Christian Dior, Capture Totale, High Definition Loose Powder (Puder sypki)

Christian Dior, Capture Totale, High Definition Loose Powder (Puder sypki)

Rozświetla, dodaje twarzy blasku; Zawiera mieszankę płynnych pigmentów HD (Pigments Cristaux liquides HD) i składnik Aminolumine. Rozprasza światło, optycznie minimalizuje niedoskonałości cery; Odświeża skórę dzięki przezroczystej różowej fakturze. Idealnie się rozprowadza, kryje niedoskonałości. Wyrównuje koloryt cery, przedłuża trwałość makijażu. Nadaje skórze blask, uwydatnia piękno skóry.
Do wykończenia makijażu można użyć załączonego puszka lub pędzla. Występuje w jednej tonacji: Rose Lumiere Bright Light 001.

rozświetlający, sypki
rozświetlające, utrwalające

Zdecydowanie lepszy od Kanebo

Ostatnio mój ideał!

Wcześniej moim n*1 było Kanebo,ale mam wrażenie,że w raz z nową szatą graficzną pogorszyła się jakość kosmetyku.
W zasadzie Dior robi to wszystko co robiło do tej pory Kanebo... świetnie matuje nie podkreślając skórek, doskonale stapia się ze skóra i nie daje efektu maski, utrwala makijaż,ale dodatkowo puder Capture Total nie daje efektu płaskiego makijażu.Dzięki rozświetlającym drobinkom daje efekt w3 wymiarach a dodatkowo twarz jest świeża i promienna. Fajne jest również to,że przy cerze mieszanej->przetłuszcającej się drobinki nie potęgują widoczności porów ani świecenia.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Milosc moja!

Stalam sie szczesliwa posiadaczka tego pudru przez pomylke. Najpierw konsultantka nie mogla znalezc mojego ulubionego sypanego Diora, a potem nie bylo mojego koloru, najjasniejszego. Wzielam wiec ten, bez wiekszego przekonania. Jednak od pierwszego uzycia, strasznie mi sie spodobal. Rozswietla cere, matuje, az jestem zdziwiona, ze caly problem blyszczenia rozwiazuje bibulkami. Po ostatnim koszmarze z YSL ciesze sie, ze puder nie zmienia koloru podkladu, nie ciemnieje, nie robi plam. Nie sciaga skory i nie powoduje powstawania suchych skorek. Czyli jest taki, jaki byc powinien, a nawet lepszy. Bylam troche zdziwiona, ze dostepny jest tylko w jednym kolorze, ale nawet, osoby z tak jasna cera, jak moja beda zadowolone.

Używam tego produktu od: Od miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Doskonaly

Uzywam go razem z capture totale HD serum. Razem tworza idealna pare. Puder zapewnia idealnie matowe, ale jednoczesnie rozwietlone wykonczenie i nawet przy bardzo wysokich temperaturach utrzymuje sie znakomicie na buzi przez wiele godzin.
Doskonaly.
Minusow brak.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bardzo dobry puder

moja recenzja w zaskakujacy sposób znikneła:(a zakupilam go dawno ,dawno temu..Dior lepszy u mnie w klasyfikacji niz Chanel i clarins lecz ciut gorszy niz HR..ale do rzeczy..Błyskawicznie rozświetla, dodaje twarzy blasku,Rozprasza światło, optycznie minimalizuje niedoskonałości cery
Odświeża skórę dzięki delikatnej przezroczystej różowej fakturze
Idealnie się rozprowadza, doskonale kryje niedoskonałości
Wyrównuje koloryt cery, przedłuża trwałość makijażu
Nadaje skórze naturalny, promienny blask, uwydatnia piękno skóry tylko nie matuje tej mojej wstretnej strefy T i tu mam problem bo na lato potrzebuje oprócz glamu ,zmatowienia równiez ..Dobrze współgra z podkladem z tej samej serii(mam kolor 020)Moze trzebaby było na srodek twarzy innego pudru?ale jak dla mnie to juz za dużo obciązenia gdy za oknem plus 50:):)wydaje mi sie ze w porze mniej słonecznej lepiej sie sprawdzi..

Używam tego produktu od: 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe pełnowymiarowe

rozczarowanie

Chorowalam na ten puder dosc dlugo az wreszcie go sobie kupilam. I co??? Totalne rozczarowanie! Nalozony na twarz wyglada u mnie dobrze ale jakies pol godz, potem zaczynam sie swiecic i caly make up zaczyna mi doslownie splywac! Jest to puder rozswietlajacy ale ta poswiata wyglada tandetnie. Nie polecam! Badziew nad badziewiami za duze pieniadze!
Wczesniej uzywalam Kanebo sypkiego i chyba wroce do niego z podkulonym ogonem...

prawie ideał

Naprawdę świetny puder, idealnie dopasowuje się do twarzy- stapia się, świetnie matuje, wygładza.
Jedyne czego mi brakuje to piękny zapach Guerlain.
No i niestety jak to sypkie pudry, zawsze się trochę rozsypie. Podobno bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:1 m-ca

najlepszy

Wspanialy puder. Kolor blady rozowo-bezowy, niezwykle delikatny. Pieknie rozswietla, ma niesamowicie male drobinki rozswietlajace. Jest bardzo jasny ale nie bieli twarzy ( jak np. Kanebo Sensai ), nie wysusza, wydajny. Polecam szczerze. Wysoka cena az do przesady to jego jedyny minus - reszta rewelacja. Puzderko nieco za wielkie ale to akurat kwestia gustu.

Używam tego produktu od:pol roku

Cudowny efekt

Jestem zwolenniczką serii Capture Totale ( no, może poza kremem pod oczy). Używam kremu oraz podkładu z tej serii. Po zużyciu Pryzm Givenchy kupiłam sypki puder. Cudowny, rozświetlający efekt. Otula twarz delikatnym aksamitem. Puszek bardzo delikatny (o niebo lepszy niż w Pryzmach).Dołączonego pędzla nie używam, ponieważ jestem wierna profesjonalnym pędzlom Lancome. Cena wysoka, ale ten produkt jest jej naprawdę wart.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie