Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask

Clinique, Deep Cleansing Emergency Mask

Maseczka na bazie glinki przeznaczona do pielęgnacji cery tłustej, z zanieczyszczonymi porami, podatnej na strey. Ma za zadanie usuwać zaniczyszczenia i resztki makijażu. Można używać na całą twarz lub tylko na obszary przetłuszczające się. Działanie maski może być dwojakie:

- błyskawiczne oczyszczanie - pozostawiona na 5 min.

- dogłębne oczysczanie plus łagodzenie podrażnień i leczenie wyprysków - 20 min.

Można ją stosować w zależności od potrzeb kilkakrotnie w ciągu tygodnia.

Porażka :(

Ściągnięta do bólu skóra to jej efekt. I to po zaledwie 3 minutach. W żaden sposób nie mogę niczym jej po takim zabiegu nawilżyć i uspokoić :( Mimo iż moja skóra lubi glinki, to tej wyjątkowo nie polubiła... Próbowałam parę razy i za każdym razem efekt był niestety taki sam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

i tak i nie

Mój brak entuzjazmu wynika prawdopodobnie z tej racji, że mam dość zanieczyszczoną skórę liczne zaskórniki w sferze T jednak bez tendencji do wyprysków.
I na takie właśnie potrzeby to co oferuje Clinique, to troche za mało. Musze jednak przyznać, że zarówno konsystencja, wydajność i delikatność i efekt końcowy postaci gładziutkiej rozjaśnionej cery jest dokładnie taki, jaki być powinien stosując kosmetyk tej firmy za ponad 100 zł. Polecam każdej wyzażance, o ile nie oczekuje idealnego oczyszczenia cery problemowej. No cóż cudów nie ma. . .
I jeszcze jedno spotrzeżenie - zalecam trzymać dłużej niz te 5 min, mimo wrazliwej skóry nie wiązało sie to u mnie z żadnym podrażnieniem.

Używam tego produktu od:3 mcy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

najskuteczniejsza

To dla mnie jedyna oczyszczająca maseczka, która faktycznie oczyszcza:) Mam skórę z bardzo rozszerzonymi porami i licznymi zaskórnikami. Ta maseczka świetnie radzi sobie z tymi dolegliwościami, pory są zmniejszone i rzeczywiście oczyszczone, szczególnie dobrze widzę to na nosie, z którym mam największy problem.
Poza tym jest bardzo wydajna, ma raczej neutralny zapach, łatwo się zmywa, nie podrażnia i nie przesusza.

Idealna, tego właśnie szukałam:)

Używam tego produktu od: parę tygodni

Rewelacyjna maseczka. Oczyszcza, lagodzi podraznienia. Na pewno kupie ponownie. Co najwazniejsze dla mnie nie wysusza skory i nie podraznia. Stosuje na cala twarz lub miejscowo ( gl. czolo, broda )tam gdzie pojawiaja sie zaczerwienienia lub krostki. Rezultat od razu jest widoczny, przynajmniej u mnie:) Polecam!

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań: nie skonczylam jeszcze 1

Super oczyszczanie

Pierwsza maseczka z tych oczyszczajacych ktora dziala cuda. (musze tu zaznaczyc ze mam cere mieszana z roszerzonymi porami na policzkach, a takze to ze jestem maniaczka dbania o cere, takze kwasy, retinol , peelingi, mikrodermabrazja, kawitacja, te zabiegi stosuje zamiennie, wie cere mam naprawde ok). Ale skusilam sie na ta maseczke, ze wzgledow oczyszczajacych, gdyz niestety moja broda szybko sie zanieczyszczala, bo teraz jest gladziutka ze az trudno uwierzyc. Nakladam na 15min, lekko sciaga ale nie wysusza, twarz jest gladka, ujednolicona . polecam

Używam tego produktu od:miesiaca

idealna :)

Może to i dziwne ale ta maseczka to naprawdę ideał :D Nie tylko oczyszcza skórę i zmniejsza pory ale też doskonale leczy (jak czuje, że coś bolącego właśnie zaczyna się pojawiać na twarzy to traktuje to -punktowo- tą maseczką). Jest bardzo wydajna - jedno opakowanie starcza mi na około rok-przy używaniu jej raz w tygodniu i czasami punktowo na "niespodzianki". Zaraz po zmyciu jej skóra jest dość napięta - ale wiadomo to jest glinka :) Uzywam jej po peelingu na 5-10 minutm, a potem nakładam krem nawilżający. Po takim zabiegu skóra jest idealnie gładka i mięciutka, aż nie mogę przestać jej dotykać ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Super!

To naprawde kosmetyczne Emergency:) Jej dzialanie jest natychmiastowe i rewelacyjne. Oczyszczona, wygladzona, rozjasniona skora, zamkniete pory, zlagodzone podraznienia.
Przyjemna w uzyciu konsystencja, oraz umiarkowany, jak na Clinique, "lekarski" zapach.
B. lubie to, ze maseczka nie zastyga na twarzy, w twarda skorupe i latwo sie zmywa.
Duzy + za wydajnosc.
Jak na razie, nie zauwazylam zadnych wad:)

Używam tego produktu od:ponad pol roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

szukalam dlugo-znalazlam!!!

Pisalam juz wczesniej, ze poszukiwalam cierpliwie naprawde dobrej, oczyszczajacej pory maseczki. Przetestowalam tego mnostwo( te drozsze,te tansze-skrobne pewnie jeszcze pare recenzji ;-)), ale ta doslownie rzucila mnie na kolana ;-).
A teraz powaznie:
- wydajna- pelnowymiarowe opakowanie starczy mi pewnie na rok z okladem
-rzeczywiscie sciaga i czysci pory, mnie takze delikatnie zmniejszyla wydzielanie sebum
- ktos tu kiedys napisal, ze ta maseczka leczy wypryski.Pomyslalam, ze to bzdura(no bo jak maseczka moze...itd), a jednak tak naprawde jest-polozona na dluzej niz 15 minut na niespodzianki skutecznie je wysusza.
Generalnie cera po zastosowaniu jest czysciutka, gladziutka, pory czystsze i mniej widoczne. Po ok. miesiacu regularnego stosowania stan skory wyraznie mi sie poprawil. Ja stosuje ja pare razy w tygodniu, zaleznie od potrzeb skory.
Bardzo, bardzo polecam posiadaczkom tlustych i mieszanych cer- naprawde dziala.
Acha, cena w miare przystepna w stosunku do jakosci(!!!) i pojemnosci.

Używam tego produktu od:niecalych dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:probki + rozpoczety pelnowymiarowy produkt.

swietna

Kupilam zachecona bardzo pozytywnymi opiniami na Wizazu oraz moich kolezanek.W Norwegii,gdzie ja nabylam,kosztowala troszke mniej w porownaniu z cenami w Sephorze czy Douglasie
Maseczka jest bardzo dobra,swietnie oczyszcza, lagodzi podraznienia,wysusza i leczy wypryski.Generalnie jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam.
Stosuje 2 razy w tygodniu, wieczorem na oczyszczona twarz(najczesciej po peelingu).Na twarzy tzymam srednio 20-25 minut,a po niej aplikuje ulubiony krem nawilzajacy

REWELACJA...!!!!

rewelacyjna maseczka.. BARDZO WYDAJNA..opakowanie starcza mi przynajmniej na rok.....uzywam ją w syt. gdzy skóra zaczy mi się 'psuc ;)---gdy wychodza mi jakies wypryski, krostki, itp.....po zabiegu...trzmam to ok 20 min....( a nie 5 jak pisze..bo wyczytalam na stronei cliniqa..ze tak tez mozna..ale przy zadszym stosowaniu ) i REWELACJA...od razu widac efekt...i czuc

Jedna z najlepszych*****

Mam ja od paru miesiecy ,jest bardzo wydajna, ja stosuje cienka warstwe,a na wyprtski -grubsza, nie wysusza cery, rozjasnia, cera wyglada zdrowiej ., jest b.dobrze oczyszcza, rozprowadza sie równiez dobrze,nie widze ŻADNYCH minusów!! a same+++++, warto miec w szafce,...

rewelacja

mam skore mieszana, wrazliwa z pajaczkami, nie mam tradziku jako takiego, ale od czasu do czasu, zwlaszcza w okolicach comiesiecznych babskich przypadlosci, cos mi tam wyskakuje. To jedyna maseczka, ktora sobie radzi z moimi okresomi problemami. Ladnie oczyszcza i wygladza skore. Lekko sciaga skore podczas stosowania, ale po zmyciu nie jest przesuszona. Baaaardzo wydajna, naprawde warto zainwestowac