Eau Thermale Avene, Cleanance K (Emulsja regulująca wydzielanie łoju i rogowacenie) (stara wersja)

Lekka emulsja przeznaczona do skóry z problemami. Zawiera wodę termalną z Avene, która łagodzi podrażnienia i wyciągi z pestek dyni, regulujące wydzielanie łoju. Ponadto, obecne w jej składzie alfa- i beta-hydrokwasy gwarantują głębokie oczyszczanie skory i eliminację zaskórników. Obecność kwasów, może powodować pieczenie po aplikacji. Efektów w postaci bardziej miękkiej i gładszej skóry można oczekiwać po co najmniej 4 tygodniach regularnego stosowania, 1 raz dziennie. Wcześniej może wystąpić przejściowe pogorszenie stanu cery.

Naprwede skuteczny. Polecam!!!

Uzywam tego kremu od 2 miesiecy i efekty naprawde sa juz bardzo widoczne, ale byly widoczne juz od poczatku uzywania. Krem uzywam tylko na noc(kwasy uzywa sie tylko na noc- na dzien krem z filtrami), jest dosc delikatny (w porownianiu z diacnealem ktorego probowalam wczesniej i bardzo mnie podraznil) ale skuteczny, zaskorniki i grudki wyraznie sie zmniejszyly, skora jest duzo gladsza i zdrowsza, koloryt wyrownany. Mysle ze jest godny polecenia dla cer tlustych z tradzikiem grudkowo-zaskornikowym a nie rozowatym, ropnym (moze byc za slaby). Mnie bardzo pomogl ten krem , w koncu zaczynam byc zadowolona z kondycji mojej skory ktora jest naprawde problemowa. Zachecam do zakupu, poniewaz cena nie jest wygorowana a wydajnosc tez zadowalajaca (1 tubka na 2 miesiace) z tym ze ja nakladam dosc gruba warstwe dla bardziej inwazyjnego efektu, moja skora bardzo dobrze na niego reaguje.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Zdecydowanie polecam

Na samym początku dodam, że w rubryce ponownego zakupu zaznaczyłam nie wiem tylko dlatego, że teraz używam kremu Nuxe i nie wiem, czy wrócę do Avene :)

A teraz tak :)

bardzo fajny krem, używałam go ponad 1,5 roku bez przerwy, codziennie na noc. Nie mam wrażliwej skóry więc mogłam sobie na to pozwolić. Na początku używania trochę szczypał, ale z czasem skóra się przyzwyczaiła i stosowanie było samą przyjemnością :) bardzo ładnie wyrównał kolor skóry, wypryski pojawiały się sporadycznie, te większe natychmiast niwelował, zaskórniki się zmniejszaly i wraz z regularnym peelingiem skóra się ladnie wyrownala. Jedyny minus to konstystencja - trochę lepki i nie wchłania się szybko, ale jak na krem na noc to można to znieść - zwłaszcza, że efekty daje bardzo dobre. Cena w miarę, jeżeli komuś wydaje się za drogi, to dodam, że jest bardzo, bardzo wydajny. Zmieniłam go na Nuxe tylko dlatego, ze lubię próbować nowe kosmetyki i rzadko kiedy kupuję te same kosmetyki kilka razy z rzedu, ale Avene a, więc to o czymś świadczy :) Polecam

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Używam tego kremu od 3 m-c robię przerwy nakładam go 5 razy w tygodniu na noc. Na początku używania oczyścił mi nosek z zaskórników a teraz jakoś nie widzę tych efektów co wcześniej. Stwierdziła bym, że skóra moja się już przyzwyczaiła do niego ale jak mówią skóra do działania kwasów się nie przyzwyczaja.Więc nie wiem, ale w każdym bądź razie cera nie pogorszyła mi się od stosowania tego kremu.
Tak więc polecam go.

Używam tego produktu od:3 m-c
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie używania

na rozne problemy

Uzywam tego specyfiku od 1,5 roku i moge go z czystym sumieniem polecic. Kiedys nakladalam codziennie ale na tak czesta aplikacje jest za ostry, pojawily mi sie ze 2 malutkie naczynka i on jest winowajca. Zeby nie dorobic sie wiekszej ilosci przeszlam na cotygodniowa aplikacje a pozniej comiesieczna. Efekt zluszczajacy jest minimalny ale i tak jestem zadowolona. Splyca pory, likwiduje zaskorniki, reguluje wydzielanie sebum. Przy czestym stosowaniu moze nawet splycac drobne blizny potradzikowe i zmniejszac przebarwienia skorne. Przy pierwszej aplikacji moze poszczypac, pozniej skora juz sie przyzwyczaja. Wazne jest to, zeby nakladac specyfik na sucha skore. Ma konsystencje polprzezroczystego, rzadkiego zelu, latwy w aplikacji. Jedyne co mu moge zarzucic to to, ze zawsze cos mi po nim wyskoczy ( na szczescie szybko znika) .Ale w koncu to kwas a nie wazelinka.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Naprawde dobry

Bardzo fajny kremik. Po pierwsze: DZIAŁA. Oczyszcza skórę, zmniejsza krostki a właściwie je likwiduje, wygładza cere.
Fajnie szczypie ale jeżeli ktoś ma bardziej wrażliwą cere może mieć problem. Najczęsciej używam go rano i wieczorem ale tak za drugi dzien na noc nakładam coś innego. Ogólnie godny polecenia, wydajny i fajny;D:D:D:D

Używam tego produktu od:3m-cy

extra, moj KWC

Balam sie go kupic, gdyz nie chcialam by spowodowal wysyp pryszczy albo podraznil skore. Nic z tego - nie podraznia, jedynie lekko szczypal na poczatku, czsami szczypie jak mam jakies podraznienia lub ranki na buzi.
Stosuje go tylko na noc bo nie nadaje sie pod makijaz:)
Nie klei sie, nie lepi...? Nie mam zadnego wysypu, a jak cos wyskoczy szybko znika.
No i sa efekty - skora jest gladsza, pory wezsze, cera wyglada lepiej.
Nie leczy z zatkanych porow, do tego trzeba zabiegow u kosmetyczki chociaz 2 razy do roku, ale cera wyglada lepiej. Jest wyraznie gladsza. Wybieram sie niedlugo na oczyszczanie twarzy, wtedy pozbede sie glebokich zakornikow i bedzie super:)) Polecam oczyszczanie w Kameleonie w Bialymstoku, jesli ktos mieszka w tych okolicach!

Używam tego produktu od:miesiaca

może być skuteczny..

Może być skuteczny, pod warunkiem, że nie podrażni cery. Moją wyraźnie podrażniał - czułam szczypanie, miejscami pojawiało się zaczerwienienie, które nie chciało szybko zniknąć. Więc, chociaż efekty działania zaczynałam widzieć (wygładzał, chociaż w mniejszym stopniu niż Diacneal), wróciłam do Diacneala - mniej inwazyjnego i dużo bardziej skutecznego.

Używałam tego produktu przez 1 miesiąc

po prostu dobry:)

Krem bardzo dobry,przy regularnym stosowaniu skóra jest faktycznie gładsza i zdrowsza. Jednym z minusów (aczkolwiek nie to jest dla mnie głównym kryterium)jest konsystencja, krem jest bardzo lepki i trzeba się nim posmarować przynajmniej godzinę przed pójściem spać bo inaczej się przykleimy do poduszki;) Daje 4 gwiazdki bo dla mnie jeszcze lepszym i skuteczniejszym okazał się Diacneal tej samej firmy.

