CleanHands, Żel antybakteryjny do rąk z kompleksem nawilżającym 24h

CleanHands, Żel antybakteryjny do rąk z kompleksem nawilżającym 24h

Antybakteryjny żel do mycia rąk eliminuje bakterie bez użycia wody. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry rąk, pielęgnuje ją, odżywia i chroni. Zabija 99,9% zarazków, w tym bakterie Salmonelli, E. Coli oraz wirusy grypy.
Zawiera:
Kompleks Nawilżający 24H – zapewnia skórze 24 godzinne nawilżenie.
Prowitaminę B5 (D- Pantenol) – poprawie nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się miękka i bardziej elastyczna. Neutralizuje czerwienie oraz łagodzi podrażnienia na skórze.

żele antybakteryjne do rąk
odświeżające, nawilżające
zapachowa
w tubce
normalna

Mieszane uczucia

Kupiłam ten żel, żeby wrzucić go do torebki.
I ogólnie nie jest najgorszy, ale nie powiedziałabym, ze jest najlepszy.
Jak to wszystkie zele antybakteryjne, nieco wysusza skórę dłoni. Kompleks nawilżający to trochę chwyt marketingowy. Tubka jest niewielka i dość poręczna. Ale zakrętka to koszmar. Odkręcam, nakładam żel na dłonie i chcę zakręcić. W tym czasie żel spada mi już kilkukrotnie na ziemię. Żeby oczyścić dłonie wystarczy niewielka ilość, przez to ta niepozorna tubka jest bardzo wydajna. Po użyciu niestety zostawia lekko klejąca warstwę i trzeba odczekać trochę dłużej by się wchłonęła. na pewno plusem jest łatwa dostępność i cena produktu.

Natychmiastowe oczyszczenie

Kupilam ten żel ponieważ czasami potrZebuje się umyć dłonie na już , a nie mamy dostępu do wody. Zdecydowanie jak dla mnie lepsza jest wersja w postaci tubki, gdyż wersje innych produktów w opakowaniu typu żel działały u mnie gorzej. Sam produkt jest wydajny, szybko się wchlania, czyści i odzywia ręce. Produkt idealny na podróże.

Niezbędny

Wybrałam go ze względu na przystępną cenę, lecz delikatnie się zawiodłam. Działanie jest ok. – skutecznie oczyszcza i odświeża zapewniając uczucie chłodzenia. Niestety opakowanie jest zupełnie nieprzemyślane – niewygodne odkręcanie oraz nieszczelne zamykanie. Po użyciu dłonie się delikatnie lepią. Warto go kupić ale nie należy się spodziewać cudów, najważniejsze, że jest skuteczny.

Zawsze mam go przy sobie

Poręczna tubka nie zajmuje dużo miejsca w torebce czy plecaku. Taki żel antybakteryjny jest bardzo przydatny, gdy akurat nie mamy dojścia do wody, żeby odkazić dłonie. Zawarty w produkcie kompleks nawilżający nie pozwala na uczucie wysuszenia skóry. Żel ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Na pierwszym miejscu w składzie jest alkohol denaturowy, dlatego wyczuwa się specyficzny zapach przy odkręceniu nakrętki, jednak po aplikacji woń znika.

Dobry

Uwielbiam mieć pod ręką szybkie rozwiązanie w razie braku dostępu do bieżącej wody. Żel sprawdza się dobrze. Mała poręczna tubka, która nie zajmuje dużo miejsca w torebce, do tego zapach (po wyparowaniu alkoholu) też jest fajny. Konsystencję ma właściwą, nie jest bardzo lejący się, ani za gęsty. Minusem jest to, że zostawia uczucie lepkości po użyciu, które mija dopiero po kilkunastu minutach. Plus zamknięte nie jest szczelne. Wydajność nie ok, mi starczy na niecały miesiąc przy częstym używaniu. Za taką cenę, myślę że produkt godny uwagi.

Mój must have

Mam jego zieloną wersję i nie wyobrażam sobie życia bez żelu antybakteryjnego. Nie żebym miała jakiegoś fisia na punkcie bakterii, ale są takie sytuacje kiedy nie ma możliwości odświeżenia dłoni i z pomocą przychodzi właśnie on. Mam kilka opakowań w różnych miejscach: w torbie, na półce nocnej, w szufladzie biurka. Odświeża, dezynfekuje, a co dla mnie również ważne - nawilża, nie pozostawia suchych dłoni. Ma przyjemny zapach, jest bardzo wydajny, nie za rzadki (niektóre żele są strasznie lejące!) i tani. Czego chcieć więcej?

W porządku

Używam tego typu żeli obowiązkowo w podróży, a czasem także i na codzień. Ten został zakupiony na promocji w rossmannie i kosztował grosze. Wszystkie tego typu produkty wysuszają skórę. Nie ma przebacz. Alkohol ktory zabija zarazki ma to do siebie że ściąga skórę. Nie wiem więc dlaczego producent próbował walczyć z rzeczywistością i szarpną się na dodatek jakiegoś nawilżacza. Efekt jest taki że ten kosmetyk wysusza jak każdy, ale przy okazji zostawia na rękach lepką powłokę której wchłonięcie zajmuje kilka dobrych minut. Poza tym zastrzeżenia mam jeszcze do opakowania- tubka jest ok ale ta jest nieszczelna, dużo produktu zostaje na zakrętce i wylewa się czasem poza opakowanie. Poza tym to przyzwoity produkt w dobrej cenie.

Zabija bakterie i ładnie pachnie

To moje ulubione żele- mała tubka idealnie mieści się do każdej torebki i kieszeni i pozwala na użycie wszędzie. Jest bardzo wydajny i pozostawia przyjemny zapach- bardzo podoba mi się ta wersja. Po użyciu ręce trochę potrafią się kleić- trzeba trochę odczekać . mimo wszystko uwielbiam te żele i to właśnie tej marce zaufałam o higienę.

Poprawny

Zużyłam kilka buteleczek, ostatecznie jego miejsce zastąpił inny żel, o lepszym działaniu.

*Daje uczucie odświeżenia, z uwagi na przyjemne chłodzenie podczas wysychania jest ono bardziej wyraźne niż przy tradycyjnym myciu rąk.

*Ma poręczne opakowanie, niewielkich rozmiarów.

*Pojemność jest niewielka, jednak typowa dla tego typu produktów.

*często używany wystarczał mi na miesiąc.

*Niestety wyczuwam po nim uczucie lepkości skóry, które znika dopiero po kilkunastu minutach.

*Pozostawia na skórze lepką warstwę, która przypomina o sobie podczas zmywania produktu wodą.

*NIE nawilża dłoni, rzekomy "kompleks nawilżający" to tani chwyt reklamowy. Produkt działa zupełnie odwrotnie, WYSUSZA, co dla żeli antybakteryjnych jest typowe, rzekome 24 godziny owego nawilżenia to już w ogóle... żart:)

Bardzo przydatny

Ten produkt powinien mieć każdy. W sytuacji , gdy nie mamy dostępu do wody a musimy odświeżyć dłonie i "zabić" bakterie jest niezastąpiony. Użycie bardzo proste: wyciskamy odrobinę na dłoń i wcieramy. Na początku czuć mocny zapach alkoholu, który szybko znika . Produkt szybko się wchłania pozostawiając delikatny, lekko wyczuwalny niealkoholowy zapach. Kosztuje kilka złotych za tubkę 30 ml , która jest bardzo leciutka i nie zajmuje miejsca . Produkt bardzo wydajny. Prościej wydać kilka złotych na żel antybakteryjny niż walczyć z bakteriami, które zrewolucjonizują nasz układ trawienny ;)

Świetny

"Żel o działaniu bakteriobójczym, przeznaczonym do dezynfekcji rąk. Usuwa 99,9% bakterii. Eliminuje bakterie Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae."

Sposób użycia jest niezwykle prosty. Nakładamy preparat na dłoń (nie potrzeba dużej ilości) i przez 30 sekund wcieramy w dłonie. Na początku czuć bardzo nieprzyjemny zapach alkoholu, lecz po wchłonięciu preparatu zapach zmienia się na bardzo przyjemny. Idealny w sytuacjach takich jak: podróż, praca, szkoła.

nowy żel antybakteryjny

Malutki "torebkowy" rozmiar tubki z żelem antybakteryjnym ze składnikiem nawilżającym. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, żeby móc przetrzeć całe ręce. Ma bardzo przyjemny "letni" zapach, co jest miłą odmianą po innych żelach oraz delikatny niebieski kolor. Atutem jest też cena - jest prawie trzykrotnie tańszy niż inne żele w Rossmanie a jeżeli chodzi o jakość to nie odstaje w żaden sposób od tamtych.
Plusy:
+ błyskawicznie wysycha i nie klei rąk
+ bardzo ładnie pachnie
+ dobrze nawilża, jak na tego rodzaju produkt
+ ma przyjemną konsystencję i ładny kolor

Minusów nie zauważyłam, więc mogę polecić.