Christian Dior, DiorBlush

Christian Dior, DiorBlush

Pojemność 3,5 g

Róż o lekkiej pudrowej konsystencji w pięknym puzderku z lusterkiem i pędzelkiem. Ma delikatny zapach, doskonale harmonizuje z kolorytem cery, nie wałkuje się.

Kolor w puderniczce jest dość intensywny, ale na skórze tworzy przejrzystš mgiełkę, co pozwala na naturalny makijaż - nadaje twarzy świeżości i blasku. Jest bardzo wydajny i trwały; formuła jest wzbogacona o polyamidowe mikrosfery i polimery, które chroniš skórę i dajš komfort w aplikacji.

Występuje w kilku odcieniach od jasnego różu po ciemny bršz.

KWC - najlepszy na rynku

Kolejny przebój w kolorówce Diora. Róż cudownie się rozprowadza, nie pozostawia smug i plam. Jest bardzo trwały i nie wymaga żadnych poprawek w ciągu dnia. Dior Blush cudownie modeluje owal twarzy, podkreśla kości policzkowe, nadaje cerze życia.

Róż jest superwydajny - jedno opakowanie wystarcza mi na kilkanaście miesięcy. Mam w kosmetyczce dwa odcienie, ale ostatnio używam tylko koloru English Rose.

O pędzelku dołączonym do produktu nie wypowiadam się. Używam dużego profesjonalnego pędzla, który w połączeniu z tym produktem działa cuda.

Polecam! Najlepszy róż, na jaki kiedykolwiek trafiłam.

Używam tego produktu od:2 lat

Trwaly/wydajny

Nigdy nie podniecalam sie jakos szczegolnie rozami.. :D
Kosmetyk jak kosmetyk-trudno sie bez niego obejsc, ale tez nie spedzilam wiele czasu na poszukiwanie go.
idealny roz ma miec duza palete odcieni(ew 1-2 kolory ktore mi pasuja), ma byc trwaly, delikatny na tyle by jedno mazniecie pedzlem nie pozostawilo trwalej plamy, o zgrozo :o

I taki wlasnie jest Dior. Nie jest moim KWC, bo chyba wolalabym wiecej odcieni. Ale trwalosc/subtelnosc to jego niewatpliwe plusy.

aahh.. wydajny:D

Używam tego produktu od: 2 lat..?
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1..

Idealny!

DiorBlush jest najlepszym różem jaki kiedykolwiek miałam. Wspaniale nadaje się do stworzenia makijażu omantycznego- delikatnego, eterycznego. Jest trwały, nie wymaga nieustannego nanoszenia i poprawiania. Polecam.

Genialny!

Zalety:
- piękny, naturalny kolor,
- wygładza i rozpromienia skórę,
- wydajny,
- pachnie jak najprawdziwszy róż/puder, a nie jak jakiś sztucznie perfumowany koloryzator,
- dołączony pędzelek pozwala dawkować natężenie koloru w zależności od tego jaki efekt chcemy osiągnąć - od naturalnego rumieńca do teatralnej plamy,
- nie zatyka porów, nie szkodzi skórze.

Wady:
NIE MA :P

Zdecydowanie KWC!

Używam tego produktu od: 8 mies

BOSKI !!!

Potwierdzam opinie pozostałych recenzentek, róż jest doskonały!!! Luksus w małym opakowaniu...
Doskonała kolorystyka, bardzo długo utrzymuje się na buzi, nie tworzy plam, nie sypie się przy nakładaniu, pięknie pachnie itd... same och-y i ach-y :D

Używam tego produktu od:roku

Naturalny efekt.

