Bell, Shiny Lips Lip Gloss

Bell, Shiny Lips Lip Gloss

Błyszczyk z drobinkami brokatowymi. Nowoczesne połączenie właściwości pomadki i błyszczyka
Pokrywa usta doskonale nasyconym kolorem i tworzy jednocześnie szklistą i połyskliwą powłokę.
Jedwabista, aksamitna konsystencja, pozwala nałożyć pomadkę cieniutką, dobrze przylegającą warstewką.
Długo utrzymuje się na ustach. Zawiera naturalny kompleks pielęgnacyjny: witaminę C, zestaw odżywczy z witaminą E. Zawiera protektor UV. Do wyboru 36 kolorów.

Srednie...

Mam 2 testety zuzylam ich polowe. Dobre w nich to ze ladnie pachna i maja ladne drobinki i sie nie kleji jak blyszczyk np:Eveline.
Ladnie pachna ale niestety szybko sie zjadaja.Takie 3+Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2 testery- jeden zuzyty w polowie

Zuzylam jednego w 95 % i musialam reszte wywalic bo gabeczka nie siegala do do do dna i nie szlo go nalozyc na usta.

Zauwazylam ze jak go czesto uzywalam to nawilzal usta i byly gladkie po nim..szybko sie zuzywal - polowa w tydzien.

Poszukaj czegos lepszego

Kupiłam kiedyś sugerując się niska cena i poręcznym opakowaniem, ale niestety nie był to dobry zakup. Błyszczyk smakował bardzo dobrze no i chyba tez dlatego nie był zbyt trwały... strasznie szybko znikał z ust. Nie ma właściwości nawilżających ani pielęgnujących - zwykły błyszczyk i juz. Uważam też, ze drobinki są zbyt duże, niemniej jednak mam zamiar wypróbować jakieś inne błyszczyki bell

Używam tego produktu od:2 lata

szczypie :/

Kupila go bo mial aldny kolor i wygladal na dobry. Ale sie zawiodlam, brokat wysuszal usta, blyszczyk nie byl trwaly. Jedyny plus to to ze byl w miare wydajny i tani.
Nie godny uwagi.

Używam tego produktu od:2-3 miesiecy

nic godnego uwagi

Nie przypadły mi do gustu. Mam 3 odcienie ale przewazaja w nich minusy.
Śmierdzi, wysusza, nietrwały, te z brokatem chyba najgorsze. Niedobre w smaku.
Daje 2 gwiazdki bo bezbarwny był jakos znosny.

nietrwały!!

hmm.. błyszczyk nie jest jakoś szczególnie kiepski ale jest bardzo nietrwały a błyszczące drobinki mogę znaleźć dosłownie wszędzie. moich ust nie wysuszył. plusem są prześliczne kolory. Ale poza tym nic w nim specjalnego nie widzę.

nie dla mnie

Przy zakupie zasugerowałam sie opiniami wizażanek,ale sie rozczarowałam.Błyszczyk wysusza mi usta,ma lejącą konsystencję(wylewa sie spoza ust),nieładnie pachnie a przedeszystkim utrzymuje sie na ustach najwyzej 2 godz.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Fajniutkie naprawdę OK

Są prawie jak szminki, gęste i z dużą ilością pigmentów, kryjące , pięknie błyszczą metaliczną poświatą. Pięknie nawilżają usta , średniotrwałe w porównaniu do innych błyszczyków. Bardzo duze i wydajne za niska cenę - około 10 zł. To jest coś z pogranicza szminki i błyszczyka. Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Dodaję jedną gwiazdkę poniewaz po porównaniu z błyszczykami innych firm , te są naprawdę bardzo dobre. Używam koloru różowego i mam kilka tych błyszczyków w różnych odcienikach różu. Kazdy z odcieni ma inne włąsciwości !! niektóre są transparentnymi błyszczykami a niektóre zachowują się jak szminka w płynie. Generalnie ładne, trwałe , nie ważą się. Dla mnie super.

ok za tą cenę

mam bezbarwny, jest gęsty przez co trochę się lepi na ustach, ale mi to nie przeszkadza,poza tym to powoduje, że jest trwalszy
świetny zapach i smak, nawilża usta, co dla mnie jest bardzo ważne, no i ta cena też zachęca, tym bardziej że nie jest to 10 zł wyrzucone

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

... jak dla mnie ...

odcień 44 (beż bez brokatu) jest naprawdę śliczny, dośc mocno uwydatnia moje wąskie usta, pięknie lśni, ma miłą konsystencję, nie klei się (to najważniejsze) przy zastosowaniu konturówki nie rozmazuje się i nie emigruje poza kontur :)

Z czystym sumieniem mogę polecić ów produkt :)

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

taki sobie.

Fajny błyszczyk. Łatwo się rozprowadza, ale często wylewa się poza kontur warg. Dobrze kryje. Zapach - na początku dziwny, ale potem nawet go polubiłam. Mam go z wymiany, ale cena rzeczywiście nie jest zbyt wysoka. Zaznaczam opcję "nie wiem czy kupię ponownie", bo jest jeszcze tyle błyszczyków do wypróbowania ;) Używam tego produktu od: kilku miesięcy

ja też polecam:)

ładne kolorki, boski zapaszek, naturalne wygląd ust i zero sklejania:)naprawde dobry błyszczyk, który jakością nie odbiega od górnej półki, a cena dużo niższa.POLECAM

Używam tego produktu od:kilka opakowań
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowań

Swietny blyszczyk!

Jest to swietny blyszczyk za niska cene.Nie lubie gestych,lepiacych sie blyszczykow,ten wlasnie taki nie jest-to lekki produkt,swetnie nawilzajacy usta.Przy sztucznym oswietleniu,albo w promykach slonca mieni sie niesmaowicie,dzieki czemu usteczka wygladaja bardzo kuszaco...

Używam tego produktu od:2 miesiecy(i bede jeszcze dlugo,bo konca nie widac)
Ilość zużytych opakowań: