Manhattan, X-ACT - Wodoodporna kredka do kresek

Manhattan, X-ACT - Wodoodporna kredka do kresek

Kredka o nowoczesnej, wodoodpornej formule, która jest wyjątkowo trwała. Odpowiednio miękki sztyft z łatwością obrysowuje kontur oczu. Nieperfumowana. Dostępna w 3 kolorach.

do temperowania
o przedłużonej trwałości, wodoodporna

fantastyczna! KWC

uzywam jej codziennie, wiernie od kilku lat, nie rozmazuje sie przez caly dzien a nawet i noc, nie podraznia, jest trwala jak zadna inna, bardzo wydajna, w dodatku w bardzo atrakcyjnej cenie, zdecydowanie moj kwc wsrod kredek do oczu

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 6 lub wiecej

Wyśmienita

Dostałam tę kredkę w prezencie i zakochałam się w niej, póki co to najlepsza kredka jakiej używałam :)

Plusy:
- miękka, przez co łatwo się ją aplikuje
- trwała
- mocna czerń
- idealna do smoky eyes

Minusy:
- często trzeba ostrzyć

lość zużytych opakowań: 3 sztuki

Bardzo dobra!

Kredkę w kolorze brązowym dostałam w prezencie i jestem pozytywnie zaskoczona.

+ Dobrze się rysuje, zostaje długo na skórze, nie rozmazuje się, miękka, tania.

- Z upływem czasu nieco ściera się w kącikach, mały wybór odcieni.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Totalna KATASTROFA

Zachecona pozytywnymi opiniami zakupiłam tą kredke. Zalezało mi bardzo aby była wodoodporna, niestety niespełniła swojego zadania. A do tego ciezko nią się maluje kreski na górnej lini rzęs. Natomiast w kącikach oczu się rozmazuje. :(

Bardzo dobra kredka

Obecnie nie używam już kredek do powiek, korzystam z eyelinera w płynie. Ale kiedyś korzystałam tylko z ołówkowych kredek i ta jest naprawdę świetna. Idealna do malowania kresek na tzw. wodnej linii - bez względu na to, jak bardzo oko jest wilgotne, kreska będzie widoczna i łatwa do namalowania. Przyzwoita cena, doskonała jakość, kreska się nie rozmazuje i jest trwała. Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: Obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Całkiem niezła

Jest całkiem dobra, można nią ładnie i precyzyjnie namalować kreseczki. Nie jest ani za twarda, ani zbyt miękka - konsystencja chyba idealna. Jedynym małym minusem jest fakt, że wytrzymuje tylko kilka godzinek, jak wieczorem spoglądam w lusterko to kreski są już wyblaknięte, jakby roztarte. No, ale to już ekstremalne sytuacje :)
Temperuję ją temperówką z essence i jest ok!

Całkiem OK

Mam mieszane odczucia co do tej kredki.
Posiadam kolor True Brown (jestem blondynką), kredką maluję połowę donej powieki (tuż przy linii dolnych rzęs).
I tak:
- fajnie podkreśla oko
- utrzymuje się baaaardzo długo
- nie rozmazuje się
- cena jest OK.

Natomiast największą wadą jest to, że trzeba ją ostrzyć, a opakowanko jest naprawdę z mocnego drewna, bardzo zalatującego na plastik (poważnie! ;O)
Gdy pierwszy raz ostrzyłam popełniłam błąd i nie włożyłam kredki do lodówki na pare godzin. Była ona miękka i się bardzo łamała. Teraz niby już tak mi się nie dzieje, ale niefajnie się ostrzy i można się w czasie malowania "poharatać" ostrą krawędzią opakowania ;/

Ogólnie jest spoko, ale tak jak powiedziałam, ostrzenie jest przerąbane...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

moze być

lubiłam tą kredkę, zanim poznałam moją ulubienice essence :) krednka była dość dobra jeżeli chodzi o trwałość, ale trzeba było ją poprawiać w ciągu dnia dobre kilka razy. była strasznie śliska, jakby oleista, jej czerń była raczej ciemną szarością. No i drażniła mi powiekę, ale wyłącznie przez to, że oprawiona była w drewno. To właśnie drewno strasznie rysowało mi skórę, a nie lubiłam temperować tej kredki bo okropnie sie wtedy łamała i mnóstwo jej się marnowało. kiedyś ją lubiłam, ale odkąd znalazłam swój faworyt - wiem, że była przeciętna.

