Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany (stara wersja)

Sensique, Trendy Compact, Puder prasowany (stara wersja)

Puder prasowany. Delikatny i lekki o jedwabistej konsystencji. Wzbogacony witaminą C i E. Zapewnia doskonały efekt kryjący i naturalny wyglad. Dzięki niemu skóra wydaje się gładka i świeża. Stanowi doskonałe wykończenie makijażu.

dobry jako sypki :)

Zachecona waszymi opiniami, poszlam do sklepu i za przyslowiowego piataka wygrzebalam to cudo :) przyznam sie ze nieziemsko glupio bylo mi kupowac puder w tak niskiej cenie :P ale wielkie bylo moje zdziwienie ze babka zza kasy nie upadla ze smiechu widzac ze zaopatrzam sie w tanioche hehehe ( domowe przypuszczenia :P ) do rzeczy. Puder sam w sobie jest kruchy, latwo sie go nabiera na pedzel, ale to przebrzydle opakowanie nie dawalo mi spokoju. wiec pol skruszylam do w pol wykonczonego sypkiego ideal shade avonu i jest cud miod :)

+ w malej ilosci (jaka ja potrzebuje) jest naprawde niewidoczny na twarzy
+ matuje na dluugo :) 5/6h spokojnie
+ klei sie do pedzla
+ ceeena!!
+ zapach pudrowy ale mi sie podoba
+ jasne odcienie
+ zawsze sa na stanie w naturce z tego co wczesniej lukalam

- obrzydliwe opakowanie! chociaz w sumie nie otwiera sie jeszcze jak np... krem nivei hehehe
- brak lusterka, kuuurrrkson, jak robicie dobry puder to i podwyzta cene dajta lusterko i kazdy by kupowal
- brak puszka ( choc mam ich duzo) ale nie wiem co oni mysla, ze jak kupi go kobiecina starsza to czym ma go nakladac nieobeznana, palcami? czy jak moja byla przyjaciolka wacikiem hehehe? zal

4 gwiazdy bo znalazlam na te minusy zastosowanie bede kupowala jako puder domowy skruszony

kupie go napeeeewno!!

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań: w czasie 1

Dawny ulubieniec :)

Używałam go dawno, dawno.
Ładnie matowił, przyjemnie pachniał, skryty w solidnym opakowaniu, był bardzo wydajny. ;)

Minusem był brak puszka, ale sam puder był tani, więc dokupienie do niego puszka nie było ogromnym wydatkiem :ehem:

Nie wiem, czy do niego wrócę, bo zmienia się profil mojej cery.

Używam tego produktu od: używałam około roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Jest to najlepszy puder z jakim miałam do czynienia.
Jest tani, nie widać go ( chyba że ktoś przesadzi i nałoży go zbyt dużo :P )
Dobrze matuje, starcza na długo.
Jedyny minus to to, że nie ma gąbeczki.

Kupie go ponownie i to nawet jutro, bo już mi się skończył ten stary. :)

dobry

jak na taka cenę puder jest dobry. plus za jasny odcień, matuje na kilka godzin, tylko trzeba uważać aby za dużo nie nałożyć bo nieładnie go widać. mnie opakowanie starczylo na długo a więc nawet wydajny, za tak niską cenę można spróbować

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy

Puder całkiem całkiem, sprawdził się. Delikatnie kryje, nie tworzy efektu maski, matuje na parę godzinek no i do tego ta cena wręcz powalająca. Jest wydajny, nie waży się na twarzy, nie powoduje wysypu wyprysków czy czegokolwiek. Nie używałabym go jednak na gęste i tłuste kremy/podkłady bo wtedy faktycznie uwydatnia pory i cera się świeci. Ale lekki kremik i ten puder to idealna para ;)

tragedia;/

Skusiły mnie opinie wizazanek. Niestety na mnie ten puder w ogole nie zrobil dobrego wrazenia.
Okropnie wchodzi w pory, podkreslając je niemiłosiernie, pierwszy raz spotykam się z czymś takim,że puder waży się na buzi. Do 5 minut po wykonaniu makijażu wszystko gra.Potem jest coraz gorzej,twarz sie swieci, pory są podkreslone przez pomaranczowe kropki,jakies plamy żółte z pudru na twarzy. Gąbką sie nie da nałożyć, pędzlem jak najbardziej-puder jest miękki,ale przez to oprósza się strasznie.
Jedyny plus to taki,ze nie jest mi szkoda 4zł.
NIE NIE NIE,zbyt staranny i dobry robię makijaż,żeby puder miał wszystko zepsuć.Nie polecam.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Fatalny

