Ziaja, Plantica V, Odżywka Olej rycynowy (Włosy farbowane)

Ziaja, Plantica V, Odżywka Olej rycynowy (Włosy farbowane)

Odżywka posiada delikatną formułę o wysokiej skuteczności działania. Zapobiega utracie koloru i wyraźnie przedłuża jego trwałość. Skutecznie przyśpiesza regenerację włosów, wzmacnia i odbudowuje ich naruszoną strukturę a także zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Efekt - włosy są odpowiednio nawilżone i bardziej gładkie, mają bardziej trwaly kolor i odzyskują naturalny połysk.
Substancje aktywne: Heliogenol, olej rycynowy, wyciąg z aloesu, witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

dobra do zdrowych włosów

Kolejny udany produkt Ziaji do pielęgnacji włosów. Dobra odżywka do włosów w dobrej kondycji, tak jak moje. Nadaje im blask i gładkość, nie obciąża. No i tyle w sumie. Włosów potrzebujących intensywnej pielęgnacji raczej by nie uratowała. Po prostu utrzymuje włosy w dobrym stanie. Niby niewiele, ale nie każdej odżywce się to udaje...Używam tego produktu od: miesiąca

Bardzo dobra

Moim zdaniem świetna odżywka na co dzień. Mam włosy w bardzo dobrej kondycji, nie wiem więc, czy dałaby radę pomóc osobami ze zniszczoną fryzurą.

Dla mnie jednak jest świetna: oszczędza czas przez to, że nie trzeba jej już spłukiwać z włosów, nie obciąża fryzury, nie wzmaga przetłuszczania się włosów, jest tania, wydajna, a włosy po jej użyciu bardzo miękkie i lśniące. Ładnie się układają! Polecam - lubię Ziaję, wiele jej produktów to według mnie świetna jakość za niską cenę :ehem:

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego.

może być

wprawdzie nie miałam farbowanych włosów, ale dość zniszczone ;/ nie wiem, czy przyczyniła się do poprawy kondycji włosów, bo oprócz niej stosowalam też inne kosmetyki, ale dzięki niej się włosy lepiej rozczesują i ich nie obciąża i jest wydajna

Używam tego produktu od: przez miesiąc

Za tą cene - warto

Zakupiłam odżywkę z ciekawości po cenię firme Ziaja ale też z braku funduszy na zakup droższej odżywki.

Produkt jak za tak niską cenę bardzo dobry - czasem nawet lepszy od niektórych droższych sąsiadów:
zalety

- ładnie pachnie
- odżywia włosy
- łatwo się rozczesują

wady
- może za troche wodnisty co powoduje że moża go za duzo zaaplikować :)
- mógł by być trochę wydajniejszy ale w sumie za tą cene może być
Polecam :)

Używam tego produktu od:już nie używam

Może byc

Odżywka nie za bardzo mi pasuje są o wiele lepsze.
Jej zaletą jest cena,no i włosy sie tak nie puszą.

Jednak minusów tez jest troche:
-plącze mi włosy i wypada mi ich ogrom przy stosowaniu
-nie nawilża
-ma kiepski zapach
-brzydkie opakowanie

Używam tego produktu od:3 miesiecy

ale ...

Może tak - za 3,70 zł (tyle kosztowała, kiedy zaczęłam kupować ja w Selgrosie) jest boska: znakomicie nawilża farbowane włosy, zmiękcza je, nie obciąża, ułatwia rozczesywanie, a przy dłuższym stosowaniu włosy stają się zdrowsze, a końcówki mocniejsze.. Naprawdę za taką cenę jest (była) warta zakupu. Niestety ostatnio zobaczyłam ją w Rossmanie za 8,50 zł i w tym wypadku nie polecam. Ponieważ jeśli chodzi o wydajność to kosmetyk ten jest tragiczny - konsystencja jest baaardzo wodnista i lejąca i starcza mi na góra tydzień (mam włosy długie do pasa). Za ok.10 zł można kupić o wiele lepsze i bardziej wydajne kosmetyki do włosów.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Zadowala!

Miałam tą odżywkę dwa razy i zaprzestałam jej używać chyba tylko dlatego, że lubię większe pojemności - sporo tego zużywam. Poza tym ciągle poszukuję mojego KWC. PLUSY: zapach; wydajność; efekt po użyciu - włosy błyszczące, miękkie, łatwo dające się układać; cena; opakowanie. MINUSY: mogłaby być większa pojemność. PODSUMOWUJĄC: dobry produkt w niezłej cenie! Warto wypróbować.

Tania i skuteczna

Odżywka dała sobie radę z moimi zniszczonymi włosami.Oprócz tej odżywki stosuje jeszcze maseczke i włoski są bez zażutu,lśniące,odżywione i zdrowe.Nie mam zastrzeżeń co do tego produktu...

Używam tego produktu od:10 mieś

daje cztery z minusem

Produkt aprawde godny polecenia, w szczególnosci za relacje jakosci do ceny... Moje włosy są po tej odżywce bardziej miekkie, dobrze się układają, konsystencja i zapach też są swietne. Szkoda tylko, że efekt nie jest trwały, awłoski następnego dnia są lekko matowe

Używam tego produktu od 4 tygodni

polecam

moim największym problemem sa zbyt puszyste wręcz bardzo suche od farbowania i z natury włosy. Sa lekko krecone i czesto po prostu robi sie z nich siano. Ta odzywka radzi sobie z efektem siana bardzo dobrze i sprawia ze skret wlosow jest lepszy i bardziej wygładzony za co najbardziej ją lubie:) Włosy sa do tego troche bardziej miekkie, milsze w dotyku no i niewiele kosztuje co tez jest duzym plusem.

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo dobra z szamponem,moje wlosy lepiej sie po niej rozczesuja,ta odzywka na prawde nadaje objetosc ale nie przetluszcza wlosow. bardzo mi spasowala ta seria :)

musze odjac jedna gwizadke-moje wlosy zaczely sie okropnie przetluszczac,rano myte wieczorem sa juz tluste a odzywki wcale nie nakladam bardzo duzo.

Jedwab za 3,5zł

+ Rewelacyjny stosunek jakości do ceny! Dobrze zredagowana etykietka, obietnice producenta zgodne z rzeczywistością.
++ Treściwa konsystencja (nie taka wodnista jak innych odżywek z tej serii, co czyni ją wydajniejszą), nie zasycha w białe płatki, bardzo przyjemnie pachnie.
+++ Nie obciąża, nie powoduje łupieżu, ułatwia rozczesywanie.
++++ Utrwala skręt loków, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu, wygładza, zmiękcza, nawilża, wzmacnia, włosy są w bardzo przyjemne w dotyku (satynowe jak po jedwabiu).
- Nie zawiera filtrów, co przy ochronie farbowanych włosów jest niezbędne.
-- Nie regeneruje bardzo zniszczonych włosów.

Dobrze pielęgnuje, lecz i tak od czasu do czasu używam preparatów do spłukiwania.