Bell, Hypoallergenic, Waterproof Stick Eyeshadow (Hypoalergiczny cień do powiek w kredce)

Bell Hypoalergiczny cień do powiek w kredce zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację. Przylega do powiek, nie obsypuje się i nie pozostaje w załamaniach powiek. Szeroka gama kolorów gwarantuje trwały makijaż oczu, a kremowa formuła z perłowymi pigmentami nadaje mu satynowe wykończenie.

w sztyfcie
hipoalergiczna, o przedłużonej trwałości
pojedyncze
Efekt
satynowe

Bardzo mi odpowiada

Nie zgadzam się z opiniami wizażanek, które piszą ,że cień się zbiera na powiece i roluje.
Ja sobie go bardzo chwalę.
Dobrze się nakłada, utrzymuje, ma bardzo ładny kolor z lekkim połyskiem.
Dla mnie dużym plusem jest sama aplikacja- szybka i bardzo łatwa.
Szkoda, że cień nie przypadł klientkom do gustu, bo pewnie szybko zniknie z rynku.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Nie sprawdził się u mnie

Kupiłam na promocji..i niestety nie polubiłam go. Dla mnie jest za ciężki. Zlepił mi powiekę.zbieral się w załamaniu powieki. Trudno się nakłada.Mimi niskiej ceny więcej go nie kupię.

Cień Bell

- cień się zbiera w załamaniach
- niewygodna i trudna aplikacja

+ ładne opakowanie
+ ciekawy zamysł
+ dostępność
+ ładne kolory
+ wydajność
+ rozmiar
+ korzystna cena

Nie dla mnie

Produkt kupiłam ze względu na świetna, neutralną kolorystykę. Jego plusem jest to, że nadaje się dla alergików, jednakże dla mnie ta formuła jest zła. Jest ciężki, nie mogłam go rozprowadzić. Następnym problemem bym dyskomfort podczas noszenia, niestety się nie polubiliśmy.

Bez rewelacji.

Bardzo lubię kosmetyki Bell. Niestety ten cień w kredce nie spodobał mi się. Jak dla mnie jest za ciężki.. czuję go na powiekach.. mam wrażenie że skleja mi powiekę.sa widoczne bruzdy.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Bez rewelacji

Cienie w sztyfcie z Bell mają bardzo ładną , uniwersalną kolorystykę. Nie uczulają.

Bez rewelacji

Cienie w sztyfcie z Bell mają bardzo ładną, uniwersalną kolorystykę. Nie uczulają. Niestety nie przypadły mi one do gustu. Sam zamysł jest ciekawy. Nie odpowiada mi jednak ich formuła. Trudno rozprowadzają się na powiece, zbierają się po pewnym czasie.

Dobra na wyjazdy

Oceniam kolor 01 - jasny, chłodny róż ze srebrnymi drobinkami

Kredkę mam już od jakiegoś czasu, otrzymałam ją w pudełku subskrybcyjnym i dzięki temu mogłam to cacko przetestować. Kolor, który posiadam jest idealny do rozświetlania wewnętrznego kącika i właśnie w tym celu stosuję ją najczęściej. Jest całkiem wydajna.

Czytałam recenzje innych dziewczyn, które pisały, że jest to kredka zastygająca. Ja również mam wrażenie, że trwałość tych kredek zależy od ich wykończenia. Moja z drobinkami na pewno nie jest zastygająca. Owszem, fajnie prezentuje się w wewnętrznym kąciku, ale jeśli w ciągu dnia zapomnę się i potrę oko, kredka się rozmazuje i znika. Jeszcze gorzej zachowuje się w przypadku nałożenia na całą powiekę. Jeśli zaaplikuję ją bezpośrednio na powiekę bez bazy - jest tragedia, kredka nieestetycznie przemieszcza się po powiece, aż w końcu zbiera się w załamaniu i tam już siedzi aż do demakijażu. Nieco lepiej ma się sytuacja w przypadku zastosowania bazy pod cienie - wtedy tę kredkę da się jakoś ograć i - powiedzmy - z dumą nosić na powiece ruchomej w ciągu dnia.

Moim zdaniem kredka Bell jest idealna na wyjazdy, kompaktowa i bardzo wygodna w użyciu, bo wystarczy ją wykręcić, nie musimy używać rąk, tylko aplikujemy ją - że tak powiem - z opakowania, za pomocą sztyftu. Odcień 01 właśnie na wyjazdach służy mi do rozświetlania wewnętrznego kącika. Fajnie się prezentuje w tym miejscu, choć nie powiem - znam czy to cienie czy inne szmery bajery, które prezentują się w wewnętrznym kąciku sto razy lepiej, ale no właśnie, wtedy potrzebujemy pędzelka, najlepiej jeszcze Glitter Primer'a od NYX'a, cień w podróży może nam się uszkodzić i takie tam. Ta kredka jest po prostu wygodna kiedy wyjeżdżamy i z takiej też perspektywy ją oceniam.

Idealny dla alergikow

Dawniej zmagałam się z problemem w doborze idealnych cieni. Jestem alergiczką i dawniej nie mogłam korzystać z wielu produktów. Zaczęłam szukać bezpiecznych produktów i trafiłam na ten cień w kredce. Sprawdził się idealnie. Nie uczulił mnie a efekt który mogła dzięki niemu osiągnąć był zniewalający. Jedyny minus jaki zauważyłam to problem z nałożeniem cienia przy wyżej temperaturze. Niestety podczas wyjazdu kredka mi się złamała pod wypływem temperatury i korzystanie z niej było już ciężkie.

Porządne cienie

Cienie są dobrej jakości, da się je rozcierać, mają niezły pigment, długo utrzymują się na oku, ładnie połyskują, mają ciekawe kolory i są w dobrej cienie. Jeżeli ktoś nie potrzebuje całej palety a pojedyńczy cień jest to świetne rozwiązanie.

Bardzo przyjemny cień w kremie, dobrze zastygający. Dobry jako baza pod cienie(błyski) jak i solo.
Mój jasny lekko różowy odcień bardzo ładnie iskrzy, dając w makijażu to coś. Trzyma się cały dzień, nie roluje się, łatwo się nakłada. Pasuje na całą powiekę jak i na wewnętrzy kącik.
Fajnie podbija błysk innych błyszczących cieni.
To wszystko w korzystnej cenie i wygodbym stiku.

Bardzo fajny cień

Jeden z moich ulubionych cienie z Bell. Posiadam jeszcze 2 inne kolory. Wykorzystuje je jako perłowa baze pod cienie, Ładnie podbijają kolor cieni metalicznych, nałożonych na nie. Są bardzo długotrwałe.