Ziaja, Plantica V, Odżywka Olej rycynowy (Włosy farbowane)

Ziaja, Plantica V, Odżywka Olej rycynowy (Włosy farbowane)

Odżywka posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania. Zapobiega utracie koloru i wyraźnie przedłuża jego trwałość. Skutecznie przyśpiesza regenerację włosów, wzmacnia i odbudowuje ich naruszoną strukturę a także zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Efekt - włosy są odpowiednio nawilżone i bardziej gładkie, mają bardziej trwaly kolor i odzyskują naturalny połysk.
Substancje aktywne: Heliogenol, olej rycynowy, wyciąg z aloesu, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

taka nijaka

Mam włosy farbowane, sztywne, wywijające się, szybko przetłuszczające i trochę zniszczone a ta odzywka nie robi raczej nic.
Plusy:
+ niska cena niecałe 5 zł
+ ładnie pachnie
+ pomaga w układaniu włosów, rozczesywaniu
+ wydajna ( nakładam ją od połowy głowy , bo przetłuszcza )
+ nawilża
Minusy
-przetłuszcza włosy ( nakładana od połowy głowy bez spłukiwania ok, nałożona na całe włosy nawet ze spłukiwaniem też przetłuszcza)
- przedłużenia trwałości koloru nie zaobserwowałam
-regeneracji włosów, poprawienia ich wyglądu też nie zauważyłam

Ogólnie taka sobie odżywka, myślę że byłaby dobra jak ktoś ma zdrowe piękne włosy i kupi ją tylko w celu nawilżenia. Do moich włosów się nie nadaje.
Daję 3 gwiazdki bo lubię ziaję i w sumie po tej cenie niczego się nie spodziewałam więcej niż robi, ale producent wiele obiecuje.

Używam tego produktu od:ok 2 miesiące

super, ale...

jest super, lecz to super będzie z małym "ale".
zirytowana faktem, że musiałam się trochę nachodzić żeby znaleźć w jakimś sklepie odżywki firmy Ziaja, wzięłam ta odżywkę z półki nie wczytując się w etykietę itd.
szukałam odzywki, którą się spłukuję, a tu w domu się okazuje, że ta jest bez spłukiwania:/

ale to nic, nakładam ją po umyciu, owijam ręczniczkiem, siedzę naście minutek i jest super. trzeba ją dokładnie- bardzo dokładnie- zmyć wodą.

z czystej ciekawości sprawdziłam jak działa jako odżywka bez spłukiwania, ale moje włosy straszzzniie się po niej przetłuściły. bleee.

moje włosy są pomiędzy grubymi a cienkimi. takie.. normalne, z przewagą na grube. za to mam ich masę i mają tendencje do kręcenia się. ta odzywka (ze spłukiwaniem) służy im doskonallleee! :)

są miękkie, puszyste, lśniące. nic dodać nic ując.
polecam:) (i ta bajeczna cena...)

Używam tego produktu od:paru tygodni

swietna

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych odżywek. Z wysuszonych kłaczynów zrobiła mi całkiem przyzwoite włosy, miękkie, grube i odżywione.

plusy:
-cena, u mnie 3,5 pln, po prostu za darmo
- nawilza
- odratowuje wlosy
- nie obciaza
- jezeli ktos nie lubi odzywek bez splukiwania, to efekt po splukaniu tez jest bardzo dobry
- mozna stosowac zamiast maseczki na wlosy (20 min w reczniczku)
- zapach bardzo sympatyczny (Tż sie zachwyca zapachem wlosów)
- opakowanie ladne

minusy:
- nie jest zbyt wydajna, ale mozliwe ze to ja po prostu leje wszystko na glowe strumieniami

Używam tego produktu od: 6 miesiecy

Świetna odżywka!

Dla farbowanych, falowanych włosów, które lubią być nawilżone, to naprawdę rewelacyjna odżywka.
+Widocznie poprawia skręt już podczas pierwszego użycia
+Nie natłuszcza włosów
+Włosy robią się mięciutkie [ moje akurat z natury nie należą do sztywnych ]
+Jest tania
+Jest wydajna

Do tego bardzo podoba mi się opakowanie tej odżywki. Zielone :D i praktyczne.

Obecnie testuję inne odżywki, ale do tej na pewno wrócę.

Używam tego produktu przez: 2 miesiące

też ją miałam

Oceniam ją miło, dobrze utrzymuje wilgoć na włosach, dobrze nawilża moje naturalne loko-fale a do tego farbowane na bardzo jasny blond (nie rozjaśniam, dlatego włosy żyją a jedynie koloryzuję je, bo naturalny mam jasny bond). Obecnie mam o wiele wiele większe wymagania, ale ją oceniam tak na 3

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:z 3 opakowania

baaaaardzo dobra

śweitna, ja klade ja bez spłukiwania. nie obciaża włosów ( a mam bardo cienkie i lekkie), nałozona na suche, spuszone troche je ujarzmia, ale troche ;)

po kazdym farbowaniu, kiedy wlosy sa suche, a zdarzalo sie ze i niemilosiernie popalone, ona je ratowala. Latwo rozczesuja sie włosy, sa miękkie. Naprawdę dobra rzecz, godna polecenia :) jakbym mogla dalabym 4.5 gwiazdki :D
wydaje mi sie ze wspomaga utrzymuwanie sie koloru, ale trudno mi to sprawdzic

gęsta a przez to wydajna!

