Sephora, Concealer Kit (paleta czterech korektorów)

Sephora, Concealer Kit (paleta czterech korektorów)

Niewielkie pudełeczko zawiera cztery odcienie kremowego korektora, które pozwalają ukryć cienie pod oczami oraz wszelkie niedoskonałości cery: jasny beż, ciemny beż, jasna zieleń (neutralizuje zaczerwienienia), jasny lila-róż (rozświetla).
W zestawie jest mały pędzelek do aplikacji.

Skład: Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclomethicone, Talc, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Methyl Methacrylate / Glycol Dimethacrylate Crosspolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Stearalkonium Hectorite, Stearoxy Dimethicone, Propylparaben, Butylparaben, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, [+/- CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77007 (Ultramarines)].

Cena: 39zł/ 4x1,9g

polecam!

jestem z niego bardzo zadowolona! kupiłam trochę bez przekonania, bo zależało mi na trzech korektorach, a tutaj wszystkie mieszczą się w jednym opakowaniu.
kolor różowy wspaniale nadaje się do moich worków pod oczami, po przypudrowaniu wcale ich nie widać, a efekt utrzymuje się cały dzień - korektor nie spływa, nawet jeżeli skóra się świeci, a na powiekach wcale się nei roluje.
zielony tuszuje zaczerwienienia, odgniecenia, wspaniale nadaje się do skóry jeżeli w grę wchodzą podrażenienia.
dwa kolory beżowe - używam tylko jednego, bo ciemniejszy jest zdecydowanie nie dla mojej karnacji, ale może latem się przyda. to jedyny korektor jaki nakładam pędzelkiem dodanym do zestawu - stapia się ze skórą i jest praktycznie nie do odróżnienia, na pewno nada się do tuszowania nie doskonałości - moich delikatnych przebarwień zupełnie nie widać!! :)

polecam tym, które lubią mieć wszystko w jednym miejscu :)

Ilość zużytych opakowań: 1, ale będzie więcej :)

słabo kryje i wysusza.

Po pierwszym okresie zachwytów stwierdzam, że to słaby korektor. Okropnie wysusza, podkreśla każdą zmarszczkę a do tego naprawde słabo kryje cienie pod oczami. Konsystencja jest zbyt toporna, ciężko go ładnie nałożyć (nawet pędzelkiem sephory do korektora;) ). Ja już zdecydowanie nie kupię.

Używam tego produktu od: grubo ponad pół roku

KWC!

Jestem absolutnie zachwycona tym korektorem! Skusiłam się na niego po recenzjach na Wizażu i to chyba jedyny produkt, z którego - kupionego przeze mnie po przeczytaniu pozytywnych opinii - jestem AŻ TAK zadowolona!

Ale do rzeczy.

Korektora różowego używam pod oczy w celu rozświetlenia (bardzo dobrze rozświetla) lub... na powieki jako cienia - daje bardzo fajny, lekko różowy, naturalny kolor.
Mam niestety zaczerwienienia potrądzikowe na policzkach. Inne korektory, ba, podkłady nie zawsze sobie z tym radziły. A ten korektor sobie radzi, i to jak doskonale.:) Mieszam ze sobą zielony i ciemny lub jasny beż (dzięki formie i pędzelkowi jest to możliwe - dziękuję, Sephoro:)), nakładam na policzki... i wszystko znika. Wystarczy mi korektor i na to puder w kulkach i mam super gładką i jednolitą kolorystycznie cerę.:)

Korektor jest niezwykle wydajny mimo niewielkich rozmiarów. Używam go od dawna i używam codziennie, a ciągle jest go bardzo dużo.
Trzyma się długo.
Pędzelek jest bardzo dobry - wygodnie się nim nakłada korektor, również pod oczy. Nie jest za mały!
Jak już wspominałam, ogromnym plusem jest możliwość mieszania ze sobą kolorów.
Korektor ma przyjemną, kremową konsystencję, lekką, nie wysuszającą skóry.
Cena ujdzie - biorąc pod uwagę wydajność i zalety.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Na 100% kupię go ponownie. Nie muszę już eksperymentować i szukać "korektora dla siebie". Znalazłam.:)

Używam tego produktu od: kilku m-cy

miłe zaskoczenie

Paletke dostałam na urodziny od siostry i pewnie sama bym jej nie kupiła gdyż do tej pory wolałam tego typu mazidła w płynnej konsystencji.
Ale do rzeczy :) Korektory mają dość gęstą konsystencje, lecz mimo to bardzo dobrze rozprowadzają się na skórze i ładnie się z nią stapiają. Pod oczy używam różowo-fioletowego lub mieszanki różowo-fioletowy i jasny beż. Na zaczerwienienia od święta zielony, natomiast ciemno beżowy jak narazie nietknięty bo nie wiem na co mam stosować...
Trwałość jest bardzo zadowalająca-korektor nie waży się, nie wchodzi w zmarszczki i trzyma się cały dzień na swoim miejscu.
Duży plus również za to że często stosowany nie wysusza mojej delikatnej skóry pod oczami.
Nie podoba mi się jedynie załączony pędzelek dla krasnali- nie wyobrażam sobie nakładać nim owego mazidła pod oczy.. dlatego dokupiłam sephorowski pędzel do korektora i ten duet spisuje się świetnie:)Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bezcenne...

Od dawna chciałam sobie kupic ta paletę...no i mam! Moim zdaniem jest super!!!

plusy: korektory bezowe i zielony
korektory miękkie(miałam kiedyś inna paletę do makijażu Sphory i były tez tam m.in. korektory...bardzo twarde)
ładnie się rozprowadzają
nie zauważyłam aby podkreślały suchą skórę (a mam)
ładnie kryją
trzymają się cały dzień
zielony bardzo ładnie neutralizuje zaczerwienienia

no i jest jeszcze rozświetlacz... troche słabo rozswietla ...

ale całość jest super... łącznie z pędzelkiem...idealny do nakładania korektora przy dolnej powiece

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: -0

Rozczarowanie

Wojuję z nim już ponad miesiąc i nie potrafię znaleźć najmniejszej zalety, a przecież tyle wizażanek go wychwala. Kupiłam Concealer Kit skuszona właśnie recenzjami na Wizażu. No cóż, mam po prostu pecha.

Do rzeczy. Nie zakrywa czerwonych przebarwień po krostach, nawet nałożenie większej ilości nic nie da, a wręcz pogorszy efekt. Potwornie podkreśla suchą skórę - uwidocznił mi suchą skórę na polikach, tak potwornie, że bałam się swojego odbicia w lustrze. Jeżeli już coś uda się zakryć, korektor znika po kilku godzinach. Jasny róż, pomimo tego, że odcieniem nadawał się dla mnie pod oczy, bardzo źle sprawdził się w swojej roli. Również uwidocznił mi tam suchą skórę (która zwykle w tym miejscu sucha nie jest), a cieni kompletnie nie zakrył.

Kosmetyk bardzo ciężko rozprowadzić - ma dość gęstą konsystencję, ciężko się wchłania. Zielony odcień i tak przebijał mi się spod tego jansego odcienia w kolorze skóry. Nie rozumiem też jak ktoś inteligentny mógł stworzyć korektor o czterech odcieniach, dając do niego raptem jeden pędzelek. Mało wygodne rozwiązanie.

Mówiąc krótko, zawiodłam się. Nie mam bardzo suchej skóry, a CK jakimś dziwnym cudem podkreślil mi suche partie. Czyżby nadawał się tylko do cery tłustej? Wierzyć mi się nie chce.

Przestanę wojować i najpewniej wyrzucę. Szkoda. Odradzam.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

dobry, ale...

