Gillette, Satin Care, Avocado Twist Shave Gel (Żel do golenia)

Gillette, Satin Care, Avocado Twist Shave Gel (Żel do golenia)

Gillette Satin Care Avocado Twist - żel do golenia dla kobiet z subtelnym, egzotycznym tchnieniem awokado.
Unikalna formuła żeli Satin Care, z dodatkiem substancji nawilżających i wygładzających, zawiera jedwabne proteiny, które zapewniają możliwie najdelikatniejsze golenie. Składniki kosmetyków dobrano tak, aby zarówno w trakcie, jak i po zabiegu golenia chroniły skórę przed podrażnieniami, nadawały jej gładkości i miękkości, zwiększając jej elastyczność i sprężystość. Dzięki żelom Satin Care, ostrza maszynki przesuwają się po skórze gładko i delikatnie, poprawiając komfort golenia. Nowe żele Satin Care mają ulepszoną formułę, która usprawnia poślizg maszynki po skórze, nawet do 35% w porównaniu z poprzednią formułą.

Cena: 20zł / 200ml
/m/

nawilżające
żel do golenia, pianka do golenia
hipoalergiczna
z pompką
żel

Bardzo dobre wrażenie

Żel bardzo dobrze sprawdził mi się podczas depilacji, a jego stosowanie było dla mnie przyjemnością. Produkt dedykowany jest dla skóry wrażliwej, czyli takiej jaką ja posiadam i śmiało stwierdzam, że ta propozycja zadowoli wielu użytkowników. Konsystencja preparatu jest bardzo dobrze wyważona, formuła jest wysokiej jakości, nieco zbita, ale bardzo plastyczna. Zawartość opakowania sprawia, że idealnie sprawdza się do depilacji nawet najbardziej delikatnych miejsc na ciele oraz w przypadku problematycznej skóry. Po zastosowaniu Satin Care zauważyłam, że usuwanie włosków przebiega sprawnie, intuicyjnie i nie powoduje podrażnień po goleniu. Kosmetyk bardzo dobrze współpracuje z różnymi maszynkami, oraz chroni przed zacięciem się przed ostrza. Depilacja przy użyciu tej propozycji przebiega skutecznie i bezpiecznie. Skóra po depilacji jest miękka w dotyku, aksamitna i przyjemna. Potwierdzam zgodność rzeczywistych efektów z opisem producenta. Zapach jest prześliczny, przynosi ukojenie i relaks, a woń opisałabym jako idealne wyważenie między świeżym, a słodkim awokado. Ta nuta jest intensywna i bardzo trafia w mój gust, a ja uwielbiam ją wąchać. Proces aplikacji jest bardzo prosty, rozsmarowywanie konsystencji jest intuicyjne i nie sprawia żadnych kłopotów. Pojemność mojego egzemplarza wynosi 200ml, wydajność oceniam pozytywnie. Opakowanie w formie puszki jest standardowym rozwiązaniem. Pojemnik wyposażony w pompkę jest wygodny w użyciu. Szata graficzna najnowszej wersji podania w kolorystyce bieli połączona z detalami w odcieniu jasnej zieleni bardzo mi się podoba. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i schludnie, jedynie minusem może być fakt, że na opakowaniu nie znajduje się żadna informacja w języku polskim. Dostępność asortymentu marki na rynku jest bardzo przystępna, cena jak za tak dobrą jakość również jest bardzo korzystna. Ja zdecydowanie kupię ponownie ten żel, ponieważ u mnie sprawdził się super.

Depilacja w rytmie avocado

plusy:
+ dobrze się pieni
+ tworzy gęstą piankę
+ nie zapycha maszynki
+ przyjemny zapach awokado

minusy:
- nie zapobiega podrażnieniom

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco zbyt wysoka cena
- niska dostępność

Szybko, gładko, skutecznie

Trzeba przyznać, że żele Gillette oprócz tego, że są łatwo dostępne i raczej na każdą kieszeń, to są po prostu dobre i skuteczne. Co jakiś czas próbuję innych żeli do golenia, ale i tak z czasem zawsze do nich wracam, a między innymi również do tej wersji z awokado. Żel ma naprawdę miły dla nosa owocowy zapach, chociaż dla mnie to bardziej melon lub arbuz, dość słodki zapach, ale przyjemny i umilający tę przyziemną czynność jaką jest golenie nóg. Bardzo lubię konsystencję żeli Gillette - są dokładnie takie jakie być powinny. Gęsty żel, trzyma formę do momentu rozprowadzenia go na skórze, dobrze się go aplikuje na skórę, po czym zmienia się w puszystą, gęstą, miękką piankę. Faktycznie zmiękcza włosy, bardzo ułatwia golenie maszynką. Przyznam, że przy używaniu tego żelu praktycznie nie zdarzają mi się żadne zacięcia, maszynka gładko sunie i przycina włoski, a żel tworzy warstwę ochronną. Do tego dba o skórę tyle ile jest w stanie zrobić to tego typu produkt - nie wysusza, chroni, zmiękcza i lekko nawilża. Skóra jest gładka, nie tworzą się wypryski ani podrażnienia. W okresie letnim nawet przy użyciu tego żelu mam suchą skórę na nogach, ale do nawilżania stosuję balsamy i nigdy nie opierałabym pielęgnacji skóry na żelu do golenia. Dla mnie super, że chroni skórę podczas golenia i nie wysusza. Do tego opakowanie jest bardzo wygodne, działa bez zarzutu do ostatniej kropli żelu. Nie zliczę ile już opakowań zużyłam. Używam na zmianę z innymi wersjami Gillette już od wielu lat i dla mnie to podstawowy kosmetyk, który zawsze mam w łazience.

