La Roche-Posay, Unifiance, Creme (Podkład do cery suchej i bardzo suchej)

La Roche-Posay, Unifiance, Creme (Podkład do cery suchej i bardzo suchej)

Podkład dla cery suchej i bardzo suchej. Również dla cery wrażliwej i podrażnionej. Zawiera gilcerynę i karite-butter. Wygładza cerę i relaksuje ją. Szybko się wchłania. Trwały (do 8 h). Nie zawiera środków zapachowych. Niekomedogenny. Testowany na osobach ze skórą atopową. Występuje w 6 kolorach.

wart swojej ceny!

Zeszłego lata moja buzia została potwornie podrażniona, musiałam odrzucic wszelkie kosmetyki i poszukać czegos co pozwoli jej sie zregenerowac.
LRP to doskonały podkład choc przyznam, że na początku podeszłam do niego z wielkim dystansem.

Zalety:
-nie zatyka (ogromny plus, bo rzadko takowy znaleźć)
-nie wysusza za to dobrze nawilża
-kryje moje niedoskonałości, matuje
-wyrównuje koloryt buzi
-nie podrażnia skóry, nadaje sie także dla osób, które mają atopowe zapalenie skóry (nie zawiera substancji zapachowych, barwników)
-utrzymuje sie prawie przez cały dzień
-idealnie stapia sie ze skórą
-wydajny

Wada:
-cena jakby nie było kosztuje około 70 zł

Moja buzia doszła do siebie i za to wielki plus, napewno jeszcze go kupie ;-)

Używam tego produktu od:wakacji 2006
Ilość zużytych opakowań:1 ale ide kupić następny

Najlepszy!

Używam go od dawna i jak najbardziej polecam. Jest lekki, nie zapycha i nie tworzy efektu maski. Skóra oddycha, jest nawilżona. Bardzo dobry na lato. Nie ma jako takiego zapachu i to też jest plus :) Trochę drogi, ale za to bardzo wydajny. Jedna tubka starcza nam (mi i mojej mamie) na jakieś ponad pół roku. Polecam!!!Używam tego produktu od: paru lat

Jest naprawdę świetny!!

Nie "ściąga" skóry suchej. Nie zatyka porów. Nie tworzy maski, bo nie jest to podkład kryjący - raczej ujednolica koloryt cery. Trzyma się dzielnie od rana do wieczora.

Podkładu używam tylko jesienią i zimą, bo nie mam kłopotów z cerą. Ten jest pierwszym, z którym nie wyobrażam sobie rozstania latem. Doskonale ujednolica cerę, nie rozświetla - ale nadaje jej zdrowy koloryt. Jednocześnie na twarzy jest niewyczuwalny, nie lepi się, nie spływa przy wysiłku.

Nakładam go palcami, w tym również na powieki - nie zbiera się w załamanich oka, ponieważ idealnie stapia się ze skórą.

Uwaga na kolory. Dziewczynom o jasnej cerze, które nie chodzą do solarium i w ogóle unikają słońca, polecam 22. Mi aptekarka wmówiła 23 i choć niewiele się różnią - po pierwszym użyciu przy normalnym oświetleniu 23 odłożyłam na lato i zakupiłam 22 - dla bladziochów idealny.

Jest to podkład do suchej skóry i moja sucha, wrażliwa cera bardzo go lubi. Myślę, że doskonale sprawdzi się też przy skórze mieszanej.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Uwielbiam

Nie wiem, jakim cudem nie zwrocilam uwagi wczesniej na ten podklad. Jestem nim zachwycona. Podklad swietnie sie rozprowadza, kryje ale bez przesady, nie mozna nim zrobic maski, nie tworza sie zadne smugi. Na mojej twarzy wytrzymuje caly dzien. Kolor dobralam sobie idealny, jak rzadko. Minusow jak na razie nie znalazlam.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

jestem rozczarowana

Wydębiłam ten podkład od mojego męża na tą Gwiazdkę po przeczytaniu 95% pozytywnych opinii na jego temat właśnie tutaj. Niestety, szczerze mówiąć się zawiodłam...jedno jest pewne - na pewno nie jest wart tych pieniędzy. Kryje dość dobrze, wolę nie wiedzieć jak wyglada efekt kryjacy faktycznego podkładu kryjacego z tej serii, bo po tym już mam niezłą maske na twarzy, mimo, że dużo go nie nakładam. Nie zanotowałam, żadnego efektu rozświetlenia ani wygładzenia optycznego. Moja skóra, wygląda na to, jest bardzo, ale to bardzo sucha, bo wieczorem po kilku godzinach "noszenia go" mam po porostu wysuszoną skórę twarzy i to widać. Nie mam co prawda uczucia "ściągania", ale dosć szybko czuję się niekomfortowo z "tym czymś na buzi" :)Plusem jest długotrwałosćć. A minusem, uważam bardzo dużym to, że jesli nie nałoży się kremu tuż przed samym zastosowaniem tegoż podkładu, naprawdę łatwo go rozsmarować. A najbardzije denrwuje mnie fakt, że muszę użyć kilogramów mleczka do demakijażu, żeby się go pozbyć z twarzy...jestem bardzo rozczarowana i najchetniej bym się go pozbyła, ale że to prezent..i to nie tani....muszę nad tym pomyśleć...

Używam tego produktu od:2 tyg.

jest OK!

Witam!
Mam mieszaną skórę, i poszukiwałam czegoś co pozwoli mi nawilżyć skóre w jednym miejscu a zmatowi w drugim.W końcu dzięki Wizażowi i recenzentkom zdecydowałam się na kupno tego podkładu.Jestem zadowolona ponieważ dobrze się rozprowadza, jest bardzo wydajny, dobrze matuje-ale jak dla mnie nie zbyt długo dlatego nie daję pięciu gwiazdek. Polecam!!!Używam tego produktu od:2 miesięcy

kiepski

Dla mnie beznadziejny!!! Wcześniej używałam Kanebo, a w związku z tym że lubię zmiany postanowiłam zdradzić swój ideał i zastąpić go La Roche. Poczytałam troszeńkę recenzji, przeanalizowałam koszty i kupiłam - to była pomyłka!!!
Moja buzia jest biedna, mam popękane naczynka, rumień, jest bardzo wrażliwa na warunki atmosferyczne i takie tam... Podkład okazał się ciężki w nakładaniu, wogóle nie kryjący no i co najważniejsze po kilku godzinach znika! jest wszędzie ale napewno nie ma go na buzi!!!
Polecam podkład Kanebo, fakt jest droższy ale bardziej wydajny, doskonale kryje, nawilża, nie tworzy maski i utrzymuje się przez cały dzień! To jest mój ideał !!!
Z La Roche mogą być zadowolone młode buzie, które nie mają niczego do ukrycia :) moje pajączki potrzebują czegoś ekstra a on taki nie jest ! Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:

wspaniały!

długo szukam idealnego podkładu, używałam translucide loreala, nie był zły ale do ideału mu daleko, postanowiłam kupić unifiance pod wpływem waszych recenzji i to był strzał w 10! Nie miałam nigdy podkładu z wyższej półki więc nie wiem jakie są, ale ten jest świetny i za niewygórowaną cenę. Mam cerę mieszaną ale oprócz strefy T reszta jest totalnie wysuszona, skłonna do podrażnien, bardzo wrażliwa. Podkład ten wspaniale rozświetla, nadaje zdrowy wygląd, pokrywa niedoskonałości, lekko matuje jedocześnie nawilżając, zgodnie z obietnicą optycznie wygładza, twarz jest gładka, zmarszczki mimiczne, nierówności, przebarwienia zostają wygładzone i ukryte, a co najwazniejsze trzyma się cały dzień, wieczorem zaglądając do lustra cera nadal dobrze wyglada, co przy innych podkadach jak dotychczas było nieosiagalne. Jak narazie ten podkład stał się moim ideałem

Używam tego produktu od:

świetny

Myślałam początkowo, że najlepszy to on nie jest A JEDNAK! Mam porównanie do najbardziej ekskluzywnych podkładów i jasno piszę, że jest świetny... Jeśli wziąć pod uwagę cenę - nie ma wad.
Ja mam cerę mieszaną, ale ona go lubi:
- rozświetla ślicznie
- trzyma się cały dzień
- nawilża
Polecam jednym słowem :))

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: drugie w toku

Warto go kupic

Wracam do tego podkladu po pol rocznej przerwie. Skusilam sie na podklad korygujacy La Roche Posay myslac ze moze byc jeszcze lepszy ale pomylilam sie, ten podklad jest jednak moim numerem jeden :) i chyba jeszcze dlugo nim pozostanie. Slicznie rozswietla twarz, wyrownuje koloryt, tuszuje niewielkie nierownosci skory, przebarwienia, nie wysusza i co najwazniejsze nie zapycha porow wiec nie powoduje zadnych niemilych niespodzianek w postaci wypryskow. Polecam kolor 21, idealny dla jasnej cery.

Używam tego produktu od: po raz pierwszy uzylam go rok temu; po polrocznej przerwie wracam do niego

Rewelka

Ten podkład jest absolutnie rewelacyjny. Nawet nie spodziewałam się, że kosmetyk apteczny będzie dawał takie fajne, świetliste wykończenie. Cudownie stapia się z cerą - w ogóle go nie widać, ujednolica koloryt i pięknie rozświetla. Wygląda tak jakbym miała naturalnie nieskazitelną buźkę. Przy tym nawet całkiem nieźle kryje - maskuje zaczerwienione policzki.
Zakupiłam go ponieważ dostałam potwornego uczulenia, byłam czerwona jak burak i cała skóra swędziała (dermalibour pomógł uporać się z tym). Po tych traumatycznych przeżyciach, po tygodniu nie wychodzenia z domu, chciałam zakupić coś łagodnego, aby nie drażnić już rozjuszonych naczynek i oczywiście przejrzałam najpierw KWC.
Mam kolor 22. Gdy go pierwszy raz użyłam to byłam przestraszona, że jest zbyt pomarańczowy, ale na buzi wygląda naprawdę dobrze - tak jakbym była trochę opalona. Polecam wszystkim Wizażankom, które lubią ciepłe kolory. Ja na pewno zakupię jeszcze kolor 21, który chyba będzie jeszcze lepszy dla mojej jasnej cery. Podkład jest świetny i nawet łagodzi podrażnienia.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

bardzo dobry

Moja sucha skóra bardzo lubi ten podkład :) Nawilża, nie podkreśla suchych skórek i nie wysusza, ładnie stapia sie ze skórą. Nie mam problemów z naczynkami więc nie wiem jakby się spisywał w tym wypadku. Co dla mnie ważne to nie wchodzi w pory i nie zapycha :)
Gdyby nie to,że już znalazłam swój idea (Tient Idol Lancome) to ten byłby godnym jego następcą :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowań