Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Joko, Deep Liner (Tusz do kresek wodoodporny)

Kategoria
Marka
Pojemność 4,5 ml
Pojemność 4,5 ml

To kałamarzyk z czarnym, wodoodpornym tuszem i stożkowym aplikatorem z lateksu do namalowania różnej grubości kresek.
Wysokiej jakości składniki sprawiają, że namalowana kreska jest idealna przez wiele godzin. Deep Liner doskonale nadaje się również do malowania jednorazowych modnych teraz tatuaży

Cena: 10 zł / 4,5 ml

w tuszu

swietny

doskonaly liner. moja nieumiejetnosc malowania sie tuszem do kresek jest straszna, ale przy tym linerze nie ma to znaczenia- chyba nie sposob nie nauczyc sie nim malowac. kreska wychodzi bardzo precyzyjna, nawet gdy trzesa nam sie rece i slabo widzimy- do nie sposob pomalowac oka bedac w okularach;)) nie da sie nim chyba zrobic cienkiej kreski, ale mi to nie przeszkadza, nie zalezy mi na takim efekcie. liner sie nie rozmazuje, nie kruszy, spokojnie wytzrymuje caly, nawet deszczowy dzien.
polecam

Używam tego produktu od:

good good

to moj drugi eyeliner...juz troche mam wprawy wiec smielej moge go ocenic...kalamarz wg mnie jest lepszy do pedzelka...bardzo milo maluje sie nim kreske. wygodne opakowanie. koncowka troche sie "leni". maluje kreske bez zadnej bazy a nie odbija sie ona. tylko trzeba uwazac na to zeby palcem w ciagu dnia nie pociagnac po kresce bo latwo jest sie rozmazac. kupilam za 7, costam.

Używam tego produktu od:miesiaca

Warto go mieć!!!

Potrzebowałam trwałego linera o głębokiej czerni.
Podkreślę,że nie mam zbyt wielkiego doświadczenia jeżeli chodzi o tego typu kosmetyki.
Nastawiona byłam na zakup innego ale Pani w drogerii bardzo go zachwalała, stwierdziłam,że jeżeli nie będzie dobry to nie będzie mi żal tych 10zł.
I o dziwo, nie dość,że kreska wyszła rewelacyjnie, to wytrzymał w ekstremalnych weselnych warunkach bez poprawek 17 godzin (jejku aż tyle!!!).
Kolor to typowa głęboka czerń.
Polecam wszystkim!
Zmieniam teraz swoje zdanie na temat tanich kosmetyków, zawsze stroniłam od takich wydawało mi się,że jeżeli tanie do beznadziejne a tu okazało się inaczej i dobrze bo może mój portfel przestanie świecić pustkami.

Używam tego produktu od:

świetny!

Świetny eyeliner za małe pieniądze. Kolor jest faktycznie czarny. Kreska zrobiona tym eyelinerem bardzo długo wytrzymuje. Po ponad 10 godzinach ciężkiej pracy pozostaje na oku bez zmian. Nie rozmazuje się.

zwykły

Jak dla mnie aplikator jest zbyt twardy.
Nawet trwały ale jakos mi nie pasuje. O wiele bardziej wole Isa dore ktora jest bardziej trwala, wydajna.
Zachęca cena.

Oddałam Mamie ktora jest z niego bardzo zadowolona

*Mój Pierwszy*Mój Jedyny*

Mam go juz rok i jestem z niego baaardzo zadowolona. To był mój pierwszy eyeliner i nie zamienie go na żaden inny. Jest trwały, ma piękną głęboką czerń i wodoodporny - nie spływa z oczu gdy płaczę (ze szczęścia). Zawsze jak go nakładam na górne powieki to troche szczypie, ponieważ mam oczy wrazliwe na wszelkie wodoodporne mazidła. Ale i tak go *Kocham*

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: Pierwsze opakowanie od roku =)

EDIT: Wycofali mi go ze sprzedaży!! Rozpacz...

=i-d-e-a-l-n-y=

To naprawdę świetny eyeliner :)
Kupiłam go zachęcona recenzjami i... nie rozczarowałam się ;)
Po pierwsze: jakość -> wytrzymał cały dzień a do tego całą noc na imprezie - zero rozmazywania, kruszenia się itp.
Po drugie: aplikacja -> eyelinerem nie "bawiłam się" dobre 2-3 lata, a teraz nastąpił powrót i kreski wyszły idealnie proste i kształtne :)
Po trzecie: jest łatwy do zmycia, wystarczy żel do twarzy i... już :)
No i poza wszystkim: cena -> czegóż chcieć więcej i to za 13,00 PLN ?!?!?!

Godny polecenia

To mój pierwszy tego typu kosmetyk ( nie licząc żółtego Oriflame, który szybko wyladował w koszu) Końcówka twardsza pieknie nadaje się dla początkujących, całe opakowanie miłe dla oka i poręczne, cena przystępna. Chciałam brazowy , ale nie było , więc kupiłam czarny i tej czerni sie przyczepię...mogłaby byc bardziej naturalna:)ale ogólnie godny polecenia.

szok

poszlam do kosmetycznego kupic sobie eyelinernie mieli tego co chcialam z l'oreala, a byl mi na gwalt potrzebny to babka dala mi ten , wzielam pomyslalam ze to bedzie jakis syf.A tu szok dosyc fajny , dobrze sie nim maluje , trwaly, wygodny aplikator. Najbardziej sie nadaje do robienie grubych kresek do cieniutkich troche gorzej. W kazdym razie za ta cene w porownaniu do jakosci moge dac5tke

Dobry.

Sam linka jest dobra, z dobrej jakości tuszem, który rzeczywiście trzyma się cały dzień!!
Jednak moja nieumiejetność malowania się kałamarzykiem jest straszna. Po prostu przyzwyczajenie do pędzelka wzięło góre. Postanowiłam jednak przełamać się i porysować kreski. Początkowo [2-3 razy] wyszły mi jakieś falelee. ;) Z każdym malowanie kreseczka wychodziła coraz bardziej prosta i precyzyjna! Sam kosmetyk jest dobry i reszta pozostaję bez zarzutu wg. mnie. :) Dla mnie precyzyjna kreska jest b. ważna, jeśli się już decyduję ją malować.

Jest wodoodporny, tak jest napisane na opak., a na co nie zwróciłam uwagi przy zakupie.
Wychodzą ładne matowe kreseczki, które trzymają się przez cały dzień powieki, ani myśli odpaść.
Natomiast pod wpływem wody + żelu do twarzy, ładnie się zmywa, nie pozostawiając smug itp.
Dla mnie to ogromny plus +, bo niecierpie wszelakich tuszy wodoodpornych.

Uzywam od kilku dni.