Używam tego produktu od: używałam jakieś pięć lat
Ilość zużytych opakowań: około 10 opakowań

Jeżeli szukasz trwałej kredki, znalazłaś

Ahhh, mogłabym piać godzinami z zachwytu nad tym kosmetykiem. Jestem z tą kredką nierozłączna od lat. Używam koloru czarnego i uważam, że to naprawdę rewelacyjny produkt.

- bardzo trwała
- intensywny, piękny kolor
- super się nakłada, jest idealnie miękka
- na linii wodnej rewelacja, niezwykła jak na to miejsce trwałość
- starcza na długo, mimo codziennego makijażu, malowania dolnej i górnej powieki
- 20 zł, wydaje mi się, że to niska cena, szczególnie, że używałam kiedyś kredki za 50 zł i nie dorastała tej do pięt.

Jej jedyna wada, to konieczność temperowania, ale w obliczu tylu zalet, jakoś to toleruje.

Ilość zużytych opakowań: około 24

Bardzo dobra

Zakupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji. Szukałam naprawdę trwałej kredki i pod tym względem mnie nie zawiodła. Wybrałam kolor czarny. Ciężko mi ocenić czy rzeczywiście jest wodoodporna, ponieważ nie testowałam jej w aż tak ekstremalnych warunkach, bez trudu natomiast zmyła się wodą i żelem. Kredka jest twarda, dzięki czemu się nie łamie, sam sztyft również dość twardy, a jednocześnie na tyle miękki, że bez trudu się nim maluje. Bardzo dobrze napigmentowana. Można nią wykonać zarówno cienkie jak i grubsze kreski. Bardzo dobrze sprawdza się również na linii wodnej. Makijaż oka trwa w nienaruszonym stanie przez cały dzień. Nie rozmazuje się, nie ściera. Dobrze się temperuje. Bardzo wydajna. Ładne kolory do wyboru. Minus za wysoką cenę. 20 zł to jednak dość dużo jak za kredkę, zwłaszcza, że na można kupić równie dobrą za parę złotych:)

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Średniaczek

Na początku byłam zadowolona. Ładna, głęboka czerń, która się trzymała bardzo długo. Jednak co moment musiałam ją ostrzyć i zawsze mi się zbierała w kącikach oczu i wtedy leciały mi łezki = kredka wyglądająca paskudnie. Skoro trzeba było co moment ostrzyć, to szybko znikała ;( I chociaż nie malowałam AŻ tak często oczu kredką, to nie wiem kiedy z całej kredki zrobiła mi się jej mała część :( Przy okazji jakoś tak ciężko mi się ją nakładało... Do tego pod oczami się rozmazywała...

+ cena
+ głęboka czerń
+ długa wytrzymałość

- zbierała się w kącikach
- mało wydajna
- rozmazuje się

Używam tego produktu od: paru miesięcy

bardzo dobra

Zdecydowanie jedna z lepszych kredek, idealna prawdziwa czerń, nie rozmazuje sie, nie znika po kilku godzinach, miękka, łatwo nią się maluje, nie łamie się, mogłaby być tańsza, ale naprawde warto :)Używam tego produktu od: kilku miesiećyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

po kilku miesiącach mając porównanie z innymi kredkami zmianiam ocene na gorszą, miałam okazje wyprobować kredke dłuzej tzn kiedy bylam pomalowana nią ok 10-12 godzin pod koniec dnia kreska znikała wyblakła ścierała się i jednak nie jest to prawdziwna czerń jakiej oczekiwałam