Rimmel, Extreme Definition, Two-tone Eye Definer (dwukolorowa kredka do oczu)

Rimmel, Extreme Definition, Two-tone Eye Definer (dwukolorowa kredka do oczu)

Pojemność 1,38 g

Podwójna kredka do wykonania makijażu oczu, na obu zakończeniach ma różne kolory ołówków. W wersji Fashion Icon ( nr 002: czarno-srebrna) czarny kolor ma służyc podkreśleniu oka, srebrny - rozjaśnieniu.

Cena: ok. 15 zł / 1,38 g

Niewypał

Kredka jest bardzo nietrwała, maluje nia tylko wnętrze oka, a magicznym sposobem po godzinie pokrywa cała dolna powieke szarym nalotem, a we wnetrzu oka nie ma jej wcale. Stosunek ceny do jakosci słaby, bo mialam o wiele lepsze kredki za kilka złotych, np Miss sporty.

Używam tego produktu od:trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, ale pewnie nie zużyję

całkiem ok

ogólnie maluję tylko górną powiekę, wewnątrz oka i 1/3 dolnej na zewnątrz. trochę mnie zawiodła, bo racja, szybko się ściera i cały czas się odbija. gdy już ją zmyję z dolnej powieki wewnętrznej, na górnej prawie nic nie zostaje ;o
plusy to jedynie to, że jest miękka i łatwo się nią rysuje. polecam dla nie wymagających dziewczyn ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

niezła, ale nietrwała

Najbardziej w tej kredce podoba mie się to, że jest dwustronna. Szczególnie lubię zestawienie czarno-białe. Zaletą kredki jest jej miękkość, dzięki której podczas makijażu nie ma się wrażenia, że rozciąga się skórę wokół oka. Niestety kredka zbyt szybko znika z powieki, trudno jednak za taką cenę oczekiwać cudów. Używam tego produktu od:ponad rok, ale niesystematycznie
Ilość zużytych opakowań:dwie kredki rozpoczęte

kiepska

Kredka mocno mnie zawiodła. Kupiłam brązowo-czarną.

Zalety:

-miękka
-ładnie i bez problemu robi kreseczkę

Wady:

-nietrwała. Po robieniu kreski po 15 minutach się ściera i brudzi oko
-nie warta swojej ceny

nie jest najgorsza

Posiadam kolor czarno-srebrny, kupiłam ją dość dawno, była dodatkiem do jakiegoś tuszu i służy mi do dziś, niestety tylko czarna strona, srebrna jest bardzo twarda, prawie wcale nie maluje. Czarny kolor dobrze sprawdza się na górnej powiece, łatwo się nią maluje, wytrzymuje cały dzień. Na dole lubi się odbić i rozmazać.
Właśnie mi się kończy, ale raczej nie kupię jej ponownie, głównie ze względu na beznadziejną srebrną stronę.
Używając jej zdarzało się, że łzawiły mi oczy, nie wiedziałam co jest tego powodem, kiedy kredka się skonczyła i kupiłam inną problem zniknął, stwierdzam więc, że to ona mnie uczulała.

Używam tego produktu od: 3 lata?

swietna

Plusy:
+ tania kredka
+ dwustronna (a wiec 2 kolory w jednym a wiec mniej kosmetykow w torebce!)
+ dobrze sie temperuje
+ jest twarda, przez co wprawdzie trudno nia robic kreske ale jak juz sie uda to trzyma sie caly dzien i sie nie rozmazuje
+ baaardzo wydajna!! Mam kolor niebiesko-niebieski :) i uzywam go od czasu do czasu juz od paru ladnych lat i dopiero zuzylam polowe

Minusy:
- jedyny minus to fakt, ze jest na tyle twarda ze ciezko nia narysowac mocna kreske
- ostatnio czasem mi sie rozmazuje ale mozliwe ze to dlatego ze juz ma ponad 4 lata. kiedys w ogole sie nie rozmazywala.

Używam tego produktu od: okolo 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: ciagle w trakcie 1

tak sobie

nie jest źle. miękka i dość tłusta kredka, no właśnie, DOŚĆ.
nie jest na tyle twarda żeby dokładnie pomalować dolną powiekę, rozmazuje się, wygląda bardziej jak brudna niż pomalowana... Kocich oczu nie wyczarujemy. [co udało mi się bez eye linera, po prostu tłustą kredką].

Używam tego produktu od: 3 m-ce?

nic specjanego

Spodziwalam sie czegos lepszego..kredka lubi sie rozmazywac jest bardzo nie trwala.Po calonecnej imprezie rano wygladalam jak mis panda:/nie polecam,kolor blaknie z czasem i z czarnego zostaje szary,ktory rozmazal sie gdzie sie da

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Dla niewymagających.

Kredka jest przede wszystkim bardzo nietrwała, lubi się rozmazywać. Nie lubię robić poprawek co kilka minut dlatego nie polubiłam tego rimmelowskiego cuda. Mam odcień 004 Beauty Queen czarno-brązową. Kolorom nie mam nic do zarzucenia są intensywne i ładnie wyglądają na oku. Rozcierając kredkę można uzyskać ciekawy efekt.
Niestety ta nietrwałość kredki psuje ogólny efekt. Używam jej coraz rzadziej i raczej nie polecam na długie wyjścia.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Dla mnie idelana

Mam trzy te kredki i jestem z nich naprawdę zadowolona. Kupiłam następujące zestawy: złoto - brązowy, srebrno - czarny i podwójna zieleń. Kolory są idealnie dobrane, co sprawia, że z pomocą jednej kredki można zrobić szybki i efektowny makijaż oczu. Kolory się nie rozmazują i są bardzo trwałe, utrzymują się cały dzień. Próbowałam innych kredek, droższych i tańszych, ale żadnej nie mogę porównać do Rimmela.
Zdecydowanie polecam!

Używałam lepszych

Kredka jest ciut za droga, jak na jej możliwości. W trakcie jej używania kupiłam inną. Mam wersję brązowo-złotą. Złoty podchodzi pod żółć i nie wygląda najlepiej na powiekach. Brązowy się lekko rozmazuje, ale nie jest też najgorszy. Jak dla mnie mogłaby być trochę dłuższa.

Używam tego produktu od: kwietnia

Średnia.

Mam wersję czarno-srebrną (002 Fashion Icon), ale używałam też trochę fioletowej (010 Rock Chic). Podoba mi się pomysł dwóch kolorów w jednej kredce. Ale jaśniejsza strona jest zdecydowanie za twarda, trzeba przyciskać ją tak mocno, że aż oko boli. Ciemniejsza natomiast rozprowadza się nieźle, ale za to nie jest zbyt trwała, rozmazuje się. Nie wiem czy kupię ponownie, pewnie nie. Pomimo, że podoba mi się pomysł podwójnej kredki, to jej jakość pozostawia wiele do życzenia.