Miss Sporty, Face Powder (Antyseptyczny puder prasowany)

Miss Sporty, Face Powder (Antyseptyczny puder prasowany)

Antyseptyczny, bardzo delikatny puder do twarzy doskonale utrwala makijaż nie zatykając przy tym porów. Dzięki niemu skóra pozostaje matowa, gładka i aksamitna prze cały dzień. Opakowanie zawiera puszek.

Nienajgorszy

Mam jeden z jaśniejszych odcieni i raczej nie narzekam na ten puder. Jest on dla mnie nie podstawą, a uzupełnieniem makijażu.

+dobrze dopasowany odcień
+bardzo wydajny
+ładny, delikatny zapach
+cena
+w moim wypadku nie podkreśla suchych skórek

-średnia trwałość
-mógłby lepiej matować

Ogólnie nie narzekam na niego, ale gdy go skończę-co szybko nie nastąpi, bo mimo regularnego stosowania w ogóle go nie ubywa-chyba poszukam czegoś innego.

Używam tego produktu od: bardzo dawna

pomarańcz

Najjaśniejszy odcień po nałożeniu na twarz staje się... pomarańczowy. To jego wada nr 1. Gdyby nie to, dałabym mu więcej gwiazdek z racji że jest tani i łatwy w aplikacji (używam malutko, może dlatego). Trwałość: średnia; na pewno nie schodzi po pól godz ale też nie utrzymuje się wiele godzin.

Używam tego produktu od: 6-8 miesięcy

Robi plamy!!

Miałam 2 odcienie. 003 i 001. W opakowaniu widac ogromna róznice, na twarzy zadnej. Mam dosc ciemna karnacje, a nawet najjasniejszy byl dla mnie za ciemny. Robił plamy. Lepiej uzywac go pedzlem niz ta gąbeczką. Nie wart pieniedzy.

Używam tego produktu od: rok

Niewypał.

Odcień 001 light jest dla mnie za ciemny. Utlenia się i tworzy pomarańczowe plamy na twarzy. Nietrwały, niewygodne opakowanie, puszek do niczego się nie nadaje. Tandetny zapach. Jak dla mnie - pieniądze wyrzucone w błoto, nie polecam, a wręcz odradzam!

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

KOCHAM GO <3

Jest wspaniały! Idealnie matuje! Starcza na ok. miesiąc. A ta najnowsza wersja ma lusterko w opakowaniu co jest bardzo przydatne. Przez długi czas nie było go w rossmanie i wtedy testowałam inne pudry, ale nic nie zastąpi tego. Kosztuje 10zł a efekt jest niesamowity. Nie ma efektu maski, nie jest pomarańczowy, nie świeci sie, skóra nie jest tłusta.
Zdecydowanie TAAAAAAAAAAAAAAAAAK! <3

Ilość zużytych opakowań: ok.10

Wymagał innej aplikacji

Pewnie już go nie kupię. W sumie jest to mój pierwszy puder,chciałam spróbować,jak to jest go używać. Wzięłam tradycyjnie numerek najjaśnieszy-1. Od razu po otworzeniu spodobał mi się jego zapach. Jednak po nałożeniu puszkiem moja twarz była.. pomarańczowa. Nie wiem,dlaczego tak się działo. Odstawiłam go jednak,ale zdziwiona,czemu tak wyszło,postanowiłam zbadać gąbeczkę.Prawda,w niej był problem.Kupiłam pędzel i puder zupełnie inaczej wyglądał. Twarz ładnie zmatowiona,jednak nie na długo. Trzeba poprawiać. A tak.. może być. Dla mnie był dobry. Polecam,ale niewymagającym

Używam tego produktu od:Sierpnia

beznadziejny !

kupiłam go jakoś zimą wziełam odcien 002 medium była zima więc miał być jasny. ten puder to dla mnie w ogóle jak nie puder! on nie daje żadnych efektów! moja twarz bez tego pudru lepiej wyglada niz z nim. oczywiscie nie zuzylam go calego... tak więc leżał, leżał i po pewnym czasie jak go otworzyłam zciemniał strasznie jakbym wzieła do ręki zupełnie inny puder. tak więc nie polecam!

Używam tego produktu od:zimy
Ilość zużytych opakowań:nie całe jedno nie warto się silić,żeby zużyć cały...

beznadzieja

jak większość kosmetyków z tej firmy ten puder również ,nie spełnił moich oczekiwań .
źle matuje , szybko się "ściera"
jedynie cena mnie skusiła ...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

dobry

Puder jest bardzo dobry, chociaż ma parę wad. Na pewno jego zaletą jest do, że świetnie matuje. Cera się nie świeci, ale też nie wygląda jak maska. Cera wygląda estetycznie przez kilka godzin, w zależności od temperatury, w upalne dni efekt jest dosyć krótki. Puder jest bardzo wydajny, nie widzę znacznego ubytku, chociaż używam go codziennie od kilku miesięcy, ale fakt, nie nakladam go dużo, gdyż jest to zbędne. Niestety, puder ma być transparetny, ale nawet jeśli nałożę go bardzo malutko, moja twarz jest jaśniejsza od szyi, gdy nałożę go trochę więcej mam biała twarz:(. Niewatpliwie atutem jest cena, która w połaćzeniu z wydajnością jest świetna. Dostępny jest tylko w Rossmanie, ale ciężko go dostać, ja polowałam na niego miesiąc.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań:kilka miesiecy

Niezły

Puder dobrze się rozprowadza, nie zbija się w grudki, łatwo można go nałożyć przy pomocy dobrej gąbeczki. Niestety, nie sprawdza się, jeśli chodzi o matowanie skóry i w ciągu dnia (zwłaszcza cieplejszego) często trzeba robić poprawki. Mimo to poleciłabym go, ale raczej osobom młodym, które eksperymentują i nadal szukają swojego idealnego pudru. :) Za tę cenę można spróbować, ja będę szukać dalej.

Używam tego produktu od: nieco ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nic specjalnego

Dobrałam odcień idealny z kolorem mojej skóry. Po nałożeniu skóra na twarzy napinała mi się i prawie, że od razu mi wysychała. Poza tym towarzyszył efekt "maski".

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Słabo matuje

Bardzo przeciętny - słaby efekt kryjący, średni efekt matujący. Najlepiej nakładać go pędzlem, bo po nałożeniu gąbką tworzy mocno widoczną warstwę. Matowa skóra pozostaje max 3h. Mały wybór kolorystyczny (3 odcienie). Dość dobrze wydajny. Bardzo fajne, zakręcane opakowanie, w sam raz do torebki.
Nie jest zły, ale warto poszukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego