Isana, Wattepads 100% Baumwolle (Płatki kosmetyczne)

Isana, Wattepads 100% Baumwolle (Płatki kosmetyczne)

Płatki kosmetyczne Isana sa idealne do codziennej pielegnacji. Nadaja sie do demakijazu oraz nakldania kosmetykow.

do twarzy, do oczu
zestaw
płatki higieniczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Fajna cena jak i jakość

Serdecznie mogę polecić, jeśli chcesz w chwilę zmyć makijaż, i lubisz dobra jakość, płatki się nie rozdzielają co jest bardzo na plus no i cena mówi sama za siebie, polecam ❤️

Miłe zaskoczenie, sprawdzają się w 100%

Naprawdę dobre płatki.
Mają wszystko co mieć powinny:
- są nie za grube i nie za cienkie - idealne
- zbite, ale miękkie i przyjemne dla skóry
- wykonane w 100% z bawełny
- nie podrażniają
- nie zostawiają kłaczków itp
- nie rozwarstwiają się
- nie pylą
Dobry produkt w dobrej cenie.

Fajne i tanie

Fajne, tanie płatki kosmetyczne.
Co tu więcej można powiedzieć? Najważniejsze, że nie rozwarstwiają się, są miłe w dotyku. Wykonane w 100% z bawełny. Do kupienia w Rossmannie.
Cena atrakcyjna, zwłaszcza na promocji.

• Design produktu: 5

Czy można im coś zarzucić

Moje wymagania:
> Nie mogą się rozwarstwiać
> Nie mogą być cienkie jak papier
> Nie mogą się pylić
> Muszą być odpowiednio delikatne

Płatki spełniają wszystko to czego wymagam, dlatego uważam, że zakup nie powinien nikogo rozczarować. Aplikując płynne kosmetyki na płatek nie pochłania jak gąbka wodę a zatrzymuje i tym samym produkt/kosmetyk ląduje na skórze. Dla cery wrażliwej jak najbardziej będą dobre (taką posiadam)

Sprawdzają się doskonale

To już mój kolejny zakup tych płatków kosmetycznych!
Używam ich do zmywania makijażu, szczególnie oczu jak i do zmywania np. różnych maseczek. W obu przypadkach sprawdzają się doskonale.
Płatki są cienkie, dość miękkie, co sprawia, że są przyjemne w użyciu. Nie sypią się, przy użyciu zachowują swój kształt, czyli nie rozwarstwiają się i nie rwą, ja właśnie szczególnie zwracam na to duża uwagę. Za każdym razem do nich wracam po zużyciu nawet innych płatków.

Dobrze wykonane, z przetłoczeniem

Nie są drogie a dobrze wykonane.
Podoba mi się, że z jednej strony jest widoczny wzorek - to zawsze jest dla mnie pierwszą oznaką dobrych płatków. Dobrze trzymają formę.
Są cienkie ale dzięki temu nie pożerają produktu. Za to zbierają dobrze.
Nie rozwarstwiają się, nie rozłażą, nie gubią waty.
Opakowanie standardowe, ze sznureczkami do ściągania lub powieszenia.
Lubię je na równi z tymi z Biedronki. Te wygrywają tłoczeniem (które jakiś czas temu zniknęło z BeBeauty). Biedronkowe natomiast ceną, bo w dyskoncie często kupuję po 1,79 lub 1,99zł.

• Design produktu: 4

Wiele zużytych opakowań, jedne z ulubionych.

Waciki kupuję zawsze w Rossmannie, czasem zrobię wyjątek i kupię inne gdzieś w markecie, ale zawsze szybko wracam do tych. :D
Cena jest super atrakcyjna, to jedne z najtańszych, a jak dorwiemy je w promocji, to już w ogóle!

Waciki zapakowane są w standardowe opakowanie, na dole można zrobić dziurkę, powiesić i wygodnie wyciągać waciki.

Jeśli chodzi o sam wacik, jest dość cienki, ale ja zdecydowanie takie preferuję. Nic tutaj się nie rozwarstwia, nic nie pyli. nie mechacą się. Istotne jest również to, że płatki są z delikatnej bawełny. Mimo pocierania, nie podrażniają mojej wrażliwej cery.

