Floslek, Push - Up, Skoncentrowany krem ujędrniający biust

Floslek, Push - Up, Skoncentrowany krem ujędrniający biust

Krem Floslek Puh - Up zawiera substancje aktywne naturalnego pochodzenia: stymulującą rozrost tkanki tłuszczowej VolufilineT, innowacyjny składnik wzmacniający strukturę skóry i niwelujący nierówności tłuszczowe Jania Rubens (Actiporine 8G), ujędrniający i regenerujący Silanol.
Efekty:
- wypełnienie i ujędrnienie biustu,
- zwiększenie jędrności,
- poprawa nawilżenia
- wzrost elastyczności
- trwałość osiągniętych rezultatów.

kosmetyki do pielęgnacji biustu
napinające, modelujące, regenerujące, ujędrniające
w tubie

Może być

Krem znajduje się w miękkiej tubce koloru różowego z zamknięciem na zatrzask. Szata graficzna jak najbardziej na plus.
Nie widać zużycia produktu.
Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, który od pierwszego użycia przypadł mi do gustu.
Ma odpowiednią konsystencję, nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Krem jest koloru białego. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, ale dość wolno się wchłania, co bywało dla mnie irytujące.
Krem jest bardzo wydajmy.
Skóra jest po nim nawilżona i gładka.

Świetny jest, pozytywnie mnie zaskoczył

Krem zamknięty w 125ml tubę z zamykaniem na klik. Niestety na tubie nie ma składu. Na stronie producenta widzę na zdjęciu obok tuby kartonik, więc może jest na nim. Mój egzemplarz mam z gazety, więc może tam sobie kartonik darowali ;)
Przyjemna konsystencja kremu, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania, nie za szybko, zdążymy łagodnie go w biust wmasować.
Jestem bardzo z niego zadowolona, poprzednio miałam z Avonu i mnie rozczarował, a ten pozytywnie zaskoczył. Nie ma cudów, ale widzę, że skóra jest ujędrniona, biust pełniejszy - wymodelowany i nawilżony. Skóra jest napięta.
Krem się wchłania w całości i nie zostawia tłustej warstwy.
Używam go już jakieś 2 miesiące i powoli dobija końca, jest bardzo wydajny.

poprawa samopoczucia zpewniona, efekty odczuwalne

Niestety, tak to już jest, że z wiekiem i po przeprawach z potomkami mój biust nie jest w najlepszej kondycji, więc sięgnęłam po inną stymulację niż biologiczna. Stosuję ten magiczny preparat od trzech miesięcy codziennie i na pewno poprawiło mi się samopoczucie, gdyż po pierwsze coś dla siebie robię, po drugie widzę pozytywne efekty moich zabiegów. Struktura moich piersi jest gładka i jędrna, stały się pełniejsze i bardziej elastyczne. Skóra jest odpowiednio nawilżona i odżywiona, dzięki czemu przestałam się dręczyć stanem i wyglądem mojego biustu.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Widać efekty

Krem znajduje się w miękkiej tubce z zamknięciem na zatrzask. Nie widać zużycia produktu. Jego cena nie jest najniższa, ale jest to produkty wydajny, skuteczny, więc warto się skusić na zakup. Krem jest biały o gęstej, nietłustej, lekkiej konsystencji. Przyjemnie rozprowadza i wmasowuje się w skórę, nie zostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Dość szybko się wchłania. Skóra jest po nim nawilżona, gładka i miękka. Przy dłuższym stosowaniu można zauważyć znaczną poprawę kondycji biustu- jest pełniejszy, bardziej jędrny a skóra jest wyraźnie napięta. Jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Ilość zużytych opakowań: prawie całe