Eva Natura, Zioła Polskie, Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc z ekstraktem z melisy

Lekki i doskonale wchłaniający się krem o intensywnym działaniu nawilżającym. Zapewnia optymalny efekt wygładzenia i poprawy elastyczności skóry. Zawiera ekstrakt z melisy bogaty w polifenole, flawonoidy, sole mineralne, wzbogacony o kompleks nawilżający NMF o specjalnym składzie, dzięki czemu nawilżenie skóry jest natychmiastowe, głębokie i długotrwałe. Działa uspokajająco i kojąco, chroni skórę przed wolnymi rodnikami opóźniając procesy starzenia.

Tak, tak!

Po przeczytaniu recenzji doszłam do wniosku, że ten krem będzie idealny dla mojej kapryśniej cery. Dłuuugo go szukałam i już właściwie straciłam nadzieję, że gdziekolwiek go dorwę, kiedy w końcu moim oczom ukazał się dwupak w jednym z hipermarketów. Pomyślałam "raz kozie śmierć!" i zakupiłam te dwa słoiczki za grosze.

+ Nawilża! Zdecydowanie poprawia nawodnienie mojej maltretowanej przeciwtrądzikowymi maściami skóry. Likwiduje uczucie ściągnięcia buzi, nadaje jej gładkość i blask, usuwa szarość i zmęczenie twarzy. Radzi sobie z mniejszymi suchymi skórkami, pozostawiając skórę mięciutką.
+ O ile nie nałożę go za dużo, nie zwiększa przetłuszczania się twarzy. Moja skóra bardzo nie lubi być przygnieciona ciężkim kremem, ten jest dla niej naprawdę miły - mało się po nim świeci.
+ Doskonała konsystencja, jakby śmietankowo-emulsyjna, leciutka, świetnie rozprowadza się po twarzy.
+ Ekspresowo się wchłania, podkład mogę nakładać prawie natychmiast. :)
+ Współpracuje z podkładami, korektorami, pudrami.
+ Nie zapchał mnie.
+ Nie podwoduje alergii ani pieczenia skóry, nawet baaardzo podrażnionej i wysuszonej.
+ Efekt nawilżenia można stopniować, nakładając kolejne warstwy kremu, z tym że wtedy trudniej się wchłania i troszkę obciąża skórę.
+ Bardzo przyjemnie, świeżo, rześko, lekko ziołowo pachnie - cudownie pobudza o poranku. :)
+ Wygodny słoiczek (lubię szklane, mimo że są cięższe), szczelny, nakrętka działa bez zarzutu. Szkoda, że napisy trochę się ścierają, ale często podróżuję, więc mu to wybaczam.
+ Szalenie wydajny - wystarczy dosłownie kropelka na daną partię twarzy.
+ Stosunek cena-wydajność: Pollena-Ewa proponuje nam swoje kosmetyki prawie za darmo. ;)

- Nie nawilża spektakularnie - tj. nie radzi sobie z bardzo przesuszoną skórą i suchymi skórkami. Nie jest to dla mnie problem, bo mam cerę mieszaną, ktora potrzebuje lekkiego kremu, ale w nazwie jest "intensywnie nawilżający", co nie do końca zgadza się z rzeczywistością.
- Dostępność, a raczej jej brak: tak, jak pisałam - kupiłam dwupak w Makro i od tej pory nigdzie nie spotkałam tych kremów. :(

Polecam posiadaczkom cer tłustych i mieszanych.

Używam tego produktu od: pół roku (!)
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie 50 ml

Jak na razie chyba ulubiony :)

Myśle że nie ma się co rozpisywać,jest to świetny krem za grosze.
Co mnie skusiło? Oczywiście recenzje na wizażu i pozytywna ocena składu ;)
Jeśli chodzi o pielęgnację twarzy,nigdy na niej nie oszczędzałam,kupowałam zawse tylko to,co pasowało mojej buzi,bacząc przy tym dość uważnie na listę składników.
Tutaj znajdziemy prostotę i brak potencjalnych \'zapychaczy\'.
Konsystencja? Taki właśnie powinien być dla mnie krem! Coś w stylu bardzo lekkiej emulsji,mleczka.
Naprawdę przyjemna,szybko się wchłania.
Idealny pod makijaż,na noc trochę mniej,ponieważ może okazac się za słaby jeśli chodzi o nawilżenie.
Zapach świeży i pobudzający,nie czuć żadnej chemii.
W każdym razie z czystym sercem poleceam ten produkt.
Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: oj na pewno kilka :D

nie dla mnie

Plusem jest cena.

Reszta to minusy.
Krem jest bardzo wodnisty,zostawia nieprzyjemną warstwę na skórze i bardzo długo się wchłania. Miał być mocno nawilżający ale żeby uzyskać efekt nawilżenia musiałam nakładać 2 warstwy tego kremu: pierwszą po czym musiałam czekać aż się raczy wchłonąć i poźniej drugą przez co okazał się bardzo mało wydajny.

Zapach też taki sobie- ziołowy. Nie zauważyłam poprawy elastyczności skóry a gdy raz nałożyłam go obficie na noc rano obudziłam się z suchą skórą szczególnie na policzkach. w dzień też musiałam kilkakrotnie powtarzać aplikację bo skóra mi się przesuszała. Cieszę się że już się skończył i więcej go już nie kupię.

skład nawet ok (zioła), szkoda że parabeny dosć wysoko, prawie w połowie składu.

Opakowanie szklane i ciężkie-jak dla mnie kolejny minus.

Używam tego produktu od: już nie

słabiutki

Lekki kremik za śmieszne pieniądze. Plus za dobry skład i szybkie wchłanianie. Wchłania się bardzo szybko, do matu, nie pozostawia tłustego filmu. Posiada ładny, delikatny, ziołowy zapach. Niestety bardzo słabo nawilża. Nie nadaje się pod podkład ponieważ podkreśla suche skórki. Po przypudrowaniu mam cerę tak suchą jakbym w ogóle go nie nakładała. Natomiast nakładany solo daje wrażenie ukojenia i delikatnego nawilżenia. Niestety dla mnie to troszkę za mało. Nie jest komedogenny za co też należy mu się mocny plus. Być może nadaje się na lato i ze względu na sezon grzewczy nie dawał rady, nie wiem, dla tego też nie skreślam go całkowicie, być może do niego kiedyś jeszcze wrócę.
Opakowanie ładne, solidne natomiast napisy bardzo szybko się starły.
Nie stosowałam go na noc więc nie wiem jakie ma wtedy działanie. Polecam go osobom o normalnej cerze która nie wymaga solidnego nawilżenia.
Jest bardzo tani, niestety słabo dostępny ja kupiłam swoje pierwsze opakowanie w intermarche potem już go tam nie znalazłam, w osiedlowych drogeriach też go nie mają. Raz widziałam go w tesco niemniej jednak rzadko tam zaglądam, a nie mam ochoty poświęcać czasu i energii żeby się tam udać tylko po jeden krem. Warto wypróbować bo jest niedrogi a jedno opakowanie wystarczyło mi na 4 miesiące codziennego stosowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 50ml

świetny, idealny pod podkład

Krem nawilżający, który nie obciąża i nie przetłuszcza cery i nadaje się pod podkład.
Dla mnie jest idealny !

PLUSY :
+konsystencja (jedwabnej śmietanki)
+nawilżanie ( dla mnie idealne)
+ nie obciąża tłustych partji
+ nie przetłuszcza, nie zapycha porów
+ doskonale nadaje się jako baza pod podkład
(przez cały dzień mój revlon colour stay strzyma się doskonale, pod koniec dnia skóra nadal wygląda ładnie i... po umyciu tważy żelem podkład znika :) po wielu innych kremach podkład "wchodził" głęboko w pory i pozostawał tam nawet po dwukrotnym myciu żelem oraz przetarciu płynem micelarnym...)
+ cena ( 5,50 zł w REAL)
+ skład
(całkiem niezły tylko te parabeny ;{ - dlatego nie jest to mój hit)
+ ładne szklane opakowanie
(jak na taki tani produkt:)
+ zapach (ziołowy, całkiem przyjemny)

MINUSY:
- parabeny w składzie

FAJNY POLSKI PRODUKT, ŚWIETNE EFEKTY. NA PEWNO NA STAŁE ZAGOŚCI W MOJEJ ŁAZIENCE :)

Używam tego produktu od: kilku dni

rewelacyjny!!!

Krem świetnie nawilża, nie natłuszcza, idealnie i błyskawicznie wchłania się do matu.

Ma bardzo przyjazny skład i cena jest niesamowicie niska w stosunku do jakości.

Można go kupić w tesco, ale ogólnie jest słabo dostępny.

Kupiłam go za 6,50 zł, więc smieszne pieniądze a efekt powalający.

Mam cerę alergiczną, naczynkową, mieszaną w stronę tłustej i ten krem jest dla mnie doskonaly! Nie uczula, nie zapycha, nie natłuszcza.

Skóra jest gładziutka, miła w dotyku, nie pozostawia filmu.