Bardzo je lubię i są to zdecydowanie moje top waciki!

• Design produktu: 5

Delikatne i przyjemne płatki!

Skład: czyli 100% bawełny
Dostępność: drogerie Rossmann - powszechne zatem stosunkowo łatwo nabyć te płatki
Cena: atrakcyjna i nabywamy aż 120 sztuk.

Płatki kosmetyczne Isany są miękke, ale bardzo trwałe, nie rozrywają się ani nie "mechecą". Nie zauważyłam żadnych resztek ani pyłu na twarzy po wykonaniu demakijażu. Spokojnie można je też użyć do zmycia lakieru na paznokciach.

Bardzo dobre

Płatki kosmetyczne Isana to najczęściej kupowane przeze mnie płatki do demakijażu. Na pewno stosunek jakość i cena wypada na plus, gdyż sa tanie a jest ich dużo. Waciki nie rozwarstwiają się, nie pozostawiają białych niteczek i nie podrażniają delikatnej skory wokół oczu.

Bardzo dobre płatki kosmetyczne

Używałam już różnego rodzaju płatków, w tym kupowanych w marketach i muszę przyznać, że płatki kosmetyczne od Isany przebijają wszystkie jakością.
Posiadają idealną grubość, mają estetyczne wytłoczenia, są delikatne w dotyku.
Płatki nie rozwarstwiają się i nie rozpadają się w rękach pod wpływem np. zmywacza do paznokci czy innego płynnego kosmetyku. To produkty trwałe, idealne do demakijażu i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Komfortowe w użytkowaniu.
Kupuję płatki w opakowaniu 70 sztuk i na długo mi wystarcza.
Podoba mi się konstrukcja opakowania, które jest wyposażone w praktyczne sznureczki. Dzięki temu można je z łatwością powiesić.
To produkt dobrej jakości, a przy tym tani.
Polecam wszystkim Wizażankom.

Tanie i dobre

Waciki bardzo solidne jak na tak niska cenę. W opakowaniu jest bardzo duża ilość sztuk co starcza na naprawdę długi okres czasu. Nie rozwiajają się nadmiernie, dobrze wchłaniają płyn do demakijażu i nie podrażniają skory swoją warstwa zewnętrzna. Produkt dobrej jakości, dostępny od ręki we wszystkich rossmanach. Polecam

• Design produktu: 5

Bardzo przydatne , uwielbiam za wielofunkcyjność

Moja wersja tych płatków to 140 sztuk. Lubię takie opakowania, tym bardziej że wiem ze na pewno je zużyję. Lubię także wielorazowe ale tych używam nie tylko w celach kosmetycznych.

Płatki są miękkie, nie zauważyłam żeby zostawiały też jakieś włókna na twarzy czy też skórze. Lekko rozwarstwiają się ale nie przeszkadza mi to, nie posiadają ostrych krawędzi. Nie pachną, w sumie nie zależy mi na tym bo i tak używa się ich jakąś chwilę i lecą zaraz do kosza.

Płatki oczywiście są wielofunkcyjne używam ich nie tylko w celach kosmetycznych, ale przy drobnych pracach domowych, do rozcierania rysunku ołówkiem czy także do pielęgnacji oczu zwierząt, słowem mała rzecz a cieszy. Nie wyobrażam sobie by ich mogło zabraknąć.

Opakowanie jest raczej standardowe i zdawało by się, że poręczne -bo wąska torebka bo sznureczki za które można ją powiesić. W takiej postaci do ich użytkowania raczej nigdy nie korzystałam, mam do tego specjalne pudełko z którego je biorę i skrupulatnie uzupełniam gdy się kończy. Wieszanie jej przy lustrze czy gdzieś przy szafce nie jest całkowicie w moim stylu.

ZALETY:
dobra cena
super dostępność
spora liczba sztuk w opakowaniu- 140 szt.
nie zostawiają włókienek na twarzy i na skórze
miękkie i przyjemne dla skóry
nie mają ostrych krawędzi
wielofunkcyjność
trochę się rozwarstwiają ale nie jest to wada
chłoną to co trzeba

WADY:
nie ma wad