Golden Rose, Eyelashes Curler (Zalotka do rzęs)

Golden Rose, Eyelashes Curler (Zalotka do rzęs)

Kategoria

Zapewnia precyzyjne podkręcenie każdej pojedynczej rzęsy od samej nasady. W szybki sposób uzyskujemy trwały efekt uniesionych i podkręconych rzęs. Końce zalotki pokryte są silikonową gąbeczką, co zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie produktu.

zalotki
do rzęs
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Faktycznie podkręca rzęsy.

Bardzo solidny produkt, którego używam już od ponad roku i nadal mi doskonale służy.
Faktycznie podkręca rzęsy. Używam jej bardzo często.
Produkt użytkuje się bardzo praktycznie i komfortowo. Idealnie podkręca rzęsy. Makijaż oka nabiera idealnego wyrazu. Nie wyobrażam sobie życia bez tej zalotki!
W komplecie znajduje się zapasowa gumka.

• Design produktu: 5

Bardzo trwała i z ergonomicznym kształtem

Zalotka świetnie podkręca rzęsy do tego stopnia, że dużo osób pochwaliło u mnie ich długość. Jej kształt i rozmiar jest bardzo praktyczny i ergonomiczny. Wydaje się bardzo trwała. Posiadam ją już rok i póki co nic się z nią nie dzieje.

Super podkręca rzęsy.

Zalotka do rzęs kosztuje ok 20 złotych, 17-25 zł, jest wykonana z trwałego plastiku, gumki na zalotce nie ulegają zniekształceniu i zużyciu. Zalotka ma ergonomiczny kształt, dobrze leży w dłoni i podkręca rzęsy, unosi i wydłuża.
W zestawie znajduje się jedna wymienna gumka. A sama zalotka jest dobrzy

• Design produktu: 5

Mój niezbędny towarzysz każdego makijażu od kilku lat

Zalotka do rzęs Golden Rose stała się moim ulubionym narzędziem do podkręcania rzęs, a to dzięki niezwykłym cechom i właściwościom, które sprawiają, że jest niezastąpiona w mojej codziennej pielęgnacji. Otrzymałam ją od mojej koleżanki jako prezent urodzinowy kilka lat temu, i od tego czasu towarzyszy mi na co dzień, stając się nieodłącznym elementem mojej kosmetycznej kolekcji.

Nie mam pewności, ile dokładnie kosztowała kilka lat temu, ale obecnie cena tej zalotki w sklepach internetowych oscyluje w granicach 17-25 zł. Jest ona nadal bardzo przystępna, biorąc pod uwagę trwałość i skuteczność tego narzędzia, które z powodzeniem może służyć przez wiele lat.

Jako użytkowniczka tej zalotki od dłuższego czasu, mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że jest ona wykonana z najwyższą starannością i z trwałego materiału. Gumki, które służą do podkręcania rzęs, pozostają stabilne i nie uległy uszkodzeniu przez cały ten okres użytkowania.

Najważniejszą cechą tej zalotki jest jej zdolność do perfekcyjnego podkręcania rzęs. Mimo że nie mam porównania z innymi produktami tego typu, to Golden Rose spełnia moje oczekiwania w stu procentach. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że doskonale leży w dłoni, co ułatwia jej obsługę, a współpraca z nią jest naprawdę komfortowa. To narzędzie nie tylko podkreśla piękno moich rzęs, ale także sprawia, że cały proces makijażu oczu jest przyjemniejszy i bardziej efektywny. Mocno ją polecam każdemu, kto poszukuje niezawodnej zalotki do rzęs, która doskonale spełni swoje zadanie i będzie towarzyszyć przez wiele lat.

• Design produktu: 4

Jest super

Zalotka spełnia swoje zadanie czyli podkręca rzęsy. Rzęsy są podkręcone, uniesione i wydłużone.
W zestawie znajduje się jedna wymienna gumka. A sama zalotka jest dobrze wykonana i tania.
Warto spróbować.

• Design produktu: 4

Kwadratowe rzęsy?

plusy:
+ wygodny uchwyt
+ delikatna dla włosków
+ dosyć precyzyjna
+ unosi u nasady

minusy:
- daje często efekt bardziej zgniecionych rzęs, niż podkręconych

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- niska dostępność
+ niska cena
+ opakowanie zawiera zapasowe gumki

• Design produktu: 5

Świetny produkt. Gdyby można było dokupić same gumki, to chyba starczyłaby na całe życie

Zalotki używam już od naprawdę wielu lat. Pierwszą kupił mi mój tata, byłam wtedy w gimnazjum. Służyła mi bardzo długo, nie zepsuła się, ale gumki po wielokrotnym myciu po prostu sparciały. Potrzebowałam nowych, niestety nie da się ich nigdzie dostać, musiałam więc kupić kolejny egzemplarz. Sięgnęłam po Golden Rose, bo wydaje mi się, że właśnie tę kupił mi mój tata wiele lat temu. W każdym razie mam ją około 2 lat, więc czas na recenzję. Moje rzęsy są bardzo marne i zalotka po prostu je ratuje. Krótkie, jasne, a przede wszystkim nawet nie proste, a wręcz opadające. Bez zalotki żaden tusz nie jest w stanie ich podkręcić. Kupiłam ją na wyspie Golden Rose.

Przede wszystkim na samym wstępie chciałabym obalić mit, że zalotka niszczy rzęsy. Moje od zawsze były nieciekawe, odkąd używam zalotki nic a nic się nie pogorszyły. Miałam w swoim życiu epizody, że nie malowałam rzęs, więc mogły trochę od stylizacji odpocząć i nie zauważyłam poprawy ich kondycji. Także naprawdę używanie jej w żaden sposób nie wpływa na ich stan. Nie łamie ich, nie robią się słabsze czy bardziej kruche.

Zalotka Golden Rose wyróżnia się pięknym designem. Metal imitujący srebro jest bardzo dobrej jakości. Po latach wciąż błyszczy jak nowy, nie ma żadnych rysek czy odprysków. Uchwyt jest gumowy, czerń pięknie się zgrywa z kolorem srebrnym. Mamy jeszcze dopełniającą całości czarną gumkę. Zalotka jest poręczna, dobrze mi się ją trzyma w dłoni, pewnie i stabilnie. Dzięki gumowym elementom nie przesuwa się podczas użycia. Moje palce z łatwością mieszczą się w otwory uchwytu. Śrubki są dobrze dokręcone, nie obluzowały się po wielokrotnym użyciu.

Do zakupu dołączona jest zapasowa gumeczka, to duży plus, ponieważ jest to jedyny element, który się w tym produkcie po jakimś czasie niszczy. Mówiąc „po jakimś czasie” mam na myśli lata – na razie jedna służy mi dwa lata i jest dobrze, ale wiem, że przyjdzie moment, kiedy nie będzie już podkręcać. Z tego, co mi wiadomo nie można tych gumeczek dokupić osobno, wielka szkoda. Jednak gdyby producent wprowadził taką możliwość, to spadłaby sprzedaż samej zalotki, więc może to ruch taktyczny… W każdym razie jest dobrej jakości, warto odnotować, że stabilnie siedzi na swoim miejscu, nie odkleja się i nie odpada. Łatwo utrzymać ją w czystości, ja co jakiś czas przemywam ją wodą i delikatnym żelem.

Użycie zalotki jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy przyłożyć do podstawy rzęs, delikatnie ścisnąć i odczekać chwilkę. Nie ma potrzeby mocnego dociskania, bo i tak wydobędzie skręt. Ja zawsze dociskam ją do rzęs kilka razy, w różnych miejscach, by nie ominąć żadnej rzęsy. Najtrudniej jest to zrobić w zewnętrznym kąciku, ale po kilkunastu próbach da się dojść do wprawy. Rzęsy trzymają kształt, ale czy utrzymają go po wytuszowaniu to już dużo zależy od maskary. Nigdy nie podkręcałam ich saute, bez tuszu, więc nie wiem jakby było wtedy. W każdym razie z odpowiednim tuszem prezentują się pięknie nawet i przez 12 godzin, do demakijażu. Jeżeli coś jest nie tak polecam potestować tusze, nie wińcie w pierwszej chwili zalotki. Jest delikatna, nie wyrywa włosków, nie łamie ich. Mam wrażliwe oczy, a posługiwanie się nią nie sprawia, żeby mi łzawiły, piekły czy szczypały. Cena jest taka niska, że polecam brać w ciemno i przetestować. Może być tak, że odkryjecie swoje oczy na nowo :) Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie bez niej życia.

• Design produktu: 3

Podstawowa zalotka

Jest to podstawowa zalotka, która sprawdzi się każdemu. Ma odpowiedni kształt i wielkość, wygodny uchwyt. Nie brudzi się i nie rdzewieje, wykonana z dobrego materiału, solidnie wykonana.

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 3

Okropna

Kupiłam ale totalnie nie sprawdziła mi się. Szybko się rozregulowała i nie podkręcą rzęs tak jak na początku. Wydaje mi się, że to słaba jakość produktu, jest co prawda lekka ale to się nie przekłada na trwałość. Zalotkę z Rossmanna już mam długi czas i jestem bardziej zadowolona.

Bez niej nie mam rzęs

Moje rzęsy są prawie proste i bez zalotki wyglądają tak jakby ich wcale nie było. Kupiłam tę zalotkę i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona. Jak to zalotka trzeba nauczyć się z niej korzystać, żeby wyciągnąć świetny efekt. Dla mniee totalna podstawa i cieszę się że zdecydowałam się na zakup.

Dobra

Witajcie. Bardzo lubię się z tą zalotka. Ładne podnosi rzęsy. Jest dobra w użyciu . Łatwo się ją użytkuje . Nie jest drogą dałam za nią około 10 zł w Rossmanie jakiś czas temu . Jest wytrzymala,służy na lata . Jestem zadowolona .

• Design produktu: 5

Fajna zalotka wygodna w uzyciu

Akurat o niektorych akcesoriach do makijazu nie da sie duzo powiedziec, dlatego recenzja bedzie krótka;)

PLUSY:
+niska cena
+duża dostępność
+działanie - podkreca rzesy jak trzeba
+wygodna w uzyciu
+solidna - mam rok, w sumie zalotka lezy czesto na parapecie na sloncu a silikon wciaz dobrze sie trzma