Aleksandra, 20/20, Krem do cery trądzikowej z krzemem

Aleksandra, 20/20, Krem do cery trądzikowej z krzemem

Krem Aleksandra 20/20 do cery trądzikowej z krzemem działa łagodząco na istniejące zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych. Krem jest tak wydajny, że pozwala na stosowanie na duże powierzchnie skóry, np. na klatkę piersiową. Stosować na noc. Przebadany dermatologicznie.

z trądzikiem nie ma cudów :)

Kremik jest bardzo dobry, ale jak już napisałam w podsumowaniu: cudów nie ma w walce z trądzikiem.
Krem istotnie działa- wysusza krostki- nie polecam nakładać na całą twarz, bo trzeba później ratować się silnie nawilżającym kremem:)
Mam wrażenie, że wyciąga pryszcze na wierzch (jak mam taką wielką bulwę podskórną;) krem sprawia, że wychodzi biały czubek- czyli przyśpiesza jej znikanie) Ale gdy czuję że mi się coś zaczyna robić- nie hamuje powstawania.

Produkt jest bardzo wydajny, bo nie ma potrzeby nakładać grubej warstwy (a nawet jest to niewygodne, gdyż nie chce ona zasychać)
Cienka zasycha szybciutko, a daje takie same rezultaty.

Minusem jest dostępność, ciężko go dostać- ja zamówiłam go w DOZie za śmieszną cenę- ok.6zł.

Podsumowując:
do zapobiegania: NIE
do docelowego leczenia już powstałych zmian: TAK
Na pewno kupię ponownie!
Używam tego produktu od: sierpnia 2010
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku :)

raczej nie dla mnie

kupiłam, bo jest bardzo wychwalany na forach. nastawiłam się że będzie super fajnie, ale nie. nakładałam ten krem na co, a budząc się rano pryszcze były jeszcze większe.
skórę miałam suchą, a pryszcze "wyciągnięte" na zewnątrz.
krem zdecydowanie nie dla mnie, a szkoda bo myślałam że znajdę w końcu jakieś "cudo", które mi pomoże.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

Nie lepszy niż maść cynkowa

- ciężko go dostać, znalazłam go jedynie w dozie (apteka internetowa)
- uwaga, może przesuszyć - pierwszy raz złuszczyła mi się skóra w jednym miejscu, kiedy przesadziłam z jego ilością (baaardzo chcialam ladnie wygladac na drugi dzien, a akurat cos mi wyskoczylo) i to pomimo tego, że nakładam go punktowo i pod krem nawilżający, na dodatek pryszcz jak byl tak zostal przez nastepne 3 dni, wiec wieksza ilosc nie pomoze, a zaszkodzi :P
- na pewno nie zmniejsza trądziku
- paskudne opakowanie

+ cena
+ faktycznie wysusza pryszcze, chociaż przy większych trzeba kilku nocy żeby zadziałał
+ niesamowicie wydajny, chyba nigdy go nie zużyję, zwłaszcza, że nie mam wielkich problemów z trądzikiem

Ogólnie trzeba go stosować z rozwagą i na pewno na noc, bo nie wchłania się całkiem, tylko zostawia białe ślady. raczej go już nie kupię, bo maść cynkowa spisuje się równie dobrze, jeśli nie lepiej, a jest tańsza i przede wszystkim łatwo dostępna.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem fajny

