Eva Natura, Zioła Polskie, Krem intensywnie nawilżający na dzień i na noc z ekstraktem z melisy

Lekki i doskonale wchłaniający się krem o intensywnym działaniu nawilżającym. Zapewnia optymalny efekt wygładzenia i poprawy elastyczności skóry. Zawiera ekstrakt z melisy bogaty w polifenole, flawonoidy, sole mineralne, wzbogacony o kompleks nawilżający NMF o specjalnym składzie, dzięki czemu nawilżenie skóry jest natychmiastowe, głębokie i długotrwałe. Działa uspokajająco i kojąco, chroni skórę przed wolnymi rodnikami opóźniając procesy starzenia.

dla mnie super!:)

wcześniej używałam przez dość długi czas kremu nivea visage, jednak postanowiłam wypróbować czegoś nowego i zdecydowałam się na zakup kremu z evy ze względu na dużo pozytywnych opinii z wizażu.
na początku nie mogłam się do niego przekonać, ale po około 3 tygodniach regularnego stosowania uznałam, że jednak zasługuje na postawienie go na piedestale.

krem ma bardzo lekką konsystencje, wsmarowuje się do matu. jest dość wydajny i ma ładny zapach. nie zatyka porów, stan mojej cery wyraźnie się poprawił -jest rozświetlona, nawilżona, a ilość okazjonalnych wyprysków zmniejszyła się. opakowanie jest ładne i poręczne. niestety krem jest ciężko dostępny (kraków) - ostatecznie udało mi się go kupić w tesco za niecałe 7zł. na pewno kupię go ponownie.

Zupełnie przeciętny

Zakupiłam go zachęcona oceną na wizażu i spodziewałam sie super kremu za niewielkie pieniądze a dostałam przeciętny kremik

Plusy
- cena
-ładny zapach
-fajny szklany słoiczek

Minusy
-miał nawliżać intensywnie a nawliżał minimalnie za mało jak dla mnie nie poradził sobie z suchymi skórkami
-wodnista konsystencja

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Jest super

Jest cudowny, ale w małych miejscowościach gdzie nie ma hipermarketów, jest trudny do zdobycia.

PLUSY: Super konsystencja, piękny zapach, super się wchłania i nawilża, naturalny, jest tani, zgrabne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

To mój ulubiony krem !

To mój ulubiony krem !
jest cudowny,leciutki ,idealny na upały ,na posmarowanie przed snem bo wchłania się szybciutko,nie wytrę go w poduszkę ;)

Gdybym miała podsumować go trzema słowami byłoby to : nawilżenie ,nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie.
To tak jakby dać się skórze napić !

Efekty jednak nie pojawia się natychmiast,to nie jest krem dla niecierpliwych,ja wyraźną poprawę nawilżenia skóry zauważyłam po około 10 dniach :)
i co ważne jest to trwały efekt a nie chwilowy.

Lepsze efekty przynosi gdy używam go na noc a nie na dzień, po prostu lepiej działa wtedy na skórę.

Kolejne gwiazdki przyznaję za świetny skład ,o którym już tu pisano, śmiesznie malutką cenę jak na taki przyjemny kremik i za wygodny szklany słoiczek który polubiłam za wygodę i prostotę :)

Używam tego produktu od: około półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie skończone

Świetny!

Od pewnego czasu szukałam czegoś delikatnego dla swojej cery zmaltretowanej wstrętnym tłustym kremem z talkiem i parafiną ;/
Ten krem okazał się wybawieniem!
Wypatrzyłam go u znajomej; spodobał mi ten skromny, prosty słoiczek.
+ ładny, praktyczny szklany słoiczek - wygodnie się zamyka, natomiast wadą jest to, że nie jest taki sterylny jak niektóre kremy z pompką:( ale to szczegół.
+ bardzo przyjemny ziołowy zapach, taki subtelny
+ cena - powala na kolana!
Działanie kremu mile mnie zaskoczyło.
Przede wszystkim skutecznie, długotrwale nawilża skórę. Absolutnie nie zapycha! Dobrze się rozsmarowuje. Koi skórę i mam wrażenie, że lekko matuje.
+ działanie zgodne z opisem! - co rzadko się zdarza.
+ konsystencja
+ polski produkt
+ naturalny skład
Jeśli chodzi o wady; jest b. mało wydajny i dość trudno dostępny, dlatego kupuję kilka opakowań za zapas.
Nie daję 5 gwiazdek, bo szukam czegoś jeeeeszcze lepszego ;) jestem wymagająca.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

świetny krem za nie nie dużą cenę

Ten krem napewno zostanie u mnie na dłużej! Mam cerę problematyczna, chociaż nie jestem już nastolatka. Muszę uważać jakie kremy używam, bo nie które zatykają mi pory i przez to wyskakują mi niespodzianki. Zachęcona opiniami wizażanek, zakupiłam ten krem, i mogę powiedzieć, ze ten krem jest świetny, nawilża moja cerę, nie zatyka mojej skóry dzięki czemu od dłuższego czasu nie wyskoczył mi żaden pryszcz. Dlatego zakupie go nie raz.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 mała

NIE ZŁY

kupilam go bo lubię nauralne kosmetki, pierwsze spotrzeżenie to to że blskawicznie wchlania sie do matu i ma bardzo przjmna konsystencję.

niestety w pierwszych dniach użwania rano miałam ściagnieta skórę i myslałam ze ten krem za słabo mnie nawilża, mimo ze jestem posiadaczka tłustej cery.

ale z czasem rano budziłam sie z coraz bardziej nawilzoną cera więc może ten początkowy efekt wystapł dlatego że moja skóra chłonęła cały krem bo potrzeboała nawilżnia.

i jak juz ktos zauwazył deliktnie matuje skórę :)

Krem jak z górnej półki !

Gdyby wszystkie kremy były takie przyjemne a zwłaszcza te z filtrami to byłby cud ;)

Ma świetną konsystencję, ładnie pachnie tak ziołowo :)
Przeznaczony jest na dzień i na noc, ale ja go używam tylko na noc i rano moja skóra jest bardzo gładka oraz porządnie nawilżona.

Nie dość że nawilża to jeszcze sprawia, że cera się nie świeci! Co jest ogromnym plusem, a często z tym sobie nie radziły u mnie kremy matujące, dużo droższe w dodatku...

Konsystencja bardzo płynna, dlatego szybko się wchłania i nie mam po nim wrażenia tłustej twarzy,można się od razu kłaść i spać ;)
nie zapycha bo nie ma czym.

Z całą pewnością to świetny krem ,pozostałe recenzentki pisały już o jego rewelacyjnym składzie więc ja też to potwierdzam.

Krem ładnie pachnie, dobrze nawilża i mało kosztuje.
Czego chcieć więcej. Tylko używać! :)

Gdyby miał filtr...

byłby kosmetykiem doskonałym.
Rzadko zdarza mi się kupić dwa razy ten sam produkt- raz, że lubię eksperymentować, a dwa, że nie zadowala mnie byle co. Moja cera jest mieszana, ale w kierunku suche,j dlatego potrzebuję nawilżenia.
Szukałam niedrogiego kremu i wertując KWC trafiłam na ten. Opis i recenzje zachęciły mnie do kupna, chociaż firmy Pollena Eva nie wspominałam najmilej. Ten produkt mnie zaskoczył- i to na tyle, że właśnie używam drugiego opakowania.

Plusy:
+ Cena (kupiłam w jednym markecie za 6,45 zł, w osiedlowych drogeryjkach kosztuje około 8-9 zł)
+ dostępność- choć nie widziałam go w drogeriach sieciowych to za to w marketach i małych drogeriach nie było problemu
+ Konsystencja- to zaskakujące, bo krem wydaje się ciężki, jakby półtłusty, a wchłania się błyskawicznie. Dobrze się rozsmarowuje i nie trzeba go wiele nakładać
+ nie roluje się pod makijażem
+ nie zapycha
+ skóra jest po nim nawilżona i gładka ( i to uczucie nie znika po 5 minutach, przeciwnie taki stan utrzymuje się przez cały dzień)

Minusy:
- brak filtrów przeciwsłonecznych, które jednak krem na dzień powinien zawierać
- zapach- ziołowy, nie przepadam za nim. Na szczęście szybko się ulatnia

Polecam gorąco ten krem, bije na głowę dotychczas stosowane przeze mnie specyfiki. Naprawdę dobrze nawilża, szybko się wchłania. Prawie (!) ideał.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie 2

Potwierdzam, doskonały krem za śmieszną cenę :)

Właśnie skończyłam słoiczek i potwierdzam : krem jest leciutki ,cudownie nawilża i ma skład po prostu rewelacyjny a kosztował 7 zł z groszami :eek:
Nie zapchał ,wcale nic a nic :)
Wchłania się niemal natychmiast tak jak dziewczyny tu pisały pod spodem,nie lepi się i nie wałkuje.

A nawilża skórę i to szybko,już po kilku użyciach na noc (bo tylko na noc go używałam ,na dzień używam kremów wyłącznie z wysokimi filtrami) widać było różnicę :gładka,wypoczęta cera :)

Plus dodam tez za świeży zapach i wygodny słoiczek ze szkła.
Taki krem mogę śmiało polecić :)

Używam tego produktu od: około marca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

SUPER SUPER SUPER !!!

Ten kremik jest naprawdę miłą odmianą po tych wszystkich zapychaczach z nivea ,garnier i innych chemikaliów :(
Skusiły mnie recenzje tutaj i słusznie jak się okazało bo to super krem za grosze :)
Nie zapycha !!! nie klei się do twarzy ,włosów, poduszki.
Nawet gdy wieczorem jestem zmęczona to mogę go śmiało rozsmarować bo wiem ,że za chwilkę się wchłonie i będę się mogła spokojnie położyć bez obaw że wytrę go w poduszkę .
Aplikację uprzyjemnia świeżutki zapach który na mnie działa kojąco :)
Kremik jest wydajny i leciutki a nawilża skórę w widoczny sposób,jeśli nawet nie wystarczy mała ilość to można nakładać go grubszą warstwą .
Rano cera jest gładka i ma ładny koloryt,wygląda na wypoczętą :)
Dla mnie ten produkt nie ma wad a dodatkową gwiazdkę przyznam za rewelacyjny skład i doprawdy śmieszną cenę :)

bdb krem i skład.

Krem kupiłam z myślą o stosowaniu na dzień, pod podkład, a także czasem na noc, gdy biolipidowy, tłusty krem okaże się już za ciężki.
Duży plus za brak parafiny i silikonów pozornie tylko nawilżających cerę oraz za sporą liczbę ekstraktów roślinnych i ziołowych.
Krem ma niezwykle lekką konsystencję i wchłania się do matu - to ważne przy tłustej cerze. Idealnie nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania i nie pozostawia warstwy na twarzy, a jednak czuć zdecydowane nawilżenie. Bardzo przesuszonej, atopowej skórze być może nie da rady, ale na codzienne "suche skórki" , podrażnienia i zaczerwienienia się sprawdza tj. skutecznie wszystko łagodzi.
Na pewno kupię go jeszcze nie raz, ponieważ spełnia swoje zadanie, dobry skład nie szkodzi skórze i pielęgnuje cerę.