Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask

Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask

Maseczka na bazie glinki przeznaczona do pielęgnacji cery tłustej, z zanieczyszczonymi porami, podatnej na strey. Ma za zadanie usuwać zaniczyszczenia i resztki makijażu. Można używać na całą twarz lub tylko na obszary przetłuszczające się. Działanie maski może być dwojakie:

- błyskawiczne oczyszczanie - pozostawiona na 5 min.

- dogłębne oczysczanie plus łagodzenie podrażnień i leczenie wyprysków - 20 min.

Można ją stosować w zależności od potrzeb kilkakrotnie w ciągu tygodnia.

świetna

Dla mnie to rewelacyjna maseczka, działa ale nie podrażnia skóry.
Pory są po niej pozamykane, cera wygląda zdrowiej i wraca do równowagi.
Stosuję ją 2 razy w tygodni zgodnie z zaleceniami producenta i widzę efekty.

jest dobra

Bardzo dobra maseczka.
Efekty widać już po pierwszym użyciu - skóra rozjaśniona, wygładzona i fajnie oczyszczona. Widać, że odpoczywa pod tą maseczką i czuje się nią dopieszczona. Używam w tandemie z peelingiem Biopur i efekt jest lepszy niż po oczyszczaniu u kosmetyczki. :)
Lubię po tym zabiegu dotykać swoją buzię i oglądać się w lustrze :D Pory są zwężona, skóra promienieje.
Polecam.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

spełnia oczekiwania

Znakomita maseczka oczyszczająca!!!!!!!!
Duże opakowanie.
Łagodny lekko apteczny zapach raczej z kategorii tych przyjemnych
Maseczka łatwo sie nakłada, nie spływa z twarzy
Przy pozostawieniu na 20 min po ok 15 min lekko zaczyna szczypać
Jednak po zmyciu skóra nie jest podrażniona a zaskakująco oczyszczona, wygładzona i pozbawiona zanieczyszczeń!!!
Efekty widać juz po pierwszym użyciu

Używam tego produktu od:4 tyg

Bardzo dobra

Właśnie ją zmyłam :). Maseczka ma dość zwartą konsystencję (moim zdaniem w sam raz :)), łatwo ją rozprowadzić. Zasycha w skorupkę i dlatego trochę gorzej się zmywa, zwłaszcza przy linii włosów, ale nie jest to bardzo uciążliwe. Dość dobrze oczyszcza pory, łagodzi drobne wypryski, wygładza cerę, niestety trochę wysusza :(. Zapach stanowczo zbyt intensywny, mentolowy, nie pasuje do niej. Nakładam ją tylko na strefę T, zawsze na 20 minut (lub trochę dłużej) i po zrobieniu peelingu.
Regularnie stosowana pomaga walczyć z zanieczyszczaniem się twarzy, ale to jeszcze nie KWC :).
Do zalet zaliczam też dużą wydajność.

Używam tego produktu od: grudnia 2006
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Świetna!

Lubie ta konsystencje, lubie jak zasycha i tworzy taka skorupke na twarzy.
Dziala swietnie ale tylko po dobrym peelingu (Avon w moim przypadku), skora robi sie taka gladziutka...
Czuje, ze dziala bo delikatnie szczypie - co jest oznaka ze wchodzi w pory i rozprawia sie z zanieczyszczeniami, szczypanie ustaje po paru minutach.
A efekt.. same sprobujcie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Brak efektów

Mimo długiego i regularnego stosowania, nie odnotowałam ani oczyszczenia skóry, ani zmniejszenia widoczności porów. Ewentualne efekty widać tylko bezpośrednio po użyciu - rozszerzone pory, szczególnie na policzkach w okolicy nosa, są zdecydowanie mniej widoczne. Niestety jest to jedynie wynik masakrycznego ściągnięcia skóry, którą wystarczy przetrzeć tonikiem bądź nawilżyć kremem, aby efekt "cudownego zniknięcia porów" znikł...
Oprócz braku działania, odczuwam brak przyjemności stosowania (kiepski zapach, szybkie zastyganie w skorupę, bardzo ciężkie zmywanie, okropne napięcie skóry).
Jedyne, co mnie pozytywnie zaskoczyło w tej maseczce, to że wystarczyła na tak długo przy stosowaniu 1-2 razy w tygodniu (no ale w sumie na niewielkie obszary twarzy).

BARDZO DOBRA

Witam, mam cere mieszana i w zaleznosci od pory miesiaca - tlusta. Moj cera szybko sie goi i nalezy raczej do tych odporniejszych. Maseczki uzywam co 2-3 dzien na 30min, po peelingu, a po maseczce nakladam EL Night Repair. Maseczka zdecydowanie -przy regularnym stosowaniu- poprawila kondycje skory, jest mocniejsza, gladsza i czysta.
Jesli ktos chce wyczyscic sobie zaskorniki - polecam kosmetyczke, a nie maseczke. Zadaniem tej jest oczyszczenie cery, na mojej skorze spelnia swoje zadanie bez zarzutu, dobrze radzi sobie z zalazkami wyprykow.
Zasycha szybko, kolor zielony, zapach normalny.

Używam tego produktu od: 4 msc

chowa sie

maseczka chowa sie przy oczyszczajacej guerlaina. Ta porownalabym do oczyszczajacej erisa za 20 zl;/ czyli oczyszczenie srednie - wygladza nieco skore i poprawia efekt ogolny, w szczegolach jest slaba, nie rozjasnia skory i nie usuwa pozadnie zaskornikow. Ma intensywny zapach, uciazliwy wrecz, ciezko sie zmywa (choc nie tak, jak erisa, pod tym wzgledem - i chyba jedynym - jest lepsza), szczypie - a ja do jakis szczegolnych wrazliwcow nie naleze. Poza tym, to Clinique! spodziewalam sie czegos znacznie, znacznie lepszego. Nie ta polka moi mili:)

ps. dodam jeszcze ze moja siostra, ktora ma tlusta skore po uzyciu tej maseczki walczylam z przesuczeniem pt. schodzaca skora :/ bubel straszny.
Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo lubię

Odkryłam tę maseczkę pół roku temu, przy okazji mojego zafascynowania firmą Clinique. Maseczka jest z serii tych ściągających i wygładzających. Jest porównywalna do maseczki Lirene, jednakże ta nie zastyga tak na twarzy, nie robi skorypu, łatwo się ją zmywa. Cudownie wygładza skórę, po maseczce staje się ona jaśniejsza , deliaktniejsza, pory są ściągnięte. Póki co daję cztery gwiazdki, nie wykluczone że za jakiś czas dołożę piątą :)
Bardzo wydajna!

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszej tuby

Nie dla mnie

Mam tlusta, sklonna do wypryskow cere i z powodzeniem stosowalam glinki w przeszlosci. Nie wiem jednak, jak tlusta musialaby byc moja cera, by uzywac tej maseczki Clinique. Wlasnie walcze z bolesnym przesuszeniem skory po kolejnym daniu szansy temu specyfikowi. Juz po 3 min moja skora byla okropnie sciagnieta, przesuszona i pieczaca. Regulaminowe 5 min jest udreka, a zalecane tutaj 20 min w ogole nie wchodzi rachube.
Moze faktycznie przy mega tlustej cerze i stosowaniu punktowym maseczka pomaga.
Nie dla mnie, a szkoda, bo lubie Clinique .Używam tego produktu od:3 m-cy

KWC? Bardzo mozliwe !!!

Stosuje co 3 - 4 dni po peelingu z Gommage doux purifiant (Gentle puryfying scrub) Avene i jestem bardzo zadowolona z dzialania tego duetu.
Zawsze pozostawiam maseczke na 25 minut (wtedy smiac sie nie moge - bo calkowicie zasycha i sciaga, a moj maz probuje mnie dodatkowo rozsmieszac.... :) ), po tym czasie zmywam letnia woda i mam buzke rewelacyjnie oczyszczona, niesciagnieta i wszelkie podraznienia - zlagodzone.
Opakowanie 100ml starczylo mi na 3 miesiace uzywania, a zaznacze ze jeszcze kilka razy moja druga polowka skusila sie na nia :)
Zapach? Normalny

Na razie jest to moje KWC wsrod maseczek oczyszczajacych, ale jeszcze kusi mnie guerlainowska ISSIMA... :)
Ciekawe ktora okaze sie lepsza dla mojej mieszanej buzki...

Używam tego produktu od:5 miesiecy

!!!!!!!!!!!! NIE dla nieuczciwych i niekulturalnych Allegrowiczów bezprawnie kopiujacych opisy kosmetyków z Serwisu Wizaz.pl !!!!!!!!!!!!!

Najlepsza maseczka

Jedyna maseczka, która potrafiła pozamykać moje pory i wyleczyć krostki. Jest świetna w połączeniu z tonikiem 3-Step III. Miesiąc walki z "problemami" i prawie bez śladu. Efekt ściągnięcia dla tłustej skóry to nic strasznego - następnego dnia nie trzeba przynajmniej osypywać się pudrem.;)

Używam tego produktu od:miesiąca