Apotheker Dr. Scheller, Calendula Handbalsam (Balsam do rąk na bazie ziół) (stara wersja)

Balsam do rąk na bazie nagietka, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony suchej i popękanej skóry rąk. Łagodzi zaczerwienienia, pokrywa dłonie warstwą ochronną, zwiększając odporność skóry. Zawiera witaminę A.

średniak

Ehh, no i niestety troszkę zaniżę średnią tego kremu. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii, napaliłam się i kupiłam ten balsam. No i niestety, niby fajny... ale cos jest z nim nie tak, nie potrafie nawet do końca powiedzieć co...
Konsystencja kremu średnio mi odpowiada, nie wchłania się zbyt dobrze. Wydajny, faktycznie trzeba mu to przyznać - wystarczy niewielka ilość żeby rozprowadzić go na dłoniach.
Zapach jakoś średnio do mnie przemawia, no ale jest znośny, nie szczypie w nos.
Jeśli chodzi o nawilżenie - no właśnie, jakos nie zauważyłam żeby coś szczególnego zdziałał z moimi dłońmi, ot taki sobie zwyklak. Gdy stosowałam go na wysuszone dłonie, zaczynał piec jak diabli.

Produkt jak dla mnie średni, a wręcz bardzo przeciętny. Na rynku dostępnych jest wiele o niebo lepszych, zatem wykluczam ponowny zakup.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

szału nie ma

skuszona tyloma pozytywnymi recenzjami na wizażu, dała się skusić na jego zakup. na plus mogę zaliczyć bardzo przyjemny zapach, konsystencję kremu i jego cenę. nawilża tak, jak inne kremy do rąk, nie zaobserwowałam niczego szczególnego. myślałam,że to będzie mój kwc, jednak muszę szukać dalej

Używam tego produktu od:grudnia

NAJLEPSZY na całym świecie!

Ten krem to ideał!!!
Każdy powinien go koniecznie spróbować.
Ma cudowny zapach i miły kolor a przede wszystkim sprawia, że skóra moich dłoni jest nie tylko gładka i aksamitna ale i miękka.
Kolejny, wielki plus tego kosmetyku to gęsta konsystencja - żaden znany mi krem do rąk takiej nie posiada.
Najważniejsze jest uczucie jakie pozostawia po użyciu- wyraźnie czuć warstwę, niewidzialny film, który nie znika nawet po umyciu rąk!!! Jednocześnie nie pozostawia uczucia lepkości w dłoniach co czyniły wszystkie inne kremy, których używałam.
Zdecydowanie jest wart swojej ceny!
SZCZERZE POLECAM

Używam tego produktu od:2 mc

super jakosc super (o)cena

Kupilam ten krem za 1,5 Eur w niemieckim DM. Ma bardzo dobry sklad, cudowny zapach a przede wszystkim wspaniale natluszcza moje rece. Maly minusik za uczucie tlustej warstwy na dloniach, ale to chyba to dzialanie ochronne. Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 1 mies.

Najlepszy, jaki miałam

Również zasugerowałam się opiniami na Wizażu i strzał w dziesiątkę! Cena przystępna, ładny zapach -kojarzy mi się z jakimś kosmetykiem z dzieciństwa:), więc dodatkowy plus z sentymentu! Konsystencja super, kolor optymistyczny.Treściwy, porządny krem. Rzeczywiście, trudno go chyba kupić w sklepie. Zniechęcona poszukiwaniami, kupiłam w końcu na allegro.Na pewno pozostanę wierną fanką, choć przyznam, ze czasem sięgam też po "Pat and rub" Kingi Rusin, głównie ze względu na zapach.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Krem na szóstkę z plusem

Odkrylam go na wizazu i postanowilam zdobyć jakims cudem.. Na szczescie się udało. Krem jest cudowny. Odpowiednio gęsty, treściwy, ale rownoczesnie szybko się wchlania, pozostawiajac przyjemny, delikatny film ochronny na dloniach. Zapach kremu jest delikatny i ładny, choc pewnie nie wszystkim przypadnie do gustu. Jesli nalozy się go z umiarem to się nie lepi. Jest tez wydajny i nie zmywa się przy pierwszym kontakcie z wodą. Pierwszy raz udalo mi się znalezc taki krem. Z pewnością kupię go gdy mi się skonczy. A za pomoc w znalezieniu dziękuję serdecznie milej wizazance ;)

legenda

świetny - szkoda że cięzki!
gęsty, treściw,pachnący . zregeneruje niejedne dłonie i stopy!
szczególnie sprawdzi się na suchych dłoniach, które się prosza o natłuszczenie. myję ręce kilkanaście razy dziennie i nadal jest za tłusty.

jedyna wada - jest cięzki, bo długo się wchłania i lepi się... do rękawiczek, do kierownicy. latem będą się pocić ręce.
szkoda, ze jest tak słabo dostepny.
ale warto poszukać :)

Używam tego produktu od: mcy
Ilość zużytych opakowań: mega wydajny

POLECAM!!!

jestem lekarką, codziennie w pracy myję ręce około 20-30 razy, używając mocno drażniących skórę środków odkażających. Krem ten kupiłam z powodu licznych pozytywnych recenzji na wizaz.pl :)i... nie zawiodłam się :) krem zostawia lekko wyczuwalny film na dłoniach, który nawet po umyciu rąk pozostaje wyczulany (dzięki czemu aplikacji nie muszę powtarzać 30 x dziennie!!!), doskonale nawilża i łagodzi podrażnienia. POLECAM!!! jedną gwiazdkę odjęłam,ponieważ trzeba niezwykle uważać by nie przedawkować tego kremu- w przeciwnym wypadku dłonie strasznie się lepią :(Używam tego produktu od:4 tygodni

MIODZIO :)

czuję wszystko już zostało powiedziane. KREM JEST ZNAKOMITY!
WYDAJNY
PIĘKNIE PACHNIE i jest apetyczny (taki żółciutki)
MOCNO NAWILŻA I POZOSTAWIA COŚ JAKBY NIETŁUSTY FILTR OCHRONNY
PRZYJAZNY NATURALNY SKŁAD- ze względu chociażby na to zainteresuje się innymi kosmetykami tej firmy :)

jedyny minusik to fakt że jest on ciężko dostępny
naganiałam się za nim w Warszawie, ale jest jeszcze allegro :)
ps. dałam za niego ok.7,50 zł

Używam tego produktu od:ok 2-óch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Najlepszy

Przyznam szczerze zakupiłam ten krem, zachęcona opiniami na tej stronce. I nie zawiodłam się! Krem super gęsty, ale szybko sie wchłania a dłonie pozostają aksamitnie mięciutkie. Naprawdę przetestowałam dziesiątki kremów, ale ten jak na dzien dzisiejszy jest nr 1.
Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Idealny

Mam problemy z nawracającym atopowym zapaleniem skóry w miejscach miedzy palcami. Do tej pory jedynym ratunkiem była rewelacyjna, ale bardzo droga maść Elidel. Na szczęście wypróbowałam ten krem i jestem zachwycona - wszystkie stany zapalne zniknęły, nic mnie nie swędzi i przestała mi pękać skóra. Żaden inny krem nigdy nie dał sobie z AZS rady (ani Emolium ani Oilatum ani inne superspecyfiki). Tak tak i jeszcze raz tak dla tego kremu!!!

Ilość zużytych opakowań: pół

Genialny.

Długo szukałam dobrego kremu do rąk. Moje dłonie, szczególnie gdy zaczynają się pierwsze mrozy, mają tendencję do pierzchnięcia, czasem nawet w zagięciach pęka mi skóra. Dlatego zachęcona pozytywnymi opiniami, kupiłam w okazyjnej cenie na allegro ten krem :). I to był strzał w dziesiątkę! Moje dłonie są nawilżone, gładkie, miękkie, nie ma mowy o suchej skórze czy zadziorkach. Po prostu miodzio ^^.
Mam zamiar polecić go znajomemu, który po pracach w ogrodzie nie może wrócić do stanu skóry dłoni sprzed tańców z łopatą. Jestem pewna, że ten krem mu w tym pomoże.

Ilość zużytych opakowań: niewiele pierwszego