Fatalny!!! Jakim cudem ma ponad trzy gwiazdki średniej??? Jakość proporcjonalna do ceny, uder jest okropny, jest strasznie widoczny na twarzy (nie chodzi o kolor)- włazi w pory, ściera się wraz z podkładem- po godzinie nie ma po nim śladu, tandetne plastikowe pudełko, ktore połamało mi się przy pierwszym użyciu!!! NIE!!!!

Kupiłam ten produkt: ok. 4 miesiące temu
Użyłam ten produkt: może kilka razy

zabawka dla dzieci

Jedynym plusem tego produktu jest dostępność bardzo jasnego odcienia oraz cena - choć akurat w tym przypadku sprawdza się powiedzenie: jaka cena taka jakość.

- jest bardzo twardy, ciężko go nabierać na gąbeczkę, trzeba skrobać puder, by cokolwiek nałożyć na twarz

- nakładany gąbeczką jest widoczny na twarzy, lepiej to robić pędzlem, ale nie przecież nie po to kupuję puder w kamieniu do poprawek w ciągu dnia, by potem używać go w duecie z pędzlem

- nie kryje i nie matuje, moja mieszana skóra zaczyna się świecić już po mniej więcej godzinie

- tandetne opakowanie, na dodatek szybko psujące się (połamał się plastik przy zamknięciu i wieczko odpadło)

- brak gąbeczki ale to akurat nie pływa na ocenę, bo gąbeczek mam bez liku

Używam tego produktu od: pół roku lub więcej

świetny

świetny puder za niską cenę!
nie tworzy maski na twarzy, dobrze matuje, dając delikatny naturalny efekt.
jestem blada, używam odcienia 03.
ostatnio w mojej drogerii te pudry były w promocji po 3,99 to kupiłam 2 opakowania :)
polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5-6

Bardzo fajny

Pierwszy raz kupiłam ten puder przypadkiem. Przed nim nie miałam w ogóle styczności z kosmetykami SENSIQUE, jednak zdecydowałam się zaryzykować. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę, co mnie mile zaskoczyło przy tak śmiesznie niskiej cenie. Dość szybko się zużywa, bo stosuję go codziennie (z reguły nie robię poprawek w ciągu dnia, chyba że mam jakieś większe wyjście), ale trafiłam na idealny odcień i naprawdę dobrze matuje na kilka godzin. Za tę cenę jest to wręcz świetny kosmetyk. Używam go nieprzerwanie od dłuższego czasu i ani myślę o zmianie. Jest godny polecenia. :)

Używam tego produktu od: roku? ponad?
Ilość zużytych opakowań: kilka, 5-6

Ok

Skończyłam wcześniejszy puder, więc zaczełam oglądać się za nowym. Miałam wówczas trochę wydatków więc ten puder z Sensique okazał się naprawdę dobry a do tego śmiesznie tani. Dobrze matowi skórę, nie zatyka porów i bardzo ładnie wygląda .Jedynym minusem jest to,że się lekko osypuje.
Czy kupię ponownie? Zdecydowanie tak;)

Świetny za niską cenę

Fajny puder z niższej półki,lepszy niż niejeden droższy. Ładnie matuje na kilka godzin, nie zapycha porów, nie nasila zmian trądzikowych.
Nie zwiększa wydzielania sebum. Posiada jasne odcienie(mój nr 02), przyjemny zapach i porządne opakowanie.
Jestem z niego zadowolona. Nie ma załączonego aplikatora,być może dla niektórych jest to minus,ale naprawdę puder najlepiej rozprowadza się pędzlem.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie używania 1