Revlon, Colorstay MakeUp (Podkład kryjący - wersja z pompką)

Revlon, Colorstay MakeUp (Podkład kryjący - wersja z pompką)

E-Glamour.pl

Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń
Kategoria
Marka

Revlon Colorstay MakeUp kryje niedoskonałości skóry, wygładza drobne zmarszczki, daje uczucie lekkości jedwabnego makijażu. Matuje nie tworząc nieprzyjemnego efektu maski. Formuła podkładu została wzbogacona o składniki rozpraszające światło, przez co optycznie wygładza on skórę. Witaminy A i E chronią cerę przed działaniem czynników zewnętrznych i zapewniają uczucie komfortu. Podkład do cery normalnej i suchej zawiera filtr słoneczny SPF 20, który chroni skórę szkodliwym działaniem promieni słonecznych, jednocześnie opóźniając procesy starzenia. Dzięki zawartości lotnych sylikonów doskonale się rozprowadza. Nie zatyka porów. Utrzymuje się na skórze do 24 godzin. Nie pozostawia smug i nie ściera się.

fluidy
Filtry
SPF 15 – 30

polecam

Kultowy podkład!
Chyba każda go miała w czasach gimnazjum/ liceum, a przynajmniej był popularny wśród moich koleżanek!
Konsystencja fajna, fajnie się rozprowadza
Jedyny minus że robi się ????

Dobry podkład

Przyznam szczerze że od czasu do czasu wracam do tego podkładu chociaż najbardziej lubiłam go w wersji bez pompka bo też mam wrażenie że formuła jego była lepsza. Zawsze sięgam po dwa odcienie - mieszam 220 ze 180 co daje idealny kolor dla mnie. Lubię ten podkład przede wszystkim za jakość, cena jest bardzo dobra, dobrze kryje i ujednolica cerę, nie tworzy efektu maski, ma przyjemną konsystencję i zapach, bardzo długo utrzymuje się na skórze, w zależności od tego jak go nałożę pasuje zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego. Ten podkład świetnie nakłada się na skórę czy to za pomocą gąbki czy też pędzla

Wracam z podkulonym ogonem.

Mam cerę mieszaną, z kaszką na twarzy. Podkład Revlon odkryłam kilka lat temu, przez ten czas próbowałam innych ale z podkulonym ogonem wracałam do Revlona. Podkład zamknięty jest w szklanej butelce z pompką, mam wersję do cery mieszanej/tlustej kolor 150. Kolor bez różowych tonów co jest dla mnie ważne. Podkład nie waży się, wytrzymuje spokojnie nocne imprezy, krycie jest średnie, ale można je budować. Wart nawilżać cerę przy używaniu tego podkładu bo do lekkich podkładów to on nie należy. W drogeriach internetowych podkład jest w atrakcyjnych cenach.

Wysusza skore

Jeden z tych ulubieńców których kocha się pomimo wad. Podkład Revlon jest mega trwały łatwo się rozprowadza można budować nim krycie jednak już pierwsza warstwa zakrywa rozszerzone pory i drobne mankamenty skóry. Nie trzeba utrwalać go pudrem. Jednak przy dłuższym stosowaniu działa wysuszająco na skórę

Doskonałe krycie

Podkład posiada średnio gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na skórze i szybko zastyga. Stosowany w małych ilościach nie tworzy smug ani efektu maski. Podkład stapia się i dobrze wyrównuje koloryt skóry. Krycie określiłabym jako mocne. Skutecznie zamaskowywuje wszelkie niedoskonałości i przebarwienia skórne. Długo utrzymuje się. Nie ściera się z twarzy. Jest bardzo wydajny. Opakowanie umożliwia wygodne wydobycie odpowiedniej ilości produktu. Aplikacja jest higieniczna.

Podkład Colorstay, Cera Mieszana, 180 Sand Beige, Revlon

Podkład Revlon Colorstay Cera Mieszana kupiłam na jednej z aukcji internetowych, wybrałam odcień Sand Beige.
Opakowanie to buteleczka z pompką, zawiera 30 ml kosmetyku, zapłaciłam około 19 zł
Podkład daje ładne matowe wykończenie, naturalny efekt, dobrze się rozprowadza, jest dość trwały, nie przesusza skóry, nie zapycha porów, jest wydajny
Mam cerę mieszaną podkład ładnie redukuje wydzielanie sebum, krycie daje średnie ale za to ładnie wyrównuje koloryt skóry.
Dodatkowy plus za wygodne praktyczne opakowanie z pompką.
Podsumowując bardzo fajny podkład do cery mieszanej, daje ładne matowe wykończenie bez efektu maski, dobra jakość w atrakcyjnej cenie, na pewno zostanie ze mną na dłużej
Serdecznie polecam !