Piękny

Żel do golenia jest mega wydajny, pięknie pachnie,nawilża skórę A zarazem nogi są gładkie po każdym goleniu. Cenowo jest ok w porównaniu do innych. Warto spróbować i kupić

Ułatwia depilację

Żel do golenia Gillette Satin Care AVOCADO Twist Shave Gel zawiera olejek z avokado, przez co ma nawilżać naszą skórę podczas golenia. Nawilżenia nie zauważyłam ale dużym plusem jest to że kosmetyk ten nie podrażnia. Skóra po jego użyciu jest miękka i gładka. Golenie z tym żelem jest przyjemne, ponieważ łatwo sunie po nim maszynka. Żel nie spływa, ma gęstą konsystencję która zamienia się w mięciutką piankę. Żel przyjemnie pachnie i jest bardzo wydajny. Starcza naprawdę niewielka ilość przy użyciu. Dozownik precyzyjnie aplikuje produkt. Warto kupić go na promocji gdyż w cenie regularnej kosztuje około 20zł.Dostępny w drogeriach i supermarketach.

Tak samo dobry jak pozostałe

Do depilacji nie potrzebuje dobrych produktów, gdyż moja skóra nie należy do wrażliwych i sama woda z mydłem również byłaby odpowiednia, jednak staram się używać produktów do golenia.

Gęsty żel, który delikatnie pachnie i dzięki niemu golenie staje się łatwiejsze i bezpieczne. Nie odniosłam żadnych podrażnień czy przesuszenia skóry. Odpowiedni do każdej partii ciała, nóg czy pach. Jest dobry tak samo jako pozostałe wersje z tej marki robi to co należy.

Łagodzi

Ten żel jest że mną od bardzo dawna .
Jest jednym z niewielu zeli, które nie podrażniaja mojej skóry.
W butelce jest dość sporo produktu więc jest bardzo wydajny . Dodatkowo posiada ładny, delikatny zapach.
Żel radzi sobie z każdym włosem i nie powoduje krost .

Ok

Do depilacji wolę żele niż pianki, najczęściej sięgam po Gilette w różnych wariantach zapachowych. Ten konkretny zaskoczył mnie owocowym aromatem-spodziewałam się zapachu awokado. Cena jest adekwatna do jakości, kupię ponownie.

Przyjemny żel, tak naprawdę jest dwa razy droższy od popularnych żeli do golenia, ale przy tej wydajności ta cena nie jest aż taka wysoka.

Ładne opakowanie, pompka, która się nie zacina. Co prawda nie da się wycisnąć małej ilości produktu, bo dozownik wywala nam od razu za dużo żelu, ale da się ten jeden minus przeżyć. Jak to bywa w tego typu produktach, ze środka wylatuje żel, a na skórze zamienia się w super wydajną piankę. Zarówno żel jak i pianka mają bardzo gęstą, przyjemną konsystencję. Uważam, że kosmetyk jest wart swojej ceny.

Starcza na długo, o wiele lepiej goli się na nim nogi niż bez niego. Pięknie pachnie, słodko, ale nienachalnie. Polecam ten produkt każdemu, kto używa maszynki. Ja już go nie kupię, bo golę nogi depilatorem/woskiem.

Super żel

Jest to zdecydowanie najlepszy żel do golenia (na równi z wersją dry skin). Ma świetną konsystencję, przez co dobrze się pieni. Maszynka sunie jak po maśle ;) Ma super zapach. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry.

Najlepszy

To najlepszy żel do golenia jaki używałam. Ma bardzo przyjemny zapach i co najważniejsze nie wysusza skóry! Jest gęsty i dość wydajny, po rozprowadzeniu na skórze nie spływa, ale też nie zatyka maszynki - nie trzeba jej płukać po każdym przejechaniu.
Żel do samego końca wychodzi z opakowania bardzo dobrze. Nie trzeba naciskać "aplikatora" 5 minut żeby wyszły resztki.
Kupuję tylko na promocji za około 10-11 zł, na szczęście promocje są bardzo często.
Naprawdę warto go kupić!

Praktyczna

Uwielbiam jego konsystencję. Żel po rozprowadzeniu zamienia się w gęstą i sztywną pianę, która jednolicie i łatwo pokrywa skórę. Nie robi się wodnista, nie spływa.
Skóra robi się miękka i podatna, żel znacząco ułatwia golenie, jest bardzo wydajny i nie podrażnia. Maszynka po nim gładko sunie.
Zapach jest delikatny i neutralny, raczej nie przypomina awokado, o wiele bardziej lubię lawendowy.