Dermedic, Acne Expert, Kuracja przeciwtrądzikowa, Krem intensywnie nawilżający (stara wersja)

Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji skóry trądzikowej a jednocześnie wrażliwej, ze skłonnością do nadmiernego przesuszania się spowodowanego m.in. intensywnym leczeniem dermatologicznym. Kompleks składników aktywnych przeciwdziała rozwojowi bakterii zasiedlających gruczoły łojowe przez co działa profilaktycznie.
Zapobiega powstawaniu wykwitów, zapalnych grudek i krost. Krem normalizuje proces wydzielana sebum. Zawartość hydrokompleksu zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz zapobiega wysuszaniu skóry.
Polecany dla osób o skórze trądzikowej ze skłonnością do nadmiernego przesuszania oraz łuszczenia.

Cena: 32 zł / 50 ml

to naprawde bardzo dobry krem

coprawda moja walka z długoletnim trądzikiem dobiega końca ale uzywam tego kremu ze wzgledu na skórę która bardzo się wysusza ciągłymi peelingami. Jest bardzo dobry rano, pod makijaż kiedy skóra jest ściągnięta po umyciu, skóra po nim się prawie wogole nie błyszczy, rzeczywiście nie jest to najlżejszy krem jaki stosowałam ale przynajmniej działa. Nie używam go codziennie, tylko jak mam taka potrzebę, na noc wole coś bardziej natłuszczającego. tak, natłuszczającego. nawet skóra trądzikowa potrzebuje nawilzenia i natłuszczenia.

natłuszczająco-zapychający

to chyba najgorszy krem jaki miałam! wydaje mi się, że dla cery tłustej i trądzikowej krem powinien mieć raczej lekką konsystencję i nie powinien zostawiać tłustego filmu. A tu wszystko w jednym- krem o konsystencji dość gęstej, tłustej, opornej, wolno się wchłania, buzia świeci się po nim koszmarnie. Efektu przeciwtrądzikowego nie ma a wrecz przeciwnie- zapycha jak diabli.
Nie polecam zupełnie!

Używam tego produktu od jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:1 i chyba sie go pozbęde

beznadzieja !

Producenci pomylili chyba rodzaje cer,bo nie mozna dawac do cery tradzikowej kremu dosc silnie nawilzajacego .Zastosowalam go i po paru godzinach swiecilam sie jak latarka i nastepnego dnia wyszlo mi pelno syfow.Ogolnie nie polecam

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

nie robi nic

dzielnie zuzylam cale opakowanie do konca!
polecila mi go pani w aptece.
uznala ze dla mojej tradzikowej (wtedy) przesuszonej skorze ten krem bedzie idelany .
niestety, nie byl..

ten krem wlasciwie nie zrobil nic, skora tam gdzie byla sucha i luszczyla sie, nada sie luszczyla i byla sucha, o nalozeniu podkladu czy pudru sypkiego nie moglo w ogole byc mowy, wszystkie skorki suche odstawaly.
uzywalam go skrupulatnie do konca, w nadziei ze w koncu cos zdziala, da jakis efekt...

nie polecam, wtedy dla mnie, uczennicy LO liczacej sie z kazdym groszem to byl to spory wydatek, i taka lipa.. uwazam ze ten krem to niewypal na calej linii...

Używam tego produktu od:uzylam gdy bylam w lo
Ilość zużytych opakowań: z nadzieja cale 1

nie spełnia oczekiwan

chodziło mi głownie o efekt nawilzenia bo niedoskonalosci mam od czasu do czasu - niestety zawiodlam sie - slabo nawilza, jest malo wydajny, skora sie swieci konsystencja niby ciezka ale jak pisalam wyzej mam wrazenie ze nawilza mizernie. za te pieniadze to juz wole Happyderm - nawilzenie o wiele lepsze i pod makijaz tez sie nadaje

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

wyratował mnie z opresji :)

