Isana, Med, Duschöl (Olejek pod prysznic)

Isana, Med, Duschöl (Olejek pod prysznic)

Olejek pod prysznic z zawartością blisko 40% natłuszczających olejków. Dzięki zawartości pantenolu i witaminy E skóra chroniona jest przed wysuszeniem, zachowuje miękkość i sprężystość. Neutralna dla skóry wartość pH stabilizuje jej warstwę ochronną i w ten sposób wzmacnia ją. Nie zawiera barwników i środków konserwujących. Nie zawiera mydła i nie ma odczynu zasadowego. Dobroczynne działanie na skórę potwierdzone dermatologicznie. Skomponowany specjalnie dla potrzeb wrażliwej skóry.

Przeciętny

Olejek pod prysznic kupiłam dlatego, że jestem w ciąży i każda forma dodatkowego nawilżenia i natłuszczenia jest mile widziana.
Daje olejkowi 2+...nie zaszkodził, ale i nie zrobił nic nadzwyczajnego.
Nie zaszkodził, bo nie spowodował alergii, podrażenienia czy przesuszenia.
NIc nie zrobił, bo nie zauważyłm, żeby w jakikolwiek sposób natłuścił skórę i nie ukrywam, że trochę na to liczyłam.
Zawiodłam się na nim. W moim przypadku produkt trochę bez sensu. Mało wydajny, rzadki. Dużo lepiej wypada przy nim żel z mocznikiem pod prysznic.
POdsumowując, kupiłam, zużyłam, ale więcej nie kupię, bo nie widzę sensu i dodatkowych walorów tego produktu.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc

fajny

Fajny olejek do mycia, delikatny, nie podrażnia i nie wysusza skóry, choć nie nawilża na tyle bym nie musiała używać balsamu nawilżającego, ale przesuszu, jakiego doznaję po większości żeli pod prysznic, nie ma. Konsystencję ma dość rzadką co jest trochę niewygodne (przelewa się przez palce) ale za to łatwo się rozprowadza. Nie pieni się ale to mi akurat zupełnie nie przeszkadza. Natomiast przeszkadza mi zapach, niby delikatny ale jakiś taki mdły i smrodliwy. To nieco psuje przyjemność używania tego produktu, ale nie wpływa na jego właściwości myjące, które bardzo mi odpowiadają. Wydajność słaba za to cena niewygórowana i dobra dostępność. Opakowanie nie odpowiada mi - trudno się dozuje i jest wiecznie oblepione resztkami olejku. Myślę, że od czasu do czasu będę kupować, bo świetnie myje i nie podrażnia.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, 2-gie w trakcie

Olejek godny uwagi, tylko trochę zbyt rzadki

Olejek ten można kupić w bardzo dobrej cenie, nawet bez promocji, bo za coś ok. 4zł.
Konsystencja jest rzadsza niż olejek z Eucerinu, i przez to przelewa sie przez palce i chyba szybciej sie kończy. Zapach trochę dziwny i mdły... Ale to kwestia przyzwyczajenia. Po użyciu nie ma potrzeby używania balsamu, skóra nie jest wysuszona.
Skład jest króciutki i treściwy. Kosmetyk wystarczył mi na cztery miesiące używania, ale w tym czasie używałam tez kilku innych kosmetyków, a więc moja opinia nie jest miarodajna.

Podsumowując: jak dla mnie olejek jest trochę zbyt rzadki, i przez to szybko sie zużywa, ale oprócz tego bez wad.

Używam tego produktu od: ok. czterech miesięcy

TAK!

plusy:
+ pachnie lepiej niż poprzednik z Isany
+ nawilża
+ koi skórę
+ delikatnie się pieni, mi na tym szczególnie nie zależy
+ skład
+ cena
+ dostępny w Rossmannie
+ nie wysusza, nie powoduje podrażnień
+ uniwersalny - dobry do golenia nóg ;)
+ pozostawia skórę gładką i miękką

minusy:
- niewydajny
- tragiczne opakowanie, wszystkie olejki nawet na półce w Rossmannie są lepkie i otwarte

pomimo jego wad, nie sięgam już tak chętnie po drogeryjne żele z SLS, które może miały lepsze opakowanie, zapach i wydajność, ale tragicznie przesuszały mi skórę

straszny bubel...

