Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Lirene Dermoprogram, Nature Matte Foundation (stara wersja)

Fluid Nature Matte 7h to doskonałe rozwiązanie problemów wszystkich kobiet, które poszukują podkładu zapewniającego doskonale matowy wygląd cery przez długi czas.
Podstawa skuteczności:
- innowacyjne rozwiązanie, polegające na zastosowaniu specjalnych mikrogąbeczek, które absorbują sebum i odbijają światło,
- pozbawiona zawartości tłuszczu, lekka formuła zapewnia łatwą i komfortową aplikację fluidu,
- fluid wygładza skórę, doskonale koryguje niedoskonałości oraz nadaje jej naturalny koloryt.
Efekt: idealnie matowa cera do 7 godzin.

dobry

fluid jak najbardziej mi odpowiada ,szczegolnei w takiej cenie :D

uzywam do mojej twarzy wersji cappucino.

Nie utrzymuje się długo ,po zajęciach szkolnych już nie kryje tak dokladnie. W sumei mnie to nie dziwi, ucze sie ponad 8 h dziennie ,a tubka jest na 7.
Dlatego zwykle podczas przerwy odwiedzam lazienke i troche go dokladam.

Jak na moją cere tradzikowa daje rade! Nie uzywam nic wiecej,zadnego pudru,tylko i wylacznie tego fluidu.

Po 7 h skora sie odrobine swieci ale mozna przezyc.

Spełnia jednak swoj opis czyli matuje na 7 h:)
a! i ładnie pachnie;D

Fluid daje naturalny efekt,nie przesusza skóry,łatwo się rozprowadza cera jest nawilżona i zmatowiona, :) Mimo niskiej ceny,jest wysokiej jakości.Polecam :)

Bardzo dobry!

Kupiłam go po nieudanej przygodzie z jego kryjącym bratem. Nie spodziewałam się cudów, ale jednak!

+ ładnie matuje (na 3-4 godziny)
+ dopasowuje się do koloru skóry (mam odcień karmel i jest idealny)
+ lekka konsystencja
+ cena i wydajność

Minusem jest tylko niezbyt praktyczne opakowanie- nie przepadam za tubkami, bo zawsze pod koniec trzeba je rozcinać żeby wydobyć resztki.

Podsumowując, polecam dla osób, które szukają czegoś dobrego w rozsądnej cenie. A tym, które myślały, że podkład za 15 zł będzie działał pół dnia gratuluję i zazdroszczę wiary w producentów kosmetyków.

Totalna pomyłka.

Kupiłam go bo potrzebowam jednocześnie odrobinę krycia i przede wszystkim matowania.
Cóż, nawet nie wiedziałam że aż tak zostałam oszukana.
-nie matuje,
-beznadziejne kolory,
-nawet poprawki makijażu nie redukują błyszczenia się, aby poprawka coś dała, trzeba wszystko zmyć,
-latem spływa z twarzy,
- odznacza się na twarzy i nie chodzi tu o kolor ani o ilość nałożonego kosmetyku, po prostu gromadzi się w załamaniach skóry, wokół krostek,
-zatyka pory,
+zapach,
+cena
+z braku laku można go użyć miejscowo, ale trzeba się liczyć z porażką,

Odradzam!

Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml nieskończone

ok

Cera wygląda naturalnie. Ma całkiem ładny kolor. Matuje. Ale denerwuje mnie to, że na tak krótko! W szkole siedzę 8 godzin + jeszcze dojazdy, o późniejszym wyjściu nie mówiąc. Za to podoba mi się, że się szybko i łatwo go rozprowadza - nie zabiera mi to rano za dużo czasu. Natomiast niedoskonałości w ogóle nie tuszuje, ba! Od kiedy go zaczęłam używać, zauważyłam, że na twarzy mam coraz więcej różnych "syfków". To mógł być naprawdę dobry podkład, a szkoda. I jeszcze jeden minus - gdy podkład już się kończy, to gdy go wyciskam, ten leci daleko w przestrzeń. Niefajnie mieć łazienkę, łóżko lub kosmetyczkę we fluidzie. ;/

Ilość zużytych opakowań: tylko 1

nigdy go już nie kupie

Był to jeden z moich pierwszych fluidow, jakie było by mi je mieć.
Kupiłam go ze wzgledu na cene, i ciekawość czy się sprawdzi.
plusy.
- dobra cena
-minusy.
- nic nie kryje
-jak sie na niego nacisnie za mocno to zaczyna chlapać, całe spodnie miałam brudne przez nie. ; //
- efekt maski GWARANTOWANY !;/

Używam tego produktu od: używałam już nigdy nie użyje
Ilość zużytych opakowań: 1, już zakończone

Niby ok, ale...