EDIT 19.11.2010:
Leci kolejne opakowanie moje drogie ;) jest po prostu wspaniała, szybko ratuje wlosy, musialabym jej naprawde duzo nalozyc aby włosy przeciążyć nią. Po prostu nie wyobrazam juz sobie rozczesywania wlosów bez niej. ne zdradze jej i nie opuszcze ;) dodaje kolejna gwiazke, bo choc to nie jest nowosc, to ona zasluguje na KWC.

EDIT 22.02.2012
Niestety Ziaja zmieniła opakowanie, przez które mam problemy z wydobyciem odzywki - ciezko sie wyciska znowej butelki. Pozatym juz w ktorys opakowaniu odpadla mi w polowie użytkowania zatyczka i odzywka sie kisi otwarta na półce co jej nie służy. Odeszłam do tej odżywki. Czy słusznie? Nie wiem, teraz oceniam ją jak inne typu Rosmmanowkie w tym przedziale cenowy. Zadne cudo. Nie kupuję już.
Używam tego produktu: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: moze 8?

super nawilzenie koncowek

Wydaje mi sie, ze nowa wersje jest troche gorsza od poprzedniej. Doskonale nawilza zniszczone i rozdwojone koncowki. Nalezy uwazac z iloscia, bo latwo przesadzic i zrobic tluste kluski z wlosow. Ja uzywam tylko na koncowki, podejrzewam ze na calych wlosach powodowalaby bardzo szybko przetluszczanie. Bardzo wydajana (1 opakowanie zuzywam prawie rok).

Używam tego produktu od:ok. 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 -4

warto:)

dla mnie ta odżywka jest świetna:)
gdy używam ją wieczorem na wilgotne włosy rano dużo łatwiej jest mi je rozczesać, są po niej takie mięciutkie.
nie obciąża włosów.
używam jej też na suche włosy, do układanie i też sie sprawdza.
do tego tania, wydajna i ładnie pachnie.Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Najlepsza.

Uwielbiam tą odżywkę. Włosy po niej stają się miękkie i aksamitne. Wyraźnie stały się silniejsze. Stosuję odżywkę po każdym myciu. Nie przetłuszcza ona ani nie obciąża włosów. Jest bardzo delikatna, ale skuteczna. Ma poręczne opakowanie, cudny zapach i niską cenę. Po prostu nie mogę dopatrzeć się wad w tym produkcie. Myję włosy co dziennie lub co drugi dzień, minęły 3 miesiące a ja nadal mam to samo opakowanie- niesamowicie wydajna.
Gorąco polecam.

Yes :)

Lubie odzywki bez spłukiwania z Ziaji.Zawsze ratuja gdy nie ma sie pod reka innej,chociaz dawno nie uzywałam to postanowiłam kupic poniewaz mam straszny szampon ktory robi mi siano i kołtun na głowie.Musze przyznac ze od razu zauwazyłam poprawe w odzywce.Ma nowe ładniejsze opakowanie,jest bardziej gesta i kremowa niz kiedys.Nałożyłam wczoraj na te skołtunione umyte włosy i pare sekund póżniej były mieciutkie,sliskie i łatwe do rozczesania :) Zapach tez mi odpowiada lecz rzeczywiście nie jest to odzywka do cienkich włosów bo moze je za bardzo "przylizac" Mi wygładziła super bo mam puszace sie wloski.Na pewno bede uzywała :)

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:olej rycynowy nowe opakowanie dopiero zaczełam

stały produkt

Totalnie zmieniam recenzję i usuwam poprzednią. Okazało się bowiem, że to szampony z nadmierną ilością silikonów obciążały tak mocno moje włosy a ta odżywka niczego nie zmieniała jeśli chodzi o proces przetłuszczania. Od kiedy kilka miesięcy temu (dokładnie 7) rozstałam się z silikonami w szamponach używałam jej codziennie i starczyła mi kropla na włosy (mam cienkie, do ramion). W ten sposób dzięki wyeliminowaniu silikonowych szamponów i odżywce Ziaji (ta odżywka posiada jeden ale wypłukiwalny w wodzie) udało mi się wypielęgnować włosy jak nigdy. Kolor schodzi dużo wolniej, włosy pięknie pachną, są świeże cały dzień (myję rano) i pięknie się rozczesują. Gorąco polecam!
Używam tego produktu od:roku

świetna

niska cena,
wydajna,
bardzo ładnie wygładza zniszczone końcówki,
nie obciąża,
ulatwia rozczesywanie,
nadaje blask na podobnej zasadzie jak jedwab tylko bardziej sie opłaca:)

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/2