ponieważ nie cierpię uczucia, które pozostawiają na skórze do całkowitego wchłonięcia) okazała się bardzo przyjemna, uczucie jak po typowej oliwce utrzymuje się krótko, w efekcie czego odczuwam tylko chwilowy dyskomfort.

Na pewno ten produkt pozostanie ze mną na dłuuugo :)

Lekka oliwka przeznaczona dla dzieci

Oliwkę zakupiłam dla córeczki podczas walki z ciemieniucha.
Butelka jest poręczna, łatwo się otwiera.
Konsystencja oliwki połączona z żelowa formuła jest na plus, nie spływa tak szybko z ciała. Dobrze się rozprowadza na skórze, jest wydajna, nie musimy używać dużej ilości by pokryć całe ciałko. Szybko koi podrażnienia oraz uczucie świądu,corka nie drapie główki. Pomogła w walce z ciemieniucha, nawilżała co ułatwiało wyczesywanie. Skład jest prosty, oliwa z oliwek, Wit A, D, E, K, olej ze słodkich migdałów, wosk pszczeli, ekstrakt z kory brzozy. Produkt jest odpowiedni dla dzieci jak i również dorosłych. Stosowałam na ramiona, po oparzeniu słonecznym,lagodzi objawy i pomaga regenerowac skórę.

prawie idealna

prawie... bo skład super, działanie super, ale brakuje mi w niej przyjemnego "dziecięcego" delikatnego zapachu, co dla niektórych może stać się zaletą. Nawilża skórę i czyni ją przyjemną w dotyku, chroni przed odparzeniami, pomaga też ukoić podrażnienia.

Oliwka o bardzo dobrym składzie

Bardzo dobry skład! Oliwka ma odpowiednią konsystencje, jakby żelową, dzięki czemu przy stosowaniu nie ma obaw, że coś się wyleje lub nakapie z butelki. Zapach - jakby lekko rumiankowy, ziołowy, po nałożeniu nie wyczuwam go na swojej skórze. A co do działania: skóra delikatnie natłuszczona, dobrze nawilżona. Stosuje ją na jeszcze mokra skórę, co pozwala cieszyć się jeszcze lepszym efektem.

Cudotwórca!

Moja córka ma problemy z przesuszoną skórą, dlatego do mycia i nawilżania kupuję dla niej tylko naturalne produkty. Oliwkę kupiłam w zestawie z żelem do mycia.

Oliwka ma postać dość gęstego żelu o takim kremowym zabarwieniu. Nie ma w składzie żadnych substancji zapachowych, ale pachnie delikatnie, słodko-ziołowo, zapewne od tej betuliny.
Oliwka fajnie się wsmarowuje. Wiadomo, zostawia film, bo zrobiona jest na bazie naturalnych olejów. Ale mimo to dość fajnie się wchłania, pozostawiając skórę miękką i odżywioną. Nie oblepia skóry, daje jej oddychać.
Oliwkę stosuję jako balsam po kąpieli na całe ciało, a także na twarz.
I wydawałoby się, że to nic szczególnego, ale córka często ma spierzchniętą skórę wokół ust albo popękaną przy płatkach uszu (jakby alergiczne). Nie pomagały na to ani maście cynkowe, ani aloes, ani maść z wit. A. Dopiero oliwka Sylveco dała radę. Potrafi ukoić wszelkie stany zapalne i goi rany nawet w ciągu jednej nocy! Teraz córka ma katar i po kilku użyciach nosek jest jak nowy.

Butelka jest matowa i nieprzezroczysta, a przy tym dość twarda, co trochę utrudnia używanie kosmetyku.
Grafika cudowna. Dziecięca i kolorowa, ale stonowana i elegancka. Bardzo lubię estetykę opakowań Sylveco.
Cena niewygórowana za produkt tak dobrej jakości i dużej wydajności.

Dla dzieci i dorosłych - bardzo dobra

Dostałam ją w prezencie. Nie powiem bardzo mi się spodobała aczkolwiek dla swojego synka wybrałam już inną. Oliwka ta ma śliczne opakowanie z sowami, mnie urzeka. Produkt ładnie pachnie, bardzo dobrze nawilża skórę i jak na oliwkę stosunkowo szybko się wchłania. Po jej użyciu skóra staje się gładsza, bardziej elastyczne, jedwabista. Skład też mi odpowiada. Możliwe, że jeszcze do niej wrócimy. Tak używałam ją wraz z synkiem.

cudowna

Oliwka ma super skład i kupiłam ją ponieważ chciałam ją używać zaraz po prysznicu na jeszcze mokre ciało, podobno wtedy daje super nawilżenie. I jestem pozytywnie zaskoczona. Daje skórze niesamowite ukojenie i złagodzenie wszelkich podrażnień, po depilacji, czy gdy za oknem mróz lub trochę się spiekłyśmy. Cudownie regeneruje, ciało staje się aksamitne w dotyku. Jest bardzo wydajna. Wrócę do niej na pewno i to już niedługo:)