Joanna, Styling Effect, Brylantyna w żelu (stara wersja)

Joanna, Styling Effect, Brylantyna w żelu (stara wersja)

Perłowa brylantyna w żelu pozwala na ujarzmienie nawet najbardziej niesfornych kosmyków. Zawiera czynnik AVC oraz filtr UV, które pielęgnują i chronią włosy. Pozwala szybko i skutecznie nadać fryzurze właściwy kształt zapewniając długotrwały efekt. Przy jej pomocy można podkreślić szczegóły, zaakcentować i oddzielić pasma, a także uzyskać efekt większej objętości włosów lub "mokre loki". Dzięki wyjątkowej konsystencji nadaje włosom ekstra kształt i perłowy blask.

Cena: 7zł/ 150g

bdb+

Uzywagm brylantyny jpoanny od kilku lat. wczesniej stosowalam rozne b. mocne zele i zaden nie dawal takiego fajnego efektu!
mam krecone wlosy. brylantyna podnosi je, dodaje objetosci, sprawia, ze nie mam siana, tylko ladne loczki.
nie zniszcya mi wlosow, choc praktycznie sie z nia nie rozstaje.nie "zbija"wlosow w straki (z czym sie spotkalam przy uzyciu zelu power gel 5 welli)
bardzo tania (5-6 zl w zaleznosci od tego gdzie kupuje)
od czasu do czasu eksperymentowalam z innymi zelami ale zawsze powracam do joanny.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnostwo

bardzo dobry produkt

Nie powiedziałabym, ze jest to brylantyna. Trochę nabłyszcza włosy, nie obciąża ich, dodaje objętości, dyscyplinuje. Skleja włosy, ale tylko wtedy, gdy użyję za dużo zelu. Działa bardziej jak pianka niż jak tradycyjny żel czy brylantyna. Ma przyjemny zapach, wygodna tubkę, przyjazną dla kieszeni cenę, jest wydajna :) Polecam!

Brylantyna.?...hmmm

Dostaliśmy tą brylantynę od mojej ciotecznej siostry, która jeszcze pracowała w Joannie, dostaliśmy te brylantynę i masę maseczek na włosy....
Czy to Brylantyna? bym się musiała głęboko zastanowić.
Klei się, w moim przypadku, nie daje się wogóle rozczesać, po prostu jakiś koszmar, zapach owszem piękny, opakowanie również ale nic po za tym....Nie wiem, jak firma mogła cos takiego wyprodukować, nie dla mnie....

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2:a w tym 3 maseczki na włosy

godny polecenia

Potzrebowalam tego zelu zeby wymodelowac fryzure na lwa na malpe czy emo nie wiem jak Wy to mowicie:)
i musze przyznac ze sa efekty i to calkiem neizle idealne jak do moich wlosow
ma tylko 2 wady:
-przypalony prrostownica bruzdi ja na taki bordowy kolor:D ale latwo i szybko idzie to zmyc za pomoca zwyklej wilgotnej sciereczki
-nieco wysusza wlosy
innych efektow ubocznych nie zzuwazylam glownie godny polecenia, gludo trzyma sie na wlosach.

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo fajna

Bardzo fajny kosmetyk do stylizacji włosów. Jak na produkt w takiej cenie, spisuje się całkiem nieźle. Bardzo dobrze podkreśla poszczególne pasma włosów jak i je "podnosi". Należy umiejętnie ją nakładać, bo w przeciwnym razie, kiedy damy jej za dużo - sklei włosy. Efekt na włosach po nałożeniu brylantyny utrzymuje się dość długo i kosmetyk ma przyjemny zapach. POLECAM!!!

Używam tego produktu od: ok. pół roku

no fakt, i cena jaka!

Używam tego sympatycznego żeliku- zakupionego, a jakże, pod wpływem wizażu - do podkreślenie postopniowanych kosmyków no i trochę podniesienia włosków, ogólnie dużo się z nimi zrobić nie da bo zaiste, jak ja mają silny charakter;) ale brylantyna wywiązuje się na 5. Tzn. dośc długo działa, w ogóle nie przetłuszcza, nie skleja, nie usztywnia włosów nie sypie się etc. Bardzo tania, kupilam za niecałe 6 zł w Tesco. 5 nie daję bo ja z założenia produktom do stylizacji nie daje 5, na moich włosach nic tak do konca nie ma sznas...

Używam tego produktu od:kiedyś+teraz tydzien
Ilość zużytych opakowań:kilka

ekstra

Używam już tej brylantyny bardzooooo długo. U mnie sie sprawdził w 100 % świetnie układa mi się włoski po niej a póżniej spryskanie lakierem do włosów i nie ma mowy o klapnieciu fryzurki. Chiałam kiedys z ciekawości spróbować czegoś innego ..pasta modelująca to chyba była ale totalna klapa !!! to jest dla mnie ( dla mamy i siostry też ) kosmetyk którego nie zamienię !!! Gorąąccooo polecam !!! :-:-))

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:nie liczyłam ich..

I o co tyle krzyku?!

Średni, baaardzo średni. Mam krótkie włosy i ta brylantyna za bardzo sobie z nimi nie radzi. Nie wiem czym się tu wszyscy zachwycają- wg mnie nie sprawdza się ani jako żel, ani jako brylantyna. Nie stawia włosów, zbyt mało je usztywnia. Plusem niewątpliwie jest fakt, że nie skleja włosów i że jest tani. Ale to chyba na tyle.

Używam tego produktu od:2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 i raczej ostatnie

super

Przez dłuższy czas krążyłam koło niej za sprawą wizażu, ale że miałam swoją piankę która w miarę utrzymywała moje niesforne krótkie włoski koło czoła w ryzach nie kupiłam jej, jednak gdy pianka przestała sobie radzić z młodziutkimi niesfornymi włosami, które sterczały przy czole, sięgnęłam za rada koleżanki po brylantynę i udało się, niewielka jej ilość wystarczy aby opanować sterczące na jeża krótkie rosnące nowe włosy, na początku przeraziłam się drobinkami brokatu które tam zauważyłam, ale nie widać ich wogóle, nic na włosach się nie świeci, należy jednak uważać z ilością, bo efekt przetłuszczonych włosów pewny 

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dla tancerki

JEstem tancerką i dla mine ważne jest to, aby włosy się trzymały, i żeby nic mi się nie rozwalało. Mam śrendiej długości włosy ale po brylantynie nie używam ani 1 wsówki, tylko szpilami przytrzymuję kok. jak dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od czasów, kiedy tańczę :D
Ilość zużytych opakowań: z 50 :D?

OK

Nie obciąża , nise skleja, na długo utrwala, ładnie pachnie - nie ma sięczego przyczepić - dla mnie super za takie pieniądze zwłaszcza
...

Klasyka!

Poleciła mi go moja fryzjerka, gdy po raz pierwszy ściełam krótko włosy. Świetnie układa się nim włosy. Nie skleja, nie obciąża, ciężko go przedawkować. Ma przyjemny zapach i praktyczne opakowanie. Te świecące drobinki są raczej symboliczne, więc nie grozi efekt choinki na głowie.

Kupię go, jeśli znów zetnę włosy.

Żel podbierał mi mój facet!

Ilość zużytych opakowań: ze 2 na pewno