Róż Diora, który posiadam jest bardzo naturalny. Gdy chcę nadać twarzy lekkości i młodzieńczego wdzięku używam Diora. Jenak wolę róż Chanel, który jest dla mnie KWC. DiorBlusch polecam, ale następny kolor napewno kupię od Chanel.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jednak nie to

Latem dawałam na policzki puder brazujacy ale na zime stwierdziłam że przydalby sie róż. Przegladałam kolory i wybor padł na Diora. Wybralam delikatny rózowy 829. Kolor jest delikatny ale ładnie ożywia i lekko rozswietla twarz. No i tak długo trzyma sie na twarzy. Jak dalej bedę tak zachwycona kupie sobie jeszcze inny kolorek,może ciemniejszy. Róz godny polecenia.Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego Jednak dobralam żle kolor i ten różowy przy mojej brzoskwiniowej cerze to nie to. A po za tym jednak nie trzyma sie na twarzy tak dlugo jak bym chciała. trzeba go nosic ze sobą.

Super;):):)

Róż rewelacyjny. Najlepszy jakiego używałam. Wygląda naturalnie i delikatnie podkreśla kości policzkowe. Opakowanie i róż bardzo trwałe,przeżyły bez szwanku pare upadków w łazience;):)

Używam tego produktu od 6 miesięcy

po prostu rewelacja

doskonały piękny zapach , idealnie komponuje się z cerą nie ma wrażenia \placków\ nie podrażnia skóry po prostu cudowny a i starcza na bardzo długo

Używam tego produktu od:3 mies

doskonały

mam wersję dwukolorową 849 Sugar & Spice,

bardzo naturalnie wygląda nawet na bladej twarzy,
mniejszą część różu - jaśniejszą z drobinkami używam do rozświetlenia i lekkiego podkreślenia kości policzkowych oraz pod łukami brwiowymi, ciemniejszą matową do wyszczuplenia boków twarzy, bardzo ładnie to wychodzi

pędzelek trochę mały, nadaje się akurat do muśnięcia pod łukami brwiowymi, na resztę twarzy przydaje się mieć większy

róż zapowiada się na wydajny, a do tego kosztował mnie na Truskawce 80 zł :)

następny odcień dla urozmaicenia kupię jak dolar (oby!) spadnie (chociaż aktualna cena 117 zł też jest do zniesienia za taką jakość)

Delikatny i wygodny w uzyciu

Uzywam tego rozu od ponad miesiaca i jestem bardzo zadowolona z tego jak latwo sie go aplikuje i jak pieknie wyglada na skorze. Przy nakladaniu na skore roz tworzy delikatny film, ktory swietnie wspolgra z kolorem skory. Uzywam odcienia Natural Apricot, ktory przy pierwszym pociagnieciu pedzelkiem jest bardzo delikatny i naturalny, ale jesli chce uzyskac mocniejszy efekt, wystarczy polozyc dodatkowa warstwe. Do aplikacji rozu uzywam znajdujacego sie w opakowaniu pedzelka z bardzo miekkiego wlosia, ktory jest bardzo wygodny w uzyciu.
Roz swietnie ozywia twarz, a dzieki temu, ze nie ma zbyt duzych swiecacych drobinek jest dyskretny - dlatego swietnie nadaje sie do modelowania twarzy, kiedy nie chce sie, zeby widac bylo na niej makijaz.
Dodatkowym atutem jest eleganckie opakowanie z lusterkiem i wspomnianym juz pedzelkiem.
Mysle, ze na zime rowniez wybiore odcien z tej serii rozow Diora.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1. opakowania

dobry

Róze kupuje ostatnio pasjami, szukając tego jedynego - a przecież koloryt mi sie zmienia w róznych porach roku ;) Dlatego mam i rózowe i beżowe i wpadające lekko w pomarancz...
Diora kupiłam z ciekawości, jako miniature na allegro. Mam kolor 849 - contour. Pudełeczko małe, ale używa się wygodnie. Kolor w teorii mocny - na twarzy wyglada zadziwiająco delikatnie, w dodatku idealnie imituje mój naturalny rumieniec :) Trwały, wydajny. Uzywam wtedy, gdy nie chce zbyt mocnego makijazu ani nabłyszczenia...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie miniatury