Uważam, że jest to kosmetyk godny polecenia osobom, które chcą poradzić sobie z istniejącymi już albo tworzącymi się wypryskami. Świetnie wysusza pryszcze i w bardzo krótkim czasie, bo już po kilku nałożeniach - ale nie oczekujcie po nim cudów - nie zapobiegnie ich powstawaniu. Zaraz po nałożeniu ładnie pachnie ale po chwili zaczyna niestety zajeżdżać siarką, którą ma w składzie (ale to raczej nie działa na jego niekorzyść, bo nie wszystko co skuteczne będzie ładnie pachnieć :)). Nie wchłania się - jest raczej jak maść cynkowa. Ma małe drobinki (raczej nie sprawiają przyjemności podczas wcierania lub zmywania) ale na szczęście jest ich niewiele. Szkoda, że jest tak trudno dostępny a w dodatku mało który farmaceuta o nim słyszał. Ja osobiście znalazłam go tylko w jednej aptece w dodatku internetowej. Myślę, że za taką cenę naprawdę warto - jest skuteczny i wydajny. Do zmycia raczej potrzebne jest coś więcej niż sam wacik i woda ;)

Używam tego produktu od: 3 m-cy

rewelka

Usilowalam zamowic go u siebie w aptece no ale niestety jak padlo "krem aleksadra" to pani sie na mnie popatrzyla jak na jakas nawiedzona i w ogole nie wiedziala ze cos takiego istnieje. Tak wiec kupilam przez net 2 opakowania i faktycznie tak jak zapewniaja bardzo wydajny wiec spokojnie mozna sobie wziasc jedno opakowanie (chociaz cena zacheca zeby brac wiecej :) )
Czyli
wielki + za cene
oraz + za wydajnosc

Co do efektow: Zmienilam prace i cholernie sie stresuje z tego wzgledu wyszly mi pryszcze, od paru tygodni wygladam kiepsko a mialam na prawde dosc ladna cere. Popadlam w panike i wysmarowalam sobie na noc cala twarz tym kremem, lekko sie wysuszyla ale tragedii nie ma, jesli chodzi o stosowanie miejscowe na pryszcze to po jednym posmarowaniu np. na noc nie zejdzie ale po 2, 3 juz tak wiec mysle ze to na prawde swietny wynik jak na kremik za te cene. Uzywalam juz bardzo drogich kremow na pryszcze w okresie dojrzewania i na prawde uwazam ze efekty sa porownywalne z aleksadra. Ja jestem bardzo zadowolona. Niestety jest jeden maly minusik ktory moze byc jako plus :D po posmarowaniu mozna odczekac troche i isc spac masc sie nie zetrze na poduszke ale RANO JUZ JEST MASAKRA ze zmyciem tego trzeba potrzec mocniej skore bo on nie za bardzo schodzi. Mysle jedak ze dla efektu warto na to przymknac oko. Używam tego produktu od: paru tygodni

nie przylacze się d

Moja cera przyjęła ten krem strasznie obojętnie. Przed okresem pojawiają mi się pojedyncze krostki, albo gdy zjem zbyt dużo słodyczy. Nie są to jakieś wielkie problemy, jednak ten krem nic nie robi z tym co już wyskoczy. Nakładam punktowo i nic. Pryszcz rano zazwyczaj jest taki sam jak wieczorem, albo nawet i większy. Mam wrażenie, że on się "dusi" pod tym kremem i rośnie jeszcze bardziej. Czynność znowu powtarzam i dalej nic. No może lekko wysuszona skóra w okół pryszcza i to wszystko. Pryszcz jest nienaruszony. Żadnych innych efektów. Nie tego spodziewałam się po kremie wychwalonym na wszystkie sposoby przez farmaceutkę i recenzje na wizażu. Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

The Best!!!!!!!!!!

Krem kupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii Wizażanek i się nie zawiodłam . Prawdę mówiąc jest to najlepszy krem na niedoskonałości jaki miałam ...o niebo lepszy od Normadermu , Garniera A czy Soraii. Na co dzień borykam się z trądzikiem androgennym i przyjmuję tony leków . A ten krem wygoił mi prawie wszystkie niespodzianki w ok. dwa tygodnie. Używam go głównie na noc ,jest niesamowicie wydajny a cena jest tak niska że aż śmieszna. Polecam wszystkim dziewczynom ,które mają cerę tłustą i mieszaną bo może wysuszać.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1(w trakcie)

super

super krem.

