Uroda, Melisa, Tonik bezalkoholowy z zieloną herbatą, wyciągiem z melisy, alantoiną i prowitaminą B5 (stara wersja)

Delikatny tonik bezalkoholowy z wyciągami z zielonej herbaty i melisy, alantoiną oraz prowitaminą B5 wspomaga naturalny proces odnowy skóry. Melisa od dawna zanana jest jako roślina lecznicza, głównie ze względu na swoje właściwości uspokajające i łagodzące. Wyciąg z zielonej herbaty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, opóźniając w ten sposób proces przedwczesnego starzenia się skóry. Tonik dokładnie oczyszcza oraz pozostawia na skórze uczucie nawilżenia i świeżości. Sprawia, że skóra jest gładka w dotyku. Przyjemny, relaksujący zapach daje uczucie komfortu.

Najlepszy !

Co tu dużo mówić, super produkt ! Spodobało mi się to że jest bezalkoholowy i ma cudowny skład, na pierwszym miejscu same substancje łagodzące, nawilżające i ekstrakty. Robi to co ma robić: TONIZUJE, OCZYSZCZA, BUZIA POZOSTAJE MATOWA I ŚWIEŻA. Do tego niska cena i wydajność. I jestem gotowa ocenić produkt na 5 gwiazdek. Polecam osobom szczególnie o cerze suchej jak i wrażliwej ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, 200 ml

ulubiony

Jeden z moich ulubionych kosmetyków. Łatwo dostępny, tani, pięknie pachnie, nawilża skórę, łagodzi. Uwalnia od uczucia ściągnięcia skóry po umyciu. Świetny do odświeżenia twarzy, często jest to mój pierwszy nałożony rano preparat. Zaznaczam, że mam cerę mieszaną - tłustą i równiez się do takiej nadaje. Twarz nie świeci się ani nie lepi. Polecam
Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Wreszcie znalazłam cudowny tonik

Po długich, długich poszukiwaniach idealnego toniku dla mojej wrażliwej, naczynkowej, normalnej cery w kierunku suchej - znalazłam :)

-przede wszystkim nie wysusza, jak inne, a zostawia skórę delikatnie nawilżoną, miękką, delikatną, gładką, bardzo przyjemną w dotyku, a do tego nie lepi się

-bardzo ładny skład

-nie podrażnia, w dodatku sam łagodzi lekkie podrażnienia i zaczerwienienia, pierwszy tonik, któremu to się udało

-pięknie pachnie, tak ziołowo-lekko słodko, bardzo odświeżający zapach, TŻ lubi go, mówi że ładnie pachnę, jak daje buziaka na dobranoc ;)

-opakowanie troszkę mało wygodne, ale nie jest źle, jest estetyczne, ładne, spokojne

-niedrogi, wydajny, ciężko dostępny, ja kupuję przez internet

Świetny dla wrażliwców!

Używam tego produktu od: jakieś 2 miesiące

genialny

najlepszy jaki do tej pory miałam, a wypróbowałam już dużo; dzięki melisie nie podrażnia i łagodzi, poza tym naprawdę nawilża, co szczerze mówiąc zaskoczyło mnie, gdyż mnóstwo toników niby nawilża a jakimś dziwnym trafem nigdy tego nie zauważyłam xD; w składzie mamy też zieloną herbatę, prowitaminę B5 i alantoinę; według mnie idealny dla każdego rodzaju skóry, a przede wszystkim dla wrażliwej; wydajny i niedrogi - ok.5-6PLN, zabawne jest to, iż mamy w opakowaniu 210 ml, a zazwyczaj w takim tradycyjnym jest 200;) podejrzewam, że skuszę się na wypróbowanie mleczka do demakijażu i kremu nawilżającego z tej samej serii; dostępny na pewno w drogerii Natura;

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Celia niezagrożona :)

Nie spodobał mi się ten tonik.

+świeżość wyczuwalna nawet przez innych ludzi :P
+tonizuje
+nie ściąga skóry
+faktycznie do cery delikatnej: zaczerwienienia się uspokajają, nic nie piecze i nie szczypie (nawet gdy do oka wpadnie)
+wydajność jest ok :)
+cena ok :)

-nie mogę go użyć samodzielnie jak Celii, jest za słaby
-nie klei się, wchłania się od razu (dla mnie to minus, bo lubię czuć tonik na twarzy, wtedy wiem, że lepiej zadziała)
-nie matuje nawet na ten tyci, tyci momencik
-dostępność (kiosk)

Działanie bardzo przeciętne jak dla mnie.

Używam tego produktu od: zaczynam drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Nie jest zły

Całkiem dobra skuteczność w stosunku do ceny. Świetny do demakijażu, również okolic oczu. Nie zauważyłam, żeby wysuszał skórę, wręcz przeciwnie - pozostawiał ją miękką i przyjemną w dotyku. Nie powodował podrażnień.
Jest bardzo wydajny, buteleczka starczyła mi spokojnie na kilka miesięcy.

Dobry:)

Tonik kupilam bo chcialam sprobowac czegos nowego :)

Plusy;

-skora jest gladka
-niska cena
-mega wydajny

Minusy;

-ladny zapach lecz mi sie juz znudzil jest lekko chemiczny
-opakowanie mogloby byc wygodniejsze w codziennym stosowaniu

Mimo wad mysle ze spelnia obietnice producenta i warto wyprobowac :)

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Ukojenie :)

Kupiłam ten tonik kiedyś przypadkiem w Drogerii Natura nie miałam za dużo kasy skusiła mnie niska cena i duża pojemność. Kupiłam w duecie z mleczkiem, które jest równie świetne jak tonik. Ostatnio postanowiłam do niego wrócić.
+Świerzy, przyjemny zapach
+Koi
+Bezalkoholowy
+Niezły skład
+Duża pojemność
+Niska cena
+Nawilża
+Solidne opakowanie (dla wielu osób może być ono minusem mi jednak nie przeszkadza, że jest zakręcane przynajmniej mam pewność, że jak upadnie to połowa się nie rozleje)
Minusów ja nie widzę, myślę, że jeszcze kupię go nie raz

Używam tego produktu od: nie wiem

lubię

Zazwyczaj jestem wierna tonikom firmy Ziaja, które w 100% zaspokajają potrzeby mojej skóry i są tanie jak barszcz a ja wychodzę z założenia, że tonik nie jest kosmetykiem, w który trzeba inwestować duże sumy pieniędzy. Skusiłam się jednak na serię Melisa (tonik + mleczko do demakijażu), gdyż słyszałam o niej pochlebne opinie a i skład oraz cena wydały mi się godne uwagi.

W swoim działaniu tonik Urody jest zbliżony do moich ulubionych odpowiedników Ziaji – delikatnie oczyszcza skórę, tonizuje, odświeża. Jest łagodny dla skóry, wyciąg z melisy uspokaja skórę i łagodzi drobne podrażnienia. Delikatnie nawilża i odpręża przywracając komfort po użyciu żelu do mycia twarzy.

Używałam tego toniku 2-3 razy dziennie: rano do oczyszczenia skóry po nocy (podczas porannej toalety nie używam wody), wieczorem po demakijażu i czasem (jak byłam w domu bez makijażu) w ciągu dnia celem odświeżenia skóry.

Tonik ma całkiem niezły skład: pantenol i wyciąg z melisy wysoko w składzie, dalej alantoina i wyciąg z zielonej herbaty.

Zapach całkiem przyjemny, świeży, lekko trawiasty. Nie znoszę tego typu aromatów ale w przypadku toniku Melisa jest on bardzo przyjemny i delikatny.

Pojemność 210ml spokojnie starcza na mniej więcej 2,5 miesiąca.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Na prawdę warto wypróbować

Obok Celi, to mój ulubiony tonik.

Fajnie odświaża, nie podrażnia (mogę przemyć nawet skórę w okolicach oczu i nic nie piecze, a dodam, że czy mam bardzo wrażaliwe).
Nie zauważałam co prawda, żeby łagodził podrażnienia (zresztą nie posiadałam ich zbyt dużo).
Jest delikatny, nie wysusza skóry (ale także jej nienawilża). Zapach przyjemny, bardzo delikatny.
Nie jestem zbyt wymagająca jeśli chodzi o toniki - oczekuję od nich odświeżenia i braku wysuszenia - ten właśnie taki jest :)

Dostępny w Naturze, cena przyjemna, opakowanie łatwe w użyciu (dozownik nie za duży nie za mały, nic się nie rozlewa, a toniku wypływa na wacik tyle ile powinno).
Polecam!

Odświeżenie cery:)

Delikatny dla skóry, odświeża i orzeźwia, przyjemny w stosowaniu, uspokaja moją zaczerwienioną czasami skórę.
Tani, wydajny, więc warto spróbować. Polecam:)

Używam tego produktu od: maj 2012 (około 4 miesiące)
Ilość zużytych opakowań: wciąż kończę pierwszą butelkę:)

Świetny

Świetny tonik! bardzo tani, a przepięknie odświeża skórę. daje jej poczucie komfortu, jest wygładzona i delikatnie nawilżona. Dobrze przygotowuje skórę do przyjęcia kremu. Jak dla mnie jest naprawdę dobrym produktem, nie ma co przepłacać. :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego