Sephora, Concealer Kit (paleta czterech korektorów)

Sephora, Concealer Kit (paleta czterech korektorów)

Niewielkie pudełeczko zawiera cztery odcienie kremowego korektora, które pozwalają ukryć cienie pod oczami oraz wszelkie niedoskonałości cery: jasny beż, ciemny beż, jasna zieleń (neutralizuje zaczerwienienia), jasny lila-róż (rozświetla).
W zestawie jest mały pędzelek do aplikacji.

Skład: Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Talc, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Methyl Methacrylate / Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Stearalkonium Hectorite, Stearoxy Dimethicone, Propylparaben, Butylparaben, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77007 (Ultramarines)].

Cena: 39zł/ 4x1,9g

Całkiem dobry, ale...

To mój pierwszy korektor.
Jestem zadowolona z:
1) jasnego beżu (pod oczy jest ok),
2) ciemnego beżu (stosuję na wypryski),
3) aplikatora (pod oczy i punktowo - super, palcem się tak precyzyjnie nie wymaziam)
4) konsystencji - mazidło, które wygodnie się nakłada, nie ma uczucia ściągnięcia.
5) wydajności
6) ceny
Minusy to:
1) pod koniec dnia widać pod oczami wszystkie nierówności skóry, grudki itp.
2) podkreśla trochę zmarszczki mimiczne pod oczami - ale to chyba wszystkie robią?

Używam tego produktu od: 4-5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

mocne cztery gwiazdki

Najczęściej używam koloru różowego do rozświetlenia okolic oczu i ciemniejszego beżu aby zatuszować inne niedoskonałości. Zimą, gdy zblednę, prawdopodobnie częściej będę stosowała jasnobeżowy. Bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość. Gęsty, ale nałożony pędzlem do korektora nie podkreśla zakamarków skóry;) Trwałość porządna. Nie zauważyłam żeby zapychał. Mimo wszystko, mógłby trochę lepiej kryć.
Dołączonego pędzelka nie używam, wolę inny, ale doceniam pamięć producenta.

Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy

nie dla mnie

Na plus przemawia to, że korektor jest bardzo wydajny ale jak dla mnie kompletnie nie spełnia swojej roli. Używam jedynie jednego koloru a patyczek (bo trudno napisać pędzelek) jest beznadziejny jako aplikator. Zawsze nabiera zbyt dużo korekotra, potem muszę go rozetrzeć, wtedy rozcieram za bardzo i nie ma efektu i tak w kółko.Zdecydowanie wolę korektory w ołówku i więcej nie dam się namówić.

w połowie polecam

Paleta została mi polecona przez panią pracującą w Sephorze.
Jasny beż używam pod oczy-ukrywa cienie,więc tu plus
Ciemny beż jest do zadań trudniejszych-ukrywanie krostek,wyprysków etc-korektor daje sobie rade,ale znam lepsze kamuflaże.
Fiolet-użyłam jako rozświetlacza,ale miałam wrażenie,że go widać spod podkładu :/ nie nałożyłam grubej warstwy,ale coś nie grało.
Zielony-świetny na mocne zaczerwienienia! nakładam jeszcze trochę jasnego beżu i jest ok
plusem jest to ,że jest wydajny
w sumie polecam,jest niezły,ale nie rewelacyjny

Używam tego produktu od:roku

polecam!

Najczęściej używam ciemnego beżu na pojedyncze zmiany na skórze oraz jasnego pod oczy, żeby zatuszować cienie pod nimi. Z obu kolorów jestem bardzo zadowolona: ładnie kryją wszelkie zaczerwienienia i przebarwienia. Pozostałych dwóch nie używam, próbowałam fioletu ale jakoś nie przypadł mi do gustu.. co do wydajności: mam korektor od grudnia i w ciemnym beżu już widać dno..generalnie, uważam, że warto mieć ten zestaw w kosmetyczce:)

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1wsze

a mnie niestety nie zachwycił

Kupiłam skuszona oczywiście pozytywnymi recenzjami oraz doborem kolorów i niestety nie będę wychwalać go pod niebiosa.
Mam cerę z przebarwieniami i naczynkami więc zarówno w przypadku podkładów jak i korektorów liczy się dla mnie przede wszystkim dobre krycie- a ten korektor radzi sobie z tym średnio.

Plusy:
+ dobrze dobrana gama kolorystyczna - np. różowy całkiem fajnie radzi sobie nie tylko z cieniami pod oczami ale także może posłużyć do wymodelowania optycznego twarzy- np. nosa dzięki właściwościom rozświetlającym,
+ pędzelek w zestawie
+ wydajny

Minusy:
- co z tego że pięknie zatuszuję i wymodeluję twarz, jeśli korektor po kilku godzinach znika z twarzy? A próbowałam i pod podkład i na podkład
- jak już wspomniałam krycie średnie- chyba, że nałożymy kilka warstw- oczywiście to zależy od tego kto ma ile do ukrycia
- wydaje mi się, że jest zbyt miękki

Generalnie jest to lepszy korektor od poprzedniego.którego używałam ale myślałam, że tą ceną kryje się lepsza jakość.

Kupię ponownie jeśli nie znajdę nic lepszego ale głównie dla wyboru odcieni.

Używam tego produktu od: około pół roku

bardzo dobre!

Bardzo fajny zestaw korektorów. Jasny beż super nadaje się pod oczy. Rozjaśnia, kryje ale bardzo naturalnie. Tego koloru zużyłam już najwięcej. Ciemniejszy beż i zielony na przebarwienia, zaczerwienienia itp. Ja najczęściej mieszam te dwa kolory załączonym pędzelkiem i wtedy kolor jest w sam raz! Najmniej używam tego różowego/fioletowego - ponoć taki kolor ma rozświetlić miejsca w których załamuje się skóra ale ja jakoś nie mam do tego przekonania. Albo nie umiem tego dobrze używać :-)
Generalnie jestem bardzo zadowolona i gdybym miała coś ulepszyć w tej palecie to zrezygnowałabym z fioletu na rzecz jasnego beżu w większym rozmiarze. Mam już ten zestaw kilka ładnych miesięcy a końca nie widać :-)

Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

OK

Super wydajny. W zasadzie to czekam aż się skończy, by móc wypróbować coś innego :)
Zaskoczyła mnie opinia o "twardości" tego produktu. Mój jest o konsystencji podkładu w kompakcie. Idealnie dopasowuje się do mojego podładu (MF).
W zasadzie nie mam mu nic do zarzucenia, ale na 4 gwiazdki nie zasługuje w porównanoiu do innych produktów, które mają u mnie 4.
Polecam, bo wart swojej ceny.

Całkiem całkiem

Kupiona pod wpływem opinii innych dziewczyn.
Wsumie jestem zadowolona, ale chyba nie jest to jeszcze to czego szukam.
Kolor zielony idealnie tuszuje zaczerwienienia i małe pryszczyki. Jasny beż nadaje się do tuszowania małych niedoskonałości, trzeba przyznać że świetnie stapia się ze skórą. Jak na razie to ciemny brąz ani razu nie został użyty gdyż jest dla mnie za ciemny, może jak latem się opale to się przyda. Kolor różowy w moim wypadku nie sprawdził się, nie kryje cieni pod oczami i na dodatek podkreśla zmarszczki.
Będę szukać czegoś lepszego.

Świetna paleta

Na początku wahałam sie czy dać wszystkie 5 gwiazdek, ale porównując tą paletę z innymi korektorami dochodzę do wniosku, że w pełni na to zasługuje.

Zalety:
-idealne kolory,
-dobrze sie je nakłada, szczególnie dołączonym pędzelkiem
-nie znika z twarzy, ale trzyma się prawie cały dzień,
-dobrze maskuje - (najważniejsze przy korektorach), ale jest niewidoczny na twarzy.
-jest bardzo, bardzo wydajny.

Wady:
-dosyć wysoka cena, ale jest tak wydajny że kolejny kupię chyba dopiero wtedy kiedy skończy sie data ważności.

Używam tego produktu od: 2 lata

Phi!

Uczula. Wysusza. Podkreśla linie mimiczne i zmarszczki pod oczami.
Ten ciemny beż to dla kogo?
Twarde toto jak kit ...a, w sumie nawet tak się nazywa, hehhe.

Używam tego produktu od: męczyłam się z pół roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe, poszło w świat

nie dla mnie

u mnie się nie sprawdził, słabo kryje, a próbowałam naprawde na różne sposoby nakładać, wchodzi w zmarszczki, troche wysusza, nie wart swojej ceny, nie polecam

Używam tego produktu od: ok pół roku