Bell, Shiny Lips Lip Gloss

Bell, Shiny Lips Lip Gloss

Błyszczyk z drobinkami brokatowymi. Nowoczesne połączenie właściwości pomadki i błyszczyka
Pokrywa usta doskonale nasyconym kolorem i tworzy jednocześnie szklistą i połyskliwą powłokę.
Jedwabista, aksamitna konsystencja, pozwala nałożyć pomadkę cieniutką, dobrze przylegającą warstewką.
Długo utrzymuje się na ustach. Zawiera naturalny kompleks pielęgnacyjny: witaminę C, zestaw odżywczy z witaminą E. Zawiera protektor UV. Do wyboru 36 kolorów.

Mocno średni

Mam dwa kolory: 44 i bezbarwny (numer mi się starł więc nie podam).
Bezbarwny początkowo mi się spodobał, bo fajnie nawilża, jest gęsty i nie rozpływa się na ustach. Z czasem zauważyłam jednak, że brokat rani usta - efekt widoczny po kilku użyciach bez przerwy.
Kolorowy z kolei co prawda nie rani ust, ale jest rzadki i wysusza:o
Jest wiele lepszych błyszczyków za podobną cenę.

Sredniawka mierniawka

Bardzo srednio-kiepski produkt....

Plusy:
- duza gama kolorów
- pojemnosc 9 ml
- tani
- daje ladny polysk na ustach

Minusy:
- usta mnie po nim piekły
- szybko sie zjada
- po pewnym czasie zapach i smak mnie draznil

Mialam ich kilka tylko i wylacznie ze wzgledu na cene

Używam tego produktu od:kilku lat

mocny konkurent

posiadam kolor nr 43 - taki bardzo jasny roz. blyszczyk jest super. na prawde nie spodziewalam sie ze bedzie az tak genialny.
super sie mieni, usta sa podkreslone, wydaja sie pelniejsze, brokat (a wlaciwie drobinki) nie jest tandetny. do tego pyszny owocowy zapach i przyzwoita trwalosc (w sensie ze dosc dlugo trzyma sie ustach :) ). no i ta cena!
a myslalam, ze bourjois jest najlepszy...

Używam tego produktu od:....

ideał

najlepszy błyszczyk jaki kiedykolwiek miałam.
+ tani
+ nie skleja ust, bardzo lekki
+ wspaniałe kolory (mój ukochany to 45 :)
+ dość długo się utrzymuje, choć przy moim trybie życia (ciągłe picie, czy jedzenie) musze poprawiać makijaż
+ cudowny zapach!!

nie pisze minusów, bo takich nie zaobserwowałam. no może tylko to, że niestety w moim mieście coraz trudniej jest mi znaleźć ten błyszczyk :((

Bardzo dobry produkt

Ten błyszczyk jest bardzo dobry. Pachnie jakby brzoskwiniami, ma super kolor (w moim wypodku nr 43-czyli bardzo jasny róż z mnóstwem drobinek). Smak i konsystencja też są ok, nawet nawilża. Jednak nie jest to produkt wszechczasów, a godny polecenia.

Używam tego produktu od:kilkunastu dni

MYŚLAŁAM ŻE BĘDZIE LEPSZY

Zleżało mi na efekcie mokrych ust,miałam zamiar kupić inny ale akurat tamtego nie było a pani w sklepie poleciła mi właśnie ten błyszczyk.Pachnie delikatnie owocami,ale niestety jest nietrwały.Najgorsze w nim jest to,że nie chce się łączyć z żadną szminką ani pomadką,powoduje że szminka sie tak jakby rozwarstwia i traci kolor a ja go zakupiłam właśnie żeby używać na szminkę.Dlatego mi nie przypadł do gustu ale używany samodzielnie nie jest zły.

Używam tego produktu od:2 tyg

Cudo

Odkryłam ten błyszczyk zupełnie przypadkiem i okazał się strzałem w 10tkę!!! Super jakość w super cenie - 10zł. A efekt taki sam, a może i nawet lepszy od Astora i Maybellinea. Super się trzyma, konsystencja idealna, nie klejąca, dodatek brokatu potęguje efekt. Nawet po "zlizaniu" kosmetyku, drobinki faktycznie pozostają na miejscu. Poza tym smak - pysznie owocowy (czyżby melonik???) Ogólnie KWC!!!

moze byc

nie ma sie czym zachwycać ale błyszczyki z tej serii maja naprawade ładne odcienie i ładnie pachną.ale niestety są nietrwale maja za rzadka konsystencje szybko schodzą z ust ale maja piękne drobinki które lśnią na ustach .

Używam tego produktu od:miesiaca

nie ma lepszego

to już moje ente opakowanie! uwielbiam go za cene, zapach,wydajność
kolor 46-jemu jestem oddana, naturalny z drobinkami, które powiekszają nieco usta
ale najważniejsze jest to że w pracy gadam i gadam i gadam a on się nie zbiera w białe kluchy na ustach!!!
MÓJ KWC!
zawsze wracam do niego po nieudanych "rewelacjech"

Używam tego produktu od:5lat
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam

Świetny zapach,i tyle

B.ładnie pachnie
Zupełnie nie nawilża,"drobinki" brokatu są ogromne
Nie polecam

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy

nie przypadł mi do gustu

Mam kolor pomarańczowy - w opakowaniu prezentuje się bardzo ładnie. Na ustach jest przezroczysty, drobinki są zdecydowanie za duże, błyszczyk bardzo szybko się zjada. Ma konsystencję rzadkiej galaretki, nie klei ust. Opakowanie jest wygodne, ale mimo niskiej ceny sam błyszczyk mnie nie zachwyca.

nawet dobra ale nie trwała

Kupiłam na wyprzedaży, za połowę ceny. Więc nie kosztowała dużo -tak z 5-6 zl.
Dałabym jej 3+
Mam kolor 38- taki delikatny róż z drobinkami (fioletowymi i złotymi). Kolorek jest prawie że transparentny, daje jedynie taki lekki poblask a drobinki dodatkowo rozświetlają usta w słońcu różnymi kolorami :) To mi się podoba .... Ponadto ładnie pachnie-nie specjalnie mocno ale ładnie.
Błyszczyk nie roluje się na ustach, nie spływa w kąciki ust ani nie klei! Więc jakość dobra.
A co na minus? => niestety błyszczyk szybko schodzi z ust, jak to zauważyły też inne recenzentki. Kolor się zjada więc co jakiś czas muszę nakładać warstwę błyszczyka na nowo.Jednak tę czynność przy BELL wykonuję częściej niż przy innych błyszczykach.Choć cena to rekompensuje.
Podsumowując: efekt ładny (mój kolor daje efekt raczej na dzień , taki błyszczyk na uczelnie albo do szkoły) , zapach też ale... wydajność średnia.

Nie wiem czy kupię gdyż generalnie nie lubię transparentnych błyszczyków nie dających koloru ustom .. ten to taka zachcianka - pojedynczy zakup;) I tylko z takiego powodu nie wiem czy ponowie zakup.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 całe