Aleksandra, 20/20, Krem do cery trądzikowej z krzemem

Aleksandra, 20/20, Krem do cery trądzikowej z krzemem

Krem Aleksandra 20/20 do cery trądzikowej z krzemem działa łagodząco na istniejące zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych. Krem jest tak wydajny, że pozwala na stosowanie na duże powierzchnie skóry, np. na klatkę piersiową. Stosować na noc. Przebadany dermatologicznie.

Niezastąpiony!

Jak dla mnie- krem jest niezastąpiony! Używam go punktowo na pojedyncze, wszelkiego rodzaju wypryski. Przy takim zastosowaniu działa rewelacyjnie, wysusza i goi niespodzianki ultraszybko (oczywiście, cudów się nie spodziewajmy, nie pomoże nam w godzinę), jak do tej pory nie stosowałam niczego równie skutecznego.

Jego zalety:
- niesamowita skuteczność (przy stosowaniu punktowym)
- niska cena
- wydajność

wadą jest trudna dostępność, ale udało mi się go zdobyć. Będę do niego wracać i nie zamienię na żaden inny żel punktowy (bo taką funkcję ten krem sprawuje u mnie).

Używam tego produktu od: sierpnia 2011

Za tą cenę polecam!

Kolejny produkt, który znalazłam na wizażu i od razu pobiegłam do apteki - okazało się, że jest - jaka była moja radość...! Mam cerę trądzikową, ciągle wyskakującymi "niespodziankami",niestety( niebawem chyba zacznę brać retinoidy). Krem już od pierwszego działania bardzo wysusza wszystkie syfki. Smaruje się nim na noc i nie zostawia śladów ani na poduszce ani nie brudzi włosów. Jedynym minusem może być to, że bardzo wysusza cerę, ale znalazłam na to sposób. Najpierw aplikujemy krem nawilżający, po czym delikatnym wchłonięciu punktowo ten krem na zmiany na skórze. Jeśli miałybyście więcej problemów z wysuszonymi skórkami to polecam Peeling Enzymatyczny z Perfecty.
P.S. Jest meeega wydajny! Mam wrażenie, że nigdy mi się nie skończy.

dobry

Kupiłam krem zachęcona opiniami na Wizażu i się nie zawiodłam. Szkoda, że jest tak trudno dostępny, musiałam go zamawiać specjalnie do apteki.
Mam cerę mieszaną i stosowałam najróżniejsze toniki, kremy, maści, etc ale niestety albo nie działały w ogóle albo działały przez bardzo krótki czas. Ten krem jest dobry, zdecydowanie ograniczył wyskakujące "niespodzianki" i poradził sobie z tymi, które wyskoczyły wcześniej, a w czasie okresu moja twarz wygląda kiepsko :/ Trochę niestety wysuszył moją skórę, chociaż może to wina też coraz niższych temperatur, bo od listopada zawsze mam problemy z suchą skórą. Cera po nim nie jest za to tłusta w sferze T, z czym miałam spory problem. Zapach taki sobie i tak stosuję go tuż przed snem, więc to nie jest dla mnie problem.

+ działa
+ baaardzo wydajny
+ bardzo tani

- trudno go kupić

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie używania

świetny produkt za grosze

Kilka lat temu kupiła mi go moja mama. Stosowałam krem na pojedyncze wypryski i na tzw. buby:) Budowały się pod skórą i strasznie bolały, a ten krem poradził sobie z nimi doskonale.
Nie wysusza, po nocy skóra nie błyszczy się, jest matowa, więc nie pojawiają się nowe niespodzianki. Ja smarowałam sobie na noc nos i brodę oraz punktowo:)
Muszę sobie kupić, bo już nie mam:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Bardzo dobry za grosze

Właśnie mam go na twarzy. Nie wiedziałam, że jest na KWC. Używam go od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Moim zdaniem jest równie dobry (jeżeli chodzi o zwężanie i podsuszanie wyprysków), jak Silicol Skin (i kilkukrotnie tańszy), chociaż bardziej przypomina konsystencją Sudocrem. Używam go najczęściej, gdy ręka mnie "zaswędziała" i zrobiłam twarzy (a raczej wypryskom) wycisk przed lustrem. Dzięki niemu pory są zwężone, bakterie wybite, wypryski podsuszone. Czasami kładę go cienką warstwą, jak krem, a czasami grubszą - jak maseczkę. Jeżeli chodzi o częstotliwość stosowania to nie można z nim przesadzać, bo ma działanie wysuszające, ale umiejętnie stosowany naprawdę pomaga. Można go dostać w wielu aptekach (ja go sobie zamawiam na stronie DOZ). Polecam.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Kto by pomyślał, że tak tani produkt będzie tak skuteczny ^^

