Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany (stara wersja)

Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany (stara wersja)

Puder prasowany. Delikatny i lekki o jedwabistej konsystencji. Wzbogacony witaminą C i E. Zapewnia doskonały efekt kryjący i naturalny wyglad. Dzięki niemu skóra wydaje się gładka i świeża. Stanowi doskonałe wykończenie makijażu.

za taką cenę-warto.

nie byłam przekonana do zakupu takiego taniego pudru-bałam się, że mnie zapcha, że przez niego stan mojej skóry jeszcze bardziej się pogorszy.
postanowiłam jednak spróbować. powiem tak-jaśniutki odcień, idealny dla mnie. puder całkiem dobry, nie powoduje szkód na buźce, jest trochę "mąkowaty", ale za tę cenę jakoś to przeboleję ;) dobry na kryzys - taniocha, a jakościowo całkiem ok :)

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

Szału nie ma.

Kupiłam go skuszona zachwytami koleżanek, że jest boski. Jest całkiem dobry, ale...
Czuć go na twarzy, czasem nakłada się za dużo, mam wrażenie \mąki\ na twarzy.
Duży plus za jasne, naturalne odcienie, ale chyba jednak wracam do pudru Manhattana.
Za tą cenę warto, ale ja już raczej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Świetny

Jest to jedyny puder, którego używam, bo jako jedyny dobrze kryje, długo się trzyma i nie śmierdzi. A przy tym dobry dla alergika. Świetny! Po prostu! Musisz go mieć! Nie wydawaj kasy na firmowe! Z tymi pudrami wygląda się bardzo naturalnie. Nikt mi nigdy nie powiedział, że się pudrowałam, zaś jak mówię, że się pudrowałam to nie wierzą. Polecam!

Mała rada: dobierz idealnie odcień!

Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale koło 10-20

osobiście lubię

Używam najjaśniejszego odcienia głównie pod oczy, gdyż mało który korektor radzi sobie z moimi ogromnymi cieniami. Efekt jak photoshop ;)

Zalety:
- niska cena!
- wydajność (mam go już ok 4 m-cy, ale też używam w minimalnych ilościach)
- idealny odcień dla bladolicych
- trwały
- nie ciemnieje
- nie wysusza

Wady:
- można z nim łatwo przesadzić - efekt mąki na buzi
- słabo matuje

Ilość zużytych opakowań:zbliżam się do końca pierwszego

Dobry

Jak na tą cene jest ok. Zgragne opakowanie, ładny zapach. Może nie kryje zbyt dobrze, ale jak dla mnie wystarczająco :)
Niestety ostatnio zniknął z mojej Natury :(

Używam tego produktu od:roku

eh, zmiana nie wyszla na dobre

Kiedys to byl mój ulubiony puder, tani, kolor 02 bardzo mi odpowiadał, ładnie krył (mam czerwone policzki), matowił też dobrze... ale zmienili niestety formułe i teraz jest OKROPNY!! w ogole nie trzyma sie buzi, okrutnie go widać i sie osypuje z twarzy.. normalnie wystarczy lekko dotknac a juz sie sciera... okropny.. bardzo bym chciala zeby wrócili do starej formuly, bo ta nowa to totalna porazka...

Używam tego produktu od: uzywałam przez 3 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele

Polecam . )

Dobrze oceniam ten puder:
- dobra cena
- dużo odcieni
- zgrabne opakowanie
- bardzo dobrze się nakłada
- śliczny zapach ^
- dość dobrze kryje

Jednak nie polecam
go zbytnio osobom które maja sucha skore
ponieważ przyczynia się do dodatkowego łuszczenia naskórka , ani używania bezpośrednio.

Mimo wszystko zadomowił się w mojej kosmetyczce,
jednak planuje zamienić go na "rozświetlający"

Pozdrawiam . )

wy-e-dy-to-wa-no

Edytuję recenzję, bo po dłuższym używaniu + kontaktem z trochę inną wersją makijażu (odkryłam, że MOŻNA chodzić bez poprawek cały dzień), dochodzę do wniosku, że należy temu specyfikowi zabrać jedną gwiazdkę.
Wciąż jednak uważam, że jak za tą cenę jest całkiem niezły, a że krzywdy na twarzy nie robi i nie zapycha - można wypróbować. Szczególnie dla jasnej, bezproblemowej cery, numer 1 jest w sam raz.

Można przetestować!

Myślę, że puder jest super!! Zaznaczyłam nie wiem czy kupię bo zastanawiam się czy nie wywołuje mnie reakcji alergicznych. Ale za tą cenę jest super długo się utrzymuje, nie tworzy efektu maski, jest wydajny i same plusy. Polecam

Używam tego produktu od:miesiąc

bardzo fajny

Fajny puder. Plusem jest to, że jednocześnie dobrze kryje i matuje. Cena rewelacja. Minusem jest opakowanie, które łatwo się psuje (pękający plastik). Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

bardzo dobry

Używałam tego pudru dawno, byłam mu wierna, ale zaczęłam wypróbowywać nowe kosmetyki. Myślę, że niedługo do niego wrócę.
- cena super;)
- ok zapach
- fajne kolory, dla bladych dziewczyn;p
- spełnia swoją rolę pudrowania, poprawki owszem, ale to zawsze trzeba;p
- opakowanie tez ok, chociaż kiedyś mi się rozwaliło, ale to jest możliwe, że go upuściłam
- pod koniec używania, nie trzyma się pudełeczka i mam małe kawałki latające po opakowaniu, ale to tam co za wada;d

Używam tego produktu od: daaawno
Ilość zużytych opakowań: 3-4

tak tak tak!

Daję MAXA bo
*CENA CENA CENA!!!!!!!!!!!!!
*kolor, Boże, jedyny tak jasny z dostępnych mi pudrów prasowanych - manhattanu jeszcze jest. a tak to jakieś ciemne
*trwałość
*komfort noszenia :) nie roluje się, nie wałkuje NIE MA TAPETY :D
*dobrze się aplikuje
*współpracuje z moją twarzą:)
generalnie same ochy i achy, najbardziej podniecona jestem odcieniem i ceną.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie