Średnia ocena: 4.64/5

Średnia ocena: 4.00/5

Konturówki do ust w naturalnych odcieniach. Ich formuła o idealnej miękkości pozwala na precyzyjne zakreślenie konturu ust, pozwalając wykonanemu makijażowi ust przetrwać wiele godzin. Kolory zaprojektowane tak by idealnie komponować się z pomadkami Glossy Nude. W celu uzyskania maksymalnej trwałości pomadki możesz położyć konturówkę na całą powierzchnie ust, a dopiero następnie nanieść na nie pomadkę.

do temperowania

Tania i precyzyjna.

Konturówka nie zostawia smug, optycznie powiększa usta, pasuje do wielu makijaży, jest odpowiednio miękka, nie wysusza, nosi się komfortowo.
Kredka jest kremowa, dobrze radzi sobie z kamuflowaniem suchych ust, nie utrzymuje się zbyt długo na ustach po jedzeniu lub piciu. za taką cenę to polecam.

super czerwono-brazowa konturowka

konturowke koloru nr 2 kupilam spontanicznie na promocji, potrzebowalam czegos do mojej nude brazowej szminki - to byl strzal w 10
kocham nudziaki i w poszukiwaniu taniej konturowki natknelam sie na ta - idealnie sunie sie po ustach, nie zostawia zadnych smug
kolor ten optycznie powieksza usta, gdy moje sa overlined wcale tego nie widac
nie jest to brazowy tak jak myslalam w czasie kupna, bardziej jakis bordowy wchodzacy w braz

Dobra z zastrzeżeniem

Którym jest fakt, że mi wkład tej konturówki bardzo się łamie i to nie tylko przy temperowaniu, ale także podczas aplikacji. Przez co muszę na nią uważać i temperować tylko do minimalnej ilości, aby nie stracić zbyt dużo produktu przez tę łamliwość, tak samo podczas jej używania-wystarczy ciut mocniej ją docisnąć by odłamał się spory kawałek kredki.

A poza tym konturówka jest bardzo dobra.
Mam kolor 3, taka dosyć jasna czerwień w typie nude, bardzo ładny i twarzowy kolor na co dzień, pasuje do wielu makijaży, a także większości czerwonych szminek, które posiadam.
Jest odpowiednio miękka dzięki czemu można łatwo oraz precyzyjnie wyrysować kontur ust, ale także wypełnić je w całości kolorem-efekt końcowy jest bardzo ładny oraz naturalny, to lekki mat. Można ją fajnie rozetrzeć dla jeszcze świeższego efektu jak w makijażu koreańskim, który bardzo lubię.
Noszona na całych ustach praktycznie w ogóle nie wysusza, nosi się komfortowo oraz przyjemnie. Do tego jest trwała(kilka godzin bez jedzenia czy picia), nie waży się, a ściera się delikatnie oraz równomiernie wyglądając dobrze praktycznie przez cały czas gdy mam ten kosmetyk na ustach.

Mój hit od dobrych 4 lat

Pierwszy zakup tej konturówki to był przypadek. Po prosto brakowało mi małej kwoty do darmowej dostawy, więc padł wybór na ten produkt. Jak się później okazało, nie rozstajemy się od około 4 lat. Kredka jest kremowa, dość miękka, nie wysusza ust. Dobrze radzi sobie z kamuflowaniem spierzchnietych ust. Jedynie co bym sobie zażyczyła, aby była cieńsza co ułatwiłoby precyzyjne malowanie. Konturówka nie utrzymuje się zbyt długo na ustach po jedzeniu lub piciu. Ale lekka szybką korekta, wszystko rekompensuje. Mój ulubiony kolor to nr 2! Piękny nude bardzo naturalny. Jak za taką cenę to polecam. Kupuje na ezebra lub makeup.pl

Istne cudo, czyli konturówka od Wibo nr 2

Konturówkę Wibo nr 2 kupiłam z ciekawości, ponieważ zachęciła mnie jej niska cena, następnie po zobaczeniu jej koloru skłoniłam się, by ją kupić.
Przede wszystkim jej ogromną zaletą jest pigmentacja. W życiu nie spotkałam się z piękniejszym kolorem, w opakowaniu wygląda tak niepozornie, ale na ustach to cudo. Po nałożeniu na całe usta moim zdaniem wygląda jeszcze lepiej niż jedynie na kontur ust. Jest długotrwała, trzeba ją poprawiać, ale jak za tak tani produkt to i tak jakość jest świetna. Jest też miękka, dzięki czemu nie ma niekomfortowego uczucia. Na pewno kupię kolejne odcienie, choć nr 2 jest moim zdecydowanym ulubieńcem.

Fenomenalne konturówki- oceniam Wibo Nude Lips w odcieniach 2 i 4

Na Wibo Nude Lips natknęłam się jakiś czas temu w Rossmannie podczas poszukiwania czerwonej konturówki. A że jestem ogromną fanką pomadek nude od pudrowych róży po beże, to musiałam je kupić u przetestować. Do mojej kolekcji kosmetyków do ust trafiły więc kolory nr 2 (beżowo-brązowy) oraz nr 4 (ciemny pudrowy róż).

