Venus, Pro-Sensitive, Łagodząca pianka do golenia `Aloes & D-pantenol`

Venus, Pro-Sensitive, Łagodząca pianka do golenia `Aloes & D-pantenol`

Średnia ocena: 3.64/5

Pianka do golenia Venus Pro-Sensitive bardzo dobrze się rozprowadza tworząc na skórze aksamitną warstwę ochronną.

Produkt został stworzony z myślą o skórze wrażliwej i miejscach szczególnie podatnych na podrażnienia wywołane goleniem (tj. bikini, pachy).

Odpowiednio zmiękcza naskórek i włoski przed goleniem dzięki czemu zmniejsza ryzyko podrażnień i tendencję do wrastania włosków.

Innowacyjna formuła z Clam Complex pozostawia na skórze odczucie ukojenia wrażliwych miejsc. Po depilacji skóra pozostaje odpowiednio nawilżona, gładka i miękka.

Składniki aktywne zawarte w produkcie to:
D-Panthenol - zwiększa elastyczność naskórka oraz wygładza skórę.
Aloe Vera Gel - nawilża likwidując uczucie napięcia.
Clam Complex - łagodzi podrażnienia, koi skórę.
Produkt przebadany dermatologicznie.

pianka do golenia
łagodzące
z pompką
wrażliwa, normalna
hipoalergiczna
pianka

Ekonomiczna pianka do golenia o przyjemnym zapachu

To pierwsza pianka do golenia dla kobiet w moim życiu
Wcześniej używałam tylko męskich pianek do golenia i uważałam, że to strata pieniędzy.

Kupiłam piankę dzięki dobrym opiniom i bardzo się cieszę, że wypróbowałam ten produkt

Pojemność : 200 ml
Opakowanie: zwykłe opakowanie,brak mini-formatu
Można go kupić w Rossmannie
Cena:cena około 10 zł
Skład:D-Panthenol,Aloe Vera Gel,Clam Complex

Dobra pianka

Jest to pianka po którą najczęściej sięgam ze względu na jakość i skuteczność działania oraz atrakcyjną cenę. Nie mam zupełnie żadnych zastrzeżeń dotyczących tego produktu. Zauważam głównie zalety, z których najbardziej charakterystyczne są dwie cechy. Mianowicie odpowiednia gęstość formuły i lekkie łagodzenie podrażnień. Dodatkowo warto zaznaczyć, że nie wysusza mojej suchej z natury skóry. Idealnie nadaje się do częstego stosowania, jest wydajna. Zapach jest trochę dziwny, ale bardzo słabo wyczuwalny. Opakowanie w postaci standardowej buteleczki w ładnej kolorystyce. Bardzo ciekawa propozycja dla tych osób, które lubią tanie i zarazem dobre kosmetyki.

Świetna do zdań specjalnych

Pianka do golenia Venus Pro-Sensitive bardzo dobrze mi się sprawdziła. Rozprowadza się tworząc na skórze aksamitną warstwę ochronną która ułatwia golenie skóry wrażliwej i miejsc takich bikini i pachy

Mam wrażenie że zmiękcza naskórek i włoski przed goleniem dzięki czemu zmniejsza ryzyko podrażnień i tendencję do wrastania włosków z którymi zmagam się przy przy każdym goleniu.

W swoim składzie zawiera innowacyjna formułę z Clam Complex dzięki czemu pozostawia na skórze odczucie ukojenia wrażliwych miejsc. Po depilacji skóra pozostaje odpowiednio nawilżona, gładka i bardzo miękka.

W składzie tej pianki znajdują się takie składniki jak :
D-Panthenol -ma za zadanie zwiększyć elastyczność naskórka oraz wygładza skórę.
Aloe Vera Gel - nawilża likwidując uczucie napięcia.
Clam Complex - ma łagodzi podrażnienia oraz koi skórę.
Produkt wart uwagi który warto przetestować.

Ulubiony produkt do golenia

Piankę zakupiłam bo akurat potrzebowałam produktu na szybko. Dużo o niej nie wiedziałam. Jedynie tyle, że ładnie pachnie.

Na samym wstępie powiem o sporej butelce, którą mam już ponad 2 miesiące i może połowa produktu zużyta ( gole się 2 razy w tygodniu, czasem raz). Po wstrząśnięciu i wyciśnięciu produktu, podoba mi się to że dozownik nie ‚pluje” a wychodzi bardzo ładna zbita pianka która po rozprowadzeniu na skórze nie spływa i ułatwia golenie. Zapach jest intensywny ale przyjemny i delikatny. Samo golenie to dla mnie czysta przyjemność, ponieważ mam skórę wrażliwą a przy tej piance nie występują żadne podrażnienia.
Dla mnie produkt bez którego nie wyobrażam sobie golenia.

Dla mnie super

Jest to pianka po którą z pewnością będę sięgać . Często sie golę dlatego potrzebuje wydajnego produktu ułatwiającego depilację, ma ona 200 ml i nie trzeba jej dużo aby pokryć duże partie na ciele. Bardzo ekonomiczna a jej cena to ok, 10 zł , myślę że sie opłaca . Co jest w niej fajne to że ma w swoim składzie aloes który działa ochronnie na skórę , ma właściwości przeciwbakteryjne i łagodzące. W składzie jest też D-pantenol który zapewnia skórze wygładzenie nawilżenie.
Konsystencja pianki jest aksamitna i gęsta, z przyjemnością mi się jej używa.

Jestem na tak.

Piankę kupiłam na promce w Rossku za jakieś małe pieniądze, bo chyba 8 zeta. Wszyscy wiemy, że ostatnio nikomu się nie przelewa i wybieramy to, co najtańsze. Oprócz ceny przyciągnął mnie fakt, że pianka przeznaczona jest dla skóry nadrważliwei, a takiej właśnie jestem posiadaczką. Mój produkt wygląda jednak inaczej niż ten przedstawiony na zdjęciu podglądowym. Nie wiem, czy to jakaś edycja specjalna, czy produkt po prostu zmienił opakowanie. Pojemność pozostała taka sama, mechanizm działania opakowania również. Ja generalnie wolę żele do golenia, ale w tym wypadku przyciągnęła mnie cena. Pianka faktycznie jest lepsza niż inne produkty tego typu, z którymi miałam do czynienia. Maszynka ładnie sunie po skórze, produkt przyjemnie pachnie. Ponieważ jest to produkt dedykowany skórze wrażliwej pianka nie ma mocnego, migrenogennego zapachu, bo to właśnie zapach najczęściej powoduje uczulenia. Nie zauważyłam jednak, żeby pianka miała jakieś szczególne właściwości łagodzące czy nawilżające. Ale ja mam bardzo bardzo suchą skórę i w moim przypadku naprawdę niewiele produktów ma jakiekolwiek działanie. Jak już wspomniałam na początku produkt jest trochę lepszy, niż pianki nie dedykowane skórze wrażliwej i jestem pewna, że wszyscy, którzy nie mają skóry tak bardzo suchej jak ja, odczują różnicę bardziej. Pianka jest bardzo wydajna, mnie wystarczyła na 2 miesiące.

Całkiem w porządku

Podobnie jak inne pianki z Venus, ta również spełnia swoje zadanie - ma odpowiednią, piankową, gęstą konsystencję, dobrze się rozprowadza i nadaje odpowiedni poślizg maszynce do golenia. Nie powoduje podrażnień, choć jestem daleka od stwierdzeń, że tego typu produkty jakoś specjalnie łagodzą czy nawilżają skórę (jednak polegam w tym zakresie na kremach i innych produktach po goleniu, które dłużej zostają na skórze i mają szansę się wchłonąć). Jest też bardzo wydajna i można ją kupić w niskiej cenie w wielu miejscach.

Kupię ponownie, ponownie i ponownie… ;)

Pianka jak pianka -to była moja myśl, gdy wkładałam produkt po raz pierwszy do koszyka w drogerii. Podczas pierwszej aplikacji okazało się jednak, że faktycznie dorównuje wszystkim, które dotychczas lubiłam, ale za to rozbraja je niziutką ceną.

Pianka Venus Pro Sensitive przeznaczona jest w teorii dla skór wrażliwych, ale myślę, że sprawdzi się w przypadku większości typów skóry. Zapakowana w standardowe, niewyróżniające się opakowanie, z wygodnym dozownikiem, który sprawuje się dobrze przez cały okres użytkowania (a przynajmniej ja przy zużytych do tej pory 3 opakowaniach nie miałam z nim problemu). Będąc szczerą -na zapach nie zwróciłam uwagi, musi więc być mało wyczuwalny, neutralny. Konsystencja produktu dobra, odpowiednio gęsta, przyczepna do skóry w pożądany przeze mnie sposób, nie spływa (lub też nie rozpływa się).

Depilacja za pomocą pianki przebiega sprawnie, bezboleśnie, gładko, nie wywołując podrażnień ani zaczerwienień. Czy łagodzi? Nie umiem stwierdzić jednoznacznie, bo nie mam zazwyczaj takich problemów przy goleniu, ale na pewno nie szkodzi. Warto w tym miejscu wspomnieć, że do depilacji używam klasycznych limonkowych maszynek jednorazowych Bic.

Dzięki piance spod prysznica wychodzę gładka, skóra nie jest nieprzyjemna w dotyku -wręcz przeciwnie, jest miękka, nie występuje na niej suchość, a cała „akcja-depilacja” jest szybka i przyjemna. Jak zawarłam we wstępie recenzji -pianka niczym nie różni się od tych dwa razy droższych poza tym, że są droższe, więc odkąd trafiłam na ten produkt stosuję go niezmiennie, bowiem po co przepłacać jeśli nie widać różnicy?

Idealna pianka

Pianka jest świetna!
Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry, idealnie się rozprowadza na ciele.
Oczywiście cena też jest zachęcająca a dodatkowo jest to produkt Polski.
A udało mi się go kupić na nowej stronie producenta https://esklep.pharmacf.com.pl/kosmetyki-do-golenia/pianka-do-golenia-venus-hypoalregiczna-konwalia-200ml

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Byłby to hit gdyby nie słaba przyczepność

Pianka ta jest według mnie bardzo dobra, poza 1 minusem. Bardzo lubię męskie pianki, które są ciężkie w konsystencji i mocno trzymają się skóry, natomiast pianka od Venus ma konsystencje nie taką jak lubię, ale tez nie jest najgorsza.
Ogromny plus za to, że NIE PODRAZNIA! Nie mam podczas depilacji z Venus żadnych krost, brak swędzącej skóry co jest u mnie decydujące w ocenie. Produkt jest wydajny, spoko zapach, przyjemne dozowanie, gdyby nie konsystencja to byłby hit. Na pewno sięgnę po nią ponownie albo już nawet zostanie ze mną na zawsze.

Świetna pianka!

Świetna pianka! Nie podraznia. Bardzo ładnie pachnie. Nawilza skórę i nadaje jej piękny zapach aloesu! Bardzo dobrze się ją rozprowadza. Włoski są bardzo zmiękczone i super się je goli.

Ma śliczny zapach, dokładnie nawilza skórę i powoduje że włoski są dobrze ogolone.

Polecam każdej dziewczynie! Do pach i nóg.

Pianka jak pianka

Pianka jest średnio zbita, ale nie spływa ze skóry, chyba że skóra jest bardzo mokra, wtedy jakby znika. Maszynka sunie gładko i szybko. Golenie przebiega ekspresowo. Pianka nie zapycha maszynki. Pachnie delikatnie arbuzem. Resztki pianki szybko się spłukują. Skóra po goleniu nie jest podrażniona. Ogólnie szału nie ma ????