Krem musiałem zamówić w aptece, więc jego dostępność jest dość słaba. Tutaj kończą się minusy owego produktu :D Jest to biała pasta, którą nakładam na całą twarz wieczorem. Rano należy dokładnie zmyć pozostałości kremu, ponieważ zostawia białą maskę. U mnie efektu przesuszenia skóry nie widać, natomiast pryszcze są zmniejszone i wysuszone, zaczerwienienie również znika, nowe "niespodzianki" nie pojawiają się.

Jednym słowem jest to kolejny dowód, że znalezienie skutecznych alternatyw dla drogich specyfików anty-trądzikowych to kwestia czasu i odrobiny wysiłku ;) Ale ile pieniędzy człowiek zaoszczędzi :D

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Ratunek dla cery trądzikowej

Kupiłam w aptece.
Nie spodziewałam się niewiadomo jakich efektów po kremiku za 6 zł, ale efekt przerósł mnie i moją cerę. Nakładam na noc, odrobina starcza na całą twarz.
:) Niweluje pory i zaskórniki
:) Wygładza, uspokaja
:) Zmniejsza krostki
:) Odrobinę podsusza, ale nie wysusza.

Zostawiony punktowo na wypryski ładnie \'wyciąga\' zawartość. Brzmi to obrzydliwie, ale w efekcie służy cerze.

Polecam gorąco.

AHA: wydajność na medal!

Używam tego produktu od: 1 rok

wysusza wypryski

krem nie nadaje się do stosowania na całą twarz, gdyż zawiera paraffinum liqidum, a wszystko co zawiera ten składnik będzie zapychało moją cerę, jednak sprawdza się przy wysuszaniu krostek. Istnieją skuteczniejsze kremy.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Cudowny

Za takie odkrycie kosmetyczne jak Ten krem, kocham Wizaż. Krem kupiłam, gdy miałam problemy z cerą - na początku nakładałam na całą sferę T, potem jedynie miejscowo. Bardzo dobrze radzi sobie z pryszczami - świetnie je wysusza, wypryski szybciej się goją. Jest przy tym niesamowicie wydajny - używam kremu ponad pół roku, a jeszcze została mi ponad 1/4. Używałam go również na opryszczkę - tutaj też rewelacyjnie się sprawdza.

Jak każdy produkt tego typu, wysusza skórę. Nawet skórze normalnej przyda się dobry nawilżacz, inaczej problem ze skórkami gwarantowany. Poza tym po pół roku lekko zgęstniał i zrobił się bardziej "toporny". Data ważności jest dalej w porządku.

Używam tego produktu od: Pół roku?
Ilość zużytych opakowań: Wciąż pierwsze

Niesamowita rzecz !

Nie trzeba daleko szukać, by znależć bardzo specyfik na trądzik !

Krem ma działanie bardziej zwalaczające już obecne stany zapalne. Bardzo dobrze radzi sobie z istniejącymi wysypami. Wysusza, rozjaśnia cerę. NIe polecam do dziennego stosowania, ponieważ efekt wysuszenia mogłby być ogromny.

Polecam np jako jednorazowy zabieg raz w tygodniu na całą twarz.

Krem idealnie spisuje się na problemy trądzikowe na ciele ! Plecy, dekolt, ramiona - idealnie wysusza zmiany i jest niesamowicie wydajny !

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry...ale cudów nie ma!

Używam tego kremu od 4 miesięcy. Nakładam go na noc, sporadycznie w dzień jak nigdzie nie wychodzę, ponieważ skóra po nim jest bialutka! Krem nakładam tylko na zmiany skórne nie na cała twarz! Nie zapobiega powstawaniu pryszczy, ale przyśpiesza ich znikanie! po nocy są wysuszone !
ogólnie oceniam ten krem bardzo dobrze : cena niska, duża wydajność, pomaga w walce z niedoskonałościami!
minusem: ciężko dostać ten krem

Pamiętam, że stosowałam ten produkt przy kuracji antytrądzikowej . Przepisał mi tę maść mój dermatolog. Jest naprawdę skuteczna. Należy stosować wieczorem, zapaszek taki sobie. Powoduje,że jesteśmy bladziutkie. Faktycznie pomaga w leczeniu trądziku, jest bardzo wydajny i tani :-)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania