Inglot, Aplikator do pudru sypkiego

Inglot, Aplikator do pudru sypkiego

Aplikator wykonany z materiału doskonale dostosowanego do nakładania sypkich pudrów. Specjalna tekstura sprawia, że produkt nie obsypuje się z aplikatora pozwalając na jego równomierną aplikację..

aplikatory
do pudru, do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Mięciutki i trwały aplikator do pudru sypkiego

Bardzo lubię używać pudru sypkiego matującego, a ten aplikator idealnie się nadaje do jego rozprowadzania.
Aplikator jest mięciutki i puszysty, co zwiększa komfort użytkowania.
Używam go już długi czas i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie.
Dzięki niemu mogę równomiernie rozprowadzić puder na twarzy i ładnie wykończyć makijaż.
Aplikator Inglot pozwala na wygodną aplikację pudru. Podczas nakładania puder się nie osypuje na prawo i lewo, tylko dobrze trzyma się tekstury gąbeczki.
Praktyczna tasiemka pozwala na wygodnie trzymanie aplikatora.
Do jego zalet zaliczam także niezrównaną trwałość. To produkt bardzo dobrej jakości.

Wart o wiele więcej

Super jest ten puszek i mnie nie zawiódł. Jest bardzo przyjemny w dotyku, dobrze się trzyma w dłoni. Jest mięciutki i dobrze wykonany. Jeszcze nic się z nim nie stało, a myje go po każdym użyciu. Nie stracił koloru, ani wyglądu. Dobrze się rozprowadza puder.

Najlepszy i niezniszczalny

Używam puszków do aplikacji pudru już od kilku lat (zrezygnowałam na rzecz nich z pędzla), przetestowałam kilka różnych marek, i te z Inglota są zdecydowanie najlepsze. Mięciutkie i przyjemne, dopasowują się do kształtu twarzy podczas używania, dobrze transferują puder i utrwalają podkład. Plus za rozmiar (dopasowany do większości opakowań pudrów) i tasiemkę do trzymania. Jakość wykonania jest świetna, moje przeszły już całe mnóstwo czyszczeń, prań (w tym w pralce) i z żadnego nie wypruła się choćby jedna nitka. Zaletą jest również cena oraz fakt, że jest to produkt polskiej marki. Wad nie stwierdziłam :)

Przyjemniaczek

Lubię ten puszek. Jest miły w dotyku, dobrze nabiera na siebie pudry i ładnie transferuje je na twarz. Jest nie za duży i nie za mały, ładnie mieści się we wszystkich opakowaniach pudrów, które posiadam. Mam go już bardzo długo, przeszedł wiele prań i jeszcze więcej aplikacji i wciąż jest w dobrym stanie. Duuży plus za tasiemkę-uchwyt, dzięki której świetnie trzyma się w dłoni i proces aplikacji przebiega bardzo wygodnie. Łatwo jest też go domyć. Do tego jest niedrogi i łatwo dostępny.

Bez zarzutu

Niby co za filozofia może się kryć za gąbeczką do pudru, a jednak! Gąbeczka gąbeczce nierówna. Ta jest jednak idealna. Nie za duża, nie za mała, gruba, z tasiemką, która ułatwia jej trzymanie. Jest zrobiona z naprawdę porządnego materiału i nawet po umyciu trzyma się w dobrym stanie. Nabiera idealną ilość produktu, nie za duzo, nie za malo. Cena akceptowalna, bo 7zł. Moim zdaniem warto, bo jest to naprawde dobry i niezbedny produkt.

Kupiony w: U konsultantki

Jestem na tak

Aplikator w najprzyjemniejszej formie. Mięciutki, łatwo utrzymać go w czystości, poręczny dzięki przymocowanej tasiemce. Ładnie rozprowadza puder po twarzy, czasami mam jednak wrażenie, że nabiera zbyt dużo produktu i tym samym go marnuje. Cena w odniesieniu do jakości śmieszna, warto mieć go w torebce.

uwielbiam go

Jest przyjemny w użyciu, bardzo mięciutki i łatwy w utrzymaniu. Po umyciu wygląda niemal tak samo jak nowy i nie traci na miękkości. Tasiemka jest bardzo przydatna i wygodna.
Puder po nałożeniu puszkiem daje skórze aksamitny i gładki wygląd a makijaż utrzymuje się cały dzień. Przyjemnie aplikuje się nim produkty wokół oczu, bo jest bardzo delikatny i nigdzie nie drapie.

Kosztuje 7zł i długo pozostaje w nienagannym stanie, więc cena jest moim zdaniem bardzo atrakcyjna.
To przyjemny drobiazg niezbędny w mojej kosmetyczce

Najlepsze

Najlepsze puszki do pudru. Są delikatne, aksamitne i super mięciutkie. Bardzo dobrze aplikuje się nimi puder.
Mają tasiemkę, która ułatwia trzymanie puszka. Dzięki temu można nałożyć na dłoń i używać jako element ochronny jeśli malujemy kogoś. To częsty trik stosowany przez wizażystów.
Zużyłam mnóstwo tych puszków, są bardzo wytrzymałe, nie prują się, długo pozostają miękkie, choć oczywiście dobra pielęgnacja też ma tutaj znaczenie.

• Design produktu: 5

Najlepszy aplikator ! Taki drobiazg a jak pozytywnie wpływa na makijaż. Cena jest zabójcza - 8 zł za takie cudo ! Jest bardzo miękki, puszysty i gruby. Dodana została tasiemka, która ułatwia trzymanie produktu. Nie pruje się, a napis na niej nie wyblakł. Puder świetnie mi się nim nakłada, wklepuje go nie pozostawiając śladu. Nie osypuje się, mam wrażenie, że cera jest bardziej naturalna w porównanie z aplikacją za pomocą innych gąbeczek. Jest bardzo trwały, solidnie wykonany. Używam go około roku, myję, susze i nic ! Jaki był taki jest.

Jedyny

Po przejściach z aplikatorami z pudrów, pędzlami, gąbkami zawsze wracam do aplikatora z Inglota. Jest tak miękki, wygodny w trzymaniu, łatwy w utrzymaniu w czystości i daje najlepszy efekt ze wszystkich wymienionych. Łatwo rozprowadza puder wklepując go w skórę, nie pozostawia nadmiaru ani nie odciska faktury na skórze. Można nim uzyskać delikatny efekt zmatowienia albo naprawdę mocny mat, który utrzyma makijaż w ryzach na długie godziny. A cena jest śmiesznie niska, więc naprawdę warto go mieć w kosmetyczce.

• Design produktu: 4

Pluszak.

Kupiłam zestaw. Jeden puszek podarowałam siostrze, drugi zatrzymałam dla siebie. Siostra była zadowolona, mnie średnio przypadł do gustu. Wolę jednak gąbeczki.
Aplikator jest czarny, o standardowym obwodzie mieszczącym się do każdej puderniczki. Jest puchaty, ale lekko spłaszczony. Wykonany jest z takiego włochatego pluszu. Jest bardzo mięciutki. Puder nałożony nim ładnie wygląda. Ale aplikator nabiera go zbyt dużo, przez co puder traci na wydajności.
Aplikator nie mieści się do klasycznych pudrów, jest więc tylko do domowego użytku.
Wolę gąbeczki.

miś :)

Aplikator jest bardzo miękki, dosłownie jak miś :)
Ma idealny kształt, nie jest ani zbyt duży ani zbyt mały.
Ładnie nakłada puder jeśli go wklepujemy.
Po praniu nadaj jest miękki i ma świetną jakość.
Nie jest drogi :)
Bardzo wytrzymały i trwały :)