Apotheker Dr. Scheller, Calendula Handbalsam (Balsam do rąk na bazie ziół) (stara wersja)

Balsam do rąk na bazie nagietka, przeznaczony do pielęgnacji i ochrony suchej i popękanej skóry rąk. Łagodzi zaczerwienienia, pokrywa dłonie warstwą ochronną, zwiększając odporność skóry. Zawiera witaminę A.

duże wow

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego, co wyczytałam na temat Calenduli. Same pozytywy - zarówno na polskich stronach, jak i niemieckich.
Zamówiłam 2 opakowania. Pierwsze podejścia nie zaliczam do udanych. Nakładałam za dużo kremu i ręce były mocno lepkie, co bardzo mi przeszkadzało. Jednak efekt gładkich, dobrze nawilżonych nawet po umyciu rąk, zachęcał mimo wszystko do dalszego stosowania. Zmniejszyłam ilość iiiii..... Bomba! Krem dobrze się wchłania, zostawia taki niewidoczny film na skórze, który daje uczucie dobrze dopieszczonych rąk. Smaruję rano i mimo wielokrotnego mycia w ciągu dnia, dłonie są do wieczora świetnie nawilżone. Jestem naprawdę pod wrażeniem, bo stosowałam już kilka kremów i żaden nie sprostał moim oczekiwaniom aż do teraz.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, w zapasie kolejne ;)

Po prostu najlepszy!

Solidny niemiecki produkt. Ladne, praktyczne i wygodne opakowanie. Zawartosc jeszcze lepsza. Krem ten jest dosc gesty, o dosc ciezkim, wrecz duszacym zapachu zapachu (ale nie przyprawia o bol glowy). Wystarczy niewielka ilosc, by ulzyc "spragnionym" dloniom. Rewelacyjnie nawilza!!!

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1, ale kupilam juz 2 tubke

Gorąco wszystkim polecam

Jest to najlepszy krem do rąk, jaki spotkałam do tej pory. Kupiłam ten produkt po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji na jego temat. I faktycznie, jak dotąd nie spotkałam lepszego produktu na rynku, a możecie mi wierzyć, że wypróbowałam już ich wiele, zarówno tych droższych jak i tańszych. Szkoda tylko, że jest tak trudno dostępny w polskich sklepach. Szukałam go w wielu drogeriach i znalazłam go tylko w sklepie internetowym. Ma bardzo przyjemny zapach, dość gęstą konsystencję, która jednak zupełnie dobrze się wchłania. Muszę przyznać, że dobre recenzje tego produktu nie są przesadzone. Stosuję go od trzech tygodni i obserwuję jak z dnia na dzień moim dłoniom ubywa lat. Już nie są przesuszone i łuskowate, tylko jedwabiście gładkie i jakby o kilka lat młodsze, a skóra doskonale nawilżona. Numer jeden w mojej kosmetyczce.Polecam gorąco ten produkt, gdyż sądzę, że nikt się nim nie rozczaruje.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Super!

Jedyny krem odpowiedni na atopowe zapalenie skóry. Dobry również do stóp. Samruję na noc i przez cały dzień czuję ochronny film. Pomaga również przy pęknięciach skóry. I do tego kosztuje malutko. Kupuję hurtowo.
EDIT: Dodam, że krem ten (kupiony w Niemczech) już nie zawiera parabenów (składników konserwujących).
Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:duzo

Najlepszy!!!

Najlepszy krem jaki w zyciu miałam,a jestem bardzo wymagającą osobą!innymi kremami musialam sie smarowac dziennie po pare razy,a tym wystarczy ze posmaruje sie wieczorem przed snem.Świetny kosmetyk!!!!!!!!

Używam tego produktu od:miesiąc

Najlepszy

Jest to zdecydowanie najlepszy krem do rąk jaki znam. Skóra po nim jest gładka i miękka. Nie trzeba smarować nim rąk po każdym myciu, ja robię to tylko raz dziennie, wieczorem, a ręce mam gładkie przez 24 godziny.
Kupuję go w sklepie internetowym po kilka tubek na raz, również dla znajomych, żeby oszczędzić na kosztach przesyłki. Nie szukam już lepszego.