Zielonego pojecia nie mam co też skłoniło mnie do zakupu tego olejku.

Plusy:
*tani
*dostepny w każdym Rossmannie
*wygodne opakowanie

Minusy:
*śmierdzi niesamowicie (jak dla mnie to zapach gumy z dziecięcego smoczka)
*niewydajny (wystarczył na 3 razy)
*trzeba użyc go baaardzo dużo aby się "umyć"
*klei się nawet po dokładnym spłukaniu
*nie pieni się
*nie myje (skóra po prysznicu jest klejąca i nieprzyjemna w dotyku)

Nigdy więcej go nie kupię i nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 (200ml)

Bardzo dobry olejek :)

Jestem leniem jeśli chodzi o balsamowanie ciała, dlatego taki olejek to świetna alternatywa, tym bardziej kiedy zmęczona biorę prysznic w środku nocy i marzę jedynie o pójściu spać ;)

Plusy:
- świetnie nawilża skórę
- jest nawet wydajny, ponieważ po zetknięciu ze skórą troszkę się pieni, a raczej zamienia się w białą i gęstą maź, którą możemy łatwiej rozprowadzić
- cena
- nawet dobry skład
- dostępność (zawsze w rossmannie)

Minusy:
- muszę odjąć pół gwiazdki za zapach, osobiście go nie cierpię i bardzo mnie od niego mdli :/

Kolejny raz muszę posućr recenzję hitowi na wizażu

Jestem posiadaczką bardzo suchej skóry. Za produkt zapłaciłam coś powyżej 5 zł bez ceny promocyjnej. Olejek bardzo dobrze się pieni i ładnie pachnie herbatą. Szybko się kończy, ale to w końcu tylko 200ml. Olejek jest rzadki, a dozownik jest niewygodny, lepsza byłaby tutaj pompka.

Rozczarowałam się tym produktem. Jako olejek nie chroni on skóry przed utratą nawilżenia, wręcz przeciwnie, okropnie wysuszył mi skórę rąk. Dalego nie kupię go ponownie. Już lepszy jest dobry żel do mycia albo kostka Dove. Myślałam, iż olejki do mycia są lepsze, ale się myliłam.

Olejek zawiera olej sojowy oraz słonecznikowyoraz witaminę E.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Bardzo dobry produkt

Jest to mój pierwszy olejek pod prysznic, wcześniej używałam żeli, które zamiast nawilżać tylko wysuszały skórę. Teraz już wiem, że przy tym produkcie na pewno pozostanę.

+ Widzę, że wielu recenzentkom nie odpowiada zapach, mi wręcz przeciwnie. Dla mnie woń herbaty jest bardzo przyjemna i odprężająca
+ Fajna konsystencja, łatwo rozprowadza się na ciele, chociaż się nie pieni to nie potrzeba używać zbyt dużo olejku
+ Opakowanie wystarcza mi na około 3 tygodnie codziennego stosowania
+ Pielęgnuje skórę, po kąpieli czuć, ze ciało jest gładkie i nawilżone
+ Nie pozostawia tłustego filmu
+ Nie podrażnia, nawet bym powiedziała ze łagodzi wszelkie zaczerwienienia
+ Pozostawia przyjemne uczucie świeżości
+ Rozsądna cena
+ Dobry do depilacji
+ Przyjazny skład bez substancji konserwujących

Minusy? Jak dla mnie nie ma. No może jeden, nie radzi sobie z przesuszoną skórą na łydkach, po kąpieli potrzebny jest jednak balsam. Ale to tylko olejek do mycia i jak dla mnie to świetny, tani produkt, który szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: trzy

lubię!

pierwszym olejkiem, który próbowałam dawno temu podbierając mamie był olejek w nivei, w którym bardzo nie odpowiadał mi zapach.
postanowiłam że spróbuję z tym i bardzo przypadł mi do gustu.
plusy:
-zapach- mi w ogóle nie przeszkadza, jest lekko
-dobrze się rozprowadza
-nawilża skórę
-całkiem dobrze nadaje się do golenia
-cena

minus:
-wydajność, zapewne spowodowana konsystencją

Idealny dla wrażliwców

Moja skóra na ciele jest skrajnie wysuszona. Doszło do tego, że po każdym prysznicu z użyciem zwykłego żelu czułam okropne swędzenie i pieczenie, które nie ustępowało nawet po użyciu balsamu. Nie pomagało mi nic, więc po lekturze kilku stron w Internecie doszłam do wniosku, że nie służy mi SLS. Wybrałam się na zakupy do Rossmanna i na próbę kupiłam ten olejek, który stał się moim absolutnym ulubieńcem.

PLUSY:
+ fantastyczny, przyjazny dla skóry skład - olejek jest prawdziwym olejkiem!
+absolutnie nie wysusza, nie powoduje uczuleń - skóra po kąpieli jest przyjemna w dotyku, oczyszczona, ale jednocześnie delikatnie nawilżona
+nie pozostawia na skórze tłustego filmu - naprawdę mamy uczucie świeżości po kąpieli
+redukuje pieczenie i swędzenie
+cena zachęca do zakupu - ok 6 zł w Rossmannie (podczas gdy olejki innych firm, o tej samej pojemności oscylują w granicach 15-20 zł)
+ jak dla mnie jest całkiem wydajny - nie trzeba go stosowac w dużych ilościach, jedno opakowanie starcza mi na ok. 3 tygodnie.

MINUSY:
- zapach! przy pierwszym użyciu zapach wydał mi się tak odpychający, że ledwo ukończyłam kąpiel. Potem chyba się przyzwyczaiłam, bo zapach wcale mi nie przeszkadza. Jednak nie są to fiołki :P

Podsumowując - jest to mój absolutny ulubieniec, nie wyobrażam sobie bez niego życia. Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Ponieważ wcześniejsza wersja olejku pod prysznic zniknęła z półek Rossmana, szukałam czegoś zastępczego. I znalazłam to cudo, choć trochę mi to zajęło, gdyż opakowanie jest mdłe i nie zachęca do zakupu. Zawartość okazała się niemalże identyczna jak poprzednika. Olejek natłuszcza, dobrze myje, nadaje się do golenia i lepiej pachnie niż wersja w przezroczystej butelce. Jedynym minusem jest to, że nie jest zbyt wydajny i opakowanie, które nie pozwala skontrolować ilości zużytego kosmetyku.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ~2

Olejki z Rossmanna stale na mojej półce

No ok, nie są lepsze od tych droższych, ale mają tę zaletę, że są... tańsze :D Działanie równie dobre: pielęgnują skórę, dobrze myją, w kontakcie z wodą zamieniają się w delikatną mleczną emulsję. Czym ten w białej butelce różni się od wersji podstawowej w przezroczystej flaszce? Według mnie ma delikatniejszy zapach, ale wciąż jest charakterystyczny. Kiedyś mnie odrzucał, teraz toleruję bez dwóch zdań - przestał mnie wzruszać.

Polecam przetestować, przekonałam się, że nie warto wydawać większych kwot na tego typu produkty, bo wszystkie działają podobnie.

Jedyne co wpłynęłoby na wyższą ocenę, to kwestia dozowania - opakowanie nie jest praktyczne w przypadku tak rzadkiego produktu.

Używam tego produktu od: wielu wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5 flaszek