Dr. Hauschka, Gesichtswaschcreme (Krem do mycia twarzy)

Dr. Hauschka, Gesichtswaschcreme (Krem do mycia twarzy)

Krem do mycia twarzy stosowany regularnie zwęża pory skórne oraz reguluje poziom nawilżenia skóry. Stanowi on podstawę wszechstronnej podstawowej pielęgnacji skóry na dzień i na noc.

mleczko
oczyszczanie twarzy
mieszana, trądzikowa
oczyszczające, odświeżające
w tubie

Świetny

Ten krem zdecydowanie polepszył stan mojej cery! Zniknęły przebarwienia, pory stały sie oczyszczone, mniej wągrów. Skóra po umyciu jest nawilżona i miękka.
Polecam stosowanie go razem z olejkiem do twarzy hauschki - po umyciu. Swietne efekty!:)

-pół gwiazdki odjęłam za kiepską wydajność - szybko się kończy niestety

The best of the best

Zacznę może od tego iż pomimo tego,że mam cerę mieszana a krem jest dość "rich"jeśli chodzi o konsystencję to jest CUDOWNY:) Nie zapchał mnie,nie przetłuszcza mojej cery.Z pośród kilku kosmetyków DR.H jakie używałam z każdego jestem bardzo zadowolona.Nawilża,oczyszcza,zostawia fajny film na twarzy(nie tłusty)i cera rano jest aksamitna,świeża. Super zapach

update: zakupiłam kolejne opakowanie:) pory skóry w okolicach strefy T są mniej widoczne!!!cera jest nawilżona....no same plusy.NIE WRÓCĘ JUŻ DO DROGERYJNYCH KOSMETYKÓW:)++++POLECAM Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 6 opakowania

Odpowiednik tego kremu to :Angels on bare skin (LUSH)

bardzo dobrze oczyszcza

troche sie balam tego kremu, bo czytalam w recenzjach, ze wiele osob ma po nim wysyp krostek. na poczatku i ja go mialam, ale po jakims czasie to ustapilo, co wiecej, poznikaly mi pozostalosci po takich glebokich krostach ktorych sie nabawilam uzywajac kremu Nuxe Etincelante. szczerze mowiac, nie podejrzewalabym go takie cudowne wlasciwosci :)
krem jest niewydajny, bardzo szybko sie konczy, a przy tym nie jest tani, ale i tak bede go uzywac bo jako jedyny dokonal tego co mi sie wydawalo niemozliwe - prawie calkowicie pozbylam sie tradziku, chociaz dreczy mnie on juz ponad 10 lat

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca

Kocham Go!! Mój KWC!!

Początkowo podeszłam do tego kosmetyku sceptycznie. Kupiłam miniprodukt i używałam przez tydzień no i się zakochałam!:) Bardzo lubie ten krem, zapach i sposób jego używania. Nie jest to może produkt, który dokładnie zmywa nieczystości, ale bardziej jako pielęgnacja przed pójściem spać i rano. Mnie pięknie oczyszcza cerę (mieszana, zaskórniki, pryszcze) i z olejkiem powoli daje efekty! Kosmetyk jest bardzo przyjemny i trochę nawilża twarz, sprawia, że jest taka miła i odżywiona. Cena wysoka, ale jeśli się rozsądnie używa starcza na trochę ponad miesiąc. Naprawdę mogę polecić ten kosmetyk!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (miniprodukt, duży) w trakcie 3 opakowania

KWC! Na nic go nie zmienie!

Wlasnie taki kosmetyk do mycia twarzy, o ktorym marzylam. Po uzyciu 1 tubki zauwazylam niezwykla pozytywna zmiane w wygladzie mojej skory. Chociaz miesci drobne czasteczki migdalow, jest delikatny do mojej wrazliwej twarzy, nie suszy skory, a nawet na odwrot - nawilza. Bez tego kosmetyku nie wytrzymuje dluzej jak 3 dni - i ide po nowa tubke...

Nieskuteczny

Jedynie minimalnie zwęża pory, albo to ja chcę tak bardzo widzieć jakieś efekty,
Stosowałam regularnie, według opisów sposobu użycia i nic, rozszerzone pory jak były, tak są, może minimalnie zwężone.
Konsystencja dobra, ani nie za gęsta ani zbyt płynna, zapach w porządku, cena dość wysoka, opakowanie nieporęczne, nie przepadam za metalowymi tubkami.
Nie reguluje, nie oczyszcza, nie sprawdził się u mnie.
Nie kupię ponownie, nie ma sensu tracić czasu i pieniędzy.
Faktycznie tak samo jak i u Wizażanek z poprzednich recenzji pojawiły mi się wypryski w okolicy nosa i brody, czyli w miejscach stosowania tego kremu.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1szt.

