Payot, Creme Purifiante (Krem głęboko oczyszczający i zapobiegający problemom skórnym do cery tłustej i mieszanej)

Antybakteryjny krem do codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej z wyciągiem z kawy. Reguluje pracę gruczołów łojowych, oszczyszcza, matuje i chroni skórę. Zapobiega świeceniu się cery i nadmiernemu przetłuszczaniu, a także wypryskom. Przeznaczony szczególnie dla młodych osób z problemami trądzikowymi.
Do używania na dzień i na noc.

lekkie
uniwersalne
tłusta, mieszana, trądzikowa
matujące, antybakteryjne
w tubce

Njalepszy :)

Najlepszy krem do twarzy jaki miałam. Poleciła mi go moja kosmetyczka, która dba o moją twarz. Nie zapycha porów delikatnie nawilza, MEGA DELIKATNIE obłuszcza martwy naskórek, rewelacyjny pod makijaz, matuje cere i pieknie zwalcza niedoskonałości. Mój ulubiony! Jeśli chodzi o cene w internecie mozna go dostac w dosc korzystnej cenie. Konsystencja troche leista ale bardzo wydajny wiec jak sie uwaza ile lejemy to starcza na jakis czas :)

Rewelacja

W ostatnim czasie testowałam multum kremów które pomogłyby mi oczyscic skóre i doprowadzić ja do ładu, ten krem zakupiłam na promocji w superpharm nie mając wiele do stracenia, jak sie okazało - warto szukać i testować. Krem pieknie pachnie, jest bardzo lekki, i co najwazniejsze wchłania sie całkowicie dzieki czemu nie pozostawia zadnego filmu na twarzy i nic nie klei sie do poduszki.
Stosuje go od około miesiaca, skóra wreszcie jest oczyszczona, co prawda nie pozbyłam sie problemu do konca, aczkolwiek uwazam że krem bardzo mi pomógł, i póki co trzyma twarz w ryzach. Do kompletu zaopatrzyłam sie rozniwez w tonik złuszczający z tej samej firmy, i razem działają cuda. Dodam ze mam cere mieszana, i wiekszosc kremów oczyszczających badz tych dla cer problemowych strasznie wysuszało mi skóre. Przy tym nie ma w ogole mowy o jakimkolwiek wyszuszeniu czy podraznieniu. Gorąco polecam dla osób które tak jak ja borykają sie z problemtyczna strefą T.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Bezkonkurencyjny!

Stosowałam wiele kremów do cery trądzikowej/mieszanej i każda próba kończyła się porażką. Odkąd używam Creme Purifiante moja cera jest gładka, odpowiednio nawilżona, mniej się błyszczy. Produkt wart swojej ceny!
+ nie zatyka porów
+ nawilża
+ matuje

-/+ cena dość wysoka, ale kremik dość wydajny
- dostępność

Super!

Zacznę od tego że przetestowałam już większość kremów do cery trądzikowej z wyższej i niższej półki.
Przerabiałam Vichy, LRP, Clinique, Iwostin, a nawet Garniera i różne inne.

Ten krem mogę polecić z całego serca:
- świetny mat, nie daje cerze płaskiego efektu
- dobra baza pod makijaż, przedłuża trwałość
- cudowny zapach
- nawilża, sprawia że nie wyskakują mi po nim niespodzianki
- wydajny

Ma 2 minusy:
- czasem gdy nie oczyszczę dobrze twarzy zapycha
- parabeny :(

Podsumowując jestem na tak :)

ok

Kremu firmy Payot używałam regularnie na noc jakieś 1,5 roku temu. Na mojej mieszanej, skłonnej do podrażnień cerze sprawdził się bardzo przyzwoicie: regulował, absorbował, a nawet - co w kremach o profilu matującym itd. jest rzadkością - całkiem nieźle nawilżał. Dlaczego zatem opcja &quot;nie&quot; przy ponownym zakupie? Nie mogę mu, co prawda, niczego konkretnego zarzucić, ale i peanów pisać tu nie będę. Przyzwoity krem, lecz na pewno nie KWC:):)

Używam tego produktu od:2 lat

używam tego kremu doraźnie najczęściej na noc w duecie z serum oczyszczającym z tej serii. Jest to naprawdę porządny krem: komfortowy w nakładaniu, bardzo wydajny. najważniejsze dla mnie jest to, że w ogole nie wysusza skóry, a nawet bym powiedziała, że ją odżywia, zdecydowanie pomaga powrócić skórze do jej naturalnego stanu: bez wyprysków, o jednolitym kolorycie itp. :) jestem naprawdę zadowolona:)Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Polecam :)

Kosmetyk bardzo ładnie matowi buzie choć nie takie jest jego zadanie. Po dłuzszym stosowaniu powierzchnia mojej skóry wyraznie poprawila sie i przestaly wyskakiwac &quot;niespodzianki&quot;. Ogolnie bardzo dobry krem i raczej wydajny(mialam opakowanie 200 ml i starczyl na 6 msc). Jedynym minusem moze byc jego cena :/ ale krem na prawde jest jej wart.

Używam tego produktu od:6 msc

NAJLEPIEJ matuje i odżywia

Zużyłam juz chyba 3 opakowania po 200ml:)
Moja mama też sie w nim zakochala, ponieważ również ma problemy z b.tłusta a zarazem wrażliwą cera. Po tym kremie moja cera się nie świeci i co najważniejsze nie jest podrażniona,wrecz przeciwnie, świetnie odżywiona.
Polecam wszystkim

Używam tego produktu od:6 miesięcy moze dłuzej
Ilość zużytych opakowań:3 opak po 200ml ( profesjonalne)

Wykorzystała: kilka próbek

używałam tego kremu latem, rowniez jako baze pod makijaz. faktycznie niewlka ilsoc wystarczy b y pokryc nim cała twarz. Zmniejszone pory, mniej zaskórników,..z apach coż.. to krem do skóry ze skłonnością do trądziku więc nie ma się co dziwić zen ie pachnie zbyt pieknie, ale da się przeżyc.

a latem i pamiętam ze były dosyć wydajne, jedno wystarcza na około 2 miesiące, napewno jeśli zajdzie taka potzreba wróce do niego.

5 gwiazdek

Pierwsze wrażenie hmm.. to zmysły wzroku i zapachu, i tu napotykamy na lekką konsystencję w brzoskwiniownym odcieniu o delikatnym, przyjemnym zapachu. Nie trzeba długo czekać na widoczny efekt poprawy cery, jest on niemal natychmiastowy. Krem rewelacyjnie koi, łagodzi podrażnienia skóry twarzy, wysmukla ją i uwalnia od ziemistego koloru. Osobiście nie zdecydowałam się na używanie kremu jako bazy pod podkład, z tej serii bowiem są kremy typowo przeznaczone do tego celu, które jednocześnie posiadają czynnik matujący. Dlatego też wydajność kremu jak na tubkę 40ml, przy założeniu że jest on stosowany codziennie, 1 bądź 2-krotnie, oceniam wysoko, z jednym ważnym zaskrzeżeniem, które zostało mi podpowiedziane przez Panią z salonu kosmetycznego w którym nabyłam produkt, by nie przesadzać z ilością kremu podczas aplikacji, gdyż efekt może być odwrotny od zamierzonego.

Używam tego kosmetyku przez okres 2 miesięcy/ ilość zużytych opakowań: 1 op. o poj. 40ml

Bardzo dobry!

Bardzo dobry kremik dla cery tłustej ze skłonnością do trądziku. Dobrza nawilżył moją zmasakrowaną preparatami antytrądzikowymi cerę, nie obciążał jej. Ma świetną konsystencję - lekki kremik, nie za rzadki, nie za gęsty. Zapach bardzo delikatny, przyjemny (jak cała seria). Ujednolica i wygładza strukturę cery. Nie matuje, ale jest świetną bazą pod makijaż. Szkoda, że jest mało wydajny (jedno opakowanie starczyło mi na miesiąc używania 2x dziennie). Jest to bardzo dobry kremik, wart polecenia.

Używałam tego kosmetyku przez 1 miesiąc / ilość zużytych opakowań: 1.