Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Aloes` do skóry wrażliwej

Bielenda, Vanity, Krem do depilacji `Aloes` do skóry wrażliwej

Średnia ocena: 4.61/5

Średnia ocena: 4.00/5

Aksamitny i delikatny krem przeznaczony do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i bardzo dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację szybką, skuteczną i bezbolesną.
Zawiera bogaty w składniki mineralne ekstrakt z aloesu, który koi i łagodzi podrażnienia, intensywnie nawilża i regeneruje skórę, zapobiega jej przesuszeniu.
Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane.
Efekt: jedwabiście gładka i miękka skóra, ukojony i nawilżony naskórek.
Przeznaczony do depilacji ciała, twarzy, bikini.

wrażliwa
regenerujące, nawilżające
kremy do depilacji
zapachowa, bez alkoholu
w tubie

krem do depilacji

Moim zdaniem produkt jest bardzo fajny, usuwa włoski lecz u mnie tylko te delikatniejsze np na twarzy lub rękach. Z grubszymi włoskami jest ciężko usuwa tylko pojedyncze (pachy lub nogi). Jedyne co mnie w nim odrzuca to zapach który nie jest przyjemny, ale mimo to i tak będę go dalej kupować.

Fatalny - brak efektu po 5 minutach, po 10 też....

Jak na tego typu produkt to ma bardzo słaby zapach i jest dość delikatny dla skóry, problem w tym że nie działa. Po prostu nie działa. Po 5 minutach nie ma żadnego efektu. Po zostawieniu rekomendowane przez producenta max 10 minut, jest jakiś niewielki efekt. Aby uzyskać dobre efekty trzeba trzymać go wiele razy przez wiele minut. Ten krem sprawdzi sie tylko u osób posiadających delikatny meszek, a nie normalne owłosienie. Nawet niska cena nie jest tu zaletą.

Bardzo dobry krem

Nie wiem jak wam drodzy państwo, ale mnie ten krem bardzo przypadł do gustu ,Bardzo dobrze spełnia swoją rolę, usuwa włoski z okolic bikini, pach , rąk i nóg jak należy, jest wydajnym produktem, którego pewnie nie raz będę z przyjemnością używać. Polecam go z całego serca ❤️

Jest...przyzwoity.

Ten krem do depilacji jest delikatny i ma w miarę przyjemny zapach. Nie jestem jednak zbyt zadowolona z jego skuteczności- pozostawiony na tyle, ile wskazuje producent nie usuwa wszystkich włosków, tylko większą ich część. Nie jest też najwydajniejszy - trochę musiałam go nałożyć, aby cokolwiek zdjął.

Bardzo dobrze usuwa włosy.

Bardzo dobrze usuwa włosy, ale brzydko pachnie i trzeba go dobrze zmyć, ma kremową konsystencję, nie podrażnia skóry, nawet wrażliwej, do kremu dołączona jest plastikowa szpatułka. Skóra jest idealnie gładka, krem jest bardzo wydajny. Cena produktu jest przystępna, można go kupić w drogerii Rossmann.

Dobry, ale bez efektu wow

Krem do depilacji od Bielendy jest w porządku. Zużyłam kilka opakowań, więc coś to oznacza, ale na pewno nie jest to najlepszy krem na świecie.

Dobrze usuwa włosy, ale trzeba uważać z czasem trzymania go na skórze, bo lubi podrażniać. Zawsze używam go przed kąpielą, bo brzydko pachnie i trzeba go dobrze zmyć. Radzi sobie z włoskami na twarzy i tylko tam go używam.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobry produkt, ale ma też małe wady.

Jest ok

Bardzo łagodny krem do depilacji Vanity. Ma kremową konsystencję. Krem skutecznie usuwa niechciane włoski. Niestety dosyć szybko one odrastają. Nie podrażnia skóry, nawet wrażliwej. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Krem jest zamknięty w wygodnej tubce. Wydobywa się odpowiednią ilość kremu. Do kremu dołączona jest plastikowa szpatułka, ułatwiająca depilację. Produkt w korzystnej cenie.

Dobry produkt

Krem do depilacji Aloes dedykowany do skóry wrażliwej to dobry produkt w przystępnej cenie. Zużyłam już 2 opakowania tego produktu.
Krem ma lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo się go aplikuje i zmywa.
Krem bardzo dobrze sobie radzi z depilacją miękkich włosów w zaledwie 5 minut, natomiast w przypadku twardszych wymaga aplikacji na 10 minut.
Faktycznie krem idealnie sprawdza się na wrażliwej skórze (w moim przypadku z tendencją do alergii) i nie podrażnia jej.
Skóra po aplikacji kremu i jego zmyciu jest idealnie gładka.
Krem jest bardzo wydajny i nie wymaga aplikacji dużej ilości produktu dla uzyskania oczekiwanego efektu.
W kartonowym opakowaniu znajduje się tubka z kremem do depilacji oraz szpatułka do usunięcia kremu po dokonaniu depilacji.
Szpatułka ma wygodny kształt, który pozwala na dokładną aplikację kremu i usunięcie jego.
Cena produktu jest przystępna i często ten produkt można kupić w drogerii Rossmann w promocyjnej cenie.

