Bioderma, Atoderm, Intensive Baume (Intensywne nawilżający balsam do skóry bardzo suchej, podrażnionej i atopowej)

Balsam Atoderm Intensive baume do skóry atopowej szybko redukuje swędzenie i potrzebę drapania. Kompleks LIPIGENIUM™, złożony z biolipidów naturalnie występujących w naskórku, trwale odbudowuje barierę skórną poprzez biologiczną stymulację syntezy lipidów i białek, które tworzą cement międzykomókowy. Bardzo dobrze tolerowany. Od 1. dnia życia.

natłuszczające, nawilżające
bezzapachowa
z pompką, w butelce
bogate
>250ml, 100 – 250ml, 50 - 100ml
sucha, wrażliwa, alergiczna / atopowa
balsamy

Dobre nawilżenie

Balsam przeznaczony jest dla zrogowaciałej, łuszczącej się i szorstkiej w dotyku skóry, już od 1 dnia życia. Szybko się wchłania , przywraca skórze poczucie komfortu, natychmiast nawilża, działa przeciwbakteryjnie. Po zastosowaniu moja skóra jest dogłębnie nawilżona, miła w dodytku i promienna.

Intensywne nawilżenie

Balsam o bardzo przyjemnej konsystencji - gęsty, ale szybko się wchłania. Zapach może nie powala, ale za to opakowanie jest bardzo wygodne w użyciu. Przynosi szybką ulgę suchej, zrogowaciałej, a nawet łuszczącej się skórze. Dla mnie to prawdziwy numer jeden. Bardzo dobry skład, który zapewnia ukojenie. Może być stosowany nawet u dzieci już od 1 dnia życia... bardzo praktyczne przy pakowaniu torby na weekend z dzieckiem :) Polecam z całego serca.

więcej dla skóry

Balsam może nie ma jakiegoś zachwycającego zapachu, ale jest na prawdę cudowny. W połączeniu z olejkiem myjącym potrafi zdziałać cuda. Bardzo dobrze nawilża oraz po dłuższym zastosowaniu na stałe zmniejsza łuszczenie skóry. Zmiękcza, regeneruje oraz odżywia. Bardzo łatwo się rozprowadza, nie zostawia plam na odzieży

Idealny dla skóry atopowej

świetny produkt, chyba najlepszy jakiego do tej pory używałam, idealny do skóry wrażliwej, bardzo suchej i atopowej. Cudownie nawilża skórę pozostawiając ją gładką i miękką. Skóra odżyła i ma się cudownie. Nie jest juz sucha i zaczerwieniona a podrażnienia zniknęły. Co więcej skóra już nie swędzi. Jestem zachwycona.
Produkt jest bardzo wydajny, wystarcza na BARDZO DŁUGO. Nie ma zapachu. Opakowanie bardzo fajne - z pompką, która się nie zacina. Fajna konsystencja.
Bardzo, bardzo polecam bo to naprawdę dobry produkt!

Najlepszy balsam dla AZS i suchej skóry <3

Balsam wygrałam w konkursie i miałam możliwość przetestowania go - wspaniała przygoda!

Balsam zapakowany jest w śliczną i praktyczną butelkę z pompką (500 ml - najbardziej się opłaca i używa go cała rodzina = wszyscy mamy piękne i zdrowe skóry : )

+ działanie - leczy, koi, łagodzi, natłuszcza i nawilża skórę
+ skład - emolienty i składniki opatentowane
+ wydajność - 500 ml - opakowanie, które chwali i używa cała rodzina
+ cena - 500 ml wychodzi taniej niż inne gorsze apteczne balsamy
+ dostępność
+ uczucie ukojenia
+ uczucie komfortu
+ moje szkraby przestały się drapać! <3

Wspaniały balsam dla całej rodziny!

Polecam użyć go jako baza pod perfumy - balsam jest bazzapachowy i pięknie utrzymuje zapach perfum na skórze <3

Ratuje przy delikatnym AZS

Używam go od dłuższego czasu i zdecydowanie najlepiej wypada w porównaniu z balsami z serii do atopowej z La Roche Posay, SVR, Mediderm, Avene i Ziaja. Bardzo przyjemnie się go używa zarówno pod względem konsystencji, wchłaniania jak i zapachu. Odnośnie tego co najważniejsze - czy działa? U mnie przy zaostrzonym stanie AZS, gdy skóra bardzo swędziała, łuszczyła się, pękała nie był w stanie tego zahamować, działał tylko jak balsam pielęgnacyjny, nawilżający (stosowałam przynajmniej 6-8 x dziennie). Natomiast gdy udało mi się wyleczyć AZS, to obecnie skutecznie zapobiega wszelkim nawrotom i świetnie radzi sobie utrzymywaniem skóry w dobrym stanie.

balsam idealny

To jeden z najlepszych balsamów jakie stosowałam. Świetnie radzi sobie z bardzo problematyczną skórą. Nawilża i zmniejsza podrażnienia już po pierwszym stosowaniu, a przy regularnym używaniu pozostawia skórę odżywioną i bez uczucia suchości.

Kocham!

To mój ulubiony balsam - mój i całej mojej rodziny!

Kupujemy opakowanie 500 ml, które starcza nam na kilka ładnych miesięcy.

Balsam jest cudowny - koi, przynosi ulgę swędzącej i suchej skórze, cudownie nawilża, ładnie się wchłania.

Polecam szczególnie przy AZS, ale także przy skórze suchej - na dłuższą metę sprawia, że nie musimy używać go codziennie, bo skóra odzyskuje zdolność, aby regenerować się samodzielnie - dzięki temu balsamowi!

W zestawie z olejkiem z tej samej firmy, moja skóra jeszcze czysta, jędrna, ma zdrowy blask i jest szczęśliwa :)

Polecam, to zdecydowanie najlepszy krem nawilżający, z emolientami, dostępny na rynku (pobił nawet Lipikar LRP : )

Uwielbiam

Jeśli ktoś, tak jak ja, zmaga się z AZS to serdecznie polecam ten balsam. Jedyny, który jest w stanie zwalczyć atopową wysypkę (średnio zaawansowaną ) bez konieczności używania ciężkich, leczniczych maści na receptę. Używam go nieprzerwanie od kilku lat. Testowałam już przeróżne produkty dla skóry atopowej, ale ten jest moim numerem jeden. Nie jest tłusty, fajnie się wchłania, przyjemnie nawilża i leczy. Stosuję go po każdym myciu na całe ciało, czasami miejscowo na twarz. Ponadto lubię używać go jako maskę na dłonie, które mam szczególnie często podrażnione, ze względu nas kontakt, z różnymi substancjami.
Ma bardzo dobry skład. Polecił mi go mój dermatolog. Balsam jest dość drogi, ale wydajny i naprawdę poprawiający stan skóry i przynoszący ulgę.

ideał

Bardzo dobry produkt, w sumie ciężko o lepszy. Moja skóra jest niezwykle wymagająca i wrażliwa. Wymaga specjalnej pielęgnacji. Dzięki temu balsamowi odżyła, dosłownie. Jest nawilżona, miękka, bez suchych miejsc, nie swędzi. Odczułam ulgę.
Produkt zamknięty w wygodnym opakowaniu, pompka się nie zacina. Jest bardzo wydajny, pachnie neutralnie.
Naprawdę polecam.

Więcej niż balsam z emolientami, podkradam dziecku :3

Balsam Atoderm Baume miała stosować moja córeczka, u której czasami występują sygnały AZS, ze względu na jej bardzo suchą skórę.

Krem poleciła mi zaufana Dermatolożka, twierdząc, że oprócz ukojenia skóry maluszka, zlikwiduję również objawy suchości.

Jakież było moje zdziwienie gdy już po pierwszym użyciu skóra córci pięknie złagodniała, miała zdrowy koloryt i była mięciutka :)

Zachwycona efektem, zaczęłam podkradać kremik dziecku i sama zaczęłam używać - jestem równie zadowolona jak skóra córci :)

Polecam - nie znalazłam lepszego balsamu dla suchej skóry!

Ukojenie dla bardzo suchej i atopowej skóry

Balsamu używam dopiero od miesiąca, ale już jestem oczarowana jego działaniem.
Od dziecka zmagam się z atopowym zapaleniem skóry, które aktualnie objawia się u mnie okropnym swędzeniem i suchością skóry. Pomimo starannej pielęgnacji ciało (szczególnie na łydkach i plecach) cały czas było potwornie suche, dlatego stwierdziłam, że to już czas żeby zainwestować w coś z wyższej półki i tak właśnie trafiłam na ten balsam emolientowy.
Już po kilku dniach używania czułam dużą poprawę, uporczywe swędzenie pomału ustępowało, a skóra stawała się coraz lepiej nawilżona i elastyczna. Nawet kiedy biorę prysznic czuję, że ciało jest śliskie w dotyku, ciepłe kąpiele nie przesuszają już jej tak bardzo jak kiedyś.
Z całego serca polecam ten balsam osobom z atopowym zapaleniem skóry, ale też wszystkim, którzy szukają ogromnej dawki nawilżenia.
Ja zostaję przy Biodermie i już nigdy nie wrócę do drogeryjnych balsamów!