Bielenda, Make-Up Academie, Fixer Mist, Mgiełka do utrwalania makijażu

Bielenda, Make-Up Academie, Fixer Mist, Mgiełka do utrwalania makijażu

Mgiełka do utrwalania makijażu `Fixer Mist` marki Bielenda na wiele godzin utrzymuje make-up w nienagannym stanie, zachowuje właściwe kolory i długotrwały mat. Mgiełka błyskawicznie wysycha, nie zostawia na skórze tłustej warstwy, a jedynie transparentny ochronny film. Bardzo dobrze zmywa się klasycznymi środkami do demakijażu. Cera pokryta delikatną transparentną powłoką zabezpieczona jest przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi (np. pot, upał, deszcz) rozmazywaniem i ścieraniem – sprawdza się w sytuacjach, w których makijaż musi pozostać nienaruszony na długi czas.
Stosowanie: Dwoma lub trzema krótkimi pryśnięciami mgiełkę nanieść równomiernie na twarz pokrytą finalnym makijażem z odległości ok. 30 cm, przy zamkniętych oczach, ustach i wstrzymanym na chwilę oddechu.

fiksery
przedłużające trwałość makijażu
w sprayu

Mieszane uczucia

Kupiłam mgiełkę, bo potrzebowałam czegoś na szybko w niskiej cenie. Sprawdza mi się na co dzień kiedy nie potrzebuję wielkiego utrwalenia tylko małej pomocy. Przy mocniejszych makijażach na cały wieczór niestety się nie sprawdza, tu oczekiwałabym czegoś mocniejszego.

Słaba niestety

Niestety mgiełka totalnie nie dla mnie.
Bardzo mocno ściąga i wysusza skórę. Powoduje bardzo duży dyskomfort, nie zauważyłam natomiast poprawy trwałosci makijażu.
Jedyny plus to taki, że lekko ściąga pudrowośc z twarzy.

Ten tani a źle opracowany preparat tylko zniechęca do fixerów

Okropny, to pierwsze określenie, jakie przychodzi mi na myśl.
Jedynym atutem jest niska cena, więc tylko 1 gwiazdka się należy.

Kupiłam w rossmanowej promocji za, chyba, niecałe 11zł ale i to była strata pieniędzy. Wolałabym dołożyć i mieć dobry produkt.

Cenię przydatność fixerów. Kupuję od dawna. Przerobiłam kilka produktów rożnych marek. Ten jest najgorszy, z jakim miałam do czynienia. Markę Bielenda lubię i szanuję za dobry stosunek jakości do ceny ale ten produkt, to wyjątkowy bubel.

Przeczytałam kilka opinii i nie wiem, czy to tylko mnie się taki trefny egzemplarz trafił? Ładny zapach? Owszem, zaraz po rozpyleniu zapach jest bardzo ładny, by 30s później stał się chemiczny i nie do zniesienia.

Moja ocena jest bardzo słaba a zestawienie argumentów poniżej.

Mieszanina uczuć

Mgiełka do utrwalania makijażu Make-Up Academie Fixer Mist marki Bielenda to dodatek do rutyny makijażowej, jednak nie do końca spełnił moje oczekiwania.
Z plusów należy wymienić na pewno jej zapach i chyba to jest główny powód dlaczego jej używałam. Ponadto lekka formuła nadaje skórze świeżości i naturalnego blasku. Jest szybko schnąca.
Minusem jest jej aplikacja na skórę. Produkt formuje za duże krople na skórę, co dla niektórych może być to dyskomfort. Poza tym nie do końca utrwala makijaż jak zapewnia producent.
Koszt jaki poniosłam w Rossmannie to ok. 7zł

Całkiem fajna mgiełka

Przede wszystkim, zapach mgiełki jest po prostu cudowny! To niewątpliwie jeden z jej największych atutów. Użycie tego produktu to prawdziwa przyjemność, ponieważ ten subtelny zapach jest naprawdę przyjemny i delikatny.

Opakowanie jest również estetyczne i zachęcające. To świetne, że producent zadbał o wygląd, co na pewno przyciąga uwagę potencjalnych użytkowników.

Dodatkowo, mgiełka jest naprawdę wydajna. To oznacza, że można cieszyć się nią przez długi czas, co jest korzystne z ekonomicznego punktu widzenia.

Co do trwałości, coś tam podtrzymuje jednak nie ma co liczyć na zbyt wiele, ale co się dziwić za te pieniądze

Brak efektu utrwalenia makijażu

Po wypróbowaniu mgiełki do utrwalania makijażu "Fixer Mist" marki Bielenda, muszę przyznać, że mam mieszane uczucia. Na pewno jest kilka pozytywnych aspektów tego produktu. Po pierwsze, zapach jest naprawdę przyjemny, co sprawia, że używanie go jest przyjemnością. Opakowanie również prezentuje się estetycznie i przyciąga uwagę. Jednak to, co jest najważniejsze w przypadku produktu do utrwalania makijażu, czyli jego skuteczność, pozostawia wiele do życzenia.

Produkt rzeczywiście wydaje się obficie pryskać, co sprawia, że twarz na początku wydaje się mokra. Chociaż produkt szybko się wchłania, to niestety nie widzę znaczącej poprawy trwałości makijażu. W szczególności, w trudniejszych warunkach, takich jak upały czy imprezy, efekt utrwalenia nie jest zadowalający. Zauważyłam, że nadal zaczynam mocno się świecę, a
wygląd podkładu bardzo szybko traci na swojej wartości.

Nie mogę również przejść obojętnie obok sposobu, w jaki produkt jest rozpylany. Atomizer pryska produkt zbyt gwałtownie i kropelkami, co może być niewygodne i utrudnia równomierne rozprowadzenie mgiełki na twarzy.

Podsumowując, choć produkt ma swoje pozytywne cechy, takie jak zapach i opakowanie, niestety jego główna funkcja, czyli utrwalanie makijażu, pozostawia wiele do życzenia. W podobnej cenie można znaleźć inne produkty, które oferują lepszą trwałość i wygodę stosowania.

Nawet niezły.

Produkt wpadł w moje ręce przez przypadek. Cena promocyjna, akurat kończył się poprzedni, pomyślałam, że spróbuję czegoś innego.
Opakowanie zachęcające, bardzo ładny zapach też jest plusem bo to jednak twarz. Atomizer dość obficie pryska, więc twarz na początku wydaje się mokra, ale w miarę szybko się wchłania. Utrwalenia makijażu nie jest dość długie. Daje radę na co dzień. Przy większej potliwości, imprezach czy wyjściach jednak zastosowała bym coś trwalszego.
Produkt sam w sobie jest ok. Czy sięgnęłabym po niego po raz drugi? Nie wiem. Myślę, że w podobnej cenie znalazłabym coś co utrzyma ten makijaż trochę dłużej i lepiej.

Raczej więcej nie kupię

Mgiełkę kupiłam bez zastanowienia. Szukałam na szybko jakiegoś utrwalacza i tak wpadła w moje ręce. Makijaż wykonuje zawsze tak samo. Użyłam jej kilka razy w celu utrwalenia makijażu ale w trwałości nie zauważyłam ogromnej różnicy. Zawsze dosc szybko zaczynałam się świecić w strefie T,zwłaszcza w upały. Po użyciu dalej się świece, no może troszkę dłużej makijaż wygląda na świeży jednak mimo wszystko liczyłam na dłuższy efekt. Atomizer pryska bardziej jak jakis opryskiwacz, sporymi kroplami, nie rozpyla się jak mgiełka. Plusem jest zapach, bardzo go lubię i chyba dla tego zapachu nadal jej używam ???? podsumowując, na pewno nie polecę tego produktu nikomu.

Świetny

Świetny do utrwalania makijażu. Nie pozostawia na skórze uczucia ściągnięcia. Posiada delikatny zapach i poręczne opakowanie z dyfuzorem. Z tym dyfuzorem trzeba jednak bardzo uważać, ponieważ pryska dość mocno. Jak za tę cenę, dla mnie super.

U mnie sie nie sprawdził

Szczerze mówiac nie wiem jak zaczac recenzje tego produktu. Może od tego, ze to pierwszy produkt tego typu w mojej kosmetyczce (do tej pory widzialam go u siebie tylko po profesjonalnym makijazu zrobionym przez makijazystke).

Ale, że pojawil sie covid, maseczki, latem makijaz tez splywa - pomyslalam, ze to jest dobry wybor. Bo czemu nie utrwalic nawet delikatnego makijazu?

MAKIJAZ do utrwalenia składał się z:
-kremu BB (ale odsc mocno kryjacego)
- korektora na przebarwienia i pryszcze (na policzkach,nie uzywam korektora pod oczy)
-pudru utrwalającego powyższy makjiaz
-tuszu do rzes (tu były w sumie 2 tusze - Gosh i wodoodporny L'Oreal)
- czasami (2-3 razy w tyg) cieni do powiek lub eyelinera (takze wodoodpornego)
- czasami (2-3 razy w tyg) trwala szminka z sephory

A teraz przejdźmy do podsumowania obietnice vs rzeczywistość;
* na wiele godzin utrzymuje make-up w nienagannym stanie - FAŁSZ => nie zauwazylam roznicy w trwalosci makijazu z i bez mgiełki - zarówno puder/krem bb jak i pomadki kolorowe zmywały sie tak samo szybko jak wczesniej
* zachowuje właściwe kolory i długotrwały mat - FAŁSZ => matu nie nadaje, u mnie mam wrazenie ze nawet sie wyswieal bardziej w miejscu gdzie wpadlo wiecej mgileki
* Mgiełka błyskawicznie wysycha, nie zostawia na skórze tłustej warstwy, a jedynie transparentny ochronny film. - TROCHE PRAWDA TROCHE FAŁSZ => tak, wysycha dosc szybjo, tak, nie zostawia na skorze tlustej warstwy, ale filtr nie jest do konca transpaentny - u mnie to bardziej wyglada jak lepiaca sie blyszczaca warstwa
* Bardzo dobrze zmywa się klasycznymi środkami do demakijażu - PRAWDA
* Cera pokryta delikatną transparentną powłoką zabezpieczona jest przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi (np. pot, upał, deszcz) rozmazywaniem i ścieraniem – sprawdza się w sytuacjach, w których makijaż musi pozostać nienaruszony na długi czas - FAŁSZ - jak juz wpsomnialam wyzej. Ani powłoka nie jest transparentna, ani nie chroni przed potem, upałem czy tym bardziej deszczem W sumie nie wiem po co to stosowac, u mnie tylko robi gorzej

Z pozostałych minusów;
- atomizer słabej jakości, pryska dosc duzymi kroplami, przez co głownie efekt jest dosc komiczny
- pozostawia lepka wartwe na twarzy nawet po wyschnieciu

Nie polecam, bo jedyny plus to cena

Świetny produkt dla amatora

Bardzo lubię ten fixer, używam go już od ponad roku. Dlatego załamałam się, gdy na początku kwietnia 2022r. Pani w Ross....nie powiedziała, że produkt zostaje na stałe wycofany z oferty!
Nie ma drugiego takiego utrwalacza w podobnej cenie.
Do mojego codziennego makijażu był on wystarczający i co najwazniejsze - nie powoduje efektu "lakieru do wlosow", co niestety powoduje większość utrwalaczy, a przez co włoski obecne na naszych twarzach stają się bardziej widoczne!
Wystarczają 3 psiknięcia na całą twarz, by makijaż zyskał utrwalenie i świeżość.

Mogło być lepiej

Utrwalaczy do makijażu używam codziennie i mimo iż uważam , że najlepszy jest All Nighter lubię też sprawdzać inne szczególnie drogeryjne propozycje . Fixer od Bielendy kupiłam właściwie tylko dlatego , że akurat w czasie mojej wizyty w Ross wszystkie inne były wymiecione . Ale zaryzykowałam . Nie jest to totalny bubel ale też nie sięgnę po ten kosmetyk ponownie . Nie spełnił wszystkich moich wymagań , więc nie ma sensu .

Opakowanie to plastikowa transparentna butla z estetyczną naklejką. Producent deklaruje nam długotrwałą ochronę makijażu więc mamy prawo mieć swoje oczekiwania . Atomizer działa bez zarzutu , nie zacina się i nie zapycha od produktu a sam produkt jest dość wydajny - na jedno użycie wystarczą mi 4 psiknięcia .

Jest to produkt typowo wodny . Ma delikatny zapach - w czasie aplikacji jest on lekko drzewny , ale bardzo szybko wietrzeje i robi się pudrowy ,ale nie czuć go długo. Atomizer nie uwalnia produktu delikatną mgiełką ale dość zdecydowanym strumieniem który lekko na twarzy osiada . Na szczęście wchłania się szybko i ta wodna warstewka która osiada na twarzy nie rujnuje nam makijażu i całe szczęście .

Nie jest to agresywny fixer - po aplikacji nie pozostawia na twarzy żadnej lekko ściągającej czy leciutko napinającej warstwy . Dobrze, bo nie przepadam za utrwalaczami dającymi efekt '' lakieru do włosów''. Jeśli chodzi o zdjęcie z makijażu nadmiernej pudrowości to tutaj nie mam zastrzeżeń , poszczególne warstwy makijażu również bardzo dobrze ze sobą scala . Jednak głównym jego zadaniem jest utrwalenie makijażu a tutaj nie radzi sobie za dobrze. Żadnej nawet największej różnicy w trwałości makijażu nie widzę , a kto używa fixerów stale ten wie , że faktycznie dobry fixer podbija trwałość , wiadomo , że kosmetyki którymi wykonujemy makijaż też muszą być trwałe ale fixer ten efekt powinien jeszcze podbić a tutaj tego w ogóle nie ma i nad tym ubolewam . Na plus mogę zaliczyć jeszcze fakt , że ten utrwalacz nie przesusza i nie podrażnia skóry a to również bardzo ważne .

Jako , że nie spełnia swojej podstawowej roli nie mogę go polecić . Swoje opakowanie zużyje gdyż nie lubię marnować kosmetyków , ale już nigdy więcej po niego nie sięgnę . Są inne produkty tego typu które faktycznie makijaż utrwalają . Ten tego nie robi więc szkoda zachodu .