Obie konturówki są bardzo dobrze napigmentowane, miękko suną po skórze i z łatwością zakreślają kontur ust. Nie trzeba mocno dociskać ich do skóry. Są niesamowicie komfortowe w aplikacji. Nie są to drewniane konturówki, mają taką plastikową otoczkę, którą oczywiście można temperować. Ja mam jednak na tego typu kredki inny pomysł- zdejmuję skuwkę, która znajduje się na tyle kredki, a w powstały otwór wsuwam jakiś produkt z płaskim końcem, o takiej średnicy, aby oczywiście się zmieścił i wypycham od tyłu kolorowy "grafit". Wiem, brzmi dziwnie, ale używając kredki w taki wposób nie marnuję jej części podczas temperowania i w efekcie produkt starcza na dłużej. Kredki posiadają plastikowe skuwki, które siedzą stabilnie i nie spadają.

Obrys ust wykonany tą konturówką wytrzymuje nawet do 4-5 godzin, chyba że zdecyduję się w tym czasie na jedzenie. Po jedzeniu wypada poprawić makijaż, więc ja zawsze mam ze sobą dany odcień wraz z pomadką, bo wolę mieć kontrolę nad makijażem i poprawić go sobie w ciągu dnia, jeśli zaistnieje taka potrzeba, np. po lunchu w pracy. Kosmetyk nie powoduje alergii, ani innych nieporządanych efektów.

Konturówki Nude Lips od Wibo to super produkty, za niską cenę. Kosztują ok. 10 zł za sztukę i są bardzo łatwo dostępne w drogeriach Rossmann. Mają bardzo dobrą pigmentację i całkiem dobrą trwałość. Polecam wszystkim fankom makijażu ust w odcieniach nude.

Wibo, Nude Lips (Konturówka do ust)

Kupiłam ją z ciekawości i jestem zadowolona.Łatwo się nakłada jest trwała.Nie rozmazuje sie szybko,fajnie wygląada w połączeniu z błyszczykiem bezbarwnym.Cena bardzo przystępna i nie ma problemów z dostępnością.Dobrze napigmentowana.

polecam

Leżała u mnie nieużywana jaks czas w kosmetyczce i do niej wróciłam na nowo i jest świetna. Konturówka jest bardzo mięciutka, ładnie się rozprowadza na ustach. Kolor produktu jest lekko ceglany i pięknie wygląda z lekko różową poświatą na ustach, ostatnio bardzo często gości na mioch ustach. Jeśli kolor komuś odpowiada to serdecznie polecam .

Boska

Po ciekawych przygodach z kredką od Lovely, sięgnęłam po Wibo - w końcu to ta sama rodzina. I od pierwszego pociągnięcia po wargach przepadłam. Mam nr 2, ale jak tylko pojawi się promocja - polecę dokupić pozostałe kolory. Szkoda, że w Rossmann są tylko 3. U mnie od razu się wyprzedają.

Kredka jest idealna jeżeli chodzi o twardość - nie za miękka, nie za twarda. Prawie w ogóle jej się nie odczuwa przy aplikacji a jednocześnie nie jest za miękka, nie kremowa
- przez co dobrze utrzymuje pomadkę czy błyszczyk w czerwieni warg. Nie wychodzi poza obrys i nie wchodzi w zmarszczki wokół ust.

Odcień nr 2 to taki nudziak wpadający lekko w pomarańczowy. Świetne wyglada na całych wargach, nie tylko w obrysie.

Kredka jest dość trwała, niejednokrotnie wytrzymywała dłużej niż wypełniająca ją pomadka, przez co trzeba uważać, żeby nie wyglądać dziwnie - jak za dawnych lat tylko z obrysem ust :)

Zapachu nie wyczuwam.

Polecam. Za taką cenę żal nie spróbować.

Dobry produkt

Konturówką jest bardzo dobra i ma bardzo atrakcyjna cenę. Dobrze się nią maluje usta, jeżeli położymy ja na całe usta to długo się trzyma i nie tak łatwo ja zjeść. Konturówką ma bardzo ładny kolor pasujący do wielu karnacji. Jedyny minus to dostępność bo u mnie w drogerii wykupywane są na pniu.

Doskonała konturówka

Wibo, Nude Lips to świetna konturówka, ma idealną twardość, nie jest ani zbyt miękka albo zbyt twarda a dodatkowo ma piękne kolory i długo trzyma się na ustach. Praktycznie w ogóle się nie rozmazuje.

Wow

Konturówka robi robotę!
Nie dość, że dostępne są fajne kolory to jeszcze formuła rewelacja! Miękka, ale nie rozpływająca się. W trakcie dnia nie rozmazuje się, nie przesuwa. Mam kolor 2 i super współgra z ciemniejszymi nudziakami. Dostępność super, tak samo jak cena. Nie mam się do czego przyczepić