Przyznam szczerze, że nie mam zbytniego doświadczenia w używaniu korektorów. Ale latka lecą i coraz więcej do ukrycia na buzi więc zaopatrzyłam się w ten kwadracik. Najbardziej zależało mi na zielonym do pajączków i tu niestety rozczarowanie. Nijak ich nie tuszuje, jak go po wklepuje to widać w tych miejscach blado-zielone plamki a jak bardziej się przyłożę to znika, więc albo nie umiem się z nim obejść albo...Natomiast pozostałe trzy są ok. Zwłaszcza ten najjaśniejszy beż przypadł mi do gustu świetnie tuszuje cienie w kącikach moich oczu, a ciemniejszy dobrze robi moim pierwszym po słonecznym plamkom. Różowym natomiast rozświetlam oko.

Co do rozprowadzania się mogłyby być może ciut lżejsze, no ale rozumiem, że to korektor, który ma siedzieć na buzi a nie zaraz zniknąć. Załączonemu pędzelkowi powiedziałam "nie" i aplikuję palcami.

Ogólnie jestem zadowolona. Uważam, że to dobry produkt, nie mam porównania bo to mój pierwszy korektor ale za ten zielony!!! gwiazdka w dół.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego

bardzo ok

Paleta Sephory to najlepszy zestaw korektorów jaki miałam. Mimo, że jest tylko jedna kombinacja kolorów, świetnie pasuje ona do mojej cery. Korektory nie wysuszają, świetnie kryją, są stosunkowo trwałe. Nie wiem czy kupię ponownie, szukam ideału, jeśli nie znajdę niczego lepszego, pewnie do niej powrócę ;)

Używam tego produktu od: 3ch miesięcy

Musthave!

Bardzo praktyczny, przywrócił mi wiarę w korektory ;) świetny do cieni pod oczami (różowa i beżowa część) i zaczerwienień (zielona). Korektor ma dobrą konsystencję i jest wydajny. Jedynym minusikiem jest pędzelek, jak dla mnie niezbyt wygodny. W opakowaniu przydałoby się też lusterko. Mimo to naprawdę godny polecenia.

Totalna porażka

Naprawdę próbowałam ,starałam się ze wszystkich sił dać tym korektorom szansę wykazania się ,ale niestety muszę to stwierdzić - beznadziejne badziewie ! Strasznie podkreślają suche skórki , zeby zatuszować jakiś wyprysk trzeba dość dużo nałożyc ,przez co robi się brzydka maska ,a ja naprawdę nie mam problemowej skóry i dużo do tuszowania. Cieniom pod oczami też nie dały rady ,są strasznie suche ,uwydatniają każdą zmarszczkę ,o wiele lepiej wyglądam , jak nic nimi nie tuszuję .Nigdy więcej!Używam tego produktu od:3 miesięcy

nienajgorszy, ale...

Dobry bo:
- cztery kolory starczające na dluuuuuuugo-bardzo wydajne
- dużo możliwości łączenia kolorków(np pod oczy ciemny beż połączony z odcieniem lila)
- ładne opakowanie(nowa edycja, czarne, okrągłe)
- zgrabny pędzelek dołączony do opakowania
- korektory nałożone pod podkład dosyć dobrze kryją
- cena niewygórowana

Minusy
- niestety widać skórki po zasmarowaniu ich korektorem(a staram się używać jak najmniej specyfiku)
- opakowanie mogłoby być zabudowane, wyglądałoby estetyczniej a i może jakieś lusterko można by było w nim umieścić

ogólnie jestem raczej na tak, nie znalazlam jeszcze lepszej mapki korektorów. Ale wciąż szukam.

Używam tego produktu od: ok 3 m-ce

Ideał

Dla mnie to ideał, pozostanę mu wierna aż do śmierci. Sprawdził się w ekstremalnej sytuacji, gdy musiałam zatuszować widoczne mankamenty na twarzy - wytrzymał cały dzień na bojej buźce!
Świetnie kryje oraz rozświetla twarz, dla mnie to wspaniały kosmetyk!