Cera tłusta- musisz go mieć na większe wyjścia

Jezeli jesteś posiadaczką cery tłustej to coś dla ciebie.
To mega kryjący podkład o matowym wykończeniu. Idealny dla cer tłustych i mieszanych.
Mój odcień jest jednym z jaśniejszych i ma fajny, żółty ton, przy czym jest mega jasny.
Jest idealny na większe wyjścia,bo tworzy fajny, full makeup efekt.
Nie wyswieca się tak szybko i utrzymuje się na skórze w praktycznie nienaruszonym stanie.
Jeżeli większe wyjścia, to tylko z nim.

Najlepszy podklad

Zaczne od tego ze co nie kupuje inny jakis podkład do przetestowania, zawsze wracam do niego.

Krycie pełne
Najlepiej go nakładać gąbeczka i w maluch ilościach przy nałożeniu go większej ilości może być widoczny i tworzyć efekt maski

Jest to cudo i odcień 150 dla bladziochow idealny

Kocham

Ulubieniec

Podkładu Revlon używam od kilku dobrych lat. Nie znam dziewczyny, Która by o nim nie słyszała. Doskonale sprawdza mi się na codzień, bo mam pewność, że wytrzyma bez uszczerbku przez cały dzień pracy. Na większe wyjścia mieszam go z Estee Lauder. Wersja z pompką nawet batdziej przypadła mi do gustu. Zdecydowanie wygodniejsze zastosowanie, pompka aplikuje odpowiednią ilość produktu. Podkład matuje twarz, ale jej nie wysusza. Nie podkreśla suchych skórek, nie powoduje wyprysków, ani uczuleń. Moja cera bardzo się z nim polubiła, dlatego zawsze jest obecny w mojej kosmetyczce.

Jeden z ulubionych!

Podkład, który poznałam wiele lat temu, dalej pozostaje moim ulubieńcem, chętnie używam go również w pracy na swoich klientkach. Zapewnia mi dobre krycie-które można stopniować, szeroką gamę kolorystyczną, doceniam również opakowanie, jest ono sterylne ze względu na pompkę. Za taką cenę warto zaopatrzyć się w ten produkt, ładnie łączy się z innymi podkładami i współpracuje z pudrami i konturem na mokro, ponieważ nie jest szybko zastygający. Jest to jedyny podkład, który posiadam z wykończeniem matowym i jestem z niego zadowolona, inne były zbyt ciężkie bądź po aplikacji sprawiały efekt maski.

Lubię do niego wracać

Znam go już od wielu lat. Kupuję odcień 150 i 180 i mieszam je razem. Wychodzi ładny kolor. Trwałość podkładu jest całkiem dobra. Skóra wygląda na zmatowiona. Uważam że jest to trochę plaski mat bez blasku. Lubię użyć pod niego bazę rozświetlającą.

Bardzo trwały i kryjący

Od wielu lat jest to hitowy i kultowy już podkład, ale ja sięgnęłam po niego całkiem niedawno. Mam cerę mieszaną i wybrałam wersję do skóry normalnej.
Podkład jest lekki, ma płynną konsystencję i co najważniejsze - zastyga, ale można z nim popracować, nie trzeba się bardzo spieszyć. Krycie określiłabym jako pełne, bez efektu maski. Trwałość powalająca, praktycznie siedzi cały czas na twarzy nienaruszony. Nie ma też tępego, matowego wykończenia, przebija się miejscami blask, gdyby komuś było mało rozświetlenia wystarczy wspomóc się pudrem z efektem glow. Skóra jest po nim niesamowicie wygładzona i ja nie mam uczucia oblepienia na twarzy nawet po wielu godzinach noszenia. Wyświeca się w sposób naturalny, nie mam potrzeby poprawek w ciągu dnia. Bardzo trwały i zdeklasował dotychczas mojego ulubieńca Double Wear.
W necie można go znaleźć nawet za 20+ zł co czyni go świetnym, idealnym wręcz podkładem drogeryjnym. Mam odcień 150 Buff, wspaniały dla posiadaczek jasnej karnacji.