+ wysusza syfki
+ nie powstają nowe
+ fajna konsystencja
+ moim zdaniem nie śmierdzi

może jest troche trudno dostepny ale w DOZie jest a ja mam tą apteke pod nosem i nie ma problemu zamówić - na nastepny dzien juz jest do odebrania :)
polecamUżywam tego produktu od: /

SUPER!!!

na prawdę dobry krem na pryszcze!!!

mam 28 lat i tak na prawdę kłopoty trądzikowe już dawno za sobą ale...mam kłopot z trądzikiem przy okazji miesiączki. Zwykle parę dni wcześniej moją buzię obsypują wypryski, które albo rosną albo mnożą się w zastraszającym tempie, trwa to do tygodnia po "okresie", tydzień, dwa spokoju i mamy powtórkę z rozrywki.
Przez ostatni rok miałam z tym święty spokój ponieważ przyjmowałam pigułki hormonalne ale postanowiłam zrobić przerwę.
Organizm odwdzięczył mi się wysypem wyprysków i krostek w ilości przekraczającej moje najśmielsze wyobrażenia:)
przesadzam, ale nawet rodzice zwracali uwagę że być może jestem uczulona na słońce lub jakiś krem bo takich pryszczy jeszcze nie miałam....

Ten krem pozwolił mi pozbyć się tego "dziadostwa" w ciągu tygodnia! przez pierwsze kilka dni ilość wyprysków zmniejszyła się w bardzo widoczny sposób a tzw. ropne wypryski zmniejszyły się i zasuszyły!!! Po trzech dniach ilość pryszczy była widocznie mniejsza a te najbardziej uciążliwe były zdecydowanie mniejsze.

Krem jest baaardzo wydajny, dlatego napisałam że nie wiem czy jeszcze go kupię, mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby, a opakowanie starczy mi i tak na bardzo długo.
Minusem jest dośc uciążliwy zapach i kolor jaki nadaje twarzy po aplikacji (sino biały) ale dlatego właśnie stosuję go na noc:)

jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że zdania nie zmienię. Z czystym sumieniem polecam ten krem wszystkim borykającym się z trądzikiem. Mój nie był może aż tak ostry ale równie uciążliwy i dzieki temu kremikowi udało mi się z nim uporać:)

można go kupić tanio, zamawiając w necie w aptekach doz.pl Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Killer na pryszcze

Moje odkrycie roku!
Stosuję go punktowo na pojawiające się głównie przed okresem większe bądź mniejsze wypryski. Zmniejsza zaczerwienienie, szybciutko zasusza krostkę i przyśpiesza gojenie. Dla mnie jest nieocenionym sposobem na pozbycie się niechcianych gości na twarzy.
Do kupienia chyba tylko w aptekach za śmieszną cenę 6 złotych

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

jedyny

Każdego miesiąca wyskakuje mi "coś" na twarzy, ten krem świetnie sobie z tym radzi.
Konsystencja:gęsta, w sam raz.
Zapach: znośny
Efekt: w 100% usuwa, leczy krostki.
Cena: bardzo niska
Dostępność: mała...ja kupiłam w aptece internetowej
Wydajność: wysoka

Nie wiem jak się sprawuje z rozległym problemem trądziku, ale z pojedynczymi pryszczami sobie radzi doskonale, wysusza je!
Nie zauważyłam wysuszenia skóry, stosuję punktowo.
Polecam wszystkim i w każdym wieku!
Używam tego produktu od:1 m-ca

Zdecydowanie tak :)

Wspaniały ! Cudownie wysusza , goi pryszcze, a przy tym jest niezwykle tani i wydajny. Nie przeżyłabym bez niego nawet jednego dnia ! Jedynym minusem jest to , że potrzebuję pod niego dobrego kremu nawilżająco-ochronnego , ale i tak warto !

Używam tego produktu od: dokładnie to od 4 maja 10
Ilość zużytych opakowań: z pustych pudełek można by zbudować fortecę ;)