Używam tego produktu od:roku

KWC

Swietnie radzi sobie ze zniszczonymi dloniami,szybciutko wchlania sie,roznica odczuwalna natychmiast a co wazne utrzymuje sie przez dluzszy czas po zaprzestaniu stosowania go!Piekny zapach i przystepna cena bije na glowe wiele drozszych kremow jak neutrogena i garnier.Wygladza spierzchniete dlonie delikatnie wybiela.
Szczerze polecam

Używam tego produktu od:6 miesiecy

najlepszy krem do rąk

Prawdę mówiąc myślałam że już nie ma tego kremu w sprzedaży!
To jest najlepszy krem do rąk jaki kiedykolwiek miałam.
Miałam zmiany alergiczne tzn. popękaną skórę na dłoniach i krem ten doskonale poradził sobie z moimi problemami, czyli krótko mówiąc łagodzi podrażnienia skóry (właściwości nagietka).
Dobrze nawilża skórę.

Ilość zużytych opakowań: .... nie pamiętam (ale dużo)

REWELACJA!

witam,

krem kupilam w niemczech jakies 5-mcy temu. zaczelam nowa prace, w ktorej przez caly czas musze nosic silikonowe rekawiczki. strasznie niszczyly mi sie od nich dlonie. zawsze uzywalam neutrogeny. chcialam ja ponownie kupic, ale skusila mnie nizsza cena w/w nagietkowca. KREM REWELACJYNY!! neutrogene bije z 10 razy. ladnie pachnie, jest gesty i berdzo odpowiada mi uczucie zaraz pojego nalozeniu. rece sa delikatne w dotyku, mieciutkie, dla mnie nie za tluste. efekt dlugo sie utrzymuje. to najlepszy krem jaki mialam dotychczas, a co najwazniejsze bardzo tani (chyba 1,59 euro zaplacilam za niego).

pomyslalam - krem rewelacyjny, wiec musze sie podzielic na wizazu moimi spostrzezeniami. klikam - patrze...a tu...juz 9 jak najbrdziej pozytywnych opinii o tem cudzie. nie jestem wiec jedyna.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

najlepszy na zimę

Genialny krem do suchych i wymagających dłoni.
Super sprawdza się szczególnie jesienią i zimą, kiedy skóra rąk jest szczególnie narażona na wysuszenie i podrażnienia. Odżywia, nawilża, pozostawia delikatną warstewkę ochronną, szybko się wchłania. Wydajny.
Przez długi czas szukałam dobrego kremu do rąk, który mnie zadowoli - wreszcie go znalazłam i na razie nie zamierzam zmieniać na inny ;)

Używam tego produktu od:dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Trudno go dostać

Krem bardzo przyzwoity, w wystarczającym stopniu odżywia moje suche dłonie. Charakterystyczny kolor i zapach nie każdemu może odpowiadać, ale mnie nie drażnił.
Niestety mój egzemplarz był nieco felerny, spadała cala nakrętka, co nieco obniżało komfort używania.
Podstawą jego wadą pozostaje jednak trudnodostępność - w prawie milionowym mieście nie mogłam go dorwać w realu, w internecie z tego co się orientowałam jest lepiej

jak dla mnie kwc

Ponieważ widzę,że moją recenzję porwali kosmici ;-) napiszę więc ponownie. Jak w nagłówku, ten krem to dla absolutny geniusz.Konsystencja konkretna, ale wchłania się bezproblemowo.Nie zostawia po sobie żadnej oddziałującej na unerwienie ;-) warstwy,cudownie odżywia i pielęgnuje moje suche łapki. Po umyciu dłoni,skóra nie powraca do wyjściowej suchości.Przepięknie pachnie, wcale nie chemicznie. Krzywdzący dla mnie jest fakt,że bardzo trudno go dostać i często gęsto muszę jednak sięgać po produkty innych firm.A cenę też miał niezbyt wygórowaną.Osobiście polecam.

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowań:tylko 2 :-(