Ziaja, Jaśminowa, Jaśmin w płynie micelarnym

Ziaja, Jaśminowa, Jaśmin w płynie micelarnym

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Jaśminowa pielęgnacja skóry dojrzałej 50+ jest skutecznym sposobem opóźniania procesu starzenia skóry. Poprzez staranny dobór substancji czynnych produkty serii jaśminowej wykazują wysoką skuteczność przeciwzmarszczkową przeciw objawom starzenia hormonalnego, fizjologicznego i środowiskowego.
Jaśminowy płyn micelarny z substancją tonizującą pochodzenia naturalnego przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej 50+. Wspomaga kompensację kolagenu, lipidów i kwasu hialuronowego. Zawiera fitoestrogen - genisteinę - izoflawon o aktywności hormono-podobnej, wapń - główny czynnik regenerujący naskórek. Produkt testowany dermatologicznie, pod kontrolą lekarzy okulistów. Specjalna receptura ogranicza ryzyko migracji składników do worka spojówkowego. Nie zawiera:
- kompozycji zapachowej
- barwników
- parabenów
Zapewnia łagodny demakijaż i oczyszczanie cery. Skutecznie zapobiega wysuszaniu. Zmiękcza skórę oraz redukuje napięcie naskórka. Wpływa kojąco na podrażnienia.
Substancje aktywne:
prowitamina B5 (D-panthenol), kwas hialuronowy, genisteina, calcium

Skład: Aqua (Water), Sodium Cocoamphoacetate*, Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol, Panthenol, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract*, Butylene Glycol, Lecithin*, Calcium Gluconate*, Prunu Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Hydrogenated Vegetable Oil*, Jasminum Officinale Oil*, Sodium Hyaluronate*, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate*, Diazolidinyl Urea. (03.07.2010)

Cena: ok. 9zł / 200ml
/s/

demakijaż twarzy
dojrzała, sucha, wrażliwa
oczyszczające, odświeżające
płyn

Używam różnych produktów z różnych półek cenowych i uważam, że produkt płyn micelarny marki ziaja z serii Jaśmin jest świetnym produktem. Produkt dobrze usuwa makijaż twarzy i oczu. Bez problemu radzi sobie z usunięciem tuszu z oczu. Mam bardzo wrażliwą cerę a ten produkt w żaden sposób nie podrażnił mojej skóry. Opakowanie jest poręczne i estetyczne. Produkt jest wydajny.

Bez szaleństw

Kosmetyk kupiony w sklepie firmowym Ziaja. Wygodne opakowanie. Płyn bez rewelacji, zmywa makijaż choć z maskarą nie do końca sobie radzi. Nie wysusza i nie podrażnia skóry. Aczkolwiek nie jest łagodny dla oczu, szczypie. Za tę cenę może być.

Bardzo przyzwoity kosmetyk z dolnej półki cenowej

Mój ulubiony płyn micelarny, a miałam przynajmniej kilka. Mam bardzo suchą skórę i skłonną do podrażnień. Ten płyn nigdy mnie nie uczulił i nie wysuszył jeszcze bardziej skóry. Ma delikatny przyjemny zapach. Troszkę szczypie w oczy ale mi to akurat nie przeszkadza. Dobrze zmywa makijaż, lekko przy tym nawilżając skórę. Można kupić lepszy kosmetyk tego typu ale na pewno nie za tą cenę. Ten za niewielkie pieniądze jest naprawdę przyzwoity.

Piękno bez ograniczeń wiekowych

Co prawda jaśmin w płynie micelarnym dedykowany jest paniom 50+, ale dla mnie to żadna przeszkoda. Usuwa bardzo ładnie makijaż, choć nie jest moim faworytem do usuwania tuszu do rzęs (nie z każdym tuszem radzi sobie w 100%).
Zauważyłam pozytywny wpływ na stan skóry- buzia stała się gładka i bardzo ujędrniona. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do powstawania niedoskonałości. Płyn micelarny nie przyczynił się do powstawania nowych zmian, a wręcz koił skórę, zmniejszał wszelkie podrażnienia. Po zastosowaniu kosmetyku nie czułam na twarzy tłustej warstwy, a moja buzia była odświeżona. Znam kilka lepszych płynów micelarnych, ale jaśmin w płynie micelarnym ma ode mnie mocną 4.

Jaśminowy przeciętniak

Daleko mi do 50-siątki ale czasami nocując u mamy zapominałam swojego płynu, wtedy podłączałam się pod to co u mamy.

