Ziaja, Plantica V, Odżywka Olej rycynowy (Włosy farbowane)

Ziaja, Plantica V, Odżywka Olej rycynowy (Włosy farbowane)

Odżywka posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania. Zapobiega utracie koloru i wyraźnie przedłuża jego trwałość. Skutecznie przyśpiesza regenerację włosów, wzmacnia i odbudowuje ich naruszoną strukturę a także zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Efekt - włosy są odpowiednio nawilżone i bardziej gładkie, mają bardziej trwaly kolor i odzyskują naturalny połysk.
Substancje aktywne: Heliogenol, olej rycynowy, wyciąg z aloesu, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

taka sobie odżywka

Szczerze mówiąc liczyłam na wiecej,mam wrazenie ze odzywka nic nie robi z wlosami. Łanie pachnie i po jej użyciu włosy są sztywniejsze jakby mocniejsze. Nic poza tymi dwoma zaletami nie zauważyłam.

całkiem całkiem ;)

Nie zauważyłam jakieś super poprawy ale może faktycznie ostatnio wyjątkowo maltretuję swe włosy. Prostuję, rozjaśniam, suszę suszarką itd ale wciąż mam je na głowie ;) Odżywka nawilża i wygładza włosy, a także jakby je zmiekcza. Nie obciąża i nie powoduje przetłuszczania jest raczej bardzo lekka i ja nakładam jej dosyć sporo. Mnie zapach raczej nie zachwyca i na szczęście szybko się ulatnia. Stosuję ją zawsze po wcześniejszym użyciu balsamu do spłukiwania tak więc traktuję ją jako tzw uzupełniacz'pielęgnacji i tu się sprawdza. Obawiem sie jednak, że odżywka ta stosowana bezpośrednio na włosy umyte zwykłym szamponem byłaby niewystarczająca. Jest bardzo wydajna i tania tak więc można wypróbować..

WSPANIAŁA

Regularnie farbuję i prostuję włosy, w związku z czym wydaję majątek na odżywki, które pomagają mi utrzymać czuprynę w dobrej kondycji. Po każdym myciu stosuję maskę na włosy, ale to mi nie wystarczało i wciąż szukałam dodatkowego preparatu, który nie będzie wymagał spłukiwania. Odżywka Ziaji doskonale spełnia swe zadanie. Odkąd ją stosuję włosy są bardziej lśniące, przedłuża działanie masek, które stosuję, tzn. włosy są mięciutkie nie tylko pare godzin po wysuszeniu głowy i prostowaniu - ten efekt utrzymuje się do 3 dni, co w moim przypadku jest rewelacyjnym wynikiem. Odżywka nie obciąża włosów, nie przyspiesza przetłuszczania. Naprawdę polecam, relacja ceny do jakości powala z nóg. Maxymalnej noty nie daję, ponieważ bez wcześniejszego użycia maseczki do włosów, sama odżywka mogłaby nie wystarczyć.

wzmacnia skręt

Ja nie zauważyłam jakiejś specjalnej poprawy stanu włosów, po zastosowaniu tej odżywki. Jak nałożę jej malo, nie widzę żadnych efektow, bo włosy nadal trudno rozczesać. Jak wezmę jej więcej działa raczej jak kosmetyk do stylizacji, sprawia, że moje wlosy nie pusza się, są lekko usztywnione i mocniej się kręcą. I dlatego daję jej 4 *.

bardzo dobra

Dobrze odżywia, wygładza, włosy są bardziej miękkie i lepiej się rozczesują. Jeśli nie przesadzi się z ilością to wogóle nie obciąża włosów. Wydaje mi sie tez że włosy zyskały dzięki niej więcej blasku. Zapach przyjemny. Bardzo wydajna.

dobra i tania

Ta odzywka nie ma wad - ładnie pachnie i służy nawet najbardziej opornym, suchym włosom. Wspaniała była juz jej pierwsza wersja - Planitca zas ma jeszcze wieksza pojemnosc za te smieszna cene . Bedzie ona stałym bywalcem mojej łazienkowej szafki, a od czasu do czasu ją pozdradzam ;-P

ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo dobra!

Naprawdę świetna odżywka. Jest bardzo wydajna i ma bardzo ładny zapach, taki, hmmm... "świeży". Do tego jest niesamowicie tania. Moje włosy są po niej mięciutkie, odpowiednio nawilżone, przyjemne w dotyku, z olbrzymią łatwością rozczesują się i układają, nie sterczą we wszystkich kierunkach. Zaletą jest również to iż nie trzeba jej spłukiwać.

Używam tego kosmetyku od około 3 miesięcy
ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze!

Polecam !

Bardzo lubię tę odżywkę. Nie wymaga spłukiwania, a ja takie preferuję - po pierwsze dopiero wtedy mam wrażenie, że działają (no bo niby co odżywka może zdziałać przez 2-3 minuty ?), po drugie włosy myję rano, przed wyjściem do pracy, i konieczność spłukiwania odżywki i czekania tych 2-3 minut przedtem jest dla mnie nie do przeskoczenia. A ta odżywka, w odróżnieniu wielu innych bez spłukiwania, nie obciąża włosów, za to nadaje im połysk, miękkość i (autentycznie !) większą objętość, włosy się dobrze układają...
Dlaczego zatem 4 * a nie 5 ? Bo ciągle czekam na coś, co mnie powali tak, że nie będę szukać innej...

Wspaniały

Farbuję włosy od niepamiętnych czasów, tak więc moje włosy wiele odżywek widziały :) Tę mogę polecić nawet wymagającym osobom. Włosy są błyszczące, nie ciężkie, nie przetłuszczają się po wpływem odżywki, kolor jest żywy.
nawet moja fryzjerka zauważlya poprawę stanu włosów. Używam łącznie z szamponem rycynowym.