Krem bardzo dobrze nawilża przesuszona (zwłaszcza po lub w trakcie lezenia) skórę, dość szybo się wchłania. Jedynym mankamentem w/g mnie jest to z że kompletnie nie nadaje się pod puder lub podkład ponieważ wciągu dnia skóra zaczyna se świecić a reszta makijażu zwyczajnie sobie spływa... Za to rekompensuje nawilżeniem buźki podczas nocy i dzięki temu rano skóra jest gładziutka :) Polecam jako krem na noc bo rzeczywiście już po kilku użyciach widać a w zasadzie to czuć diametralną różnice :)

Używam tego produktu od: 2
Ilość zużytych opakowań: 2 miesięcy

Mam raczej mało problemową cerę ale zawsze chciałam dojść z nią do wymarzonej perfekcji dlatego katowałam ją antytrądzikowymi kremami które calkowicie pogarszały sprawe bo koszmarnie ją wysuszały. Kosmetyczka poleciła mi właśnie ten krem. I jest naprawde rewelacyjny. Ma przyjemny jabłkowy zapach, skóra błyskawicznie go wchłania i faktycznie czuję że jest nawilzona. Nie zapycha porów. Wydajny. Cena trochę wysoka ale myślę że warto zainwestować w ten kremik.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy

Ratunkowe nawilżenie

Krem kupiłam w promocji w Superpharmie za namową ekspedientki.Choć rzadko sugaruję się tak opinią to tym razem posłuchałam i nie żałuję.Mam skórę mieszaną z suchymi policzkami i skórą często łuszczącą się,przesuszoną leczeniem dermatologicznym.Ten krem świetnie sprawdza się jako ratunkowy kompres,ma gęstą i dość ciężką kosystencję ale bardzo mi ona odpowiada-mam wrażenie,że otula skórę miękką kołderką :).Wchłania się bardzo ładnie i zaskakująco szybko,nie zapycha i nie powoduje nadmiernego swiecenia się.Stosuję jako kurację przez kilka dni,czasem na noc a czasem na dzień(spokojnie nadaje się pod podkład).Jeżeli chodzi o działanie przeciwtrądzikowe to trudno mi to stwierdzic dokładnie bo używam też innych produktów,w tym leków,ale napewno pomaga ukoić i podgoić zaczerwienioną skórę.Pachnie delikatnie,trochę jak jabłka.
Ogólnie polecam,na przesuszoną skórę to coś naprawdę dobrego.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

bardzo dobry

krem kupiłam zachęcona przez panią w aptece
i rzeczywiście sprawdził się
jeżeli chodzi o działanie przeciwtrądzikowe to wpływa na poprawienie stanu skóry, ale wiadomo - poważniejsze problemy zwalczy tylko lek a nie kosmetyk
ogromny plus za nawilżanie: świetnie nawilża, wydaje sie lakko tłustawy ale w rzeczywistości szybko się wchłania i pozostawia buzię zmatowioną
bardzo przypadł mi do gustu jego zapach, mimo iż nigdy nie przywiązuje do tego uwagi
nakładanie podkładu po jego aplikacji także nie sprawia problemów

biorąc pod uwagę jego objętość i jakość uważam,że cena jest przystępna

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobry swietnie nawilza

pierwsze opakowanie kremu podzialalo rewelacyjnie, skora nawilzona i zdecydowanie mniej pryszczy. Nastepne opakowanie mialo juz tylko dzialanie nawilzajace :( Ale mimo wszystko za to nawilzanie cenie go sobie

Używam tego produktu od:6 mies

nie na trądzik

Zacznę od plusa- nawilża doskonale, pod tym względem to najlepszy krem jakiego używałam. Niestety, zero działania przeciwtrądzikowego. Krostek mam tyle samo co miałam, może jeszcze więcej. Oprócz tego trochę tłusty, twarz mi się po nim błyszczy.

Używam tego produktu od:

łagodzi i nawilża

Kupiłam kiedy skóra łuszczyła mi się po lekach przeciwtrądzikowych, i tu się sprawdził znakomicie, rewelacyjnie nawilża, łagodzi podrażnienia, nie zapycha i ładnie pachnie(mi się cały czas z gruszkami kojarzyło). Raczej nie reguluje wydzielania sebum, zostawia okropnie tłusty film, przez co słabo nadaje się pod makijaż, więc na codzień dla mnie odpada, ale przy przsuszonej skórze godny wypróbowania.

Używam tego produktu jakiś rok temu