Niezły, ale nie do końca dokładny

Niechciane owłosienie na ciele ogarniam stopniowo oraz sukcesywnie chodząc na depilację laserową. Jednak włosy na rękach-choć dosyć ciemne, to są na tyle wiotkie, cienkie oraz rzadkie, że wystarczy mi tam depilacja za pomocą kremów-zauważyłam, że traktowane tą metodą odrastają wolniej i są zdecydowanie słabsze(w przeciwieństwie do maszynki), nie wrastają+sama depilacja tym sposobem jest dla mnie wygodniejsza jeśli chodzi o tę partię ciała(tutaj przewaga kremu nad depilatorem).
Ten z Bielendy znalazłam w Rossmannie w koszyczku gdzie wyprzedają uszkodzone produkty-krem miał tylko zniszczony kartonik(który przecież do niczego nie byłby mi potrzebny ^^ ), a kosztował grosze-nie zastanawiałam się ani chwili :D

Krem jest dosyć gęsty, nałożony na skórę nie spływa i nakłada się wygodnie. Jednocześnie nie jest zbyt gęsty i tępy-nie zapycha odpływu prysznica.
Zapach ma całkiem niezły jak na krem do depilacji-wprawdzie czuć typowy smrodek charakterystyczny dla tej grupy kosmetyków, ale na pierwszy rzut nosa czuć coś świeżego oraz zielonego.

Ja trzymam go do 5-7 minut, po tym czasie większość włosków schodzi bez problemu za pomocą szpatułki, myślę, że przy grubszych włoskach to potrzebowałby minimum 10 minut. Skóra jest po tym kremie całkiem gładka, bez czarnych kropek, aczkolwiek Bielenda potrafi zostawiać niedopalone włoski, które muszę poprawić pęsetą, na moje oko zostawia ok. 15% pozostałości. Jednak pod tym względem nadal wypada lepiej niż Joanna Sensual, która zostawia mnóstwo włosków nad powierzchnią skóry i na dobrą sprawę jej stosowanie było bez sensu, bo musiałam całe ręce golić po niej maszynką.
Po Bielendzie włoski odrastają wolniej oraz są wyraźnie słabsze.
Nie wysusza skóry, nie podrażnia oraz nie uczula i nie mam po nim dziwnych wysypek.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo mam już swój ulubiony produkt z tej kategorii-różowy krem Eveline Just Epil.

Drugi raz się nie skuszę.

Aloes. Zawsze kojarzy mi się z czymś co nawilża, regeneruje. Temu produktowi nie pomaga to zupełnie. Skóra po depilacji jest mocno swędząca, owszem depiluje meszek i lekkie włoski, twarz jest gładka ale do czasu. Po umyciu i wysuszeniu moja twarz zrobiła się grudkowata jakbym dostała jakiejś wysypki. Dopiero inny produkt chłodzący przywrócił ją do poprzedniego stanu.
Jeśli ktoś ma wypryski, uszkodzenia skóry, nadwrażliwość na jakikolwiek składnik albo po prostu chwilę zawahania, zdecydowanie odradzam. Ja skuszona poleceniem znajomej oddam jej ten produkt by nie leżał smutny w szufladzie.

Podziękuję

Stan skóry:
Sucha
Szorstka
Pozbawiona blasku

DOSTĘPNOŚĆ – w wielu drogeriach zarówno stacjonarnych jak i online

OPAKOWANIE – wewnątrz tekturowego opakowania znajduje się tubka, co jest według mnie super opcją, bo zapach produktu nie jest przyjemny, więc chroni to kosmetyczkę przed ewentualnym uszkodzeniem

SZATA GRAFICZNA – przyciąga uwagę, kojarzy się z naturalnością

SKŁAD – na pierwszym miejscu woda, brak jakiś szczególnie alarmujących składników

WYDAJNOŚĆ – kilka tygodni

ZAPACH – niestety nie jest przyjemny, trochę śmierdzi ale nie zostaje ten zapach długo na ciele

KREM – gęsty, łatwo się rozprowadza

EFEKT – nie byłam zadowolona, produkt niestety nie usunął żadnych włosków

ZESTAW – nic o tym nie wiem

PODRÓŻ – jeśli ktoś jest zadowolony z efektów to pewnie i będzie zadowolony z podróżowania z tą tubką, która znajduje się w tekturowym opakowaniu

CENA – niska

Jestem na nie

Jestem na nie ale raczej ze względu na samą formułę i zamysł tego typu produktów niż na działanie tego konkretnego. Nie pasuje mi nie dokładność, sposób aplikacji i ściągania tego kremu oraz małą wydajność.