Ten płyn używałam kilka razy i jest bardzo przeciętny. Największy minus dla nigo - szczypie w oczy.
Oczyszcza skórę z makijażu i brudu, tonizuje, ale niestety zmywając okolice oczu szczypie w oczy.
Poza tym nie uczula i nie wysusza cery, zaczerwienień nie zauważyłam.

Płyn zamknięty w ładnym, przyjemnym rózowym opakowaniu. Nic się z niego nie wylewa, zamknięcie porządne.

Szczypie w oczy

Nie mam dojrzałej cery i zużyłam zaledwie jedno opakowanie, więc o długoterminowych skutkach się nie wypowiem (zresztą sam płyn to za mało by osiągnąć rezultaty o których mówi producent). Używałam jako płyn do demakijażu. Nie maluję się mocno, więc z reguły każdy delikatny płyn mi wystarczy. Niestety ten bardzo słabo domywał oczy. Lepiej nawet spisywał się płyn do demakijażu oczu z Ziaji (a nie ma on jakiejś super opinii). Całą twarz mogę wyczyścić z makijażu żelem czy innym myjącym kosmetykiem, ale oczy niestety nie. I tu był podwójny zawód. Płyn okropnie szczypie mnie w oczy. Powoli kończę opakowanie i z pewnością nie wrócę do tego kosmetyku.

najlepszy <3

Nie mam skóry normalnej ani suchej, a mam przetłuszczającą się, ze skłonnością do wszystkich możliwych podrażnień. Stosowanie jakiegokolwiek płynu micelarnego w okolicach oczu powodowało podrażnienia i zaczerwienienia. Ziaję kupiłam w sumie z nastawieniem, że jak każdy inny spodowuje podrażnienia - nie spowodował! skóra jest nawilżona, bez podrażnień i zaczerwienień. Na pewno kupię go znowu! :)

Słabizna

Zapach nie do zniesienia. Utrzymuje się długo po zmyciu makijażu. Słabo zmywa, w zasadzie mam ochotę po zastosowaniu jego wziąć zwykły żel i umyć twarz bo zostawia lepki film. Butelka jak we wszystkich mleczkach, tonikach Ziai, ale za to w ładnym kolorze.

Płyn micelarny i tonik

Jaśmin w płynie to nic innego jak płyn micelarny tylko bez miceli. Mozna stosować przed myciem do oczyszczania twarzy i oczu bo jest bardzo delikatny. Ma śliczne różowe opakowanie. Nie szczypie w powieki. Dosc słabo usuwa makijaż. Świetny zapach. Mozna stosować także jako tonik bo po myciu ten produkt swietnie przywraca równowagę naszej skórze i nawilzenie. Dla mnie na plus płyn micelarny a także tonik. Jest to produkt 50+ ale osoby w tym wieku mogą byc z niego niezadowolone. Ujędrnienia skory nie powoduje.

Zaskakująco dobry

Używałam kiedyś awaryjnie przez tydzień u mojej teściowej, bo nie spakowałam nic swojego i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Bardzo delikatny, nie podrażnia, nie wysusza, nie zostawia nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia skóry po przetarciu, ładnie tonizuje i wygładza skórę, dobrze przygotowuje do kolejnych etapów pielęgnacji.
Bardzo dobrze doczyszczał skórę po umyciu żelem i ukoił podrażnienia które miałam po kwasach na twarzy.
Będę go miło wspominać i jak zbliżę się wiekiem bardziej do grupy docelowej, której dedykowany jest ten płyn to na pewno do niego chętnie wrócę.

Na plus

Kosmetyk godny polecenia dodatkowo z idealną ceną.
Nie podrażnia.
Nie stosuje ciężkiego makijażu, więc nie wiem jak poradziłby sb z demakijażem. Podejrzewam, że słabo bo jest bardzo delikatny.
Łanie pachnie.
Moja twarz jest po nim przyjemnie oczyszczona i nawilżona, co dla mojej problematycznej cery jest dużym wyczynem :)
Co jakiś czas wciąż do niego wracam. Mam wrażenie że pomimo stosowania wielu innych płynów micelarnych, właśnie ten sprawdza się u mnie najlepiej:)

Podrażniający

Zwykłą, jednofazową wersję płynu do demakijażu lubię i czasem używam.
Dwufazowy mnie podrażnia. Ten natomiast słabo zmywa makijaż, ale z oczami nie obchodzi się łagodnie. Wyszczypał i zaczerwienił mi oczy, mimo że się do nich nie dostał oraz podrażnił skórę dokoła.
Jest tani, więc ryzyko niskie. Ale wrażliwcom i tak nie polecam.