Nivea, Hair Care, Flexible Curls (Balsam podkręcający loki)

Nivea, Hair Care, Flexible Curls (Balsam podkręcający loki)

Zgłaszająca osoba: Wiśnia

Balsam podkreślający skręt fal i loków zamienia naturalnie kręcone włosy we wspaniałe loki, nadając im sprężystość i blask.

Balsam pielęgnuje włosy, jednocześnie zapewniając odpowiedni poziom utrwalenia fryzury. Innowacyjna formuła z wyciągiem z aloesu, witaminą B3 oraz pantenolem ujarzmia nawet najbardziej niesforne loki, nadając im piękny kształt, zaś utrwalające polimery zapewniają długotrwały efekt. Zapobiega puszeniu się włosów.

Dostępny jest wyłącznie w sklepach sieci Carrefour.

Cena: 13zł / 150ml

/e/

nie polecam

Zacznę od tego jakie mam włosy:
długie, cienkie, wysokoporowate, kręcone/falowane

Plusy:
+może cośtam delikatnie nawilża
+dość przyjazny skład
+wygodne i dość ładne opakowanie
+wydajny
+zapach

Minusy:
-cena-jak na taką ilość i działanie dosyć wygórowana
-nie podkreśla fal i loków
-skleja włosy, wyglądają nieestetycznie i po prostu nieładnie (skleja bardziej niż pianka)
-mimo aloesu i gliceryny w składzie nie działa pielęgnująco na wlosy, nie robi z nimi praktycznie nic (oprocz sklejania)
-plącze włosy, cięzko je później rozczesać

Podsumowując:
Nie jest to kosmetyk szkodliwy, ale nie działa tak jak powinien, dlatego też nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (150ml)

u mnie się nie sprawdził

zakupiłam ten produkt już daawno temu. stosowałam kilka razy i niestety u mnie sie zupełnie nie sprawdził.
skleja włosy w brzydke strąki, nie potrafiłam go wygnieśc ze swoich fal. Nie poprawił też skrętu.
w moim przypadku produkt zupełnie nie spełnił swojego zadania:(
plusy mogę dać za zapach i za wygodny dozownik.

Niezły :)

Ogólnie na plus w tym balsamie to, że włosy się nie puszą, ma ładny zapach i jest wydajny.

Dla mnie nie jest najlepszy, bo trochę obciąża moje włosy. Trzeba też uważać na ilość nakładanego balsamu, bo może sklejać, ale w sumie nie stanowi to większego problemu.

Myślę, że jest to całkiem niezły kosmetyk jak na tę cenę to :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Do tej pory nie znalazłam nic lepszego :)

Zacznę od tego że moje włosy nie są kręcone a raczej falowane przy czym często używam lokówki stożkowej i robię sobie na głowie burzę sprężynek :) Produktu używam od momentu kiedy wyszedł na rynek czyli jakieś 5 lat? Straciłam rachubę :D

+ Idealnie podkreśla skręt włosów czy też jak w moim przypadku fale, pozwala ułożyć fryzurę tak jak nam się podoba :)
+ Utrwala fryzurę ale nie tworzy na głowie hełmu
+ Nie wysusza włosów, nadal są przyjemne w dotyku :)
+ Jest bardzo wydajny
+ Dodaje objętości
+ Ma śliczny delikatny zapach

- Łatwo przesadzić z ilością
- Nie polecam kłaść sie spać z tym produktem na włosach ;) Grozi to pobudką z jednym wielkim kołtunem na głowie

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania i 4 w trakcie

Warto kupić ! super :)

zdecydowanie tak! odpowiednia ilość nałożona na mokre włosy nie skleja ich a są sprężyste, miękkie i bardzo naturalnie wyglądają. polecam :)

plusy:
cena
dostępność
zapach
nie skleja włosów

minusy
przez rzadką konsystencję łatwo przesadzić w ilością

Ilość zużytych opakowań: 2 x 150 ml

nawet nawet ;)

ogolnie zawsze uzywalam z pantine odzywki do lokow, ale niesytety ja wycofali i zaczelam poszukiwania zcegos na miare wczesniejszej, trafilam na ta ale w nowszej wersji chyba w niebieskiej buteleczce, i powiem ze nawet nawet :) jak na ta cene to spodobala mi sie :) mam jeszcze

Bo ja wiem...

W zasadzie kupuje go tylko ze względu na rozczesywanie włosów i dla tego, że używam go to mieszania z żelatyną podczas laminowania.

Zapach jest ok, taki delikatny ale loków nic a nic nie podkreśla. Są może jedynie bardziej gładkie

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

OKROPNY!!

Skleja włosy, robią się tłuste w dotyku i przetłuszczają, jak chce prostować włosy to wszędzie mam tłuszcz pochodzący właśnie od tego balsamu. Nie zauważyłam żeby cokolwiek robił z włosami, bo puszą się nadal i wcale nie podkreślił moich loków.
Dziękuję, dobranoc. NIGDY WIĘCEJ!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ( napewno nie skoncze )

oj podkresla, podkresla :)

Dziś użyłam pierwszy raz, kolezanka mi pożyczyła, rewelacja, mam lekko falowane włosy zaraz po umyciu, jednak po nocy sa znowu płaskie, po nałozeniu balsamu mam dwa razy wiecej fal, jednak trezba uważać z ilościa, bo ja chcąc miec duzo loków pzresadziłam z ilościa :)

Używam tego produktu od: 1 dzien
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Najlepszy!

Najlepszy produkt do kręconych włosów! Świetnie podkreśla kształt i nie obciąża. Włosy są cudowne, miękkie i szalone ;)

Używam od kilku lat nieprzerwanie i nie wyobrażam sobie mycia włosów bez tego balsamu :)
POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

W porządku :)

Produkt raczej godny polecenia.
Jedyny produkt z nivei do włosów,który bardzo lubię.

+ moje falowane włosy bardzo fajnie stylizuje, podkreśla fale i loki,
+ uzyskujemy nim bardzo naturalny efekt,
+ mnie zapach bardzo się podoba,
+ wygodne opakowanie,
+ dobra cena,

- jeśli nałożymy go za dużo z pewnością włosy poskleja (zdarzyło mi się)

Używam tego produktu od: półtora roku

Z braku laku

Dużo bardziej mi pasował balsam Pantene, ale ten wycofano jeszcze szybciej, więc pozostała Nivea...

KOSMETYK: Nie lubię używać pianek do zagniatania mokrych włosów, więc idea balsamu odpowiadała mi dużo bardziej. Ten miał dość leistą konsystencję, więc miałam wrażenie, że obciąża włosy. Z drugiej strony, kosmyki nim potraktowane faktycznie się trochę lepiej kręciły, ale bez specjalnego szaleństwa.

OPAKOWANIE: Wygodny aplikator z \'dziubkiem\', odpowiedni do tego typu kosmetyków.

CENA/JAKOŚĆ: 13 zł to jakieś stare informacje, wielokrotnie widziałam ten balsam za 17 zł, choć trzeba mu oddać, że jest dość wydajny. Można kupić i zużywać przez kilka miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: kilka