Ten fluid jest zdecydowanie nie dla mnie. On raczej nadaje się dla osób , które mają wiele niedoskonałości, czyli wypryski, plamy itd. U mnie stworzył efekt nienaturalnej maski. Po posmarowaniu się nawet niewielką ilością moja skóra zrobiła się bardzo gładka, ale w jakiś taki nienaturalny sposób, wyglądałam jak tapeciara, cera stała się az za nadto matowa. Zdecydowanie odradzam na lato. Jak dla mnie wszystkie odcienie są zbyt nienaturalne i chłodne. Minus za zapach.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Fajny ale za ciemny

Plusy:
-tani
-wydajny
-ma lekką konsystencję
-matuje na kilka godzin
-kryje drobne zaczerwienienia

Minusy
- brak jasnych odcieni, najjaśniejszy jest o wiele za ciemny
-podkreśla suche skórki
-ciemnieje na twarzy

Kiedyś z braku laku często go kupowałam ale zmądrzałam i już raczej go nie kupię, ponieważ jest on dla mnie za ciemny. Gdyby wprowadzili odcienie dla jasnych karnacji byłby to mój ulubiony podkład. ;)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: około 5

tani i dobry

Używam tego podkładu od trzech lat. W kolorze 14. Świetnie komponuje się ze skórą. Efekt matowienia utrzymuje się przez około 4 godzin. Trzeba poprawiać pudrem prasowanym, ale cena powoduje, że do niego wracam. Podkład zakrywa niedoskonałości. Jest po prostu dobry.

Używam tego produktu od: 2008 roku
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Jak na te cenę to super

Jest to najtańszy podkład jaki mam. Ja go kupiłam w osiedlowej drogerii za 10zł. Moim zdaniem jak na te cenę to jest bardzo przyzwoity. Nie oczekiwałam zbyt dużo od niego, ale się zdziwiłam, gdyż:

-matuje- nie jest to mat na 7h jak napisane jest opakowaniu, ale na 3-4h starcza

-ma przyjemną konsystencję

-fajnie wygładza buzię

-kryje średnio- ale i tak uważam to za niezłe krycie.

-dość wydajny

- opakowanie trochę niewygodne, bez pompki, a więc cięzko wydobyć końcówkę podkładu. Ja musiałam pociąć to opakowanie, żeby wydobyć resztki.

Polecam go jako taki fluid do lekkiego, codziennego makijażu oraz na lato. Ja go używam gdy wiem że nie czeka mnie zbyt męczący dzień, gdzie jestem od rana do wieczora na nogach.

Ilość zużytych opakowań: kończe 1

całkiem dobry!

Plusy:
+tani
+dostępny
+dobrze kryje
+łatwo dobrać kolor
+przyjemny zapach
+wydajny
+lekka konsystencja

Minusy:
-czasem pozostawia smugi
-już po godzinie zaczynam się świecić i trzeba poprawiać

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Słaby podkład

Ogólnie mam mieszane uczucia co do tego fluidu. Kupiłam go z myślą o kryciu niedoskonałości i lekkim zmatowieniu skóry. Producent pisze , że zapewnia matowy wygląd cery do 7 godzin, lecz kosmetyk utrzymywał się na mojej skórze w ogóle ok 3, 4 godziny max. Pisze również że maskuje niedoskonałości skóry. Z tym się nie mogę zgodzić, bo moim zdaniem słabo kryje.

Tak więc podsumowując wady i zalety :
Wady :
- krótko utrzymuje się na skórze
- słabo kryje
- duża przepaść między odcieniem 14, a 15

Zalety :
- cena przystępna
- dość przyjemna cera w dotyku

Dla mnie zwyczajnie średni kosmetyk.

Używam tego produktu od: używałam przez ok 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: może połowa ?