bardzo dobry oczyszczacz

i znowu- piekny zapach, przyjemnosc stosowania, szkoda ze malo wydajny:/ starcza mi na 3 tygodnie tylko:( a cena wysoka
ale warto, chocby dla samego wyprobowania, na pewno wroce do calej serii

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 a moze 4?

jak poniżej

Długo zwlekałam z tą recenzją. Podobnie jak autorka recenzji poniżej, brałam wysyp czerwonych ropnych krostek za oczyszczanie się cery. Jednakże po regularnym stosowaniu(co wieczór) kremu przez dwa miesiące(a dokałdniej - dwóch opakowań, gdyż jest to maleństwo) sytuacja się powtarzała - po kilku dniach(a nawet godzinach) od chwilowej poprawy krostki znowu wyskakiwały, robiły się większe. W tej chwili mam twarz obsypaną masą zaognionych krostek i nos z dużo większą ilością zaskórników - dodam że mój nos jest teraz... czerwony(sic!)
mam cerę mieszaną, bardzo wrażliwą, którą udało mi się doprowadzić do w miarę dobrego stanu żelem Fitomedu (8zł) i lekkimi kremami. Ugniatanie twarzy co wieczór Hauschką zaprowadziło mnie z powrotem do punktu wyjścia, choć bardzo mocno wmawiałam sobie że to jest świetny kosmetyk i na pewno pomoże.

Nie do wrażliwej

plusy:zapach, brak sls

Używam tego produktu od:2 miesiące

hmm...nie dla wrażliwców

Kupiłam ten preparacik zachęcona achami i ochami wizażanek i niezłym pijarem firmy na ich stronce, ponieważ ciągle jeszcze poszukuję "oczyszczacza doskonałego" dla mojej dość problematycznej cery. Po wielu już chyba hektolitrach przeróżnych żeli i pianek, które stosowałam wniosek miałam jeden- te dla skóry mieszanej ze skłonnoscią do wyprysków zazwyczaj po dłuzszym stosowaniu wysuszają lub podrażniają te które działają łagodniej niestety niedostatecznie oczyszczają. Moim problemem są niestety zapychajace się pory w osławionej strefie T ;) dosyć zestresowana skóra, która raz się błyszczy raz przesusza, więc tym bardziej spodobała mi sie filozofia Hauschki nie stosująca sztywnego podziału na typy cery. Poza tym ostatnio przerzuciłam się na kosmetyki naturalne więc myslałam że oto w "Hauszce" znajdę mój KWC. Mam świadomość że że za ową naturalność płaci sie czasami podrażnieniem-efekt mocy stężonych składników zwłaszcza olejków, różnych wyciągów etc i tak niestety było tym razem. Pouczona co do sposobu aplikacji tego mazidła zaczęłam stosować oczekując na spektakularne efekty..Po pierwszym użyciu bylam zachwycona- rzeczywiście świetnie oczyszcza pory-po ciemnych kropkach na nosie i brodzie ani śladu, cera nawilżona, wygładzona...Niestety po kilku dniach zauważyłam dziwne jak na mnie niespodzianki drobne czerwone krostki wypełnione ropnym płynem - co to jest u licha??- pzreciez miała być cera niemowlaka! najpierw złożyłam to na karb intensywnego oczyszczania z toksyn ale ponieważ z dnia na dzien było coraz gorzej po tygodniu odstawiłam kremik. Może zdecyduję się go uzywać raz na jakiś czas na zmianę z maseczką oczyszczającą... Mimo wszystko uważam że to dość dobry kosmetyk chociaż stosunek nie tyle cena do jakości co cena do pojemności jest mocno przesadzony. Używałam go tylko raz dziennie przez tydzień, wyciskałam z tuby dokładnie tyle ile każe producent (tj pasmo ok 2 cm) a i tak wyszło ok 1/3 całości. Osobom o cerze wrażliwej radzę zakupić najpierw próbkę.

Używam tego produktu od: używałam przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1/3

DOSKONAŁY !!!!!