Zdziwiłam się, że w tak niskiej cenie krem jest w ładnym, szklanym słoiczku.

Krem jest bardzo wydajny, niewiele go potrzeba by posmarować całą twarz. Nadaje się pod makijaż.

Z całego serca polecam!

Nawilża!

Krem ma bardzo lekką konsystencję.
Świetnie rozprowadza się na twarzy.
Szybko się wchłania - do matu.
Nawilża - może nie intensywnie, ale dla mnie w 100% wystarczająco.
Nie podrażnia, nie zapycha.
Skóra jest odżywiona, gładka i wypoczęta.
Krem nadaje się do stosowania pod makijaż.
Z powodzeniem można go używać przez cały rok.
Wydajny.
Wg mnie pachnie świeżo skoszoną trawą :-p
Podoba mi się szklany słoiczek, w którym umieszczony jest kosmetyk.
Jak dla mnie krem ideał za niewielkie pieniądze!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Kremik na lato

Polecam ten krem jako lekki nawilżacz na lato. Ładnie się wchłania do matu, skóra jest po nim lekko napięta i świetlista. Na zime nie polecam bo mam za lekką konsystencję, a nawilżenie znika szybko. Konsystencja nie jest idealna, bardzo lejąca. Krem za to ma przepiękny zapach konwalii ;) Ma także naturalny i fajny skład, a jego cena jest niska. Warto wypróbować ale lepiej latem :) Ja używam zimą smarując na nim jeszcze dodatkowo odrobinę maści oliwkowej z ziaji i mi sprawdza się w 100% kiedy na dworze mróz.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rewelacja

Niesamowicie wydajny, świetnie się wchłania, ładnie nawilża. mam cerę mieszaną i nie przyprawia mnie o żadne "niespodzianki" , co zdarzało mi się przy kremach z wyższej półki.
Cena megaprzystępna ( w L.Eclerku kupiłam za niecałe 6 zł), jedyny minus to szklany słoiczek , plastikowy byłby troszkę bezpieczniejszy.
Pachnie obłędnie.

Bardzo dobry lekki krem

Moja cera jest sucha, ale bardzo wiele składników kremów ją zapycha. Mam skłonność do zaskórników na nosie i brodzie. Przy nosie na policzkach mam rozszerzone pory (cała buzia jest jednocześnie sucha, także w problematycznych miejscach).

Ten krem nieźle nawilża, choć nie idealnie. Nie zapycha mojej skóry. Jest lekki i szybko się wchłania. Nie kosztuje dużo, pachnie ziołami lub skoszoną trawą, moim zdaniem całkiem przyjemnie, świeżo. Dobry na dzień, zwłaszcza, gdy jest ciepło. Najlepszy będzie dla cery normalnej lub lekko suchej. Nie wiem jak sprawdziłby się na skórze tłustej. Dla mnie czasami jest za słaby, zimą pewnie z niego w ogóle zrezygnuję. Dostałby max gwiazdek gdyby mocniej nawilżał, a przy tym nie zaczął zapychać i wchłaniał się tak dobrze jak teraz.

Podsumowując: jest to bardzo dobry lekki krem, który nieźle nawilża ładnie się wchłaniając. Dobry, gdy jest ciepło.
Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Jak najwięcej za jak najmniej :)

Krem jest stosowany przeze mnie wyłącznie rano, ponieważ na noc używam kremu Triacneal. Początkowo może się wydawać, iż jest on zbyt gęsty, jednak z łatwością rozprowadza się go na buźce. Natychmiastowo się wchłania, daje efekt lekkiego matu, a do tego nie zapycha porów.
Cena jest jak najbardziej korzystna a jakość porównywalna z produktami aptecznymi. Krem jest również niesamowicie wydajny.
W połączeniu z tonikiem z tej samej serii, skóra jest odświeżona i nawilżona :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszy słoiczek :)

Na dzien dla skory niewymagajacej

Krem za bardzo male pieniadze . Na dzien dla skory niewymagajacej i nieprzesuszonej . Taki codzienny krem ale napewno nie nawilzacz.

Plusy
+cena- ok 7 zl w realu
+ nie pozostawia tłustego filmu na twarzy , skora sie nie swieci , idealnie sie wchlania
+zapach- ziolowy-dla mnie tylko poczatkowo troche przeszkadzal a poniej sie do tego przyzwyczailam
+wydajnosc- ok 1-1,5 miesiaca codziennego uzytkowania

Minusy
-opakowanie-szklane i nieporeczne
-za slaby nawilzacz -tylko do stosowania na dzien dla przecietnej twarzyczki (napewno nie dla suchej)

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1cale