Używam tego produktu od:1 rok

rzeczywiscie zmniejsza pory

Kremu tego uzywam od dosc dawna (jest bardzo wydajny), nakladam go tylko na zanieczyszczone partie skory: czolo, broda, nos, ktore sa pelne czarnych punkcikow, tzn. byl,y bo po regularnym stosowaniu kremu pory zmniejszyly sie, szczegolnie nos nie jest juz az tak bardzo zanieczyszczony, krem nakladam tylko raz dziennie, bo troszke przesusza, wiec uzywam go na zmiane z kremem nawilzajacym. Kremu nie zakupie ponownie, ale tylko dlatego ze chce wyprobowac preparat Clinique na zwerzenie porow. Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego
dopisek z 20-11-08: niestety musze odjac jedna gwiazdke, poniewaz na brodzie zaczeli mi wyskakiwac okropne syfy, odtsawilam krem na pare dni i torszke sie polepszylo, takze mysle ze to "zasluga" tego kremu, teraz nakladam go tylko na nos.

Zdecydowałam się na Cleanance K aby zmniejszyć pory i ich widocznośc przede wszystkim na nosie. Mam skłonności do powstawania wągrów na nosie i stanów zapalnych przy skrzydełkach nosa oraz na brodzie.
Kremu używałam w seriach tygodniowych, zawsze na noc. Smarowałam tylko partie z niedoskonałościami.
Mój efekt: skóra na nosie stała się gładsza, wągry same "wychodził" po pewnym czasie, pory się spłycały. Na brodzie przestały pojawiać się stany zapalne.
Moja skóra nie należy do typowych trądikowych, bo takie zmiany mam tlyko okresowo. Nie jest też gruba. Cleanance K działał u mnie szybko i już po 2-3 dniach widziałam tę "gładkość".
Stosując go jako kurację dorywczą jestem bardzo zadowolona z efektów. Kiedyś miałam Effaclar K i nie był taki fajny, choć też pory szbko się oczyszczały, ale na efekty czekało się dłużej (Effaclar K ma mniejsze stężenia kwasów od Cleanance K).
Osobom z typowymi problemami trądzikowymi polegam go oczywiście, tylko efekt będzie widoczny po regularnym stosowaniu dłużej niż "mój" tydzień.

Aaa... i bardzo ważne dla osób używających go i narzekających na pieczenie - wszelkie kremy z kwasami nakłąda się na SUCHĄ skórę! Jeżeli będzie na niej chociaż odrobina wody, wtedy będzie szczypać!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

hmm...

Mnie osobiscie nie przypadl do gustu, ale zaczne od tego ze moja skora jest naprawde zanieczyszczona, wiec osobom, ktore nie potrzebuja "killera", moze spasowac.
Do zalet zalicze fakt, ze po jego zastosowaniu skrora byla nieco rozjasniona a pory minimalnie mniejsze.
Jednak nie zwalczal niedoskonalosci w zadowalajacym stopniu i nie przyczynal sie do hamowania wzrostu nowych niespodzianek.
Dodatkowo dziwnie sie walkowal na twarzy, tworzac jakas dziwna lepka maz...
Ogolnie nie ocenie go rygorystycznie, bo wiadomo - co cera, to obyczaj, jednak nie jest to produkt dla mnie.
Zwyczajnie -za slaby...
A cena w stosunku do pojemnosci tez niezbyt sympatyczna dla kieszeni.... 3 gwiazdki z minusem.

Używam tego produktu od:pare miesiecy

Fajny :)

Naprawdę fajny i bardzo wydajny. Nakładałam go raz dziennie, przed snem. Krostki w prawdzie jak wyskakiwały przed, tak i po rozpoczęciu kuracji tym specyfikiem, ale za to zdecydowanie szybciej znikały. Co do jego właściwości zapobiegania pojawianiu się zonków, to ciężko mi to oceniać (jak nie detox to stres, zapychanie się czekoladą i picie kawy hektolitrami, a po tym ponowny detox, comiesięczny demon i znowu stres... i tak w kółko).
Ogólnie jednak lubiłam to lekkie napięcie i pieczenie (jakieś skłonności masochistyczne chyba się u mnie udzielają :P ) skóry towarzyszące wygładzeniu, tuż po jego zastosowaniu. I z pewnością będę go mile wspominać.
Wciąż jednak poszukuję swojego KWC.
Używam tego produktu od: 3 miechów