Nivea, Hair Care, Flexible Curls, Odżywka `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Nivea, Hair Care, Flexible Curls, Odżywka `Skręt fal i loków` (stara wersja)

Odżywka Skręt fal i loków z ekstraktami z aloesu i lilii wodnej podkreśla skręt loków i fal, zapewniając sprężystość i elastyczność włosom kręconym i falowanym.
Zapewnia naturalny połysk oraz wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów. Nie obciąża włosów.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Nymphaea Odorata, Aloe Barbadensis, Behentrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Mathylparaben, Propylparaben, Parfum.

Cena: 8-11zł / 200ml

Nie dla mnie.

Jest to zwykła odżywka po której włosy lepiej się rozczesują.Nie ogranicza puszenia moich włosów.Jest baardzo przeciętna, dlatego na pewno go więcej nie kupię.

Używałam tego produktu przez 2 msc

Niezła, ale bez rewelacji!

Mam suche włosy, podniszczone rozjaśnianiem i dosyć mocno falowane.
Żeby odżywka działała faktycznie trzeba odczekać z nią na głowie te 3 min. Trochę nawilża, włosy ładnie się skręcają.Nie obciąża włosów. Niestety w ogóle nie ułatwia rozczesywania.
Moim zdaniem dobra do włosów w dobrej kondycji do podtrzymania ich dobrej formy, a niedo regeneracji.
Średnio wydajna.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

świetne

Wreszcie coś na moje włosy działa... Loki są miękkie, delikatne w dotyku. Ładnie się układają. Odżywka nawilża włosy. Widać efekty.
Minusem jest to, iż odżywka jest mało wydajna. Czasem włosy się puszą, ale to z winy mojego lenistwa.
Z usmiechem na twarzy mogę polecić ten kosmetyk :)

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, ok. 5

Nieuczesane loki

Odżywka całkiem niezła. B. ładnie pachnie i dobrze się wchłania. Zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów, nie obciąża ich. Jak dla mnie trochę za mało skręca, ale ja mam ich ogromnie dużo, więc chyba się sprawdza, na cienkich i zwykłych.

Kupuję od jakiegoś czasu i będę kontynuować.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Całkiem niezła

Odżywka jest całkiem niezła. Gdy stosuje się ją w połączeniu z szamponem i ew. jakimś balsamem uwydatniającym skręt fal i loków to efekty są dosyć zadowalające. Niestety przy użyciu z innymi produktami efektów jako tako nie ma.

No i trzeba ją naprawdę regularnie stosować, żeby przyniosła wymarzony efekt, ale jakby nie patrzeć kondyncja moich suchych, rozjaśnianych i kręconych włosów bardzo się od tej serii poprawiła.

Szkoda tylko, że odżywka jest mało wydajna, ale za to niedroga, więc można kupować bez wyrzutów sumienia kolejne opakowania.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

Słaba...

Odżywka na pewno nie podkreślała loków, przynajmniej moich - bardzo skręconych i w dodatku suchych. Wcale nie ułatwiała rozczesywania, blasku też nie nadawała. Włosy były dość szorstkie w dotyku, szybko robiły się szopiaste. Zapach odżywki nie spodobał mi się, był bardzo chemiczny, sztuczny. Za plus można uznać wydajność. Nie oceniam najniżej, bo szkód nie wyrządziła. Szampon z tej serii jest zdecydowanie lepszy.

Czas używania produktu: ok. 2 miesięcy

Niee....

Mnie i moim włosom ta odżywka zupełnie nie spasowała. Mam suche, zniszczone, kręcone włosy. Po jej zastosowaniu moje loczki same zaczęły się rozprostowywać :/, puszyć niemiłosiernie, na głowie powstało mi siano. Przesuszone na maksa w dodatku. Więc żadna z obietnic producenta nie została spełniona, zero podkreślenia loczków czy wygładzenia- wprost przeciwnie. A już najbardziej zdenerwowało mnie, że po jej używaniu przez pewnien czas, włosy były w gorszym stanie niż przed jej używaniem. Bubel jednym słowem. Nie polecam, a suchym, kręconym włosom- w szczególności.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

nie bardzo

nie spełnia obietnic - przynajmniej na moich włosach.
Włosy po zastosowaniu tej odzywki są suche, puszą się, wyglądają jakby "piorun w nie strzelił".
Odrobinę ułatwia rozczesywanie, nie obciąża włosów.

Używam tego produktu od: od pół roku męczę pierwsze opakowanie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

może być :)

używam jej od kilku lat z małymi przerwami.. ale jednak zawsze do niej powracam.. z kilku przyczyn, a mianowicie :

* nie zawiera silikonów
* całkiem nieźle nawilża włosy
* pomaga przy rozczesywaniu
* pięknie pachnie
* stosując ją przez dłuższy czas zauważyłam, że całkiem dobrze odżywia włosy

i jak dla mnie całkowicie wystarcza..
nie podkreśla loków, bo moim zdaniem to nie jest zadanie odżywki.. od tego są różne środki do stylizacji..
a adekwatnie : jeśli włosy są dobrze nawilżone oraz odżywione - wówczas ładnie się kręcą.. jeśli oczywiście odżywka nie za bardzo je obciąża..

daję 4, a raczej takie mocne 4,5..
bardziej za to, że jest moją dobrą alternatywną wśród odżywek..
powrócę do niej na pewno..

Używam tego produktu od: kilku lat [z przerwami]
Ilość zużytych opakowań: 3-4

mój odżywkowy KWC ;)

Kupowałam wiele odżywek do loków żeby wreszcie trafić na tę doskonałą i na szczęście trafiłam :)

moje włosy:
- lepiej się kręcą
- są nawilżone
- ładnie pachną
- super się rozczesują
- tak dużo nie wypadają
- nie mam efektu siana na głowie
- ..ani poklejonych włosów

Proponuję używać wraz z szamponem Nivea z tej samej serii - do fal i loków dla wzmocnienia efektów :)
Odżywka mniej wydajna niż szampon. Dobra cena. Poręczna buteleczka, można ją wszędzie bez problemu zabrać. Używam tej odżywki zarówno do spłukiwania, jak i na mokre i suche włosy - to dla mnie mega plus.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście :)

Mimo wszystko - dobry

Mam kręcone włosy,ale od zawsze je prostuję, jednak ostatnio momentami mam ochotę zostawić je naturze :)

Skusiłam się na odżywkę, i na moich włosach zauważylam takie plusy i minusy:

+Widocznie podkreślił skręt loków, jednak tylko wtedy, kiedy zostawię je w spokoju do wyschnięcia, nie używając suszarki

+delikatnie nawilża włosy, nie są przesuszone

-Szybko się przetłuszczają

-Na drugi dzień po ładnych falach ani śladu

Mimo wszstko skuszę się ponownie na tę odżywkę, bo -lepsza taka niż żadna i daje ładny efekt ;)

Używam tego produktu od: Jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-giego

W porządku

Uzywam ta odzywke gdyż nie ma za bardzo wyboru w tego rodzaju kosmetykach jezeli chodzi o włosy krecone. Odżywka jest w porządku mogłaby byc lepsza ale ok, ma ładny zapach, nie jest droga, podkresla skręt włosa.

Używam tego produktu od:kilku tygodni