Po prostu rewelacyjny!!! Kupiłam ten krem zachęcona opiniami na wizaż.pl a także pozytywnymi ocenami w prasie. Szczerze powiedzawszy nie spodziewałam się wymiernych efektów po pierwsze biorac pod uwagę cenę a po drugie ze względu na fakt, iż przerabiałam już naprawdę mnóstwo cudownych preparatów mających poprawić kondycję mojej skóry (zarówno kosmetycznych - typu Bioterm, Clinique, jak i stricte aptecznych - typu Bioderma, Vichy, La Roche-Possay) Zatem kupiłam krem dr Hauschka i.... OSZALAŁAM na jego punkcie!!! . Po (słowo daję!) KILKU (3,4) zastosowaniach widać kolosalną różncę!!! W tym miejscu chciałabym zaznaczyć, że mam fatalną cerę : tłustą z mnóstwem grudek,blizn, zaskórników. Nie mam wprawdzie typowego trądziku (zmian ropnych), ale moją zmorą są nierówności i niedoskonałosci. Krem dr Hauschka jak już wspomaniałam po zaledwie kilku aplikacjach poprawił wygląd mojej twarzy o 100%. Może wyda Wam się to niemożliwe, ale zaskórniki stały się po prostu CAŁKOWICIE niewidoczne, pory maksymalnie się zwężyły, a cała twarz nabrała zdrowego koloru, bez tłustego połysku. Jakby tego było mało, blizny i nierówności ZNACZĄCO się wygładziły!!! Słowo daję takich efektów nie zauważyłam nawet uzywając kremów Normaderm z Vichy - na dzień i na noc, które są przecież preparatami mającymi walczyć ze wszelkimi niedoskonałościami.

Podsumowując : dla mnie ten krem to po prostu cudo i polecam go każdemu, kto ma skórę problemową. Jak już wspomaniałam przeszłam chyba wszystkie możliwe linie kosmetyków mające na celu zwalczanie niedoskonałosci (oprócz Dermalogica, ale ją mam zamiar wypróbować w najbliższej przyszłości;), ale dopiero o kremie dr Hauschka mogę powiedzieć, że naprawdę działa! Nie zrezygnuję więc z niego z nic na świecie i na pewno wypróbuję pozostałe produkty dr Hauschka.

Na koniec jeszcze 2 kwestie : po pierwsze b. ważne jest aby krem stosować w sposób opisany na opakowaniu (a nie tak jak peeling!!!!!), bo tylko wtedy da opisane przeze mnie rezultaty. Po drugie krem nie wystarcza na długo (max. 1 miesiąc), co jest jego jedyną wadą, ale moim zdaniem znakomicie rekompensuje to niska cena.

Warto, bardzo polecam.

Zaczęłam używać tego kremu do mycia twarzy po zimie, kedy moja skóra była bardzo przesuszona głównie stosowaniem nieodpowiednich do mojej wrażliwej i suchej skóry preparatów do mycia twarzy... Kupiłam najpierw próbkę zachęcona opinami na Wizażu. Po dwóch tygodniach wyraźnie zmiejszył ilość czarnych punkcików na nosie i brodzie co dotychczas wydawało mi się niewykonalne. Ale przede wszystkim, pomimo ze do jego stosowania trzeba uzyc wody, nie wyszusza skóry... No i potem kupiłam całe opakowanie. Co prawda wystarcza mi ono, przy myciu twarzy raz dziennie, na ok 4 tyg i w tym wypadku dla mnie jest on dośc drogi, to nie rezygnuję z niego... Podsumowując- widocznie oczyszcza, rozjaśnia po dłuższym stosowaniu cere, nie wysusza, zwęża pory... Malutki minus za tę cenę przy małej wydajności.Używam tego produktu od: 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok 5

podraznia :(

Bardzo dobry krem do mycia twarzy :) Troche z nim zachodu (chodzi o wymyslny sposob aplikacji), no i naprawde malo wydajny (opakowanie, czyli 50ml wystarczylo mi na ok 3 tyg - uzywam 2 razy dziennie). Ale efekt naprawde milutki - skora nie sciagnieta, dobrze oczyszczona, pory nieco zwezone, koloryt wyrownany :) Dla mnie jak na razie No 1, ale 5 gwiazdek nie dostanie - ze wzgledu na naprawde mala wydajnosc jak za ta cene :( W kazdym razie na razie nie zamierzam go zmieniac - jak dotad dla mnie najlepszy :) Polecam!

PS. Po używaniu przez około 3 miesiące pojawiły się u mnie na twarzy czerwone i łuszczące się zaczerwienienia, głównie w bruzdach nosowo-wargowych i miedzy brwiami - wydaje mi się, że za sprawą tego kremu (ewentualnie tego kremu i emulsji nawilżającej+olejku tez dr. hauschke)...Ten produkt/produkty są chyba jednak dość silnie działające, a moja cera ostatnio się jakby "uwrażliwiła" - raczej go więcej nie zakupię, a to co mi pozostało zużyję jako specyfik do oczyszczania raz na jakiś czas (może wtedy nie będzie tak podrażniał, bo co do jego właściwości oczyszczających nie mam zastrzeżeń)