Ziaja, Med, Kuracja Drenująca, Żel pod oczy przeciw obrzękom

Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Lekka, żelowa konsystencja, nie zawiera kompozycji zapachowych. Ogranicza ryzyko migracji składników produktu do worka spojówkowego.Usprawnia drenaż limfatyczny, poprawia mikrocyrkulację w naczyniach kapilarnych. Zapobiega zatrzymywaniu wody w skórze i powstawania "worków pod oczami". Nawilża, tonizuje i lekko napina naskórek. Zapewnia przyjemne uczucie chłodu.

żel
kremy pod oczy

zdecydowanie nie na noc

Worki pod oczami miewam sporadycznie, głównym problemem są cienie. Krem nie poradził się ani z jednym ani z drugim problemem. Czasami nakładam go rano pod makijaż (szybko się wchłania, więc jest ok). Napina naskórek, nie nawilża go jednak zbyt dobrze.

Ilość zużytych opakowań: pół

Nie działa, może uczulać i piec przy wrażliwych oczach

Jestem na "NIE". Żel nie działa na obrzęki zgodnie z obietnicami, nie nawilża, nie poprawia kondycji skóry.

Nie mam zbyt wrażliwej skóry pod oczami, jednak ten żel potrafił nieźle dopiec i nie było to przyjemne uczucie. Źle się go stosowało i naprawdę szkoda poświęceń, bo nic dobrego nam ten produkt nie przyniesie. Skład za bardzo chemiczny. Radzę przetestować, bo na pewno nie jest to HIT Ziai.

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe

na moje obrzęki nie pomógł

Zwykła Ziaja nie pomogła, pomyślałam ze Ziaja Med coś zdziała. Niestety obrzęki jak były tak są, mimo regularnego stosowania, zgodnie z instrukcją...

nie, nie, nie

Właśnie wyrzuciłam zarzutą do połowy tubkę. Dawałam temu żelowi kilka szans, ale za każdym razem efekt był opłakany. Nie wiem jak to możliwe, że produkt, który ma za zadanie niwelować worki pod oczami, jeszcze bardziej je uwidacznia. Po nałożeniu go miałam wrażenie, że wyglądam gorzej niż wcześniej - nie dość, że okolice oczu były jeszcze bardziej spuchnięte, to również cienie stały się bardziej widoczne. Jakby tego było mało, zamiast nawilżać - wysusza i kompletnie nie nadaje się pod makijaż. Tani bo tani, ale nie umywa się do zbliżonych cenowo żeli Floslek, które bardzo lubię. Szczerze odradzam.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

daje radę

mam duże problemy z cieniami pod oczami i workami, cienie nie znikają, ale faktycznie nie jestem taka napuchnięta po przebudzeniu.
na początku bardzo szczypały oczy, ale to dlatego, że za blisko oka stosowałam, teraz jest dobrze. jestem z niego zadowolona, dodatkowo świetna cena no i polski produkt;) polecam

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

działa!

Polecam ten żel osobom z rozszerzonymi naczynkami.

Żel faktycznie działa, mocno zmniejsza obrzęki i zapobiega ich powstawaniu, zmniejsza też cienie pod oczyma.

Jest wydajny, ma estetyczne, higieniczne opakowanie, jest tani i polski:)

Bardzo delikatnie nawilża i napina skórę. Używam go tylko na noc, bo nie lubię konsystencji żelowych na dzień, z racji tego, że pracuję w pomieszczeniu klimatyzowanym.

Malutki minusik za to, że wywołuje duże podrażnienie gdy dostanie się do worka spojówkowego... ale z drugiej strony jest pod oczy a nie do oczu ;)

Używam tego produktu od: 2 miesiące tylko na noc
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

nie zawiódł oczekiwań

Produkty Ziai, zwłaszcza te apteczne często trafiają na moje półki. Staram się korzystać z różnych okazji cenowych, jakie oferuje moja apteka. W taki też sposób trafiło do mnie opakowanie tego żelu.

Produkty pod oczy kupuję dość regularnie. W wieku balzakowskim to już w zasadzie sztandarowy kosmetyk. Niestety, regularne ich używanie pozostawia wiele do życzenia. Ale to już inna bajka.

W zasadzie głównym problemem z jakim się borykam w tych okolicach jest właśnie obrzęk. Z diety wyeliminowałam już całkowicie sól, jako białą śmierć i inne wiążące wodę produkty. Niemniej jednak cykl robi swoje, nocne dyżury również. Tu, produkt Ziai radzi sobie całkiem dobrze: przy regularnym stosowaniu obrzęki nie tyle znikają, co po prostu się nie tworzą. Choć należy zawsze pamiętać o tym, by kosmetyk nie dostał się do worka spojówkowego. Żelowa konsystencja rozprowadza się znakomicie i również znakomicie wchłania. Zapachu nie ma.
Polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Mieszana opinia

Nie oceniam tego żelu ani bardzo dobrze ani bardzo źle:
+chłodny, przyjemny żel
+błyskawicznie się wchłania
+tani
+wydajny
+krótki skład
+bezzapachowy
-nie do końca njestem przekonana, czy działa przeciw obrzękom

super

Pomimo zróżnicowanych ocen i opinii na wizażu postanowiłam się skusić na ten żel. Nie żałuję. Za taką cenę jest to naprawdę fajny produkt. Nie ma żadnego zapachu - super! Przy pierwszym użyciu zaczął troszkę szczypać, to fakt, ale zrobiłam \'wklepujący masaż\' i od tamtej pory nie mam już takich problemów. Skóra pod oczami jest ładnie wygładzona i napięta, nawet lekko nawilżona. Mam wrażenie, że dzięki niemu przebarwienia pod oczami ( tzw. wory ;-)) są mniej widoczne.
Wcześniej po ciężkiej nocy miałam oczy jak piłeczki do ping ponga. Teraz to przeżytek. U mnie ten produkt sprawdził się w 100 %

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubkę

Najlepszy!

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii na temat tego żelu. Ja go po prostu uwielbiam. Cienie i worki pod oczami mam zawsze, niezależnie do tego ile śpię. Używalam już wielu żeli przeciw obrzękom i ten jest zdecydowanie najlepszy. Jeżeli użyje go i na noc i rano obrzęki są dużo mniejsze, a rano nie budzę się z napuchniętymi oczami, jak było do tej pory. Nie likwiduje ich całkowicie (ale tego chyba nie robi żaden taki kosmetyk) ale znacznie zmniejsza. Jak dla mnie najlepszy.

Nie dziala

Nie usuwa opuchniec, nie rozjasnia, a do tego chyba wysusza i zmarszczki robia sie bardziej widoczne.
Na szczescie mnie nie uczulil, ale to jedyny plus. No i jeszcze to, ze jest wydajny, ale w przyapdku takiego braku efektow plusem to raczej nie jest.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

wbrew pozorom nie dla cery wrażliwej.

uczula.
nie jestem w stanie napisać nic innego, gdyż po pierwszym użyciu dostalam wysypki na całej twarzy, zaś skóra w miejscu aplikacji stała się strasznie sucha.

Używam tego produktu od: użyte raz.
Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno.